Škandál zažehnaný- Posledný diel!

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod myrielka118 » Sob 29 Okt 2011, 22:54

Eh, otázočka? Tento príbeh bude či nebude reálny? :D Len tak mimochodom a páči sa mi to, je to veľmi napínavé. A chudák Anabela (dúfam, že je to meno hlavnej postavy :D chvíľu mi potrvá si ich zapamätať, prepáč). Normálne ju ľutujem, ale možno jej to pomôže. :?: :) Každopádne veľmi napínavé. :clap:
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Maggi » Sob 29 Okt 2011, 22:57

Mimi som rada! :)

myrielka118 reálny, ale kto vie čo všetko sa dá pod to vopchať, nezaená to že to bude obmedzovať akciu :twisted: som rada, že sa ti páči :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod NATA » Ned 30 Okt 2011, 12:03

Wow táto časť je napínavá :) .... Anabelu trochu ľutujem ..... a som zvedavá čo bude v dalšej časti :))))
"Milujem" ľudí ktorý majú tak nudný život že musia rozoberať ten môj :)
NATA
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Pia 04 Feb 2011, 23:51
Bydlisko: Lužany pri Topli
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Totodile7625 » Ned 30 Okt 2011, 17:27

Ked som čítal prvé dva dieli, tak som mal zmiešané pocity. Hodne som pochyboval o tom, či to budem čítať dalej. Predsa len z opisu Anabeli a rozhovormi medzi postavami to vyzeralo na stredoškolskú romantickú telenovelu. Ale tento posledný diel. Teda. Naozaj ma to zaujalo! :good2:
Určite čítam dalej. Som na pokračovanie hodne, hodne zvedavý! :clap:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Lincey » Ned 30 Okt 2011, 17:31

wow perfektné. Neviem sa dočkať pokračovania, takýto zvrat v deji som nečakala.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Maggi » Uto 01 Nov 2011, 16:55

Ďakujem vám, som rada, že sú tu ľudia, ktorí to čítajú :D Prvé dva diely boli nudné, ja viem, ale potrebovala som nejaký setup aby ste videli aká je približne hlavná postava :) .
Nový diel bude dnes večer alebo zajtra ráno :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Maggi » Uto 01 Nov 2011, 23:12

4.diel
Všetko sa zbehlo strašne rýchlo, zahliadla som Tomáša ako bežal preč a už sa zvonku ozývalo húkanie policajných sirén. Ich pernikavý zvuk doplnili sirény pohotovostných sanitiek.

Kým som sa stihla spamätať a tiež utiecť, podľa vzoru ostatných, zbadala som svojho otca v policajnej uniforme, ako ku mne kráča. Zamrzla som a vedela som, že je zle.

__

Sedela som s mojim bratom na lavičke pri otcovom stole v jeho kancelárií na policajnej stanici. Bolo jedenásť hodín večer a napriek únave, ktorá mi zatvárala viečka, som si nedokázala predstaviť, žeby som zaspala. Pred sebou som stále mala krvavé telo Valérie a Jána s krvavými rukami. Nepotrebovala som vedieť matematiku, ktorú som aj tak mimochodom nevedela, aby som si dala dve a dve dokopy.

Bledé steny policajnej stanice a sivé kachličky, mi vôbec nezlepšovali náladu.

S bledou tvárou som sa otočila na svojho brata, ktorý sedel vedľa mňa. Tváril sa veľmi podobne s duchom mimo. Vtedy som si uvedomila, že on musel byť pritom. Či?

„Tomáš?“ Oslovila som ho potichu.

Neodpovedal mi.

„Hej!“ Zamávala som mu pred tvárou a konečne sa ku mne otočil.

„Čo chceš?“ Nepekne sa na mňa oboril a znechutene zatváril.

„Videl si niečo.... ako sa to stalo?“ Spýtala som sa ho potichšie.

„Daj pokoj.“ Odsekol mi a pozrel znovu pred seba.

Stisla som pery spolu a otočila som sa, keď som počula kroky. Zbadala som ako Jána držali v putách a ťahali do jednej miestnosti. Zbadala som, že už má iné džínsy, nie tie krvavé. Prešiel mnou divný pocit. Čo ak to nebol predsa len on? Možno ju len ťahal...

Tvár sa mi skrivila pri tej predstave. Stále mi akoby nedošlo, že je naozaj mŕtva. Akoby to všetko bolo len sen.

„Vy dvaja.“ Prišiel k nám otec nahnevane. „Ste v poriadnej kaši, ak si to neuvedomujete. A to nie len doma...“ Prechádzal zrakom z jedného na druhého. „Viete niečo viac?“

Pozrela som na Tomáša, ale ten iba pokrútil hlavou.

„Ja som pri Valérií nebol..“ Zaklamal a pozrel poza otca preč.

„Som poriadne nahnevaný tak mi neklam do očí!“ Odsekol mu otec nahnevane. „Keby si pri nej nebol, nevedel by si že je to vôbec ona!“

Pozrela som si na nohy, v duchu sa uškŕňajúc. Tomáš nebol až taký chytrý a tentoraz ho otec nachytal.

„Povedali mi to ostatní, oco!“ Vykríkol Tomáš z ničoho nič a postavil sa.

„Sadni si!“ Nariadil mu hlasnejšie otec. „Nerob mi tu bordel, lebo ostaneš na polícií celú noc. Anabela!“ Otočil sa na mňa.

Obrázok

„Otec.“ Pokúsila som sa o úsmev. „Hovorila som s ňou pár minút pred tým než sa to stalo.“ Zachytila som nepatrný pohyb Tomáša ku mne. Vedela som, že nechce aby som ho prezradila.

„Áno?“ Otcov hlas už znel kľudnejšie a mierne sa ku mne naklonil.

„Nepovedala nič podstatné, ale šla do garáže... sama.“ Pozrela som na Tomáša. Nechcela som otcovi klamať, ale ani si to pokaziť u brata. „ Potom som videla ako za ňou ešte šli... dvaja chalani...“ Odmlčala som sa a pozrela na otca, ktorý si zrazu už zapisoval každé moje slovo.

Tomáš ma kopol do nohy kým otec stihol zdvihnúť hlavu.

„Kto to bol?“ Spýtal sa ma zamyslene.

„Leo, vieš .. Leonard Tibár.“ Usmiala som sa a videla ako na mňa Tomáš úpenlivo hľadí. „Toho druhého som nevidela jasne... Iba od chrbta.“ Dodala som presvedčivo a pozrela na Tomáša.

Otec niečo písal a potom sa pozrel na mňa. „Ďakujem Anabela, dúfam, že si nám pomohla.“

„Počkaj!“ Zastavila som ho. „To nie je všetko...“ Musela som mu povedať o Jánovi.

Otec si znovu vytiahol pero a otvoril zápisník.

Nadýchla som sa, vedela som, že toto veľmi zaváži. „Videla som Jána krátko pred tým, než ľudia začali kričať a utekať preč... Išiel s krvavými rukami preč od garáže...“ Videla som ako sa mu rozšírili zrenice a Tomáš za rozkašlal.

„Si si istá, že to bol on?“ Spýtal sa ma neveriacky otec.

Prikývla som nemo a prešla si rukou po vlasoch. Ak to bol Ján, tak chytia vraha. Ak nie... Radšej som nad tým nepremýšľala.

„Ešte tu počkajte, zaveziem vás domov.“ Postavil sa a rýchlo niekam odišiel preč.

Tomáš sa na mňa obrátil. „Ešteže si to na mňa nepráskla...“

„Hovorí sa ďakujem.“ Odsekla som mu šeptom a pozrela pred seba. Bola to všetko Jánova chyba. Keby nezorganizoval párty, nič by sa nestalo. Snažila som sa sama seba presvedčiť, že to naozaj bol on. Určite mal nejaké dôvody pre jej vraždu. Žalúdok sa mi skrútil pri predstave, že som to mohla byť ja, kto bol mŕtvy.

„An!“ Začula som ako ma niekto zavolal.

Otočila som sa a zbadala Paulu. Rýchlo som sa postavila a prešla ku nej.

„Dostala som tvoju SMS.“ Usmiala sa na krátko, ale hneď jej úsmev zmizol. „To je hrozné....“

„To teda je...“ Pozrela som na jej nechutné vrkoče. „Nehovorila si náhodou s Leom?“

„Čo s ním?“ Ohradila sa a vytiahla mobil ako na povel. „Bol chvíľu so mnou na party, ale...“

„Čo ale?“ Snažila som sa niečoho chytiť. Neviem čo to bolo vo mne, čo nechcelo uveriť, že by to Ján spravil. Tomáš to určite nebol a Leo bol ten tretí o kom som, vedela, že tam bol.

„Pri konci odišiel, ale stále lepšie ako ty! Ani si sa neobjavila! Kde si celý čas bola?“ Oborila sa na mňa vyčítavo.

Jasné, že zmizol. Predsa šiel za Valériou, pýtal sa mňa na ňu. Pomyslela som si v duchu, že toto nemusí Paula vedieť. Potom tu však stále bola jej otázka. Čo som jej mala povedať? Odpoveď ma hneď napadla a uškrnula som sa.

„S Jánom.“ Šepla som a pozorovala jej výraz. Stál za to.

„Kde?“ Rozšírili sa jej oči.

„Všade a ...“ Usmiala som sa žiarivo. „...nakoniec v jeho izbe.“ Zaklipkala som mihálnicami.

„Kto by to do teba povedal.“ Priateľsky ma šťuchla žiadajúc viac informácií.

Obrázok

„Zdal sa v pohode, bol zlatý a všetko.“ Zasmiala som sa a v hlave som mala presný plán ako som sa mu za to šla pomstiť. To že veľmi pravdepodobne skončí vo väzení, nestačilo. „Keď som však vošla do jeho izby... Bože! To bolo hrozné!“ Sledovala som ju ako vypúlila oči. „ Chápeš... on mal ružové tapety. Trávičkovo zelené obliečky a šiel mi ukázať svoju zbierku komixov...“ Zasmiala som sa predstierajúc zdesenie.

„Ale čo som mu mala povedať? Vyzeral tak nadšene a mňa šlo poraziť... Tak som si kukla jeden, ale keď som skoro umrela od nudy, som mu povedala, že musím na WC a zdrhala som čo mi bol život milý...“ Prevrátila som očami v smiechu.

„Tak to by som do neho nikdy nepovedala...“ Dosmiala sa Paula.

„Ani ja...“ Mykla som plecom. „Tak zajtra v škole?“ Usmiala som sa na ňu, spokojná v duchu. Vyzerala, že mi uverila, hoci to bola dosť slabá story na moje pomery.

„Dobrú noc...“ Objala ma a odišla preč.

Bola som trochu rada, že som sa jej zbavila. Nedokázala som jej klamať, no pravdu som jej nemohla povedať ani za svet. Nechcela som ani vedieť, čoby sa stalo keby sa to niekto iný dozvedel.

„KDE JE MôJ SYN?“ Celou budovou sa rozliahol prenikavý hlas a na chodbu sa vrútila žena na vysokých podpätkoch, v kožušine a s okuliarami, hoci vonku bola tma. Všetko jej oblečenie som zhodnotila za veľmi drahé a značkové. To musela byť Jánová matka.

„Pni, upokojte sa... Teraz nemôžte za ním...“ Snažil sa ju jeden policajt zastaviť, ale ona sa nedala.

„Môj syn nemá 18! Nemáte právo ho zadržovať a vypočúvať!“ Zvreskla na neho a stiahla si dole okuliare.

Jej pohľad sa na chvíľu stretol s mojim. Mala som pocit akoby ma prerazila pohľadom. Iba som sa sebavedomo usmiala. Táto žena sa mi páčila, narozdiel od jej syna.

„Anabela!“ Stiahol ma za ruku tomáš dnu do otcovej kancelárie.

„Čo je?“ Pozrela som na neho. Stále som neprišla na spôsob ako z neho vypáčim, čo vedel. Ešte nikdy sa mi nestalo, žeby mi niečo nepovedal. Preto to bola pre mňa nová situácia.

„Oco mi napísal, že máme ísť von, vezie nás preč...“ Odvetil mi zamračene a uhol pohľadom. Celý sa správal divne.

Prikývla som a vyšla von na chodbu,už tam tá ženská nebola. Šla som pomaly aby som ju alebo Jána ešte zahliadla a tak ma Tomáš predbehol a šiel dopredu.

Akurát som šla okolo jedných dverí a zvedavo som nakukla dnu.

Obrázok

Zbadala som tam Jána ako sedel zamračene na stoličke a mračil sa na policajta. Chvíľu som ho pozorovala, ale nič som nezačula. Spamätala som sa a pobehla von zo stanice.

Dúfala som, že týmto sa moje zapletenie do tejto situácie skončilo.
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Mimi » Uto 01 Nov 2011, 23:18

Juj! :D Ja že ju uvidí alebo čo keď sa kukala cez tie dvere. Celkovo nemám pocit, že to nijako dejovo pokračovalo. Stále len opisuješ niečo a nedávaš dej! :x Však ty vieš písať dej, prečo nepíšeš? :( Dúfam, že ďalší diel bude napínavejší. :wink: :arrow: :mrgreen:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Maggi » Uto 01 Nov 2011, 23:22

Mimi :unknown: Tento diel je podstatný, inak by som ho sem nedávala. To, že Anabela neuteká po lese prenásledovaná vrahom, neznamená, že nie je akcia :twisted: Ale chápem, čo píšeš, dúfam, že ďalší diel naplní tvoje túžby :drunk:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Mimi » Uto 01 Nov 2011, 23:25

:lol: Ja viem, že aj toto je nijaky diel, len ja rada čítam niečo napínavé! :what: Proste píš ďalej :mail: ! :heart:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Totodile7625 » Uto 01 Nov 2011, 23:38

Mám podobné pocity ako Mimi. :roll: Asi mám tiež radšej trochu akcie. :lol: Každopádne ma hodne zaujíma napríklad prečo Tomáš Anabele nič nepovedal. :unknown: Naozaj traba odceniť, ako dokážeš pútavo písať! :good2:
A čo je trochu vedlajšie je, že máš krúsnu grafiku hry. Obrázok, kde sa Anabela rozpráva s Paulou sa mi hodne páči. :good: Teda hlavne Paula. ;)
Teším na další diel. :clap: Teším na akciu v dalších dieloch a vôbec na celý príbeh som zvedavý! :teeth:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Randa » Sob 05 Nov 2011, 22:25

Ja myslim ze ked uz si napisala ze An videla Jana s krvavymi rukami tak to na devatdesiatosem percent nebude on :D Ale no,necham sa prekvapit :D
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Maggi » Str 09 Nov 2011, 17:13

Prepáčtem že tu nie je nový diel ale mám to veľmi veľa tento týždeň do piatka musím odovzdať celý školský časopis graficky spravený takže potom budem mať konečne čas :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod NATA » Sob 19 Nov 2011, 18:00

kedy bude ďalší diel??? :/
"Milujem" ľudí ktorý majú tak nudný život že musia rozoberať ten môj :)
NATA
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Pia 04 Feb 2011, 23:51
Bydlisko: Lužany pri Topli
Pohlavie: Simka

Re: Škandál zažehnaný

Poslaťod Maggi » Pia 25 Nov 2011, 18:10

Veľmi sa ospravedlňujem, v poslednej dobe nič nestíham, čo by som chcela aj by mala(film, príbeh, SOČ...) tento víkendmi naši zrušili BA plány tak sa posnažím prísť aspoň s novým dielom :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť