My story **THE END**

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Str 28 Okt 2009, 14:51

áno, samozrejme :) takže na tatianu v tele Marry znova idú vidiny hm? :D
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Str 28 Okt 2009, 16:26

áno :lol: ale tento krát budú mať následky aj v jej činoch :P
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Str 28 Okt 2009, 23:11

WOW. ja sa normálne bojím... :dumb: :lol:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Pia 30 Okt 2009, 18:56

Mám pre vás dobrú správu :D Keďže som chorá tak som hodin a hodiny ležala v postely, ale tak ma to omrzelo, že som sa rozhodla že napíšem nový diel. Najprv som nevedela čo v ňom bude, ale dva nápady ktoré som mala nerozvynuté sa zázračne pri písaní a hudbe dali dokopy a je to ešte hrozivejšie ako som najprv chcela :twisted: Diel je napísaný do konca a do polovičky nafotený, musím priznať že ma ten sľub že bude veľa fotiek trochu obmädzil, lebo som dávno v simse tak veľa nefotila :lol: Preto som aj nedofotila ten diel, lebo ma už aj z toho začala bolieť hlava :lol: Ale keď budem mať čas tak dokončím a pošlem :) Dúfam, že to bude čoskoro, lebo ako vidím kvôli krátkemu dielu mám už iba dvoch čitateľov :roll: :cry:

Edit: chcete upútavku? :D Akú len chcete-textovú/fotku
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod fanynka83 » Pia 30 Okt 2009, 18:59

maggi ja som za...ja osobne by som chcela 1 fotku a aspon trosku textu... :pray: :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod eva » Sob 31 Okt 2009, 16:55

Prepáč Maggi, že až teraz sa ozývam, ale priznávam, že keď je málo fotiek, tak sa mi ťažšie núti čítať :oops:

Doteraz som to ako-tak chápala, ale teraz mám v tom dokonalý zmätok. Je tam toho na mňa strašne veľa, akoby som čítala nejakú americkú sci-fi.
Netrebalo by trošku ubrať? Pomaly sa spriateliť s Filipom a urobiť aspoň zopár dielov pokojnejších? :oops: Nechávame na teba :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Sob 31 Okt 2009, 18:59

ok, :lol: :lol: po tomto diele sa posnažím spomaliť tempo :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Sob 31 Okt 2009, 22:24

Prekvapivo dnes som stihla ho dofotiť, takže vám rovno pošlem celý diel :)
38.diel
Zobudila som sa s vedomím že dnes musím niečo dôležité urobiť. Keď som sa nesústredila na to že som niekto iný, tak som celkovo rozumne spolupracovala so svojim telom. Cez noc som ledva spala, stále sa mi hlavou preháňala moja vidina. No predsa som sa cítila plná energie.
Obrázok
Vykukla som von oknom, bolo krásne počasie. To ma ešte viac pohnalo do urobenia veci o ktorej som zatiaľ nemala ani tušenia čo to je. V čiernej posteli sa zamrvila Tereza. Prehodila som si župan cez ruku a šla sa osprchovať. Nech sa ona vyspí.
Obrázok
„Dobré ráno“ Pozdravila som ju, keď som ju videla stáť pri kuchynskej linke. Kývla na mňa hlavou a pokračovala v príprave jedla. Zrazu niekto zaklopal. Prudko som sa strhla smerom ku dverám. Takisto ma vyľakal treskot z kuchynského kúta.
Obrázok
Tereza pustila všetko čo v ruke mala a ponáhľala sa otvoriť. Netušila som čo robiť a tak som tam ako blbá stála.
Obrázok
„Čau, zlato“ Medzi dverami stál muž, sympatický no vek mal určite vyšší ako Tereza. Rázne zabuchla za ním dvere a až potom sa s ním zvítala.
Obrázok
Už len toto mi prišlo podozrivé. Nechcela som ich rušiť, tak som sa otočila na odchod, a asi práve vtedy si všimli že som tam.
„Mary! Rád ťa vidím“ Oslovil ma muž. Tak ja ho poznám? „Počul som o tej nehode, vraj to bolo hrozné, zázrak že si to prežila...“
Obrázok
Obrázok
„Ehm...Ja...“Jachtala som a beznádejne hľadala pomoc u Terezy, lebo stále bola na neho nalepená a na mňa sa ani neotočila. No mala som pocit akoby som toho muža poznala. Prišiel mi tak povedomý až sa mi zakrútila hlava.
Obrázok
Obrázok

Muž sa na mňa provokatívne usmial, až som sklopila zrak. V duchu som ešte stále patrila Filipovi, je to predsa môj manžel! Zrejme čakal inú reakciu a preto sa opäť sklonil k Tereze. Šla som do izby a pred tým než som zavrela, som sa pozrela na neho.
Obrázok
Tak povedomý mi prišiel. Zavrela som dvere a pred očami som mala jeho tvár. Kto to je? Však som nevedela ani jeho meno, bola som presvedčená že som ho v živote nestretla a predsa som ho poznala. Obliekla som sa a zúfalo sa snažila na niečo spomenúť. Zrazu sa mi zatočila hlava, zotmelo pred očami a znovu som mala pocit akoby padám.
„Ty si tehotná?“ Ten hlas som u neho nespoznávala, akoby to hovoril niekto iný. To nebol môj milovaný. Oči mu zlovestne svietili a nebadane sa triasol. Šiel z neho strach. Nemala som mu to hovoriť. Naivne som si myslela že bude rád a možno...možno že si ma zoberie...
Obrázok
„Pýtal som sa ťa niečo!“ Zatriasol so mnou zvyšujúc hlas. Začínala som sa ho báť.
„Áno...“ Šepla som takmer nečujne ale on to počul. Mala som klamať, potom ísť na potrat. Ale nie! Ja som mu povedala pravdu. Vtedy ma prvý krát uderil. Nedbajúc na to, že som mala vyše mesiaca veľkú modrinu pod okom, ma viac bolelo srdce. To nebol môj starostlivý, milý a chápavý Gregor. Neodvážila som sa mu pozrieť do očí. Jeho hnev a zlosť bolo cítiť vo vzduchu takmer sa dala hmatať.

Obrázok
Roztvorila som oči. Môj nepravidelný dych mi potvrdzoval, čo sa práve stalo. Áno opäť som videla spomienky tej ženy. Oprela som sa o stenu aby som neomdlela. Oči som si zakryla rukami a snažila sa vyhnať spred očí ten obraz muža, ktorý zbil tú ženu. No v tom mi to došlo. Srdce mi vynechalo úder. To je ten istý muž! Tá podoba, hlas sa nedá zakryť. Preto som ho poznala! Stratila som všetku farbu, ktorú som mala a roztriasla sa od strachu. Takže je to pravda, všetko čo vidím je PRAVDA! Stisla som pery a snažila sa nepoddať zúfalstvu. Takže tá žena naozaj niekde trpí, umiera od hladu, takisto ako jej dieťa... A ten muž, je vrah. Ktovie koľko už takých žien zabil? A čo Tereza?
Musím ujsť! Pri predstave ako blúdim v krajine, keď neviem kde som, bez nikoho, sa mi ozval žalúdok-oznamujúc že je prázdny. Po špičkách som vyšla z izby. Chcela som sa tváriť akoby nič, ale nevýslovne som sa bála že ma uvidí a spozná že to viem. V obývačko-kuchyňo-predsieni nikto nebol. Rýchlo som pribehla ku pultu a dokončila raňajky. Vedľa z dverí od kúpeľne sa ozývali podozrivé vzdychy. Nacpala som do seba koľko sa dalo.
Obrázok
Vyšla som z dverí stále sa obzerajúc, či ma niekto neuvidí. Len čo som za sebou zavrela dvere rozbehla som sa čo mi dych stačil.
Obrázok
Nešla som rovno po ulici, ale zabáčala som do rôznych uličiek, aby ma nenašli a v krvi mi prúdil adrenalín. Pri každom zvuku som mala pocit, že niekto za mnou beží a preto som utekala ešte rýchlejšie. Nakoniec som tak zakrútila svoju trajektóriu behu, že som trochu mala pocit že ma nenájde, no však som sa ani nevedela vrátiť späť.
Obrázok
Niežeby som sa chcela vrátiť, ale zablúdila som v neznámom meste. Postávajúc v tieni stromu som sa rozhliadala kde to som a vydychovala. Napriek tomu, že som bežala hrozne rýchlo, som nebola až taká unavená. Zrejme toto telo bolo na to zvyknuté. Stála som niekde na okraji mesta, čo som zistila podľa riedkeho počtu domov. Nikde nikto. Bolo tesne pred obedom a svietilo slnko. Necítila som sa tam bezpečne. Túžila som zájsť do lesa, mimo ľudí. Zrazu som začula auto. To bude určite on! V duchu som skríkla a už som sa videla mŕtva.
Obrázok
No auto okolo mňa prešlo akoby nič a ja som usúdila že som paranoická. No nepomohlo mi to aby som sa cítila bezpečnejšie. Prešla som mimo cesty hľadajúc les.
Slnko už dávno bolo za stredom svojej cesty po oblohe a ja som stále blúdila, hľadajúc les. Zrazu som pred sebou uvidela dom. Vyzeral veľmi podivne, mal nízku strechu, ale najzvláštnejšie bolo že bol bez okien a dverí. Nezaoberala som sa touto zvláštnosťou a šla ďalej, neďaleko domu som objavila jazierko.
Obrázok
Také obyčajné. Fascinovane som pozerala hladinu, vyzeralo tak krásne, až som tomu nemohla uveriť. No musela som ísť ďalej! Nezdržovať sa! Uvažovala som kam ísť na noc. Netušila som či bude v noci zima. Jazierko hoci bolo krásne, no v neznámych príčin som ho nemala rada.
Obrázok
Po chvíľke oddychu som sa vybrala cez kopec preč. No mala som pocit akoby som odchádzala bez kúsku duše. Preto som utekala rýchlejšie priamo na stŕmy kopec. Ten pocit som chcela vyhnať z tela. Slnko už toľko nepražilo a vo vzduchu vial príjemný studenší vetrík.
Obrázok
Vybehla som hore s námahou, ale dostala som zaslúženú odmenu, z kopca som videla na celé mesto, výhľad bol krásny a predsa tak skľučujúci.
Obrázok
Zbehla som dole z kopca do doliny, kde boli iba dva domy a útesy.Zastala som pri veľkom prepychovom bielom dome. “Tu býva určite niekto veľmi bohatý...” Pomyslela som si a zdola som si ho obzerala.
Obrázok

Slnko zapadalo rýchlejšie ako som si to dovtedy uvedomovala. Však len pred chvíľou bolo na oblohe a už sa strácalo za horami. Ten čas behom mi tak rýchlo ubehol. Zrazu ma niečo osvetlilo zozadu. Prudko som sa otočila a na ceste sa priamo ku mne rútil čierny autobus. Silné svetlá ma oslepili a zastal tesne vedľa mňa. Naľakala som sa ale nemohla som sa z miesta ani pohnúť.
Obrázok
Polícia! Prebehlo mi hlavou šialená myšlienka. Ale však som nespáchala nič zlé! Zrazu sa autobus pohol a odišiel preč. Prečo tu stál? Za mnou sa ozvali kroky a niekto zastal, alebo viacerí? Kto to je? Zadržala som dych a ani nemukla. Ale však ma určite videli, tak nechápem prečo som to spravila.
Obrázok
“...Nechaj ju však je to len fanynka...” Začula som naliehať dievčenský hlas, ktorý som okamžite spoznala.
“Môžem vám pomôcť?” Spoza môjho chrbta sa ozval ďalší hlas-mužský. V tom momente na mňa doľahla únava z behu, fyzické a psychické vyčerpanie a ohromujúca radosť, ktoré spôsobili moje zrútenie sa. Omdlela som.



_______________
Tááák :lol: nový diel je tu, hádam je to s fotkami zrozumiteľnejšie :D
Ja neviem, ale mne ich tam príde moc :whistle: ale to bude tým že som dlho dhlo nefotila tak veľa :P
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod eva » Sob 31 Okt 2009, 23:14

Zaujímavé :lol:
No ja by som si aspoň taxík zobrala :lol:

Ale nie, no tak je to určite lepšie ako posledné diely. Teraz sa tiež teším na pokračovanie :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod fanynka83 » Sob 31 Okt 2009, 23:25

no tak tento dielik sa mi velmi pacil...bol taky na jednu stranu pokojny a na druhu sa postupne pomalicky poriadne zamotaval...to sa mi paci...uz sa tesim na dalsiu cast... :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Sob 31 Okt 2009, 23:35

Vau :o Šla som sem len tak, že je už neskoro že mi určite nikto neokomentuje :mrgreen:

eva
chudinka simka, ona naozaj utekala celým mestom :lol: to jazierko je presne na konci, ktorý je najďalej od ich domu :lol: keď mala ísť dole z kopca tak už si zavolala taxik :lol: asi už ju to unavilo :lol: Som rada že sa páči :thx:

fanynka83
to zamotávanie vôbec nebolo plánované, to ako mali byť dve odlišné veci :lol: že Tereza chodí so starším bohatým mužom a tá žena z vidiny niekde inde, ale keď sa mi to takto pekne splietlo :D A Terezkyna simka sa ochotne zamilovala do tohto :lol: Aj tebe ďakujem :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Ned 01 Nov 2009, 22:36

teraz som to dočítala. ten biely dom na konci bol Filipov? ten chlap jej ten chlap z vidín? hm.. viac otázok ma zatiaľ nenapadá. :roll: :D

inak ťa treba zase pochváliť. :respect: :wink:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Maggi » Pon 02 Nov 2009, 10:50

zuziniatko
v prvom rade ďakujem :) Hej ten dom je Filipov :D a tej druhej otázke neviem či som dobre pochopila. :roll: Či je ten Terezin chlap ten z vidín? Áno.
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod zuziniatko » Pon 02 Nov 2009, 16:16

áno, na to som myslela :)
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: My story

Poslaťod Coraline519 » Pon 02 Nov 2009, 19:45

toto bol zaujímavý diel :roll: a som zvedavá na tie jej vidiny :wink:
ale ten čierny dom my niečo hovorí :roll:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia