Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Lincey » Pia 09 Júl 2010, 18:00

pekný diel. Štýl, na ktorý som u teba zvyknutá. Hm, z daných možností mi príde zaujímavá každá a podľa mňa by sa každá dala pekne spracovať do príbehu, ale myslím, že si vyberie tretiu možnosť. Už len preto, aby odhalila, čo sa na tej škole skutočne deje.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 18:17

ninulka
si vítaná :heart:

Lincey
och, :oops: neboj aj Andrej má svoje tajomstvá :twisted: a týmto sa nič so školou nekončí, :whistle: predsa názov príbehu hovorí o škole :D

takže môj výber bol nasledovný :D , dúfam, že nie ste sklamaní, ale tajomstvá školy neostanú neodhalené, len čochvíľa pôjdem preč a to že neviem, kedy je dosť znepokojujúce a tak chcem aby príbeh ostal otvorený nie seknutý v nejakej napínavej časti :P

a ešte niečo...prajem príjemné čítanie :D :lol:
8.diel part 2/2
Zdalo sa mi nemožné, žeby som lehátko obehla aby si toho nevšimla. Rýchlo som sa sklonila a rozbehla proti kraju postele. Silno som ju chytila a tlačila pred seba. Po kolieskach to šlo celkom rýchlo. Namierila som to presne na dvere. No v tej rýchlosti som to nestihla vytočiť a lehátko aj s Andrejom narazilo do rámu dverí. Ako v spomalenom filme som videla, ako ho to vyrazilo von a on letel na dvere. Svojou váhou ich otvoril a padol von. Sestrička zjačala a ja som sa rozbehla k dverám. Možno si myslela, že jej chcem s ním pomôcť. V žiadnom prípade som to nemala v úmysle. Preskočila som ho a bežala preč. No z neznámeho dôvodu som sa otočila a zastala. Andrej ležal na zemi a sestrička kričala na mňa. Zrejme váhala, či sa má rozbehnúť za mnou. V lodičkách by sa jej určite ťažko bežalo. V tom sa Andrej pozviechal zo zeme. Sestrička si zrejme myslela, že chce utiecť za mnou, lebo ako z akčného filmu mu jednu poriadne vrazila. Počula som ako niečo zapraskalo. Nedá sa povedať, žeby som ho ľutovala. Udržal sa na nohách, ale muselo to poriadne bolieť.
„Oči!“ Vykríkla som zrazu po slovensky. Ani neviem prečo. Vyletelo to zo mňa, ani som sa nestihla zastaviť. Andrej pochopil. Videla som v tme ako mu zaiskrili. Prečo som mu pomohla? Rozbehla som sa preč. Možno ju zmanipuloval aby to nepovedala, ale dlho to trvať nebude kým ma začnú hľadať. Keď som si pozerala mapu kde je táto škola, vedľa som si spomenula, že je mesto. Nevedela som však, ktorým smerom. Bežala som. Predo mnou nebolo žiadne mesto, ani žiaden les, kde by som sa skryla. Pomaly som sa začala precitať do reality. Uvedomila som si, čo vlastne robím. Utiekla som, fajn, ale neviem kam ísť, nemám peniaze, doklady...nič. Ba dokonca ani nehovorím rečou tejto krajiny. Čo som si o sebe myslela? Že to bude ľahké? Chvíľu som uvažovala či sa vrátiť. Ale potom som si spomenula na to, čo mi spravila Bella, čo mi hovorila Tracy... A vtedy sa mi aj ten sen vyjasnil. Preto som sa zobudila! Lebo som vlastne nemala začať školský rok? Či? Už som si nebola istá ničím. Pred sebou som zbadala skupinku stromov. Musela som si vydýchnuť, hoci som sa veľmi bála. Čo budem teraz robiť? Keď sa vrátim, určite ma pošlú k riaditeľke a zomriem... Ale ak ostanem, zomriem aj tak. Po španielsky viem asi iba pozdraviť. Cítila som sa zúfalo. Zrazu som začula kroky. Pritisla som sa viac k stromu. Krajina bola osvetlená mesiacom a videla som tieň človeka. Prešiel okolo mňa a šiel ďalej. Prečo ten sprostý modrooký blond debil nevypadne z môjho života? Prečo sa nevrátil do školy? Potom som si spomenula, že znovu dostal do nosa a na tvári sa mi zjavil spokojný úsmev aspoň na chvíľu .
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Rainyaviel » Pia 09 Júl 2010, 18:24

No predsa! :D Síce nie je to celkom ako som predpokladala, ale vyzerá to stále zaujímavo :) Inak neviem či si to vôbec čítala ale táto časť mi pripomenula knižku od A. Horowitza Havrania brána.. tiež sa tam nachádzal jeden taký útek. Keď tak nad tým uvažujem, veľa toho spoločného ani nebolo, len som si na to spomenula :roll:
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 18:33

Nie, to som nečítala (tuším :lol: ) vlastne som tento diel už dnes prepísala dvakrát :lol: (túto polku) po vašich komentároch mi tá prvá verzia prišla dosť naivná a nudná :oops: :P
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Barush » Pia 09 Júl 2010, 19:59

No tak ja som veľmi zvedavá na pokračko :) Strašne sa mi páči smer, akým sa to vyvíja :) Pekne píšeš, samozrejme :) :P :heart: Myslela som si, že urobí to, čo si napísala :) Takže veľmi kvalitne napísané, ako inak :) :clap: Ďalší diel ! :D
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Jaina » Pia 09 Júl 2010, 21:43

ejha fíha :twisted: fajné, len ďalej písaj :mrgreen: som zvedavá :D
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 21:46

Barush58
tomu sa hovori blackmail :lol: ale neboj ja svoje dohody plnim :D
Inak diki :heart:

Jaina
co pre teba nespravim :oops: :P
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Mimi » Pia 09 Júl 2010, 23:18

jaa to vedelaa ze utecu spolu aj ked nie umyselne... neviem proc ale vazne tam neviem najist ziadnu chybuu :) :) :) luuubi sa mi :-) raz pichopim :) :)
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod ninulka » Sob 10 Júl 2010, 00:28

tak tymto si ma dostala.. tak sa teda necham prekvapit ci to skonci tak rychlo ako som si myslela, alebo tam nieco zamontujes a zmeni sa to...
ako inak super druha cast :heart: a uz sa tesim na pokracovanie!!! :)
a ten vymag... zatial som si precitala iba tvoj opis co to vlastne je to RPG, ale ako vidim chytilo ma aj to... no co mam robit, ked som uz na pribehoch, ci uz knihach alebo forach, zavisla... :D --- hlavne na tvojich a ykinych... :wink:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Yka » Sob 10 Júl 2010, 16:26

Takýto vývoj by som teda nehádala, aj keď, aspoň bude vzrúšo :lol: Ale ktovie čo blúdi hlavou aj Androjovi, keď zdrhol tiež :roll:
V každom prípade dúfam, že pokračko bude rýchlo :) , teším sa :)
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Sob 10 Júl 2010, 19:32

Mimi
dakujem :)

ninulka
zato, ze sa hovori Laska a nenavist idu ruka v ruke to nemusi byt aj v tomto pripade :D

Yka
ja som nechcela ich pobyt v skole tak rychlo ukoncit ale nemala som co pisat :D dakujem :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod ninulka » Sob 10 Júl 2010, 22:54

no ako mas pravdu, ze to nemusi byt aj v tomto pripade, ale ked tak teraz pozeram na vseliake pribehy a knihy a tak, tak vacsinou je to tak... no mas pravdu, znovu sa mozem mylit, a preto sa necham od teba prekvapit... dufam ze milo, co by bolo v tomto pripade, ze by sa tam objavil nejaky zahadny krasavec a ziskal by si alicu... no ved este uvidim... :wink: :oops:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pon 12 Júl 2010, 10:40

nový diel už mám premyslený, len ho dať do Wordu :D a ešte potrebujem španielsky a ruský preklad (moju maminu) a tá dnes robí, takže najskôr diel bude v piatok, lebo dnes odchádzam do BA :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod ninulka » Sob 17 Júl 2010, 19:43

No staci ak bude v utorok, lebo vtedy sa vraciam z popradu do BA... Ale ako ak to das skor nenastvem sa... ;)
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Lianka79 » Uto 27 Júl 2010, 17:03

no doteraz som akosi nekomentovala, ale tvoj pribeh s napätim citam a som velmi zvedava ako to skonci... velmi sa mi paci tvoj pribeh, len uz si dlho nepridala novy diel... pekne nas napinas :yes:
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia