Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Poslaťod Maggi » Ned 10 Jan 2010, 17:51

Pripadala som si ako najväčší debil a smoliar zároveň na svete. Viezla som sa do úžasnej kraijny, kde som mala stráviť celý školský rok. Jeden z hlavných dôvodov, bolo že som mala pokrk Polterovcov a hlavne ich syna. A teraz som sedela práve vedľa neho smerujúc do Španielska. Stále som tomu nemohla uveriť, čo mi to rodičia spravili. Čo nevideli ako som ho celý čas trpela? Vyhýbala sa každému stretnutiu s ním? Zrejme nie keď sa dohodli s jeho rodičmi a obaja ideme mimo rodného štátu spolu do jednej školy! Vlastne sa toto všetko odvíjalo z jednej veci, keby sa niečo nestalo ani by som tu nesedela... Preto musím začať pekne od začiatku, od tej osudnej návštevy...


Vyzeralo to fajn, teda ako sa to vezme. Návštevy som veľmi v láske nemala, ale táto nevyzerala nijak odlišne ako ostatné. No vlastne hej, nepovedali nám ku komu ideme. Ale bolo mi to fuk. Sluchatka som mala v ušoch a počúvala najnovší hit. Cesta ubiehala, nesledovala som ju. Možno keby hej tak by som vytušila kam ideme. V tej časti mesta som poznala iba jedného človeka čo tam býva. Posledný tvor na zemi, ku ktorému by som šla dobrovoľne. No to by bola veľmi veľká náhoda, žeby sa moji rodičia náhlili práve do jeho domácnosti. Načo? Cestu som teda nesledovala a iba rozmýšľala kedy pôjdeme späť a či mi dajú na návšteve niečo piť, umierala som totiž smädom. Brat vedľa mňa čumel von oknom a niečo si mrmlal pod nos. Rodičia sa bavili o svojich veciach a tak som znovu prestala vnímať. Po chvíle zastalo auto. Konečne! Zabuchla som za sebou dvere a pozrela sa na dom pred ktorým sme zastali. Prišiel mi známy, no nevedela som si spomenúť prečo. No keď som sa rozhliadla stáli sme na ulici kde bolo veľa podobých domov- radová zástavba. Zahnala som blbý pocit a oprela sa o plot, kým sa brat vytrepal z auta.
"Správaj sa slušne, je to veľmi dôležitá návšteva!" Pripomenul mi oco.
"Jasné!" Prevrátila som oči a šla za nimi ako vychádzali hore po schodoch. Pred tým než zazvonili upravili si slušácke oblečenie. Asi to bude fakt dôležité! Vytiahla som sluchátka z uší a nasadila úsmev. Po krátkej chvíly nám otvorila nižšia pani s krátkymi čiernymi vlasmi. Jej úsmev ma zarazil, fakt akoby som ho poznala. Ale však ju som nikdy pred tým nevidela, tak sa mi to zdalo poriadne divné. Vlastne som mala divný pocit z celej tejto návštevy. No poslušne som šla dovnútra.
"Kávu, čaj?" Ponúkala nás tá pani, ale odmietla som. Hoci som bola smädná, na kávu ani horúci čaj som chuť nemala. Sedeli sme na pohodlnom gauči a čakali kým sa vráti z kuchyne. Práve ako vchádzala dnu naspäť do obývačky, niekto zbehol dole schodmi. Pani položila koláčiky a šálky na konferenčný stolík a otočila sa ku dverám, kde stál...
"Och..." Nechcene som vydala nejaký podivný vzdych. Rýchlo som odvrátila tvár, tváriac sa že som nikoho nezbadala. Totiž, medzi dverami stál môj spolužiak. A nie hocijaký....najväčší kretén akého som kedy poznala. Našťastie si to isté myslel o mne, teda ako som počula a tak sme sa navzájom ignorovali v škole.
"Tak, myslím že by mladí mohli ísť hore. Na rokovanie potrebujeme súkromie..." Zašvitorila jeho matka a ja som hneď hodila zúfalý pohľad k rodičom, ktorí vyzerali že súhlasia.
"Prosím, nie... Pôjdem do auta, na chodbu, pred dom na chodník...len nie toto!" Zúfalo som šepkala, no iba ma potlačili ku schodom. Stále som sa cestou obhliadala vysielajúc zúfalé signály, ktoré mi hnusne ignorovali. Nadovšetko zavreli dvere od obývačky ku schodom. Ten debil medzi tým vychádzal hore schodmi. Apaticky som šla za ním. Hore na poschodí vliezol do nejakej izby, naskôr jeho a zatresol dvere. Zrejme chcel vyjadriť že tam nie som vítaná. Fajn! Aj tak som nemienila s ním byť v jednej miestnosti, ktorá je jeho izba. Klesla som na zem, našťastie bol tam koberec. Oprela som sa o stenu a vytiahla mobil. Ako som poznala našich, tak rokovanie bude trvať hodiny. Mobil som mala nabitý a tak som surfovala po nete. Stále som bola hrozne nahnevaná na rodičov, kam ma to dostali. Nemohla som sa dočkať idiotských poznámok v škole. Prvý krát som dúfala, nech rodičom toto rokovanie nevýde hoci sa na to veľmi chystali. Lebo by to najsôr znamenalo vidieť ho oveľa častejšie a to by bol koniec. Nemohla som zniesť pohľad na neho a už vôbec vedieť, že je tam kde ja. Po dlhej chvíly vyšiel von, netušila som prečo, no keď ma zbadal na tváry sa mu rozlial škodoradostný úsmev.
"Páči sa ti tu?" Posmešne sa ušrknul. Stisla som pery a ukázala mu vystrčený prostredník.
"Konečne tam kde je tvoje miesto..." Pokračoval.
"Bež do riti...." Neodtrhla somm oči od mobilu, hoci vo mne to vrelo. "Vlastne ani nemusíš, už tam si..."
"Neurážaj môj dom ty..." Hľadal to správne slovo
"Áno?"Zdvihla som oči ku nemu a tiež posmešne uškrnula. Dlho som sa na neho nedokázala pozerať. Cítila som veľmi silný odpor.
"Nemám čas na takú kravu ako si ty..."
"Tak čo tu robíš? Iba oxiduješ už dosť smradľavý vzduch, vypadni!" Dosť ho zarazilo že ho vyháňam z vlastného domu, a nadávky nedali na seba dlho čakať a už opäť ich chŕlil. Ignorovala som ho, dala si sluchátka do uší a sledovala ďalej mobil. Dlho tam našťastie nestál lebo opäť som nemohla ho ani cítiť. Trvalo to dlho, no našťastie už nezabŕdal a ani sa neobajvil na chodbe. Trochu ma pobolieval chrbát z blbej polohy. Keď zakričal niekto na mňa, tak som sa povzviechala zo zeme a trielila dole aby som čím skôr vypadla z tohto domu. Už som vedela prečo mi bol tak povedomý. Raz dávnejšie som tu bola. Nerada som na to spomínala, bola som vtedy taká blbá! Dlho sa lúčili a hrozne som bola rada že sa Andrej už dole neobjavil. lenčo sme zavreli dvere auta som začala vyčítavo obviňovať rodičov, čo mi to spravili. Nejak ma blbo odbili a vynovali sa ďalšiemu preberianu ich vecí. Zamračene som sa oprela o sedadlo a mračila sa na sedačku pred sebou. Nechcela som to priznať, ale rodičia vyzerali fakt spokojne s rokovaním ktoré obsolvovali. Nanešťastie pre mňa...
______________fotka Alice-hlavnej hrdinky_____________
Obrázok


Takže toto je môj nový príbeh, na začiatku chcem vyjasniť niektoré veci a potom po pár dieloch prejdem späť na to ako to začína a začne to byť napínavé, tajomné, nejasné... Preto nech vás neodradia tieto diely, hoci sa budem snažiť aby boli tiež zaujímavé :) Som veľmi vďačná za každý komentár. :) Aj fotky budú, len tento diel bol úvodný, ako to všetko začalo :D
Naposledy upravil Maggi dňa Str 04 Aug 2010, 22:35, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod fanynka83 » Ned 10 Jan 2010, 18:03

maggi fajin..celkom sa mi to aj paci...zaujimavo sa to rozbieha,som zvedava co bude dalej.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Mimi » Ned 10 Jan 2010, 18:07

úžasné,perfektné,no proste nemám slov :o :o :o :o


Chcem pokračovanie a HNEĎ !!!!!
:evil: :evil: :evil:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod eva » Ned 10 Jan 2010, 18:07

Fíha, nový príbeh. Vyzerá to, že sa to rozbehne, ale zatiaľ je fakt vidieť, že je to len začiatok, ale nevadí, budem čítať ďalej. Inač sa mi strašne páči, že si nezačala všetkých na úvod predstavovať, že všetky osoby spoznáme rovno v deji :)

Čo mi vadí asi najviac sú tie gramatické chyby :oops: Ani ja neviem písať dokonale, ale napísať "Sluchatka som mala zapichnuté v ušoch"... No mňa to dosť rušilo :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Maggi » Ned 10 Jan 2010, 18:09

všetkým krásne ďakujem :D
eva, word mi nefunguje a tak mi nemá kto kontrolovať chyby. Ja píšem tak že hľadím na klávesnicu :oops: Hej opravím, to dik :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Yka » Ned 10 Jan 2010, 18:14

Vyzerá to celkom zaujímavo, hlavná hrdinka je podľa obrázku celkom sympatická, som zvedavá ako vyzerá ten Andrej.

Chccela som tie uši spomenúť tiež, ale vidím že Eva ma predbehla :lol:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Integra » Ned 10 Jan 2010, 18:53

zatial a mi to páči a budem tvoj príbeh čítať. A mne by ani nevadilo keby tam neboli tak často obrázky. AKo môžu byť ,ale tento diel bol dobrý aj s jedným obrázkom. Proste sa mi to páči. :)
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Manitoss » Ned 10 Jan 2010, 19:03

Veľmi sa mi páči tvoj príbeh . Chceme dalšiu čast.Ten pribeh je velmi dobry.Myslím že sa musí páčit každemu.
Me gusta muchísimo tu historia.Queremos otra parte.Esta historia es muy buena.Pienso que tiene que gustarse a todo. :D

Len tak dalej :D
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Maggi » Pon 11 Jan 2010, 16:07

Ďakujem, som rada všetkým čitateľom :oops:

Matinoss Ja španielsky neviem, trochu francúzsky,anglicky ale mama mi pomáha s príbehom keď chcem po španielsky :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglésa

Poslaťod Manitoss » Pon 11 Jan 2010, 16:12

nechcem tu na slovenskej stranke písať po španielsky už radšej :D ... ale španielčinu všetkým odporúčam...

btw: inglesa je bez tilde (dlžna), len inglés je s tilde.
... y ya no quiero que me entiendas.
Obrázok užívateľa
Manitoss
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Sob 15 Nov 2008, 11:33
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Sim

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pon 11 Jan 2010, 16:17

opravené, Ďakujem :D :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod babyblue » Pon 11 Jan 2010, 17:07

zaujalo ma to, aj ten pribeh, aj styl akym je pisany (sikovnica :lol: )
urcite budem citat aj nadalej
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Uto 12 Jan 2010, 16:14

Ďakujem aj tebe :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Silva » Uto 12 Jan 2010, 20:43

Andrej.. to meno.. absolutne sedi k popisu tej postavy :P poznam jedneho presne takeho :?

mimochdom pekny pribeh, dobre napisane, rozhovory niesu umele ale pekne prirodzene.. jedine co mi vadilo bola meistami nespisovnost a trolilinku sa opakujuce slova.. inak dobre :)
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Štv 14 Jan 2010, 15:45

Silva aj tebe ďakujem za komentár :) To meno som dala náhodne, charakter jeho píšem podľa chalana ktorého poznám :? ale nechcela som dávať jeho meno, tak som sa opýtala otca na prvé mužské meno čo ho napadne :D :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia