Krvavý prach

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Krvavý prach

Poslaťod Charlotte » Sob 05 Feb 2011, 23:58

znovu, znovu a znovu úžasný diel:)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Pon 07 Feb 2011, 05:07

Bambi
dakujem :give_rose::

Charlotte
:oops: :heart: dakujem
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Sob 12 Feb 2011, 07:39

Ospravedlňujem sa za meškanie, ale mala so toho veľa tento týždeň. Tentoraz mi nechýbala ani inšpirácia ani chuť. Naopak som celý týždeň hľadala čas kedy si konečne môžem zato sadnúť a napísať, čo mám v hlave. :) Dúfam, že sa vám nový diel bude páčiť! :)

12.diel
Tibor mal pravdu, vietor ma niesol. Lenže nekontrolovateľne som letela hore tesne vedľa vodopádov, chýbalo len málo a prúdy vody by ma stiahli dole. Kvôli vode som taktiež nemohla vidieť. Zdalo sa mi akoby som sa rútila dlhou šmykľavkou ibaže hore a nie dole. Ten pocit bol fantastický. Cítila som sa ako keby som bola preč od sveta, iba ja a vietor. Žiadne problémy.

Zrazu ma objali mocné ruky. Stratila som vietor pod sebou, ale nepadala som. Ten čo ma chytil ma niesol späť na zem. Pristál tvrdo, ale tentokrát som nespadla. Ruky ma konečne pustili a otočila som sa aby som videla, kto mi zrušil môj najfantastickejší zážitok môjho života.

„Prečo si ma zniesol dole?“ Takmer vyčítavo som sa spýtala Tima. Na neho som sa nedokázala hnevať. Keby to bol Tibor, to by bolo niečo iné. Hoči nemu som už raz pocítila hnev, ale Timov výraz nebol krutý ani výsmešný.

„Rútila si sa nekontrolovateľne priamo do vody. Prečo si skočila dole? Chceš sa zabiť?“ Jeho presvedčivý výraz prekrývalo niečo iné. Prekvapenie! Bol prekvapený, že som to zvládla? Bol rád, že nemusím zomrieť? Na tvári sa mi zjavil úsmev. Ale mal pravdu. Nekontrolovateľný, bolo jediné slovo akým sa môj prvý let dal opísať.

„Ja som sa nechcela zabiť, ale viem žeby som zomrela keby som nevedela lietať...“ Prvý krát v živote som na seba bola nejak hrdá. Zvládla som to! Ale čo teraz? Nad tým som vôbec neuvažovala. Zdalo sa mi takmer úplne nepravdepodobné, žeby som vedela lietať. Čo bude teraz?

„Musím uznať, že to bolo ohromujúce...“Chytil ma za rameno Tibor prichádzajúci zozadu. Úsmev mi zmizol z tváre, nechcela som ho tu. Pokazil mi rozhovor s Timom! Striasla som jeho ruku, ale neodpovedala mu. Možno by sa zmienil o tých dverách pred Timom a to by bol koniec! Nielenže som mala stále jeho oblečenie, ale...

„Dozvedel si sa, čo si chcel Tibor. Je jedna z nás-“ Timov hlas mal zvláštny podtón. Nevedela som rozoznať, či je to hrdosť, strach či sklamanie. „Teraz jej môžeš dať pokoj.“

„Ale ale“Zachechtal sa Tibor a postavil sa vedľa mňa. Bol odo mňa aspoň o dve hlavy vyšší, ale napriek tomu som na neho pozrela. „Už som si obľúbil Riku. Strávili sme príjemné chvíle, že?“ Objal ma okolo pliec, čo som vôbec nečakala. Nikto ma nikdy neobjal okolo pliec. Vlastne moje prvé objatie bolo keď som prvý krát padala zhora s Timom.

„Príjemné chvíle? S tebou?“ Zopakoval Tim neveriacky, jeho hlas ma vytrhol z pokúšania sa odtiahnuť Tiborovú ruku.

„Také čo ty nikdy nepochopíš. Lebo si muž pochopiteľne.“ Stisol mi rameno pevnejšie až som zjojkla. Timov výraz stvrdol. Vtedy som pochopila čo vlastne Tibor povedal.

„To je klamstvo! Celý čas si sa ma pokúšal presvedčiť aby som skočila, aby som sa zabila. Nepáči sa ti, že som prežila?“ Vytrhla som sa z jeho zovretia a zapotácala sa na rovnej zemi. Trvalo mi chvíľu kým som našla rovnováhu.

Ani jeden mi však neodpovedal. Obaja na seba zazerali, priam ako keby si čítali myšlienky. Alebo sa tak dobre poznali? Pozerala som z jedného na druhého, kedy už niekto niečo povie. Dav poza mnou sa čoraz viac krátil.

„Idem si znovu skočiť!“Povedala som si z ničoho nič. Možno sa tentokrát naučím ovládať svoj smer a pôjdem si polietať po okolí. Moje nadšenie hraničilo so zúfalosťou.

„Nie! Ideš sa vrátiť dovnútra, nájsť sa. Dostať do seba energiu.“ Postavil sa mi do cesty Tim. „Tibor má nejaké komplexy, ktoré môže riešiť v práci, že?“ Pozrel poza mňa na Tibora. Počula som iba kroky, zrejme odišiel bez slova preč. Na tvári sa mi znovu zjavil úsmev.

„Ja som nejedla celé týždne!“ Uvedomila som si nahlas a žalúdok sa mi bolestivo skrútil. Naposledy čo som si pamätala, ako moje posledné jedlo, bol banán pred mojou cestou na autobusovú stanicu. Tim sa z ničoho nič usmial, prvý krát. Srdce mi takmer vynechalo úder. Okolo očí sa mu vytvorili sympatické vrásky. Zrejme sa usmieval často. Ešte šťastnejšia som bola, keď som si uvedomila že sa naozaj usmieva na mňa!

„Neboj, tu je jedla veľa.“ Povedal presvedčivo a otočil sa smerom ku budove. Nasledovala som ho a sledovala jeho kroky. Boli rýchle, rázne a s cieľom. Niečo čo mi nebolo veľmi známe. Teraz som však aj ja mala cieľ. Doteraz som nevedela, že mám vôbec nejaký osud a preto som nemala cieľ. Ale prvý krát som niekde zapadla a bola ako ostatní, teda v niečom. Možno môj život konečne nachádza zmysel.
_________________________________________________________________-
Zanechanie komentáru veľmi poteší! Rada by som počula nejaké názory na postavy, ktoré ste mohli zatiaľ spoznať. Čo si myslíte, aký je ich vzťah postoj k hlavnej hrdinke? Jednajú správne, zaujímavo, nečakane? :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Sob 12 Feb 2011, 10:58

Takže diel super, akčný a napínavý. Dokonca som aj čakala, že Tim a Tibor po sebe skočia... :D

A k postvám? Tak teda:
Rika - Napriek tomu, že mala veľmi zlú minulosť, by si mohla konečne uvedomiť, že nie je to najhoršie, čo po svete chodí. Podľa mňa by mala nechať minulosť minulosťou a zaujímať sa o prítomnosť a budúcnosť. Lebo vždy keď sa niečo stane, porovnáva to s niečím, čo sa stalo predtým, než došla do Kyjevu. Ale povaha sa mi ľúbi. Niečo je na nej strašne zaujímavé. Ale nie som si istá čo. Možno, že je taká nevyrovnaná osoba, ale naozaj neviem.
Tim - Chce pomôcť Rike. Možno preto, lebo mu niekoho pripomína, ale asi skôr preto, že sa mu Rika páči. S Tiborom museli mať nejaký spor aj pred tým, než tam došla Rika, lebo inak si ich správanie neviem vysvetliť...
Tibor - Ďalšia osoba, ktorá sa nevie s niečím vyrovnať. Niečo čo sa už stalo. Keby sa s tým vedel vyrovnať, nesprával by sa tak ako sa správa. Možno niečo urobil on, alebo niekto niečo urobil jemu a on má teraz pocit, že to musí celému svetu vrátiť... :unknown:

Tak to je asi všetko, viac na nenapadá. Budem sa tešíť ďalšiemu dieliku a ešte raz: super diel! :give_rose::
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Sob 12 Feb 2011, 17:12

Ďakujem ninulka! :D aj ja som sa pohrávala s myšlinkou, že Tim Tiborovi vrazí :lol:

Ďakujem za sumarizaciu! :heart: :give_rose:: :good:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Charlotte » Sob 12 Feb 2011, 22:44

No ja už neviem čo písať :D Keď každý diel je tak dobrý..tento samozrejme tiež!

No a k postavám..nebudem sa opakovať..všetko už povedala ninulka :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Str 16 Feb 2011, 00:52

dakujem Charlotte :oops: :D

tentoraz oddychovy diel pre vysvetlenie par veci a novej postavy :twisted:

13.diel
Pozorovala som svoje kroky, svoje nohy. Už dávno som sa naučila sa nesústrediť na nič okolo mňa a tak som našla aj svoje pravidelné kroky ako zaujímavé. Keď som zdvihla hlavu, zrazu som už nevidela Tima predomnou. Prekvapene som zastala a rozhliadla sa okolo seba kam zmizol. Našťastie dvere naľavo odo mňa boli otvorené a na chodbu sa šírila omamná vôňa.

Vkročila som dnu do izby a na tvári sa mi zjavil úsmev pri tom všetkom jedle. Okolo miestnosti sa tiahla kuchynská linka, sporáky a chladničky. Okolo toho pobehovalo asi 15 ľudí a chystalo jedlo. V strede bol okrúhly stôl na ktorom už boli hotové dobroty. Hneď na začiatku bol slp s taniermi. Následovala som Timov príklad a zobrala si jeden. Až sa mi sliny zbiehali pri tom všekto jedle.

Nevedela som si od hladu ani vybrať. Na tanier som si položila čerstvý odkrojený kus bagety, nejakú masävú omáčku a ryžu. Pravdupovediac som si dala to isté čo Tim. Keď jemu to chutí tak bude aj mne. A naozaj som nevedela ani polovicu s tých jedál pomenovať, nieto ako chutia.

Čakala som, že po najedení sa budem cítiť silnejšia a sviežejšia, ale namiesto toho na mňa padla únava a celkom sa mi oči zatvárali. Tim ma zaviedol do izby, kde som okamžite zaspala.

Neviem ako dlho som spala, či niekoľko hodín, dní. Nemala som si to ako overiť, nikto ma neprišiel zobudiť a po nekonečnej dobe som sa vyspala do svieža. Vedľa mojej izby bola kúpeľňa ba dokonca aj s oblečením, takže som konečne Timovi mohla vrátiť, to čo som mu zobrala. Po studenej sprche som sa cítila, že môžem aj svet na ruky zobrať. Tak veľa energie som nemala veľmi dlho.

Keď som vyšla z kúpeľne von, takmer som do niekoho narazila. Pošúchala som si hlavu a zdvihla ju aby som si prezrela človeka, do ktorého som narazila. Na moje veľké prekvapenie to bol celkom nízsky, teda vysoký ako ja, chalan. Okamžite som sklopila zrak a obišla ho smerujúc do svojej izby.

„Však počkaj!“ Zdrapil ma za plece ale hneď pustil. Otočila som sa ku nemu.

„Čo chceš?“ Pípla som potichu. Ani v sne by ma nenapadlo, že prišiel za mnou.

„Musím niečo chcieť aby som ťa mohol pozrieť?“ Na tvári sa mu zjavil veselý úškrn.

„Tak prečo si tu?“ Spýtala som sa prekvapene. Toto bola asi moja najdlhšia konverzácia s mojim rovesníkom, teda tak vyzeral.

„Ja som Peter“ Uškrnul sa ešte viac a ruky si strčil do vreciek, ignorujúc moju otázku. „Ja viem ty si Rika.“ Pokračoval bez toho aby som čo len otvorila ústa. „Prišiel som ťa pozrieť, však vieš, väčšina je tu namyslených dospelých a tak sa mi zdalo vhod, že je tu niekto v mojom veku.“ Rozprával rýchlo a jeho belasé oči behali po mojej tvári.

Nevedela som čo mu mám na to povedať, nikdy som s nikým nehovorila takto.

„Mňa sa nemusíš báť, vlastne nikoho. Všetci sú tu neškodní voči sebe, lebo nikto ešte neodhalil ako spravíme novú generáciu tak sa nechceme vyzabíjať navzájom. Ale s tebou prišli nové myšlienky a možnosti. Len rozmýšľam, či ako...“ Ušrknul sa ešte viac, hoci som netušila prečo. Táto konverzácia sa presunula do jeho monológu. „...dievča máš také isté schopnosti ako my. Výsledky sa inak potvrdili pozitívne, aj v tvojej krvi je prach.“

„Prach?“ Spýtala som sa z ničoho nič a neviem, kto z nás bol viac prekvapený. Peter vyzeral, že najskôr zabudol že viem rozprávať a ja som bola prekvapená tiež, že mi niečo z úst vyšlo.

„Hej prach, však vieš po tom výbuchu.“

„Po akom výbuchu?“ Spýtala som sa znovu a snažila sa spomenúť na nejaký výbuch z mojej minulosti.

„Však vieš....Teda nevieš?“ Pozrel na mňa ešte viac prekvapene. „Vieš vôbec kde si?“

„Pod hladinou nejakého jazera?“ Spýtala som sa zmätene, naozaj som nevedela kde som.

„Pokiaľ viem, je to vodná nádrž.“ Povedal mudrlantsky a spokojne sa usmial, spokojný sám so sebou.

„Tak kde to som?“ Vodná nádrž? Tých je milión a päť... Čo je to aj tak so mnou? Čo mi pomôže keď budem vedieť kde som? Aj tak sa domov chystať nevrátim, tam by ma najskôr zavreli do väzenia.

„Kde by si bola? Však predsa vodná nádrž pri Černobyle...“
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Str 16 Feb 2011, 16:31

Čo? Prach? Výbuch? Ten prach mi pripomenul Zlatý kompas ale neviem si nič spojiť...
Ten Peter sa mi lúbi... Aj keď Rika by sa ho ASI mala báť... :lol: Ale no nehcajme to tak. Je super, že v príbehu je nová postava.
Inak diel super, možno kratší to nevadí, ale veď aj také stačia. Som zvedavá čo sa stane a aký výbuch mal na mysli. :P
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Štv 17 Feb 2011, 00:43

Vsak ten :lol: co buchol v minulom sotorci Cernobyl :lol: :D

dakujem :heart:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Mimi » Uto 22 Feb 2011, 09:36

chvílu som prestala citat ale dnes som to dobehla..ja si myslím že píšeš velmi dobre aj to je napínavé aj s mojou fantáziou si viem vsetko predstavit :) len tak dalej to ti hovorím :P :P :) :)
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Uto 22 Feb 2011, 15:44

Dakujem Mimi! :) Ak dnes nezomriem pri mojom prvom anglickom prejave tak napisemvecer novy diel :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Str 23 Feb 2011, 07:39

Ospravedlnujem sa, ze som nepridala skor novy diel ale mala osm toho vela okrem inspiracie :D aj ta ma chytila az neskor pocas pisania tohto dielu :D Postupne sa konecne dostaneme k deju a akci :) Dufam, ze vam tu "prestavku" vynahradi fakt, ze toto je zatial najdlhsi diel :D :lol: prajem prijemne citanie a komentar potesi a nakopne do pisania :wink:

14.diel
„Ja som v Európe?“ Dostala som zo seba prekvapene.

„Kde by si inde bola, keď rozumieš?“ Usmial sa priateľsky, ba až príliš že dokonca aj ja som sa usmiala. Na otázku som pokrčila plecami, nemala som mu čo odpovedať.

„Kam si šla?“ Spýtal sa ma keď som chvíľu mlčala. Nechápavo som na neho pozrela a potom si uvedomila, čo sa vlastne pýta.

„Iba do izby, už som unavená po celom dni.“ Otočila som sa a otvorila si dvere do izby. Až neskôr som si uvedomila, že to nebolo práve najslušnejšie. Ale nebola som zvyknutá, že by ma niekto počúval či čakal.

Zavrela som za sebou dvere a sadla si na postel. Zrak mi zablúdil k miestu, na ktoré civel Tim. Čo ak to nebola len skúška a niečo tam naozaj je? Osud bolo jediné, v čo som verila. Verila som, že ma tento život postihol taký aký ma postihol, kvôli osudu. Určite aj túto izbu mám pridelenú kvôli nejakému vyššiemu dôvodu.

Ani som si neuvedomila a kráčala som ku stene. Priložila som na ňu obe dlane a snažila sa niečo nahmatať Ani sama som si nebola istá čo hľadám. No stena bola všade hladká a nič zaujímavé som nenašla. Sklamane som si sadla späť a uvedomila som si, že mi začína šibať. Po dlhšej chvíli som zaspala.

---------------------------------


Neviem ako dlho som spala, ani čo ma zobudilo. Prebrala som sa na posteli a dlhšie sa mi už spať nechcelo. Posadila som sa a pretrela si oči dlaňami. Bola som tak rada, že sa mi to iba nesnívalo. Postavila som sa z postele a prešla ku zamrežovanému oknu. Stále z neho nebolo nič vidno. Nabrala som veľmi veľa energie a mala som si chuť zalietať. Ten pocit ma tak zvláštne napĺňal a chcela som to vyskúšať znovu.

Vybrala som sa teda von z izby, keď v tom ma niekto stiahol za lakeť. Od prekvapenia som nezareagovala žiadnym zvukom.

„Konečne, všetci na teba čakajú...“ Ťahal ma Tibor niekam preč. Vytrhla som si lakeť s jeho silného zovretia.

„Prečo si ma nezobudil?“ Namietla som a nasledovala som ho. Keď ma niekto čaká, tak by som tam mala ísť. Toto sa mi stáva prvý krát v živote, nemôžem si to nechať ujsť.

Tibor neodpovedal a náhlil sa chodbami, ako keby pred niečim utekal. Ledva som ho stíhala a držala s nim krok. Zastavil sa pri jedných dverách a otvoril ich. Zbadala som schody a v duchu sa potešila, že konečne pôjdem na poschodie. No namiesto toho sme ich obišli a šli druhými schodmi dole! Skrývajúc prekvapenie som sa snažila vymyslieť, čo by mohlo byť dole.

Ako sme schádzali úzkymi schodmi dole, čoraz viac sa približoval hluk, vrava ľudí. Nakoniec sme vyšli do veľkej priestrannej miestnosti, kde boli ľudia. Tibor sa ponáhľal jedným smerom a ja som ho už nenasledovala. Miestnosť sama o sebe bola nudná. Sivé steny, sivá dlážka, bez okien. Ale tí ľudia, teda muži horlivo medzi sebou diskutovali. Niežeby ma zaujímalo o čom, bola som zvyknutá že som vždy vynechávaná z rozhovoru.

„Tak ty si!“ Pozdravil ma Peter s úsmevom. „Tešíš sa? Si napätá? Nemôžeš sa dočkať? Nevydržíš od vzrušenia?“ Sypal na mňa divné otázky. Nechápavo som pokrútila hlavou a zbadala poza jeho plece Tima. Videla som jeho profil ako bol zabratý do rozhovoru. Chcela som ísť za ním, sa ho spýtať čo je toto za stretnutie, prečo tu mám byť.

„...A potom hádam budeš môcť pomôcť.“ Dokončil svoju ďalšiu reč Peter a uvedomila som si, že som ignorovala človeka ktorý hovoril ku mne! Väčšinou som ignorovala čo ľudia hovorili, lebo nikdy nehovorili ku mne. Ale Peter hovoril a ja som ho ignorovala!

„S čím?“ Spýtala som sa dúfajúc, že si nevšimol že som mu nevenovala pozornosť. Otvoril ústa, že mi odpovie ale prerušil ho silnejší hlas.

„Prosím ticho! Všetci si sadnite na svoje miesta, nech môžeme začať...“ Otočila som hlavu k miestu skade vychádzal hlas. Bol to postarší energicky vyzerajúci muž a zdalo sa mi, že som ho už raz stretla. Všetci sa rozliezli iným smerom si posadať na stoličky, ktoré lemovali stenu. Sadla som si na najbližšiu voľnú.

„To je moja.“ Ozval sa hlas nado mnou a rýchlo som vyskočila z môjho miesta. Ani som tomu dotyčnému nepozrela do očí a hľadala inú voľnú. Všetci už sedeli okrem toho muža, ktorý sa teraz presunul do stredu miestnosti. Ostala som stáť a jedinú voľnú stoličku som videla na druhom konci. Ale v miestnosti bolo ticho takže by ma všetci pozorovali a musela by som prejsť okolo neho. Ostala som teda stáť, dúfajúc že nikomu nebudem vadiť.

„Choď si sadnúť, nevidím cez teba“ Ozval sa za mnou mierne podráždený hlas a poslúchla som ho. Potichu ako keby mi to malo pomôcť že ma nebudú sledovať som sa vybrala ku tej stoličke. Tomu starému mužovi som nepozrela do očí a dúfala, že nič nepovie keď okolo neho prejdem. Moje prosby neboli vyslyšané.

„Práve idem hovoriť o tebe Erika“ Usmial sa, chytil ma za ruku a zastavil.

„Rika...“ Opravila som ho a prekvapene pozrela na naše ruky. Nikto ma nikdy za ruku nechytil, ak sa nepočúva to že ma za lakeť Tibor ťahal surovo. Ten muž ma však už nepočúval.

„Všetci viete, čo znamená príchod Eriky.“ Zdvihol moju ruku ako keby ma aj tak už všetci nevideli. Mala som chuť sa prepadnúť pod zem, vypariť sa odletieť, čokoľvek len tu nestáť ako pajác a byť centrom pozornosti.

„Doteraz sme si mysleli, že sme kompletne všetci ale ona nám unikla. Je to otázka, či je ich viac ako ona. Možno je možno nie. Po tom čo sme skompletizovali mužské pohlavie, vytrénovali, zdokonalili, dostali sme sa k záveru že nemáme budúcnosť. Ona je naša budúcnosť!“Zdvihol moju ruku ešte vyššie a od hanby som si zavrela oči. Predstavovala som si, že som späť niekde v parku, fajčiac. Nepomohlo to, cítila som na sebe všetky pohľady.

„Obnovujem tréningový program, hoci s tým mnohí nesúhlasíte. Musíme zistiť, akú veľkú energiu v sebe má, pre istotu ak naozaj sú niekde vonku také ako ona.“ Konečne pustil moju ruku a rýchlo som si ju pritiahla k tele. Po miestnosti sa šíril tlmený náhlivý šepot. Nikto však nič nepovedal nahlas a tak sa na mňa ten muž usmial.

„Erika, začína sa tvoj tréning.“
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Mimi » Str 23 Feb 2011, 15:44

Velmi pekne napísané :))))))
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Str 23 Feb 2011, 15:48

Ďakujem Mimi! :heart: :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Randa » Štv 24 Feb 2011, 17:07

v tej prvej polovici bolo dosť viet kde si používala a :P Ale inak pekné,som zvedavá čo bude ten tréning znamenať
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia