Please Leave A Message After The Tone- posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod myrielka118 » Pia 12 Aug 2011, 15:56

No, neviem. skúsim z toho spraviť aspoň "provizornú" knižku, že na koľko by to bolo strán. :D Teda ak súhlasíš samozrejme. :oops:
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod eva » Pia 12 Aug 2011, 20:49

PREČO?? Ja som celý príbeh čakala na poriadnu bitku!!
A neverím, že je koniec, nemôžeš to takto skončiť, Maggi, prosíím!!! :(

Keby som verila, že je to naozajstný the end, tak napíšem, že tento príbeh bol jeden z najlepších (ak nie najlepší) internetových príbehov, aké som v živote čítala, aj keď sa dej zvrtol absolútne iným smerom, ako by som to čakala (vlastne sebecky chcela..). A myslím si, že to bolo také dobré hlavne vďaka tvojej šikovnosti a talentu :) úplne vážne by si mala napísať knihu. Píšeš skvelo! :)

Ale stále som nahnevaná, že si to ukončila, pretože zas som tu hneď po dovolenke letela pozrieť, či tu nie je ďalšia časť a dozviem sa, že je posledná!! :shock: Hoci sa snažím pochopiť tvoje problémy s PC aj Simsom ale AJ TAK SI NEMYSLÍM, ŽE MUSÍŠ SKONČIŤ!!! :heart:

IAN! IAN!IAN! IAN! IAN! IAN! IAN! IAN! IAN! IAN! IAN!
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone- posledný diel

Poslaťod Maggi » Uto 23 Aug 2011, 23:14

myrielka118 103 strán :oops: :D rodičia chceli príbeh do čítačky kníh tak som diely musela spojiť, pozerám že celkom dosť je toho nakoniec :D

eva veľmi krásne ďakujem! :give_rose:: aj že si vlastne moja najdlhšia čitateľka od pokusov a začiatkov s My Story :D Ja som sa bála, že keď nebudú Ian+Lexie spolu tak už nebude čítať môj ďalší príbeh :oops: :lol: Aj preto som dala takýto koniec... :oops:

Ale však uvidím, teraz robím na niečom úplne novom ale to by som chcela mať mimo internetu prípadne niekam sa pokúsiť poslať. :whistle: Tak popritom by som mohla v tomto pokračovať, alebo to ukončiť v poriadku aj s nejakým epilógom.

A tú bitku som chcela aj ja, len si nie som veľmi istá opisom. Preto som ju nakoniec vyhodila von z deju. :oops:

ešte raz krásne ďakujem :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť