Inglaterra, la escuela inglesa-Posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Lincey » Ned 04 Júl 2010, 00:03

Súhlasím s Barush, že začiatok sa zle čítal, ale nebolo to z dôvodu, že máš začiatky fádne. Skôr som mala pocit, akoby si to ani nepísala ty, prípadne neuvažovala nad tým čo píšeš, pretože sa tu vyskytli chyby, ktoré u teba nevídať, ako prehĺtanie koncoviek, opakovanie slov, vety, ktoré mi nedávali zmysel a pod. Od pasáže - rozhovor s Andrejom, to bolo opäť to, na čo som u teba zvyknutá.
Teším sa na pokračovanie :)
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Ned 04 Júl 2010, 13:22

Dakujem ti Lincey, dakujem za upozornenie :D ja velmi nerada pisem pribeh v ktorom sa nic nedeje tak to bude asi preto, nabuduce sa posnazim nerobit chyby a pisat teda cely diel napinavy :) :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Mimi » Ned 04 Júl 2010, 19:48

paci sa mi to..no sice nechapem niecomu..ale nevadi ja si pockam :) :mrgreen:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Yka » Pon 05 Júl 2010, 11:56

Čítala som už včera, no nevydalo komentovať :) , teraz to ale napravím. Ten začiatok bol naozaj taký zvláštny, kostrbatý, no potom to znovu bolo to pravé orechové :)
Som rada že nám postupne odhaľuješ aj schopnosti hlavnej hrdinky, školský rok bude zjavne zaujímavý :) Teším sa na pokračovanie.
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Bambi » Pon 05 Júl 2010, 18:44

úžasný príbeh....máš novú čitateľku :D teším sa na pokračovanie :)
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pon 05 Júl 2010, 19:30

Mimi
Dakujem :) vysvetlene bude neboj :P

Yka
:) Dakujem ti :oops:

Bambi
to som velmi rada :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 07:42

Takžee :lol: Tento diel je rozdelený na dve časti, dole pochopíte prečo :D

8.diel part 1/2
Zjavne ten úder nečakal, pretože z neho vyšiel hrôzostrašný zvuk, ktorý neznel ani pozemsky. Normálne povedané zjačal. Tentoraz naopak som to nečakala ja. Asi sekundu sme sa na seba pozreli a potom som vybuchla do rehotu. Od smiechu som sa prehýbala a z očí mi tiekli slzy. Prerušil ma zvuk kľúčika v zámke. Utrela som si slzy a zahryzla si do pery. Žeby nás už odomkli? Neodvážila som sa na Andreja ani pozrieť. Iba som letmo zazrela, že si drží nos a hľadí na mňa. Ramená sa mi triasli a ledva, že som nevybuchla znovu. No keď som chcela odísť, musela som prejsť okolo neho. S veľkým úškrnom som na neho pozrela a oči mu nahnevane zaiskrili. No na mňa to vôbec nijak nepôsobilo. Ukázala som mu prostredník a rýchlo preskočila haraburdy smerom k dverám. Dvere som bez ťažkostí otvorila a vybehla von. Nikto tam nestál, nik kto by bol zodpovedný za zamknutie dverí. Zrazu sa na schodoch vynorila chlapčenská hlava, drzo a skúmavo na mňa pozrela a potom sa znovu schovala. Vysmiata som šla do klubovne, mala som na háku jeho kamarátov a hlavne jeho. Tracy tam nebola, odvtedy sa neobjavila a začala som mať o ňu vážne strach. Žeby bola naozaj mŕtva? V hlave mi stále vŕtalo, to čo povedala o škole. Bála som sa a rada by som šla za rodičmi. Možno vyzerám ako slaboch, ale chcela som od nich počuť, že je všetko OK, že sa nemám čoho báť. Tracyne slová sa mi zaryli do pamäti. Uvedomila som si, že chcem asi... odísť. Zmocnilo sa ma zlé tušenie, ktorého som sa nemohla zbaviť.
V noci sa mi znovu sníval ten sen o dráhe smrti, vždy keď som už skoro bola v papuli toho draka som sa zobudila. Chcela som vedieť čo sa stane. No v jednom okamihu sa sen vždy sekol ako pokazený film. Možno som preceňovala svoju schopnosť. Nervozita ma vyhnala z postele. Mala som na sebe iba kraťase a tielko. Narýchlo som si dala tenisky na nohy. Strapatá, nenamaľovaná som vyšla na chodbu. Vzduch bol príjemne teplý. No nepočula som žiadnych vtákov, žiadne zvuky zvonka.
„Hey!“ Počula som naliehavé šepnutie z tieňa. Zvrtla som sa tým smerom, ale nikoho som tam nevidela. Chvíľu som váhala, či tam mám ísť. Nemusela som, isté dievča vyšlo von na mesačné svetlo. Spoznala som ju, bola to Suzie. Nepatrila medzi tiché dievčatá, no ako ostatné bola veľmi milá. Okamžite som sklopila oči, hoci mi to bolo veľmi nepríjemné.
„Je dole v ošetrovni“ Zašepkala a pomaly šla ku mne.
„Kto?“ Zamračila som sa a snažila sa jej nepozrieť do očí.
„Toho koho hľadáš...“ Ja niekoho hľadám? No to mi je ale prekvapenie!
„Odvediem ťa tam...“ Povedala a vybrala sa dole schodmi. Konečne som zdvihla hlavu od podlahy a nasledovala ju. Možno tam bude Tracy a všetko mi konečne vysvetlí. Ešteže som si dala tenisky. Vlasy som si len tak dala do gumičky, ktorú som mala na ruke. Suzie kráčala rýchlo a nezastavovala sa. Prešla mnohými chodbami, kde som ešte nemala možnosť ani nazrieť. Uvedomila som si, že už iba jeden deň do začatia školského roku. Nemala som jasno v tom či sa teším, alebo nie... Sen, Tracy, Bella a to všetko ma odrádzalo.
„Tu je to“ Ukázala na veľké mohutné dvere a opatrne ich otvorila. Na chodbu prenikol pás svetla. Nazrela dnu a bledohnedé vlasy jej skĺzli z pliec.
„Je sám...poď dnu!“ Kývla na mňa a sama vošla ako prvá. Sám? Nemyslela náhodou sama? Nemala som sa jej to ako spýtať, keďže už bola dnu. Váhajúc som vošla za ňou. Ocitla som sa v miestnosti veľkej asi 5mX5m. Svietilo tam prenikavé svetlo a na lehátku ležal...Andrej. Suzie na mňa s očakávaním pozrela a ja som od prekvapenia zabudla skloniť oči. Nič sa nestalo. Ona sa opäť otočila k Andrejovi. Ten hľadel na mňa nahnevane a taktiež prekvapene. Čo tu robil? Potom som si všimla, že mal leukoplast na nose. Kým som sa stihla zastaviť vyšiel zo mňa podivný zvuk. Včas zastavený smiech. Chuďáčik, zrejme ho to bolelo... Jeho ústa nemo mi hovorili nejakú hnusnú nadávku. Vzadu v miestnosti boli dvere, ktoré sa zrazu otvorili. Dnu vošla sestrička, ale to čo som zbadala za ňou ma veľmi prekvapilo. Trávu! Musel to byť teda východ von. Na jej tvári sa zjavil úsmev, taký nechutný ako u všetkých.
„Prišli ste pozrieť pacienta? Chuďáčik si rozbil nos...“ Zaštebotala veselo a ja som zbadala, že nechala dvere pootvorené. Andrej nahnevane zasyčal, ale nič nepovedal. Zrejme som si to všimla len ja.
„Ako je na to sestrička?“ Zrazu sa ozvala Suzie a dala sa do reči so sestričkou. Tá jej nadšene začala rozprávať čo sa stalo. Vtedy sa mi naskytla možnosť. Možnosť, ktorá sa už zrejme nebude opakovať. Andrej zachytil môj pohľad. Práve jeho posteľ mi stála v ceste. Mala by som čas ju obísť a utekať von? Alebo, keďže je na kolieskach ju posunúť vpred, rozraziť si cestu a potom utiecť? Ale tak by som zachránila aj jeho... Čo mám spraviť? Musela som sa rozhodnúť v zlomku sekundy, kým sestrička stratí pozornosť na Suzie a začne vnímať okolie.

Rada by som počula vaše názory, mali ste 7 dielov a pol na to aby ste odhalili Alicu, Andreja a ich vzťah. Neviem či to ovplyvní (možno ak napíšete prečo si to myslíte), ale veľmi rada by som vedela váš názor ako si myslíte, že sa Alica zachová :D
1) Pokúsi sa ujsť sama
2) Pokúsi sa ujsť pomocou lehátka a tým sa dostane von aj Andrej
3) Bude sa dlho rozhodovať a nakoniec neujde


/keď budú aspoň tri názory dám nový diel :wink: /
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod ninulka » Pia 09 Júl 2010, 13:28

tak je to podla mna ta tretia moznost... :D aj ked, mozem sa mylit a bude to ta prva moznost, ale vonku ju niekto chyti a bude sa musiet vratit do skoly... tu druhu moznost vylucujem, lebo si myslim, ze keby si dala ju tak by pribeh rychlo skoncil... :unknown:
ale ako som uz povedala mozem sa mylit... :unknown:
a samozrejme chcem ti podakovat za super super dielik!!! :clap: :good:
fakt super dielik a tesim sa na druhu cast, cize dufam, ze tu zu coskoro budu tie dalsie dva nazory... :D
takze este raz super dielik a myslim ze je to ta tretia moznost... :heart:
a ozaj... len tak btw... pises aj nejaky iny pribeh ci mas len tento??? :whistle:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 13:34

Prečo si myslíš, že by pri druhej rýchlo skončil? :D (nechcem tým nič naznačovať, len ma to zaujíma :P )
Ďakujem :heart:

áno, píšem na mojom RPG fóre, ale to úzko súvisí s RPG, nedá sa to len tak čítať :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Barush » Pia 09 Júl 2010, 15:15

Ja ti hneď skomentujem príbeh, len mňa by tak trochu zaujímalo, čo znamená názov tvojho príbehu :) :oops:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 15:18

to je španielsky :lol:
Inaglaterra- Anglicko
la escuela inglesa- anglická škola

dúfam :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod ninulka » Pia 09 Júl 2010, 16:20

no lebo pri tej druhej moznosti by to podla mna zanemnalo, ze sa obi dvaja dostanu von zo skoly a spolu utecu niekam... potom sa spoznaju a daju dokopy a tu uz pribeh konci... ale samozrejme mozes ma milo prekvapit :wink:
aj ked aj tak si myslim, ze sa alica a andrej daju dokopy... :D :heart:

a k tomu RPG pribehu... tak skoda... ja som ale skor myslela ci pises tu nieco alebo tak... :D a to co tam pises... no som moc nepochopila co myslis tym, ze sa to neda len tak citat... :oops:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Rainyaviel » Pia 09 Júl 2010, 16:26

Ja len toľko že vidím že komentár som ti sem ešte nepísala tak to konečne využijem :D Príbeh sa mi od začiatku celkom pozdával, ale chcela som vidieť pár ďalších dielov kým sa to nejak vyformuje a tak a zatiaľ to vyzerá na peknú zápletku, len tak ďalej :)
Čo sa týka rozhodnutia, nechám sa prekvapiť :D Aj keď si myslím že druhá možnosť by mohla viesť k vtipným dôsledkom (nikto nehovorí že sa jej útek musí podariť, nie? :roll:) aj keď neviem či sa uberáš práve takým smerom.
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod Maggi » Pia 09 Júl 2010, 16:31

ninulka
No, aby si pochopila musela by si mať prelúskané moje RPG :lol: a tých je moc, ale ak by si chcela mohla by si to zvládnuť :D

Rainyaviel
Jééj :heart: som veľmi rada že viem o ďalšej čitateľke :) a ďakujem za názor :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Inglaterra, la escuela inglesa

Poslaťod ninulka » Pia 09 Júl 2010, 17:35

uz zacinam studovat ten vumag... :D uvidime ci sa toho chytim alebo nie... :oops:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia