Please Leave A Message After The Tone- posledný diel

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod eva » Sob 25 Jún 2011, 15:29

Fiiiha. Mozem uprimne? :(
Asi ta velmi nepotesim. Alex je teraz vykresleny v lepsom svetle ako Ian a vlastne teraz mi je jedno, ci bude Lexie s nim alebo Alexom.
Ten pribeh mal fakt bez fotiek svoje caro. Lebo napriklad Iana som si predstavovala.. ja neviem krajsieho?
Z neho som teda velmi sklamana, lebo tu nevyzera uz tak uzasne ako bol opisany. Teraz to vyznie, ze mi velmi zalezi na vyzore, ale co ja viem.. aj to Ianovo oblecenie. Nikdy by som si ho nepredstavila v tej koseli a bermudach.. A viem, ze Sims3 vydava zlte vlasy za blond, no ja si myslim, ze sa mu vobec nehodia. Tak nejak sa mi cela ta postavicka k jeho charakteru nehodi...
Predstavovala som si ho skor ako Harveyho, co hral v Sabrine ( :oops: )

Maggi, len si to prosim ta zle nevysvetli. Je to len moj nazor a mozno ostatnym sa vsetko paci tak, ako je. Len ja som musela.. fakt som z toho ostala zarazena :cry:

Teraz citam, ze bol vytvoreny bez downloadov: Prosiiiiiiiim, urob ho takeho pekneho ako si pisala, ench sa mi moze zasa pacit dovjica L+I :angel:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Randa » Sob 25 Jún 2011, 18:48

prečo som si myslela,že je dlhovlasá blondína? :slap: Ian :down: ale mám tušenie,že Alex bude vyzerať dobreeee :heart:
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Sob 25 Jún 2011, 18:50

eva
Ja som najviac casu asi stravila robenim tvare Iana a jeho otca :slap: :lol: jeho otec ma byt v mojej mysli muzsky a viac sexi a Ian skor taky naivne vyzerajuci :lol: on akoze je pekny ale tie vlasy a to oblecenie to na fotke pokazilo :slap:
vobec sa ti necudujem, ze ta sklamal :cry: ale akurat mam pusteny sims tala som mu ine haro, oblecenie... akoze on ma byt sportovec ale taky stylovy a pritom tichy a pokojny :mrgreen:

a nie Alex, nie je vykreslovany krajsie. Teda podla mna. Vsak Ian jednal od srdca a Lexie ho stale lubi :heart: Vsak za vsetko moze Lexie a Bree, nie? :whistle: :twisted:

Randa
raz som tam tusim pisala, ze je hnedovlaska :P Alex, vsak sleduj tmavu fotku :twisted: :bomb:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Sob 25 Jún 2011, 20:05

Ja ten výzor vidím rovnako ako eva a randa.
Neviem, aj Mne sa lepšie čítal príbeh bez fotiek. :oops:

Ale teraz k deju. Úúúúáááá! Vyvýja sa to bombovo! Proste superne! Maggi, si úžasná. :heart:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Sob 25 Jún 2011, 21:21

ninulka myslíš si, že by som mala pridávať dve verzie jednu s a druhú bez fotiek? :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Randa » Ned 26 Jún 2011, 10:38

podla mna je to dobre s fotkami,ved je to sims pribeh tak by tam mali byt fotky
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Mimi » Ned 26 Jún 2011, 13:51

Ja osobne som si Inaa predstavovala inak a na tej fotke vypada jak gorila :lol: :lol: :lol: Ale pribeh je úúžastný :) Tie fotky som moc inak nekukala ved kazdy si ich predstavujeme inak cize ako nemozme ocakavat od Maggi ze ich da takých "dokonalích" :)
Tesim sa na dalsi diel :)
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Ned 26 Jún 2011, 16:47

O tom sa musíš rozhodnúť ty, maggi. Ale ja si nemyslím, že je to potrebné... :)

Veď ten, kto nechce vidieť tie fotky, nemusí sa na ne pozerať.
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Pon 27 Jún 2011, 09:26

tak niečo nové, keď je inšpirácia :lol: musím priznať sims ma neobmedzuje v písaní naopak mi pomáha s nápadmi :D



Things are gettin' complicated(32.diel)
Celou cestou v taxíku sme neprehovorili ani slovo. Alex sa zdal nezvyčajne zamĺknutý a ja som nechcela hovoriť svoje nápady pred taxikárom. Možno boli trochu neprístupné pre môj vek a zaviezol by nás miesto parku na políciu.

Alex mu zaplatil, keď nás vysadil pri zle osvetlenom parku. Keď auto odišlo otočil sa na mňa.

„Tak čo je tvoj problém tentoraz?“ Spýtal sa podráždene. Jeho tmavé oči neprezradzovali nič, ako vždy.

„Potrebujem tvoju pomoc...“ Nechcela som stáť pri ceste, lebo by ma niekto mohol vidieť. Prešla som okolo neho a po chodníku som kráčala dnu.

„Pripomeň mi, prečo by som ti mal pomáhať.“

Vzdychla som si. Prečo musí byť taký tvrdý? Keby len chápal ako sa ja teraz cítim!

„Alex...“ Otočila som sa na neho a našťastie kráčal vedľa mňa. „Ak mi pomôžeš...“ Začala som pomaly aby som získala čas. Čo som mu mala sľúbiť? Musela som vymyslieť niečo, čoby ho lákalo a predsa mi ma to niečo nestálo.

Jeho obočie sa nadvihlo v otázke ako čakal kým dopoviem.

„...tak ti to už nikdy nebudem vyčítať, že je to tvoja chyba...“ Zámerne som Ellen a problémy spojené s ňou označovala ako to. Netušila som, či to príjme a bude s tým súhlasiť, ale nič viac som nechcela ponúknuť. Aj toto ma bude stáť veľa.

Zastal pri lavičke a konečne na mňa pozrel. Nevedela som čítať v jeho tvári, ale niečo mi hovorilo, že nad tým naozaj rozmýšľa. Nemal výsmešný pohľad na tvári, čo ma celkom potešilo.

„Nikdy?“ Spýtal sa neveriacky.

„Nikdy.“ Zopakovala som mu a sadla si na lavičku.

„Fajn.“ Povedal a sadol si ku mne.
Obrázok

Prekvapil ma. Vlastne ma každý prekvapoval v poslednej dobe. Mala by som si na to zvyknúť.

„Tak s čím chceš pomôcť?“ Spýtal sa po chvíli čo sme obaja rozmýšľali.

Konečne som sa uvoľnila a pozrela na neho. „Bree mi poslala jednu fotku kde sa Ian s Nichole na seba lepia...“ Radšej som pozrela inde aby som nevidela jeho ironický pohľad, že -hovoril som ti to-. „Tak som v záchvate sa s Ianom rozišla, ale nakoniec mi povedal že to bola iba momentka a nič sa nestalo. No to sa už urazil že mu neverím a tak teda...“ Pozrela som si na ruky a snažila sa nemyslieť na to, ako to znelo a ako ma to stále bolí.

„Ty mu veríš?“ Spýtal sa z ničoho nič Alex.

„Samozrejme...“ Zdvihla som nahnevane hlavu. Prečo by mi Ian klamal?

„Niežeby toho Bree nebola schopná, ale..“

„Žiadne ale. Proste mu verím. A to nemá s tou tvojou pomocou nič spoločné.“ Skočila som mu do reči. Už mi raz Ian vyčítal, že som mu neverila. Nemohla som sa tej chyby znovu dopustiť.

„Tak mu pekne naivne ver ďalej...“ Prevrátil očami a nasadil znovu podráždený tón.

„Potrebujem pomôcť s pomstou proti Bree.“ Povedala som hlasnejšie a nahnevanejšie.

„Tak to sa mi páči...“ Usmial sa a oči mu zaiskrili. „Niečo na mysli?“

Pozerala som na jeho tvár a rozmýšľala, či by som sa ho mohla spýtať čo sa stalo medzi ním a Bree. Rozhodla som sa, že to spravím na neskôr.

„Celý deň som rozmýšľala, potom som ju našla v obývačke...“ Stíšila som hlas, vlastne to čo som šla povedať by som nikdy nepovedala dobrovoľne. „Keď som jej spomenula teba sa neskutočne rozzúrila.“

Alex sa uškrnul a pozrel mi do očí. Videla som, že myslí na to isté na čo ja. My dvaja. To bolo určite jediný úplne efektný spôsob, keď tak reagovala. Ja som sa však stále snažila samú seba presvedčiť, že je to správne a iba kvôli pomste. Vtedy ma však napadlo, žeby som mohla spraviť Iana žiarlivého a tak si ho získať späť.

„Tak?...“ Začal stále ma pozorujúc. Nemohol zakryť svoje potešenie z toho čo sa mu honilo hlavou.

„Len kvôli pomste...“ Zamračila som sa pri jeho výraze.

„Kvôli čomu inému?“ Nadvihol jedno obočie.

Nastalo ticho a chvíľu sme na seba zazerali.

„Ja neviem... Ty sa tváriš nejak nadšene...“ Uškrnula som sa.

„Nefandi si.“

„Nemusím, ty mi očividne fandíš...“ Spomenula som si na to, čo mi povedal Ian o mne a Alexovi. Hneď mi úsmev zmizol z tváre.

„Snívaj ďalej...“ Postavil sa Alex z lavičky. „Prídem po teba zajtra....ehm...zlatko“ Uškrnul sa.

„Zabijem ťa ak ma budeš tak volať.“ Zvolala som za ním ako odchádzal, ale potom som rýchlo pozrela z neho pred seba.
Obrázok

Rýchlo som uvažovala aké to bude. Bol to veľký risk. Na jednu stranu na Bree to bude fungovať určite. Ale keď sa aj Ian vyjadril, žeby som sa mala dať dokopy s Alexom, nebola som si istá či bude žiarliť. Ale keď ma ľúbi tak bude.

__

Matka nikdy neprišla na to, že som bola vonku. Keď som sa večer vrátila, nebola doma. Ellen našťastie spala tak ako som ju nechala. Niežeby som čakala od nej, žeby sa o Ellen postarala, ale keby sa niečo stalo bola pri nablízku. Ellen však bola v poriadku a tak som v pokoji si ľahla.

Ráno som zišla dole s Ellen a čakali ma raňajky na stole. V tom veľkom prekvapení, mi takmer vypadla z ruky. Druhý deň po sebe matka nachystala raňajky. A ba ani spálené neboli. Vďačne som si zjedla lievance a potom zašla do obývačky jej poďakovať. Padlo mi to veľmi vhod, že ich spravila.

Tam som na ďalšie prekvapenie zbadala Ianového otca. S matkou obaja na mňa pozreli.

„Chutilo ti? To spravil Peter...“ Usmiala sa žiarivo matka a jej ruka zablúdila na jeho stehno.

Zažmurkala som očami a pomaly prešla okolo nich. Chuť poďakovať zmizla.

„Prosím sadni si, potrebujeme ti niečo povedať...“ Povedala matka s veľkým úsmevom.

„Ahoj Lexie.“ Ozval sa Ianov otec a tak bolestivo mi pripomínal jeho syna. Jeho modré oči ma sledovali, cítila som ich ako skĺzli na Ellen v mojom náručí.

„Dobrý...“ Povedala som sucho a upravila Ellen deku v tvári. Tá pokojne na mňa hľadela. Bola by som radšej, keby plakala. Táto situácia mi prišla veľmi nepríjemná. Ba som mala chuť aj vyvracať tie raňajky. Prečo mi ich Ianov otec chystal?

Čo mi však chceli povedať? Srdce sa mi zrýchlilo. Vo filmoch to bývalo, že teraz dieťaťu rodičia oznámia že budú mať nového potomka, alebo sa sťahujú na koniec krajiny, či niečo hororového scenáru. Ani jednú možnosť by som však neprežila.

„Ja s Petrom, ti chceme navrhnúť...teda oznámiť...“

Otočila som hlavu od nich preč. V ušiach mi začalo hučať. Idú sa brať? Ian bude môj brat? Toto je koniec. Som mŕtvá...

Obrázok

„...že sa ideme všetci spolu presťahovať.“ Dopovedala matka s veľkým úsmevom. Obaja na mňa pozerali s očakávaním na reakciu.

Ja som pozorovala strop držiac Ellen v rukách. Snažila som sa absorbovať informáciu ktorú som práve dostala. Nebolo to až také zlé, ako svadba. Vlastne ako som nad tým uvažovala to nebolo vôbec zlé. Bola by som pri Ianovy každý deň, mohla by som mu ukázať že nám to spolu výjde a že sme si súdení!

„Lexie?“ Spýtala sa matka po chvíli.

„Očividne ste sa už rozhodli, ale ja... ja s tebou pôjdem všade, mamička.“ Usmiala som sa sladko a rýchlo som sa postavila, pred tým než by mi stihla vynadať. Vybehla som z obývačky.
Obrázok

Šťastne som uložila Ellen do postieľky. Nemohla som sa dočkať, kedy sa presťahujeme a budem pri Ianovy každý deň. Budem s ním raňajkovať, chodiť do školy, zo školy, na rodinné výlety atď... Pri tej predstave som sa pristihla ako sa šťastne škerím.

Vtedy som si však uvedomila, že som si nezistila, kedy vlastne sa sťahujeme. Rýchlo som zbehla dole do obývačky. Našťastie na sebe neboli nalepení, ale iba sa pokojne rozprávali.

„Lexie?“ Otočila sa matka, keď ma zbadala vo dverách.

„Zatiaľ v tomto dome bývam iba ja....“ Poznamenala som trochu urazene, že čakal niekoho iného. „Budú sa sťahovať sem?“ Napadlo ma zrazu a predstavila som si, žeby som ponúkla Ianovi aby spal so mnou v izbe. Hoci by sa mu nemuselo páčiť, keby Ellen začala revať uprostred noci.

„Nie, ideme spolu kúpiť veľký dom pre všetkých. Vlastne aj s ...tvojou dcérou je nás 6.“ Odpovedal pokojne Ianov otec.

„Kedy budete kupovať ten dom?“ Spýtala som sa a ignorovala som oslovenie Ellen ako mojej dcéry.

„Dnes sa tam ideme pozrieť...“ Zasmiala sa matka a vyzerala šťastne ako nikdy pred tým. Tak toto bola príčina jej nezvyčajného úsmevu v poslednej dobe.

„Kedy?“ Opýtala som sa znovu už trochu podráždene. Nemôžu mi povedať všetko v jednej vete?

„Vlastne za hodinu sa stretávame s Ianom a Bree, tak sa nachystaj a zavolaj opatrovateľku pre ..Ellen.“ Povedala matka a postavila sa držiac ruku Ianového otca.

Bez slova som sa otočila aby nevideli môj nadšený výraz, že uvidím Iana. Ako som šla späť do izby som si uvedomila, že tam bude aj Bree. Ale tentoraz ma to netrápilo.

__

Obrázok

Skepticky som pozerala na fotku v mojich rukách. Majiteľ nás nafotil hneď ako sme prišli bez varovania. Ako som si uvedomila vyzerala som, ako keby som bola od susedov. Všetci blond, moja matka síce odfarbená ale to určite aj Bree. Tá sa chovala ignorantsky, ale nemohla som sa dočkať kým zistí že „chodím“ s Alexom. Len v dobro Ellen som dúfala, že sa neprichýli k fyzickému násiliu.

A Ian. Ach. Vlastne som od neho odtrhla oči iba raz a to keď mi ukazoval majiteľ domu moju izbu, inak som ho celý čas pozorovala zo všetkých uhlov. Nemohla som sa dočkať, kým začne žiarliť a potom.... Potom som mala divoké sny čo spraví keď budeme sami doma.

Uvedomila som si, že to presťahovanie zmení náš plán s Alexom. A žeby vlastne o tom mal vedieť, keď je môj „priateľ“. Preto som mu napísala SMS aby sa dostavil ku mne večer. Odpísal jednoducho ok, tak som dúfala, že nemyslí na nič iné. Nebola som si istá, pri jeho pohľadoch. A vlastne ma už raz znásilnil.

Zazvonil na zvončeku a rýchlo som zbehla schodmi dole, takmer som sa zabila. Nemohla som dopustiť, žeby ho matka videla. S veľkým úsmevom, ktorý som mala popri všetkých predstavách o mne a Ianovi som ho privítala.

Obrázok

„Dik, že si prišiel. Mám nejaké novinky.“ Usmiala som sa ešte viac a zbadala som, že matkine auto tu nie je.

„Taký úsmev máš iba keď sa to týka Iana.“ Povedal sucho a prevrátil očami. „Nezabúdaj, že teraz spolu chodíme my dvaja, zlatko...“

Zamračila som sa na neho. Kvôli osloveniu, ale aj kvôli tomu, že nevyzeral, žeby ho to zaujímalo. Vlastne naopak vyzeral akoby....žiarlil? Zasmiala som sa tej myšlienke a mračenie mi rázom zmizlo.

„Moja matka sa dala dokopy s Ianovým otcom a rozhodli sa kúpiť obrovský spoločný dom a tam sa sťahujeme...“

„A čo s tým mám ja?“

„Zlatko, ja som len na teba myslela, žeby si to chcel vedieť...“ Nadvihla som obočie a úsmev mi zmizol. Prečo mi kazí náladu? Prečo sa nemôže so mnou tešiť?

„Aha. Fajn, tak to už viem.“ Zdvihol kútiky úst akože v úsmeve.

„Mohol by si sa aspoň tváriť, že ťa to zaujíma...“ Odsekla som mu.

„Tak sorry, že s tebou nezdieľam radosť o tom ako budeš môcť sledovať Iana cez kľúčovú dierku keď sa bude prezliekať každé ráno a večer...“ Vyletelo z neho.

Prekvapene som otvorila ústa. Vôbec ma toto nenapadlo, ale ten Alex má super nápady. Len keby neznel tak.... Nechcela som použiť to slovo, predsa by nemohol Alex žiarliť. Či?

„Dobrú noc...“ Otvorila som si dvere keď ma zachytil za plece. „Čo chceš?“ Vytrhla som si ruku a zamračila sa.

„Pusu na dobrú noc, zlatko...“ Uškrnul sa a zrak mu skĺzol na moje pery.

Takmer som cítila ako mi vyschlo v ústach. Predstava bozku s Alexom mi skrútila žalúdok, ale nie v zlom zmysle. Vlastne by to mohlo byť zaujímavé a celkom som bola zvedavá aké by to bolo. Nehovoriac o tom, že som už raz o tom fantazírovala.

„Tak ďaleko sme ešte nedošli...miláčik...“ Usmiala som sa a pozrela na neho cez plece ako som vošla dnu. Zatvorila som dvere a rýchlo vybehla schodmi do svojej izby. Pozrela som si na fotky Iana pri posteli a znovu sa vrátila myšlienkami ku nemu ako som zaspávala.
Naposledy upravil Maggi dňa Str 29 Jún 2011, 11:12, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod ninulka » Pon 27 Jún 2011, 13:29

Jééj! Krásny, dych-vyrážajúci, dlhý dielik! Maggi, ani nevieš, ako si mi zlepšila náladu! :heart:

Strašne sa mi ľúbi predstava, že Lexie a Alex budú spolu tráviť viac času. :P
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod eva » Pon 27 Jún 2011, 17:43

Hiii! Bojim sa toho planu, co Lexie v spolupraci s tebou vymyslela. Dufam, ze to nenechas zajst daleko. :fist: Ale velmi sa mi paci napad s rodinnym domom! Mas tam vela prilezitosti na zapletky! :) Tesim sa :)))
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Pon 27 Jún 2011, 18:26

ninulka som rada že som ti zlepšila náladu :heart:

eva to bol simsov nápad, hentá Lynn mala v prianiach že sa chce nasťahovať ku Petrovi :twisted: :lol: hneď som jej to zrušila, ale potom ma to zaujalo :twisted:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Str 29 Jún 2011, 11:12

FOTKY PRIDANÉ :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Jaina » Str 29 Jún 2011, 12:38

Musím priznať, že pre mňa tie fotky tak trochu (vlastne veľmi) šok :lol: :oops: ja som si niečo totálne iné predstavovala :lol: Ale som rada za fotky, lebo už to znamená, že ten príbeh k TS3 tvorbe naozaj patrí :) mám rada fotky
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Please Leave A Message After The Tone

Poslaťod Maggi » Str 29 Jún 2011, 13:30

Jaina ani ja som si ich nepredstavovala ako sims ked som pisala pribeh :lol: som si ista ze nie si jedina komu sa nepacia :cry:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia