Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Str 04 Aug 2010, 22:33

10.diel
„Videla si im do očí?“ Ozval sa mužský hlas po anglicky. Starenku už nebolo počuť. Srdce mi prudko bilo a bála som sa o ňu. Dúfam, že ju nezabili.
„Áno, obom.“ Ozval sa poslušne hlas...Suzie! Znel tak pokojne, zrejme bola pod účinkom nejakého daru.
„Ak sú tu tak ťa budú počuť a vyjdú za tvojim hlasom. Vieš čo máš robiť.“
Hlasom čo? Uvedomila som si, že som spravila množstvo chýb. Možno vtedy v škole mi nič pohľad do Suziných očí nespravil, ale mala som počúvať Tracy a nepozerať nikomu!
„Andrej a Alica, hovorím k vám. Prikazujem aby ste vyšli von a oddane sa nechali odviesť.“ Pri počutí môjho mena mi vliezol jej hlas do hlavy. Ako sladký med sa mi prelieval a na nič som nemyslela. Ostala som úplne pokojná a otvorila dvere kredenca, kde som bola schovaná. Zarovno so mnou vyšiel aj Andrej. Ten hlas mi naplnil celú hlavu a na nič iné som nemyslela ako ho počúvnuť. Truhlička s listami mi padla na zem, ale nevšímala som si to. Kráčala som ku mužom, ktorí spokojne ma chytili. Nebránila som sa, nechcela som. Suzie prestala hovoriť a opantanie opadlo. Neskoro. Na rukách som mala putá. Obkolesili ma piati obrovskí muži a bála som sa čo len pípnuť. Nevoľky som musela ísť s nimi. Vedľa mňa sa tlačil Andrej taktiež zviazaný. Na Suzie som nevidela. Chcela som jej to vyčítať čo mi to spravila! Nevidela som kam ideme, zrejme sme vyšli zadným vchodom. Surovo nás hodili do auta a niečo nám pichli. Po injekcii som do 5 minút zaspala únavou.
Snívalo sa mi o mne. Videla som sa zvrchu ležať na tmavomodrej posteli. Bola som prikrytá až nad hlavu perinou. Cítila som, vedela som, že som to ja. Nehýbala som sa, ale z diaľky som nezbadala, či dýcham. Zrazu niekto prišiel a odtlačil moju posteľ na kolieskách preč. Dvere sa za ním zavreli a ja som ostala v prázdnej miestnosti.
„Alica!“ Prenikavý hlas, kričiaci moje meno ma prebudil. Zbadala som Tracy sedela na posteli, v ktorej som ležala.
„Tracy?“ Môj hlas znel zachrípnuto. Rozospato som sa posadila a rozhliadla sa okolo seba.
„Nezvládla si to!“ Osočila sa na mňa s mierne vyčítavým a mierne sklamaným tónom.
„Čo som mala zvládnuť?“ Bránila som sa a potom som si všimla náramok na mojej ruke. Bol fialovej farby. „Kde to sme?“
Tracy si vzdychla pred tým, než mi dopovedala.
„Na konci.“
„Čo s nami spravia?“ Bála som sa viac a viac.
„Niektorých zabijú...Nakoniec zomrú všetci, ale tí viac užitoční pôjdu na operáciu. Zoberú im všetko a potom ich zabijú.“ Vyzerala beznádejne a pozrela na svoj čierny náramok.
„Podľa čoho sa rozhoduje? Čo im zoberú? O čo im tu všetkým vlastne ide?“ Začala som byť hysterická. Mala som sto chutí s ňou poriadne zatriasť.
„Začnem pekne od začiatku...“ Tracy sa nadýchla a začala rozprávať. „Dôjde ti mail. Presne podľa tvojich želaní škola, pre každého je inde na svete a predsa je na jednom mieste. Niekto má tu školu v Čile, iný v USA, iný v Taliansku... Jednoducho podľa tvojich želaní aby si neodmietol. A ty potom priletíš, samozrejme do tej krajiny ktorú chceš, ale aj tak si iba na jednom mieste na svete.“ Nechápavo som krútila hlavou, ale nechala som ju hovoriť ďalej.
„Si vybratá od malička. Určite si počula o tom, že ľudia využívajú svoj mozog iba na malé percento. Ale existujú ľudia, ktorí to dokážu využiť naplno. Otvoriť energiu, ktorá je uzavretá a objaviť v sebe niečo špeciálne. Ľudia ako my.“ Ukázala naokolo kde stáli študenti v mojom veku.
„Žiaľ je tu nevýhoda, nedokážeme sa rozmnožovať.“
„Tak prečo tá izba?“
„Nechaj ma dohovoriť! Pri párení nevznikne dieťa, ale istá veľká sila. Spojením dvoch tvorov ako sme my vznikne, predstav si to ako veľká žiariaca guľa s množstvom energie. Je to energia od dvoch, takže väčšia ako oni dvaja. U každého dievčaťa takéto niečo vznikne a oni to potom odoberajú. Snažia sa prísť na to ako vytvoriť nového jedinečného človeka bez normálnych rodičov.“
„Ale prečo?“ Bola som vydesená a zmätená.
„Od obyčajných normálnych ľudí si každý ako my berie aj ich vlastnosti a preto naša sila nikdy nie je úplne presná. Ale keby sa podarilo spojiť dvoch jedinečných, tak by vznikol tvor s úplne dokonalými vlastnosťami a neuveriteľne silný.“
„Takže škola je iba o tom?“ O rozmnožovaní pre nejakú energiu?
„Nie, aj keď sa im to zatiaľ nedarí, budujú si armádu zo všetkých ľudí na svete. Ingaterra je škola, ktorá naučí tých, ktorí tam prídu ako bojovať.“
„A kde je sídlo?“
„Ignaterra znamená Anglicko, takže tam... Ale to vôbec nie je podstatné, pretože to môže byť úplne hocikde na svete.“
„Ale ja keď som utiekla tak som bola v Španielsku!“ Namietla som. Chcela som sa prebudiť z tohto zlého sna, lebo vyzeral tak reálne.
„Neviem ako ti to vysvetliť...“Pokrútila hlavou.
„A čo znamenajú tie náramky?“
„Ako skončíš...“ Sklopila hlavu.
„Ako skončím ja? Tracy? Ako skončím?“ Opakovala som otázku.
„Neviem, je to zúfalé. Ale toto neviem.“ Pokrčila ramenami a ja som zúfalo sa rozhliadla okolo seba. Zbadala som Andreja, stál neďaleko a zrejme všetko počúval. Zachytil môj pohľad, ale rýchlo sa otočil preč.
„Kde to sme? A prečo?“ Toto nebola škola!
„Tu sú všetci, ktorí začali pochybovať. Takých nepotrebujú, jedna pochybnosť zasieva druhú a potom sa to už nedá zastaviť.“ Zdvihla hlavu a bolo na nej vidno, že je zničená.
„Videla som ako zomriem.“ Povedala som zrazu, došlo mi konečne čo ten sen znamenal. Bola to veľká rana. Svet sa mi zastavil. Až teraz je koniec. Nemo som sedela a hľadela pred seba. Čoskoro to príde, bol to veľmi jasný sen. Už nikdy neuvidím svoju rodinu, svojich kamarátov...nikoho! Zomriem...


-Tento denník som našla na dovolenke v Španielsku. Veľmi ma prekvapil, že bol napísaný po slovensky tak som sa rozhodla vám ho sem pridať. Znie z toho jedno ponaučenie, nechodiť na jazykové pobyty na rok do zahraničia.



Tento príbeh sa končí, lebo ja odchádzam práve na takýto pobyt do USA. Držte mi palce aby som dopadla lepšie ako Alica. :D Dúfam, že ste pri ňom strávili pekné chvíle a nenudil vás. Ďakujem všetkým čitateľom, za krásne komentáre a prajem pekné prežitie zvyšku prázdnin.
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod ninulka » Str 04 Aug 2010, 23:51

tak ty si naozaj skoncila??? no ja som si myslela, ze si to nakoniec rozmyslis, ale ako vidim som sa mylila... :slap:
skoda no...
ale aj tak musim povedat, ze tento diel bol naozaj uzasny... :clap:
a ak teda naozaj koncis, tak teda dakujem za super pribeh, alebo aspon teda cast z neho :D je to naozaj krasny pribeh :give_rose:: :heart:
tak teda uzi si USA a dufam, ze neodchadzas z tejto stranky natrvalo... :oops:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Maggi » Str 04 Aug 2010, 23:53

ninulka
ďakujem hlavne tebe za komentáre, že si to nezvdala (ako niektorí) :lol: :D :heart: dúfam, že keď budem mať nový príbeh tak sa opäť stretneme :) :D
Naposledy upravil Maggi dňa Str 04 Aug 2010, 23:54, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod ninulka » Str 04 Aug 2010, 23:54

oh a vlastne... za to pouzivanie slova "TEDA" v mojom predchadzajucom komente sa ospravedlnujem, lebo TEDA nepouzivam vela krat a neviem preco som ho tak vela krat pouzila :lol:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod ninulka » Str 04 Aug 2010, 23:56

nemas za co, a nemyslim si, ze to niektori vzdali, len si myslim, ze nekomentovali...
a mozes si byt ista tym, ze budem sledovat ci nahodou nepridavas novy pribeh... :roll:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Maggi » Str 04 Aug 2010, 23:59

Uvidím, či aspoň posledný sa im uráči :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod ninulka » Štv 05 Aug 2010, 00:01

no tak to uvidime... :lol:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod l o r e l a y » Štv 05 Aug 2010, 10:03

Ten koniec sa ti vážne podaril, aj keď škoda že končíš. Dúfala som ako ninulka že to ešte neskončíš, ale koniec raz musí prísť .. Uži si to, a snáď ešte potom nejaký príbeh vytvoríš .. :good:
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Ardinka » Štv 05 Aug 2010, 11:42

:shock: :shock: strašná škoda... bol to veľmi dobrý príbeh :cry:
Kamaráti sú ako anjeli. Keď sa Tvoje krídla zlomia oni Ťa podržia a nedovolia Ti spadnúť.
Obrázok užívateľa
Ardinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 01 Aug 2009, 02:53
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod ninulka » Štv 05 Aug 2010, 12:24

vidíš maggi? hovorila som ti, že to čítali viacerí, len sa k tomu nepriznávali... :lol:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Randa » Štv 05 Aug 2010, 17:34

pekné :)
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Maggi » Štv 05 Aug 2010, 20:29

l o r e l a y
Ďakujem :D

Ardinka
ďakujem :)

Randa
Ďakujem :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Bambi » Štv 05 Aug 2010, 22:03

strašná škoda, že končíš...toto bol jediný príbeh, ktorý som tu čítala :cry:
veľmi sa mi páčil :heart:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Maggi » Štv 05 Aug 2010, 22:45

Nemala som na výber, ťažko by som mohla dúfať, že si niekto za rok spomenie a či by ma to vôbec bavilo :) :) ale ďakujem :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Mimi » Ned 08 Aug 2010, 14:01

skoda preskoda ze je koniec! :( :( :( bude mi chybat tento pribeh ale dufam ze ten dalsi bude este lepsi!! ;) ;)
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia