Please Leave A Message After The Tone- posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod myrielka118 » Pon 28 Mar 2011, 21:46

Prepáč, na ten módnym dom som akosi zabudla. :slap: Dobre, ale aj tak dúfam, že o tom neskôr v nejakom dieliku napíšeš viac. :oops: A tiež som rozmýšľala nad tým Alexom. Len potom si tom nejako "zapísala" (čítaj zahovorila), tak ma to zmiatlo. :D Každopádne, keď si teraz napísala, že má nejaké tajomstvo, znovu nad tým premýšľam. :?: :huh: Ale zatiaľ som dosť zmätená, tak to radšej nechám. :D Mám teraz taký problém... mala som takú nehodu a proste keď sa na niečo priveľmi sústredím, začne ma bolieť hlava. A momentálne ma bolí veľmi, ale môže to byť aj z pc. :roll: Tak držím palce a prajem čas, inšpiráciu a chuť do písania. Zatiaľ ma to veľmi zaujalo. Aj keď práve teraz mi chýba Krvavý prach. :angel: Tuším idem začať písať nejaké fantasy. :roll:
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod eva » Uto 29 Mar 2011, 18:16

Uau.
Prisla som sem opat len, aby som sa pozrela tu a strasne ma prekvapil novy diel. Hlavne to, aka bola Lexie na konci stastna, ked z toho tehotenstva bola na zaciatku uplne vedla. Pani, hrozne som zvedava, ako toto vyriesis :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Štv 31 Mar 2011, 05:11

myrielka118 dufam, ze ti bude lepsie :give_rose:: aj ja mam niekedy migreny a pocitac tomu rozhodne nepomaha :D

eva Dakujem :oops: idem hned pisat novy diel :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Štv 31 Mar 2011, 07:11

Wake up call {6.diel}
„Vieš, najprv som sa obávala, že budeš chcieť ísť na potrat.“ Ozvala sa do ticha doktorka a uvedomila som si, že sa priblbo usmievam a ona ma pozoruje už nejaký čas. „Som rada, že tie všetky protesty proti potratom aspoň trochu naplnili svoj účel a v Amerike máme viac tínedžerských mamičiek ako tínedžeriek čo boli na potrate.“

Potrat? To ma ani na chvíľu nenapadlo. Srdce mi začalo rýchlejšie biť a keď som videla čiernu obrazovku sona, rýchlo som sa posadila a stiahla si tričko spať cez brucho. Možno by potrat všetko vyriešil. Mama by sa nemusela nič dozvedieť, mala by som po problémoch a Ian by sa....Ian! Stisla som pery keď som sa dostala myšlienkami ku nemu.

„Kedy ti vyhovuje ďalší termín? O dva týždne bude ďalšia kontrola, kde sa dozvieme a pohlavie.“ Ozvala sa znovu doktorka, tentoraz sediaca pri stole. Uniká mi nejak realita, alebo som si naozaj nevšimla že sa presunula?

„Ja...“ Postavila som sa a pozrela na ňu. Nedopovedala som to, čo som šla povedať. Celkom som zabudla čo to bolo. Možno aj preto, že v tom momente sa jej telefón na stole rozzvonil na celú miestnosť. Od ľaku som takmer nadskočila. Ako sa to hovorí, že kto má čisté svedomie sa nezľakne?

To zvonenie však bolo ako facka do reality. Uvedomila som si kde stojím, čo robím a čo sa to so mnou deje! Prebehla mnou vlna úzkosti a vydesene som pozorovala doktorku.Vo mne je nejaké decko, ktoré ma spraví tlstou, neobľúbenou a zničí mi celkom život! A naviac nebudem mať ani nikoho pri sebe, lebo Ianovi viac záleží na futbale!

„Takže? Slečna Jansen?“ Prudko som otočila hlavu ku doktorke a vydesene ju pozorovala. Čo mi teraz povie? Že mám ku všetkému naviac aj trojičky? Môže to byť vlastne horšie?

„Ja...“Začala som znovu a premietla som si aký bude môj život pár dní dopredu. Prídem domov, mama ma zabije a nebudem musieť ísť na žiadnu prehliadku. „...zavolám sestričke keď sa dozviem, kedy robím.“ Pípla som opatrne a zdvihla si kabelku z rohu.

„Dobre. Zatiaľ dovidenia.“ Doktorka držiac notebook pod pazuchou, zmizla v dverách.

Pri svojej kartičke som zbadala dve fotky zo sona. Zrejme pre mňa a Iana. Opatrne som si zdvihla a ruka sa mi triasla. Toto musí byť zlý sen. Okamžite sa musím prebrať! Fotky mi vypadli na stôl a zrak sa mi na chvíľu zahmlil. Ako po dlhom behu.

„Slečna, môžete teraz odísť!“ Povedala mi tá sestrička pomedzi dvere a zrejme bola stále urazená a neobťažovala sa vojsť dnu.

Zhrabla som kartičku s fotkami do tašky a prebehla okolo nej von z tej prekliatej miestnosti. Niekto toto určite na mňa narafičil a teraz sa smeje.

Tak ako to dopadlo?
-I


Neveriacky som hľadela na novú SMS. Tak on si aj spomenul? Mala som chuť mobil hodiť o stenu výťahu v nemocnici, ale vedľa mňa stáli ďalší ľudia. Mobil som zaklapla a strčila späť do kabelky. Ako sa opovažuje mi písať po tom čo spravil?? Je síce pravda, že sa mi viac krát odvtedy ospravedlnil, ale popravde svoj tréning nezrušil a nešiel so mnou. To bude ešte dlho trvať kým mu to odpustím. Či vôbec.

Ale on je tomu všetkému vlastne na vine! Keby nebolo jeho, nebola by som tehotná! Ten bastard! Tak on mal problém s tým, že sa to niekto dozvie? Ešte bude ľutovať, že ma nabúchal!

Ako sa najrýchlejšie na lodičkách dalo, som vybehla z nemocnice mieriac ku svojmu autu. Teda autu mojej matky, ale v piatok som ho našťastie mohla mať ja. Ten debil ešte bude ľutovať, že nešiel so mnou!
__
„Lexie?“ Ozval sa tlmený hlas a za ním nasledovalo zaklopanie na moje okno. Pomaly som sa otočila a zbadala tam Iana. Usmial sa ale keď som mu úsmev neopätovala, po chvíli mu zmizol tiež. Bol červený v tvári v prepotenom tričku a mokrými vlasmi. „Otvor ….prosím“

Pomaly som sa načiahla rukou ku tlačítku a stiahla okno dole.

„Smrdíš.“ Dramaticky som si chytila nos a načiahla ruku aby som vytiahla okno hore. To mi však už zachytil ruku, hoci riskoval že mu ju môžem privrieť.

„Ako to dopadlo?“ Spýtal sa a jeho hlas znel vystrašene a zvedavo naraz.

„ Gratulujem ocko!“ Vytrhla som si ruku z jeho zovretia a bojovne vystrčila bradu. „Ešte niečo?!“

„Ideš na potrat?“ Jeho tvár vyzerala ako malé dieťa, ktoré vie že spravilo niečo čo nemalo a nevie ako to navrátiť späť.

„Čo ťa to zrazu zaujíma?“ Zdvihla som kútiky pier, hoci som sa usmievať vôbec nechcela.

„Samozrejme, že ma to zaujíma Lexie!“ Povedal naliehavo a otvoril mi dvere. „Vyjdi von“

„Nie.“ Chytila som sa volantu, keby sa náhodou pokúšal násilne ma vyvliecť.

„Ideš?“

„Ja....“ Zastavila som sa a uvedomila som si, že som nemala nad tým kedy myslieť. Celou cestou ku škole som premýšľala nad všetkými horrorovými situáciami, čo povie matka, čo povie verejnosť, čo sa stane... „Mám ísť?“ Pozrela som na neho a dúfala som, že nevyzerám že som nad tým nerozmýšľala.

„Nie....“ Povedal potichu a samého ho to zrejme prekvapilo, možno viac ako mňa. Snažil sa obviniť, že to mám s niekým iným, vyhýbal sa mi, ani nešiel so mnou ku gynekológovi, ale keď je možnosť sa toho prcka zbaviť, povie nie? Na tvári sa mi zjavil úsmev a pustila som volant. Možno mu konečne na tom záleží. Možno keď bude so mnou, to nebude až také strašné.

„No tak vystúp von.“ Chytil mi ruku a potiahol ma von. Už som neodporovala a vystrela sa na zapadajúcom slnku. Postavila som sa pred neho s úsmevom, ale keď som videla ako si ma prezerá zmocnil sa ma zlý pocit. Vždy aj teraz na mňa pozeral ako na chudú sexi, dobre oblečenú. Ale s tým prckom priberiem strašne veľa, tehotenské oblečenie nikdy nebolo pekné a... Čo ak sa mu už nebudem páčiť a rozíde sa so mnou? Zovrelo mi srdce a zmizol mi úsmev.

On si to však nevšimol, pretože ma v tej chvíli už bozkával. Rýchlo som ho objala a sklonila tvár ku jeho ramenu. Dúfala som, že slzy mi stečú do jeho trička pred tým, než si ich všimne.
____________________________
Ospravedlňujem sa za dlhší čas čo ste čakali na update, ale na víkend idem mimo domu takže zrejme pridám aj zajtra nový diel. Ešte si nie som istá, takže komentáre ma určite presvedčia aby som ho napísala :whistle: :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Štv 31 Mar 2011, 15:17

Wow! Ja už ani neviem, čo napísať.
Píšeš naozaj úžasne! Ak je nový diel od teba, vždy si ho chcem čo najskôr prečítať a celý čas pri čítaní sa bojím, že prestanem dýchať... :oops:

Diel? No všetko zamotávaš, takže som veľmi zvedavá, ako si poradíš s riešením zápletok :P

Ale inak super a som naozaj zvedavá, aký bude ďalší diel. :give_rose::
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Kikuša » Štv 31 Mar 2011, 19:56

Wow, už som sa nevedela dočkať nového dielu, a som plne spokojná! :heart: :) Super teším sa na ďalší diel :)
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Pia 01 Apr 2011, 06:12

ninulka Teraz sa budem bat ja ze prestanes dychat :lol: Zapletky? :lol: Joj vsak tie este ani nezacali poriadne :twisted: Dakujem :give_rose:: :give_rose::

Kikuša Som rada ze si spokojna, pretoze ja som velmi nebola asi kvoli tej neskorej hodine kedy som to pisala :lol: Dakujem :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Randa » Pia 01 Apr 2011, 15:05

Dobre sa to číta :) Kde tu nejaké nespisovné slovo,ale tie neriešim,nie je ich tam až tak veľa. :P

btw. bude aj nejaký obrázok?
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod eva » Pia 01 Apr 2011, 15:09

Super, tiez tu povinne kazdy den chodim a cakam na novy diel :)
Ale neviem co zatial povedat. Lexie je nejaka naladova, zaskocilo ma ako zacala na Iana nadavat a ze sa chovala celkom inak ako v minulej casti. Uvidime, ako to dopadne :) Velmi sa tesim, pises skvele :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod myrielka118 » Pia 01 Apr 2011, 23:08

Neviem, čo povedať. :) Som prekvapená, že na otázku, či má ísť na potrat, jej Ian povedal, že nie. :) Som zvedavá, ako to chceš ešte zamotať, takže by ma potešil ďalší dielik. :) Tento mi až na ten koniec... prišiel taký "oddychový". Možno... asi sa mi to len zdalo. (Som unavená.) Každopádne som zvedavá, ako sa to ďalej vyvinie. Zatiaľ som mierne zmätená. :)
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Pon 04 Apr 2011, 01:44

Randa nefunguje mi pravopis na Worde :D a v hlave uz vobec nie . Obrazok nebude, pretoze nemam sims. Dakujem :D

eva Kym porodi bude este vela krat naladova a potom... :lol: :whistle: Dakujem :D

myrielka118 Ja som zasadne proti potratom a vacsinu svojich postav vykreslujem tak isto. :D Uz si zmatena? :evil: Ale nie :lol: Mozno sa mi podari aj dnes napisat a pridat :) dakujem :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod myrielka118 » Pon 04 Apr 2011, 16:04

To je dobre, že si proti potratom, inak by som asi prestala čítať. :angel: Nemám rada, keď niekto presadzuje potraty. Rešpektujem, že niekto má na to iný názor, ale aj tak.
Ja bývam zmätená na začiatku. Ale za to môže hlavne to, že väčšinou čítam v strese. (škola)
Prosím si, ten ďalší dielik, prosím, prosím. :oops: Neviem sa dočkať. :D I'm excited.
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod eva » Uto 05 Apr 2011, 19:09

Chceme novy diel!!
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Str 06 Apr 2011, 01:25

Hned to bude ked si rozhybem svoj skoro-zlomeny stredny prst na pravej ruke :lol: alebo sa naucim pisat lavou?:D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Str 06 Apr 2011, 04:06

Ospravedlňujem sa, že to trvalo tak dlho. Cez víkend som nebola doma a včera som strážila ségru. Dnes však prinášam nový diel. Dopredu varujem, že je trošku moríbny. (Tie nechty som si nemohla odpustiť :oops: ). Tak to považujte, že som vás varovala. Prajem príjemne čítanie. :D

B like Blood(7.diel)
Kráčala som vpred svojej smrti. Ak nezomriem teraz tak nikdy. Inak povedané, šla som povedať svojej matke, že som tehotná. V sobotu som sa na to konečne odvážila, nechcela som to v sebe dusiť dlhšie kým by sa to dozvedela od niekoho iného.

„Matka?“ Vkročila som do kuchyne a v lesklej podlahe sa odrážal môj obraz. Nepotrebovala som sa obzerať, vedela som že vyzerám dobre. Zatiaľ. Kým naberiem miliónové rozmery a tony tuku.

„Áno?“ Vynorila sa jej blond peroxidová hlava z komory a znechutene ju zabuchla. Skryla som prekvapenie, v tej komore som ju nevidela celkom roky. Zrejme ju teraz napadlo, že tam nič nie je.

„Vieš..“ Nadýchla som sa a začala radšej znovu. „Vieš ako si mi hovorila, teda spomínala ako si bola so mnou tehotná...no ...hm... v šestnástich?“ Moja taktika bola jasná, ukázať jej že to je jej chyba.

„To mi ani nespomínaj!“ Dramaticky si vydýchla a potľapkala si po plochom bruchu. „Bola som donútená do manželstva s tvojim otcom a ledva som to schudla...“ Prikývla si sama sebe, že sama so sebou súhlasí.

„No...ja som rozmýšľala.“

„No tak to vyklop, nemám celý deň!“ Prevrátila namaľovnými očami a oprela sa o barovú linku v strede kuchyne.

„Ja...“Zastavila som sa pohľadom na nej a rozmýšľala nad tým, že jej to poviem a rozbehnem sa preč. Ale ja nie som zbabelec! „Ja som tehotná!“ Povedala som až príliš odvážne, až som chvíľu váhala, či to bol môj hlas.

Na jej tvári sa divoko premietali všetky možné emócie, vyzerala ako bomba, ktorá čoskoro vybuchne. Pre istotu som cúvla pár krokov.

„Ako...to...“Jachtala a chytala dych. Jej ruka pevne stisla linku, ktorú držala. Možno až príliš tesne a jej dlhé červené nechty popukali. Nevyzerala však, žeby cítila bolesť. Narýchlo som prehltla a čakala kým zo seba povie normálne slovo. Či ma už vyhodí z domu, pošle za otcom alebo?

„Ja ho zabijem.“ Povedala po chvíli keď chytila dych, v tvári bola červená. Chvíľu som nevedela koho, ale potom mi došlo. Ian! Kým som sa však spamätala schytila nôž z linky a vystrela si ho pred seba.

„NIE!“ Vykríkla som s hrôzou v očiach. Moja matka však vyzerala ako psychopat, ktorého nedokáže nič zastaviť. Nemôže ísť zabiť môjho Iana! Ona nie je vrah.

„Uhni mi z cesty Alexandria.“ Povedala hrubým tónom a oči jej šialene blýskali na všetky strany.

„Nemôžeš to urobiť!“ Vykríkla som znovu a hlas sa mi začal triasť. Začala som sa jej báť, čo ak naozaj pôjde za ním... Čo ak ho naozaj zabije?

„Sleduj ma!“ Priblížila sa nebezpečne ku mne držiac ten obrovský nôž stále v ruke. Srdce mi začalo splašene biť. Toto nemôže byť pravda.

„Nie, matka! Ty nie si vrahyňa, okamžite polož ten nôž lebo...lebo budeš musieť prejsť cez omňa!“ Cítila som sa ako veľký hrdina, že som bola ochotná dať život za Iana. Ale v duchu som vedela, že keby šla bližšie najskôr by som utiekla.

Z jej tváre náhle zmizlo to pomätenie, či šialenstvo. Ruky sa jej roztriasli a nôž padol na zem. Cinkol pár krát o podlahu, ale našťastie ani jednu z nás nezachytilo jeho ostrie.

„Čo...čo ma to popadlo?“ Chytila sa za vlasy a zrútila sa na kolená. Prekvapená jej náhodou zmenou nálad a postoja, som rýchlo kľakla ku nej a objala ju.

„Prepáč matka...Ja som to nechcela...“ Uvedomila som si, že ju objímam po pár rokoch. Do očí mi vybehli slzy. Žeby kvôli tomu? Stala sa zo mňa citlivka, závislá na rodičoch?

Neodpovedala mi, plecia sa jej triasli teda celá sa triasla. Začala som sa triasť s ňou. Nikdy pred tým som ju nevidela sa zrútiť. Ba dokonca ani nie, keď sa rozviedla. Ani jedna z jej reakcií nebola tá, čo som očakávala. Žeby som ju až tak dobre nepoznala?

„Lexie...“ Povedala chrapľavo a jemne ma odsunula od seba. Okamžite som ju pustila a postavila sa na rovné nohy. Tie sa mi však ešte stále triasli. Zrak mi padol na nôž a srdce sa mi na chvíľu zastavilo keď mi pripomenul, čo šla pred chvíľou spraviť.

„Lexie!“ Zvreskla tentokrát a šok vystriedal plač na jej tvári. Netušila som, čo sa teraz deje. Cúvla som pár krokov, keď sa mi šmykla topánka na nejakej tekutine na zemi. Pred omráčujúcim pádom som zbadala, že to bola krv. Moja krv.

-____-
Áno ja viem, že to bol kratší diel. Naozaj najkratší zatiaľ. Ale sľubujem, že diel bude zajtra alebo pozajtra záleží od času a vašej podpory :P . Takýto koniec sa mi však páčil aby vás nechal v napätí :twisted:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia