Please Leave A Message After The Tone- posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod myrielka118 » Pia 08 Júl 2011, 16:20

Áno, simíci sú super. :heart: Chúdak Peter, nikto sa s ním nechcel rozprávať. :( Ja myslím, že sa ten Peter a Lexina mama vezmú, aj keby Lexie skutočne chodila s Alexom. :) Som zvedavá, ako dopadne to akože chodenie Lexie a Alexa, či nakoniec neostanú spolu. Lebo podľa mňa Alex nemá rád Bree, on chce spať len reputáciu, nie? V podstate by mohol byť s Lexie... :D A ak má ten Ian skutočne záujem o Lexie, tak si za tým, buď príliš nestojí alebo to dáva málo najavo. :roll: ( proste ja neviem, mne sa zdal Ian taký zvláštny predtým, akoby sa rozhodoval, či s Lexie vôbec chce byť... a aj sa naďalej rozhoduje, že to, čo sa stalo... to s Ellen, ani nemalo nejakú obrovskú váhu... posiela ju za Alexom... ale znie to skôr ako výhovorka... akoby sa pri nej necítil šťastný alebo mal, aj má pocit, že ona nebola šťastná pri ňom... Proste ja som za Alexa a Lexie, mám pocit, že oni by sa mohli mať radi. :heart: Ian a Lexie... akoby ho to mučilo. :( ) Môj uhoľ pohľadu. :D Snáď neprekáža. :roll:
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Pia 08 Júl 2011, 21:04

„Hovorila si mi, že to stojí za to... Tak to ľutovať nebudem.“ Povedala som dvojzmyselne a spokojne sledovala ich tváre ako im to dochádzalo.


Tak tomuto som vôbec nepochopila :oops: (ale čo už)...

Keď čítam o tomto novom dome, stále sa mi nevidí, že dom presťahovali za jeden (a to necelý) deň. Ale to bude asi preto, lebo sa my teraz sťahujeme a vidím aká strašná robota je okolo toho, aj keď my sme nezavolali žiadnych sťahovákov, ale aj tak...
No ale k deju: super, nemám námietky, je podľa mňa naozaj superný, perfišný!
Bojím sa o Ellen :shake: Lebo je viac než jasné, že to dieťa zobrali Ian a Bree, lenže oni sa o dieťa nevedia starať (však sa ešte o nijaké pred tým nestarali a teraz to robia oba kvôli naštvaniu Lexie)...

Ale proste, len tak ďalej! Hlavne medzi vzťahom Lexie+Alex.
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Sob 09 Júl 2011, 14:47

eva utieklo :lol: ja som mu dala iba iny uces taku tvar mal aj pred tym :D som rada ze sa paci :D

myrielka118 určite máš v niečom pravdu, ale nemôžem prezradiť v čom :D ďakujem :heart:

ninulka no ten úsek, to je to že Bree jej kedysi hovorila aký je Alex super atď tako na ju teraz provokuje, že keď bude s Alexom tak to bude stáť za to :lol: dúfam, že je to pochopiteľné :lol:

oni sa nepresťahovali za deň, tam bol nejaký skok kým sa dohadoval nábytok, sťahovanie atď :lol: Čo ak Ellen zobral Alex? :P :P

Ďakujem :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Ned 10 Júl 2011, 09:02

Lenže Alex by sa musel vlúpať do toho domu, keďže si písala, že celú noc plakala (Ellen) a až ráno ju Lexie nevidela. A vlúpanie sa by nebolo až také ľahké, keďže tam majú "vrátnika".

Ale stať sa môže a mohlo hocičo.
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Mimi » Str 13 Júl 2011, 18:15

Bola to Bree :D myslím si :P sak uvidím je to super :heart: :) tesim sa na dalsí diel :*
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Pia 15 Júl 2011, 07:44

Prepáčte, že nepridávam nový diel ale mám toho nad hlavu+zdravotné problémy :cry: dúfam, že sa nový diel podarí dokončiť tento víkend a taktiež aby mi už sims šiel. Ďakujem za pochopenie
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod YumiTannaka » Pia 15 Júl 2011, 14:27

Hlavne sa uzdrav :wink: Teraz cez prázdniny sa neoplatí choroba :P Veď my (myslím že hovorím za všetkých) počkáme :)
YumiTannaka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 143
Registrovaný: Štv 22 Júl 2010, 13:40
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod l o r e l a y » Pia 15 Júl 2011, 20:21

Diel úžasný, ako vždy. :D Som zvedavá, kto Ellen "zobral". Žeby ju "mamička (Lynn)" zobrala na prechádzku a účelu "upevňovania vzťahov"? :lol: Som zvedavá, ako sa t nakoniec vyvinie. ;)
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Uto 19 Júl 2011, 20:05

diel som už mala,ale pokazil sa mi počítač a prišla som o všetky svoje data :evil: teda dokumenty, ale tam som mala nový diel a uložené SIMS hry :cry:

diel by som mohla pridať bez fotiek, lebo naozaj nemám čas prerábať simíkov ak by ste chceli alebo potom v auguste keď sa vrátim z dovolenky aj s fotkami.
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Jaina » Uto 19 Júl 2011, 20:10

ja osobne byť bez fotiek môžem... na začiatku aj tak neboli, čiže som si aj postavy predstavila ináč... a stále ich môžeš doplniť inokedy
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Str 20 Júl 2011, 15:41

Victim of anger (35.diel)
Celá vydesená som zbehla dole schodmi a schytila slúžku, lebo bola prvý človek ktorého som stretla.

„Slečna...“

„Kde je?“ Zvolala som zdesene, predsa Ellen nevie chodiť! Zatriasla som s ňou.

„Kto?“ Už aj ona vyzerala vydesená.

„Moja dcéra!“ Pustila som ju radšej. Nechcela som jej nejak ublížiť.

„Ja neviem, slečna...“

Rýchlo som ju obišla a zbehla na prízemie. Nikde nikoho, ale prvé kam som zamierila bolo ku mame do kancelárie. Bez zaklopania som vošla. Nikto tam nebol. Uvedomila som si, že je ráno a buď bude v práci alebo ešte spí.

Neváhajúc som znovu vybehla na prvé poschodie. Ona bola vlastne jediný človek, ktorý by sa v tomto dome dobrovoľne dotkol Ellen okrem mňa. Hoci aj pri nej som váhala. Zaklopala som na spálňu a vošla dnu.

„Lexie!“ Vykríkla moja mama pohoršene, hoci tam bola iba ona.

„Je to dôležité!“ Zvolala som a takmer som sa rozplakala. Kde je moja Ellen?

„Čo sa stalo?“ Spýtala sa hneď iným hlasom a podišla ku mne iba v spodnom prádle.

„Ja...neviem kde je Ellen...“ Pozrela som na ňu ustrašene, dúfala som že sa mi nevysmeje.

„Ako to myslíš?“ Zamračila sa miesto toho aby ma utešila. Kto by sa tomu čudoval, však je to moja matka.

„Je preč!“ Vykríkla som a mala som chuť s ňou zatriasť, akoby z nej potom Ellen vypadla. Vtedy som si spomenula na tie zákerné pohľady a vyhrážky od Bree. Celá som zbledla. Doteraz ma to vôbec nenapadlo, ale celé by to ukazovalo zmysel! „Bree ju zobrala...“ Povedala som matke mŕtvolným hlasom.

„Ale blbosť!“ Zahriakla ma a vyzerala, že ju viac zaujíma moje obvinenie ako to, že sa Ellen niečo stalo. „To, že si teraz chvíľu nevychádzate neznamená, žeby ti brala dieťa.“

„Tak kde potom je?“ Mala som chuť vybehnúť a ísť chytiť Bree za vlasy a vytrhať jej ich všetky do jedného.

„Možno si ju proste zabudla vonku v kočíku...“

Zdesene som na ňu pozerala. Nemohla som uveriť, že ma považuje za tak nezodpovednú.

„Za prvé, kočík som ešte nevybrala z krabice, lebo ju stále držím na rukách. A za druhé nie som senilná aby som si nepamätala celú noc ako som sa ju snažila uspať v jej izbe!“ Otočila som sa na päte a zabuchla za sebou dvere. Mala som na ňu veľkú zlosť.

Nevedela som však, kam mám ísť. Vedela som si predstaviť, že Bree by ju u seba nemala. Určite to mala naplánované aby to na ňu nebolo.

Rozhodla som sa prehľadávať dom od hora dole. Znovu som sa vrátila na moje poschodie a celé som ho prehľadala, ba aj elektrické zástrčky. Ani tentoraz som ju nenašla. Na prvom poschodí som nevedela ku komu môžem do izby ísť a ku komu nie.

Neodvážila som sa ísť späť ku mame do izby, ku Bree taktiež nie a už vôbec nie ku Ianovi. Bola som bezradná. Vedela som si predstaviť, že Ellen už bezo mňa niekde plače. Pomaly som prešla ku jediným dverám, ktorými som mohla prejsť-na balkón.

Vtedy som ju začula. Srdce mi šlo prasknúť.

„Ellen!“ Zakričala som a rýchlo sa rozhliadala, kde je. Skade to plače. Mala som chuť skočiť z balkónu, ale našťastie som mala ešte trochu sebaovládania a tak som zbehla dole schodmi a bežala von pred dom. Našla som ju v auto sedačke zapnutú pásami pod stromom. Takmer ma vystrelo.

„No tak...bábätko, už som tu...“ Chytila som si ju na ruky a pritúlila k sebe. Celá bola uzimená a plakala o dušu. Nevedela som si predstaviť ako dlho tu bola a čo všetko sa jej mohlo stať.

Držiac na rukách som vošla do domu. Mala som v sebe veľký hnev a mala som chuť zabiť toho, kto jej to spravil. Možno ochorela, po nociach ešte bývalo chladno. Krv vo mne vrela, ale neodvážila som sa za nikým ísť s Ellen a pri tom som bola rozhodnutá, že ju už nikdy nepustím z náručia.

__

„Tvoja mama povedala, žeby mohla byť vonku?“ Zopakoval Alex a zastavil sa pohľadom na mne. Vedela som na čo myslí. Keď som mu povedala, čo sa stalo okamžite došiel.

„Ona to určite nespravila... Za prvé by sa tak neprezradila, ale síce je blbá, ale vie že to Ellen ublížilo...“ Namietla som mu na jeho nevyslovenú teóriu. Sedela som na posteli držiac Ellen, ktorá konečne zaspala.

„Ale možno ju tam videla, či počula... A keď ti to nepovedala, tak...“

„Nechaj to tak. Bola to Bree a je nám to obom jasné.“ Zastavila som ho, pred tým než stihol moju matku obviniť z niečoho, čoho som vedela, že nebola schopná.

„Bree neudrží ani softballovú pálku, nieto dieťa..“ Nadvihol obočie a znovu na mňa pozeral prenikavým pohľadom.

„Prečo sa vyhýbaš predstave, žeby to spravila?“

„Ja rozmýšľam logicky.“ Namietol mi a znovu sa začal prechádzať po izbe.

„Čo si furt do nej, že sa jej teraz budeš zastávať?“ Zamračila som sa, hoci som si hneď vedela predstaviť jeho prudkú reakciu na moje slová.

„Ja si len neviem predstaviť, žeby to spravila sama.“ Hneď mi odsekol a zastavil sa vo svojej chôdzi.

„Jediný kto jej mohol pomôcť, je buď Peter alebo Ian. Matka by to určite nespravila a tých dvoch môžeme tiež vylúčiť.“ Neverila som, žeby to spravil Peter a Ian taktiež nie. Obaja sú natoľko inteligentní aby vedeli, že jej mohli nazoaj ublížiť.

„Ty ho furt ľúbiš?“ Ozval sa potichu po chvíli Alex a vôbec to neznelo, ako jeho doterajší hlas. Ba to znelo úplne od témy.

Zdvihla som ku nemu zrak od spiacej Ellen. Sama som mu nevedela odpovedať. Zrejme áno. Samozrejme, že áno! Nedokázala som to však povedať nahlas.

Otočil sa na mňa od okna. „Ale to neznamená, že to neurobil.“ Uškrnul sa.

„On by to nespravil. Však ma nemá prečo nenávidieť až tak veľmi.“ Namietla som hlasom, že už o tom nechcem hovoriť.

„Čoby nemal...“Pozrel na Ellen a po tvári mu prebehol zvláštny výraz. Všimla som si ho, že mu to vždy pri pohľade na Ellen prebehlo tvárou.

„Alex...“ Položila som Ellen medzi vankúše na mojej posteli aby nepadla a postavila som sa ku nemu.

„Áno, drahá?“ Uškrnul sa znovu.

„Povedala som ti aby si ma tak nevolal!“ Zatvárila som sa nahnevane, naozaj mi to až tak veľmi nevadilo. Len keby to neznelo výsmešne.

„Budem pod papučou, iba ak to bude stáť za to...“

„Nič nebude ak sa nebudeš správať slušne.“ Prekrížila som si ruky na hrudi.

„No vidíš, tak je to začarovaný kruh, niekto do neho musí vstúpiť prvý...“ Uškrnul sa ešte viac.

„Už budeš musieť ísť...“ Ospravedlňujúco som sa usmiala a potlačila ho k dverám.

„Ale nie, nemusím.“ Namietol, ale kým stihol povedať viac som mu zabuchla dvere pred nosom.

__

„Tak kde bola?“ Opýtala sa ma matka, keď ma zbadala s Ellen v náručí schádzať do obývačky.

„Bree ju dala von pod strom. Najskôr nachladla a našla som jej kliešťa!“

„Ale nepreháňaj. Nechala si ju tam sama.“ Povedala matka znudene a pozrela do novín.

„Prosím? Moja dcéra teraz môže umrieť od toho štípancu, alebo od chrípky. Malé deti od toho umierajú! A ty povieš, že to som spravila ja naschvál?“ Vyletela som na ňu. Ako sa opovažuje?

„Upokoj sa Alexandria. Bree mi povedala, čo sa medzi vami stalo. Aspoň ona sa mi zveruje ako matke. Nebola by toho schopná. A pre tvoju informáciu nebola doma dnes v noci.“ Ani nezdvihla oči od novín.

Šokovane som na ňu hľadela. Naozaj mi práve oznámila, že si ma zamenila za Bree a že jej verí predo mnou? Ani som nechcela vedieť, čo jej Bree nakecala. Ale zarazilo ma to, že Bree nebola doma. Mohla sa vrátiť iba nadránom. Mala som však iba jednú možnosť ako to zistiť. Nájsť vrátnika a spýtať sa ho.

Otočila som sa na päte držiac Ellen, ktorá už bola hore. Mala som ju v takej šatke na hrudi aby mohla pozorovať svet. Netušila som však, kde toho vrátnika nájdem.

„Slečna?“ Obrátila sa na mňa slúžka, ktorá zametala v hale. Stále som si na to nedokázala zvyknúť, že máme upratovačku. „Môžem vám pomôcť?“

„Kde nájdem vrátnika?“ Uvedomila som si, že ona vlastne bude vedieť všetko. Prečo ma to hneď nenapadlo?

„Slečna, ja som tu vrátnik. Ak to chcete tak nazvať.“ Vytiahla mobil z vrecka. „To vám ja posielam SMS.“

Normálne som si vydýchla, že na to nemáme nikoho iného zamestatného. Hneď som sa na ňu však oborila. „Kto dnes v noci prišiel alebo odišiel?“

„Slečna...“ Pozrela na mňa znepokojene. „Chcete to kvôli tmou dieťaťu, tak dobre... Včera večer odišla slečna Bree a ešte sa nevrátila. Odišla o 10tej večer. Až do dnes rána o 9tej, čo bolo pred 20timi minútami, keď odišiel pán Alex, nikto tento dom neopustil.“ Vysypala zo seba.

„Ste si istá?“ Spýtala som sa jej znepokojene. Keď to teda Bree nebola, tak kto?

„Áno, slečna. Ja pracujem 24 hodín denne. Teda každý druhý deň.“ Vysvetlila mi s úsmevom.

„Aha.“ To ma veľmi nezaujímalo. Otočila som sa na päte a pomaly kráčala schodmi. Keď to nebola Bree, ani matka... Peter by nemal žiaden dôvod, jediný kto tu bol s dôvodom bol Ian. Nedokázala som si to pripustiť, ale jediné to ukazovalo zmysel.

A tak som sa našla pri dverám do jeho izby a rázne som zaklopala, dokým sa neozvali kroky a dvere sa neotvorili.



_________
budúci týždeň som v Taliansku ale pokúsim sa pred tým niečo napísať :D dúfam, že mi odpustíte dlhú prestávku :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Str 20 Júl 2011, 17:46

Peknučký dielik. :D
Dobre sa čítal. A som strašne rada, že sa Ellen našla a čo sa mi tiež veľmi páči je, že Lexie začína mať rada Alexa. :good:

Len tak ďalej a nemyslím si, že obrázky sú nejak veľmi potrebné...
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Mimi » Str 20 Júl 2011, 18:44

Neviem ale citalo sa mi tak divne...neviem ale mysím ze mas aj lepsie dieli..neber to v zlom :) :heart:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Str 20 Júl 2011, 18:56

nikulka ďakujem :heart:

Mimi diel bol písaný na dvakrát, aurčite to z toho vidno :oops: :( ale budem sa snažiť lepšie :give_rose::
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Lincey » Štv 21 Júl 2011, 19:05

Teda, nečakala som, že by Ian niečo také mohol urobiť. Som hrozne zvedavá ako sa to nakoniec vyrieši.

uži si dovolenku :D
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť