Krvavý prach

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 3 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Totodile7625

Re: Krvavý prach

Poslaťod Charlotte » Ned 23 Jan 2011, 15:58

Perfect! Obdivujem tvoje písanie:) Nech je čím skôr ďalší diel prosím :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Ned 23 Jan 2011, 16:11

Pekné. Vďaka tvojej kresbe som si vedela aj predstaviť, čo sa vlastne odohralo, zato ďakujem :give_rose::
Píšeš naozaj veľmi pútavo. Nemohla som sa ani pohnúť, kým som nedočítala diel do konca. A na tom konci sa vážne nedalo nezasmiať...
Len tak ďalej! :)
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Pon 24 Jan 2011, 05:08

Ďakujem vám obom :heart:
Ďalší diel vidím, že napíšem zajtra (Pondelok) lebo teraz som veľmi unavená :oops:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Pon 24 Jan 2011, 06:27

tak nakoniec aj dnes :D mierne oddychový :D

10.diel
Už som počula kroky tesne pri mne, keď zrazu prestali. Zastal? Už ma neprenasleduje? V perspektívnom videní som zbadala vedľa seba niekoho a od prekvapenia som uskočila do druhej strany. Zdalo sa mi to, alebo naozaj som videla Tiborové telo letieť vedľa mňa?

Keď som sa pozviechala zo zeme, stál na rovných nohách pri mne. Posmešne ma pozoroval a ani mi nepomohol vsať.
„Počkaj!“Chytil ma za ruku keď som pobrala preč. „Kúpeľňa je hneď tu.“ Otvoril dvere za ním a naozaj som uvidela umývadlo a vaňu.
Vďačne som mu prikývla a vybrala sa tam. Jeho ruku som striasla zo svojho lakťu a vošla dnu. Rýchlo som zavrela dvere a prešla ku skrini. Vytiahla som si béžový starý uterák a našla som tam aj čisté jednoduché oblečenie. Vybrala som si najmenšie mužské spodné prádlo, pár voľných nohavíc a jednoduché biele tričko. Svoje špinavé oblečenie som hodila do umývadla, pustila vodu a zafŕkala ich mydlom. Napustila som si vodu do vane a keďže tam nebola sprcha som si dala kúpeľ.

Po dlhom kúpeli, keď som zo seba zmyla všetku špinu som vyšla von, utrela sa a natiahla si tie trenky. V duchu som sa zasmiala, keby ma tak ich vlastník videl.

„Čo tu robíš?“ Ozval sa hrubý hlas zrazu do dlhého ticha. Akurát som si natiahla tričko. Rýchlo som sa otočila a zbadala Tima. Stratila som slová. Jeho zrak padol nižšie na tie trenky čo som mala oblečené. Ako naschvál sa začali uvoľňovať a v poslednej chvíli som ich zachytil aby mi nepadli.
„To sú moje...“ Do tváre mi vstúpila červeň a v živote som sa viac nehanbila ako teraz. Chcela som sa prepadnúť, zmiznúť, odísť a nikdy sa nevrátiť. Dostala som sa niekde, kde ma ľudia počúvajú, kde sa ma niekto zastal a práve pred ním sa musím takto znemožniť.
„Ja....neve....Tibor....pre...“ Nevedela som ani jedno slovo povedať, nieto súvislú vetu, kde by som sa mu ospravedlnila.
„Tibor ťa sem poslal?“Zamračil sa Tim a odvrátil zrak odo mňa. Rýchlo som s vytiahla trenky vyššie a pozrela na moje namočené oblečenie. Neostávalo mi nič iné ako si obliecť tie suché nohavice. Šnúrku som pevne uviazala aby mi nespadli.
„Áno.“ Konečne som zo seba dostala nejaké slovo. Predsa ja nemôžem za to, že som nevedela kde je kúpeľňa.
„Prečo si nešla do svojej kúpeľne?“
„Ja mám vlastnú...?“ Prekvapene som zažmurkala a červeň z líc mi nemizla.
Tim si iba vzdychol, ktovie prečo. Žeby nad tým aká som blbá? Najskôr. Alebo nad tým že mi to nepovedal? Nepravdepodobne. Mala by som ísť skočiť sama. Znepriatelila som si jediného človeka, ktorý ma neignoroval a zachránil mi život! Prešla som k umývadlu, vypustila vodu a zobrala si mokré veci do náruče. Obišla som ho a vyšla von na chodbu.

Cestou do mojej izby som sa snažila pripomenúť, ktoré dvere to boli, ale bolo to úplne zbytočné lebo všetky vyzerali rovnako. Tak som začala otvárať dvere a hľadať posteľ s prehodením vankúšom. Postupne som prišla na to, že každé druhé dvere je kúpeľňa. No nikoho som na veľké prekvapenie nevyrušila v izbe, všetky vyzerali rovnako. Až som sa konečne po množstve otvorených dverí dostala do izby, kde bol vankúš na druhej strane. Mokré veci som hodila do kúta a všimla si, že tam kde som držala veci mi tričko presvitalo.

Ľahla som si do postele a prekvapilo ma aká je mäkká. Oproti autobusu a tvrdej zemi, bola úplne božská. Rozmýšľala som nad tým, aké by to bolo lietať. Mohla by som odísť a nikdy sa nevrátiť. Nikdy viac nevidieť Tima, jeho tvár mi určite bude od teraz pripomínať ten výraz čo mal keď zbadal svoje spodné prádlo na mne. Ten pocit hanby znovu prišiel. Na um mi prišli Tiborové slová. Naozaj vydržím čakať kým prídu výsledky? A čo spravím ak vyjdu pozitívne, čo spravím ak vyjdu negatívne? Zmocnila sa ma nervozita. Mala by som to vyskúšať, však mi povedal ako sa to má robiť. Jemu to šlo aj v budove. Keď som si však predstavila, že mám vyskočiť, na um mi prišla scéna že si udriem hlavu o strop. A napokon vnútri nebol vietor, od ktorého by som sa odrazila, či ako to hovoril. Rýchlo som sa zodvihla z postele a vyšla von. No hneď som sa otočila. Ako trafím späť? Nechcelo sa mi znovu otvárať všetky dvere.

Podišla som k dverám a snažila sa do dreva vyryť nechtom nejakú značku. No môj necht nebol dostatočne tvrdý a drevo ostávalo hladké, neporušené ako pred tým. Vtedy ma napadlo, že zuby sú predsa len silnejšie. Bola som prekvapená sama sebou, že ma napádajú také chytré nápady. Ale pri praktickom prevedení, mi to už také múdre nepripadalo.

„Čo to do pekla robíš?“ Rýchlo som sa odtrhla od dverí a zavrela ústa. Zrak som sklopila k zemi.
„Zbláznila si sa?“ Zopakoval Tibor a vtedy som k nemu zdvihla hlavu.
„To naozaj v tejto budove si iba ty a Tim? Nemôžem byť chvíľu sama?“ Môj výraz sa pri mojich slovách menil na prekvapený. Prvý krát som niekomu odporovala.
„Aby si mohla olizovať dvere?“ Oboril sa na mňa až som cúvla.
„Ako mám trafiť späť?“
„Normálni ľudia si počítajú dvere, alebo si to pamätajú.“
„Ale vy nie ste normálni ľudia...“Namietla som mu nečakane. Vyzeral ako keby som mu zobrala slová z úst.
„My máme inštinkt.“ Povedal po chvíli. Bez slova som sa otočila a vybrala preč.
„Kam ideš?“ Zrazu kráčal pri mne.
„Naučiť sa lietať.“ Usmiala som sa pozrela na neho. Na moje veľké potešenie som mu znovu vyrazila dych a videla jeho prekvapený výraz. Dnes sa mi darí!
„Prečo zrazu?“ Ozval sa po chvíli stále kráčajúc vedľa mňa.
„Chcem odísť a nikdy sa nevrátiť...“ Priznala som tichšie a pozrela na približujúce sa dvere, ktoré viedli minule von.
„Idem s tebou.“ Pridal do kroku a otvoril mi dvere. Takmer som zastala od prekvapenia. Nikdy mi pred tým neotvoril dvere. Vyšla som von a vtedy som zbadala niečo čo ma veľmi prekvapilo, až som zastala. Nemo som ostala civieť na...
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Charlotte » Pon 24 Jan 2011, 15:45

Ach, chúďatko Rika také trapasy zažila..na jej mieste by som sa fakt prepadla pod zem :D Najprv tie trenky potom to "olizovanie" dverí :D Tento diel bol dobrý taký oddychový a aj celkom zábavny :D Páči sa mi, že tak často pridávaš diely :) To je super :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Pon 24 Jan 2011, 18:49

Dobre, dobre asi by som sa mala prestať smiať, keď ti idem komentovať diel. Ale to sa proste nedá. OK, bol to oddychový, možno kratší diel, ale predsa len, mal v sebe čaro (čaro poriadne ma rozosmiať) :lol: . To sa ani nedá opísať ako sa smejem...
No ale späť. Diel pekný, fakt iba taká pohodička. Ale prosím ťa, daj si chvíľku pauzu. Nie že by som sa nechcela dozvedieť niečo viac, ale zdá sa mi, že už ani nič nerobíš, len nám píšeš dieliky... Ale tak keď ti to tak vyhovuje, nemám proti tomu nič... :P
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Uto 25 Jan 2011, 01:48

Charlotte
Pridavam tak casto aby som sa necitila cez tyden, ked nemam cas, blbo :D dakujem :oops:

ninulka
toto je jeden z najdlhsich :D :lol: som rada ze som ta rozosmiala :give_rose:: Zacina mi nejak migrena, dnes mi idu dva oblubene serialy tak dnes nebude novy dielik :D ale ja to robim hlavne pre vas :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Uto 25 Jan 2011, 15:20

A my ti za to ďakujeme, ale fakt ako pridávať nový diel každý deň? To sa mi zdá až moc. Ale zas bolo by to niečo iné, keby si mala celý príbeh napísaný už predtým... :roll:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Str 26 Jan 2011, 13:49

Neboj akurat mam migrenu tak sami velmi nechce :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Str 26 Jan 2011, 15:26

Tak sa "vylieč" (síce neviem ako sa dá vyliečiť bolesť hlavy, ale tak...
:lol:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Pia 04 Feb 2011, 07:44

Ospravedlnujem sa, ze som nepridala skor novy diel ale nemala som nejak pani inspiraciu pri sebe :D Dufam, ze si uzijete tento dielik a cez vikend by malo byt pokracovanie :)

___________________________
11.diel
Zbadala som pred sebou zástup ľudí v akom si čudesnom rade. Všetci pôsobili nervózne, ale predsa len pôsobili veľmi organizovane. Čo sa deje? Otočila som sa s nemou otázkou na Tibora. Jemu sa však na perách pohrával spokojný úsmev a ani sa neobťažoval mi odpovedať.
„Sleduj, dievča, sleduj!“ Povedal po chvíli a zrazu ma pochytila zlosť ho udrieť, alebo aspoň štuchnúť. Nečakala som na takú hlúpu odpoveď, ak sa to teda dalo odpoveďou nazvať.

Netušila som či sa mám pohnúť, postaviť do radu tiež. Netušila som kam to vlastne idú. Odstúpila som od dverí a pozrela cez rovný rad aby som dovidela na začiatok. Takmer som sa vydesila keď som zbadala že po jednom skáču dole. Prečo by niekto skákal dobrovoľne do vodopádu? Nevedela som si vôbec odpovedať.

Tibor ma stiahol za ruku spať aby som nevytŕčala z davu.
„Žiadne predbiehanie, Rika.“ Vytrhla som si od neho rameno a pozrela na neho.
„Čo sa to tam vlastne deje?“
„Nejak sa ti rozviazal jazyk, malá. A to si ho mala pred chvíľou nalepený na dverách.“ Posmešne sa uškrnul. Vtedy som spravila niečo, čo som v živote nespravila. Dupla som mu na nohu. Nečakal to a tak zmraštil tvár od prekvapivej bolesti.

„Drž sa odo mňa ďalej!“ Zagánil na mňa a chcel som mu dupnúť znovu. V tom momente mi zmizol spred očí a pocítila som jeho ruku na mojom ramene zo zadu. Prekvapene som zažmurkala. Ako to dokázal? Prešiel tak rýchlo, či sa transportoval? Otočila som ku nemu hlavu a vtom zbadala, že moje rameno drží Tim.

„Čo tu robíš?“ Pozrel na mňa a stiahol ruku.
„Ja...“ Do tváre mi vystúpila červeň, predsa len som stále mala jeho oblečenie na sebe. Nedokázala som zo seba vytriasť ani jednú vetu či len slovo.
„Donútil ťa sem ísť Tibor?“ Spýtal sa znovu a pozeral iba na mňa. Pri jeho pohľade som mala pocit, ako keby som bola jediná vec, jediný človek o ktorého sa zaujímal v tejto chvíli.

„N-nie...“Vyjachtala som po chvíli. „Prečo skáču dole do vodopádu?“ Spýtala som sa konečne, odtrhla od neho zrak a pozrela na koniec radu.
„Prečo sa nejdeš pozrieť?“ Jeho pokojný a presvedčivý hlas mi dodal odvahu. Predsa si mi nemôže nič stať.

Pozrela som na neho či ide so mnou, ale ani o krok sa nepohol. Obišla som ho a cítiac na chrbte jeho pohľad som kráčala okolo radu až ku koncu. Väčšina ma aj tak nezaregistrovala a keď aj áno, nijak ma nepozdravili. Prekvapená sama sebou, žeby som to očakávala som iba pridala na kroku.

„Môžeš ísť až keď si na rade!“ Ozval sa hlas pri mne. Zrejme som vyzerala, že si robím dlhší rozbeh. Otočila som sa za tým mužom čo ma oslovil, ale nedokázala som mu nič odpovedať. To nebolo v mojej povahe odpovedať na náhodné otázky.

Radšej som ho minula a priblížila sa viac ku hučiacej vode. Napadali ma strašné myšlienky ako, že títo spravili niečo zlé a teraz musia za trest skočiť dole. Alebo, že plávajú cez ten tunel niekam preč. Ale nikto nevyzeral, že by mal pri sebe potápačský prístroj. Všetci naopak vyzerali veľmi slušne oblečení. V tmavých oblekoch pôsobili takmer jednoliato.

Podišla som celkom ku kraju a pozrela na muža čo bol na rade. Na moje prekvapenie už na mňa hľadel. Teda nie celkom do očí, ale nižšie. Uvedomila som si, že pri tej striekajúcej vode mi to biele tričko muselo celkom premoknúť. Zahanbene som si prekrížila ruky cez hruď.

„Dámy majú prednosť“ Cúvol dozadu a vydesene som na neho zazrela. Popri hučiacej vode som nepočula šomranie, čo som si bola istá že nejaké bolo.

„Ale ja...“ Namietla som, ale on vyzeral veľmi presvedčene, až príliš. Opatrne som podišla ku kraju a pozrela dole. Nevidela som žiadne mŕtve telá na hladine plávať, ale nevidela som nič.

„Nemáme čas, tak skoč!“ Zakričal niekto zozadu a ja som si v duchu premietala Tiborové slova. Vyskočiť čo najvyššie chytiť sa vetra a pridržiavať sa ho. Srdce mi búchalo niekde až v krku. Ak nevzlietnem tak ma zabijú. Zozadu sa ozval krik, ale nerozumela som.

Pravú nohu som si dala mierne dopredu, pokrčila kolená a vyskočila. Vtedy som si uvedomila, že som spravila strašnú hlúposť. Vlastne som sa dobrovoľne zabila. Ako sa mám chytiť vetra? Letela som dole hlavou celkom do vody. Vtedy som spravila nejaký pohyb rukami ako keby som nimi zamávala. Bol to celkom ako inštinkt. Tesne nad hladinou moje telo narazilo do neviditeľnej pružnej prekážky a vzlietla som v šikmom uhle do výšky.
______________________________________

Gratuľujem! Dočítal/a si sa do konca! Zanechaj prosím komentár či sa ti to páčilo alebo nie. :give_rose::
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Pia 04 Feb 2011, 17:44

Wow pekný dielik... Fakt super diel. Tie dva predtým boli fakt také oddychové, ale tento bol naozaj vynikajúci. Krásne, znova s očakávaním uzatvorené, že čo sa stane ďalej... :clap:
OK, a teraz idem komentovať ten tvoj koment na konci. Mám tomu chápať tak, že akože si skončila s celým príbehom, alebo je to len "žartík" a myslela si koniec dieliku? Lebo keby to bol koniec, tak je to v celku škoda...
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Maggi » Sob 05 Feb 2011, 00:45

Dakujem :heart: :give_rose::

koniec dielika :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod ninulka » Sob 05 Feb 2011, 09:58

Fu... Lebo napadlo ma, že to by bol asi moc skorý koniec, ale predsa len nedalo mi, nespýtať sa... :oops:
In books is the life, how it should be... But in reality? The life´s different there... And why? Cause nobody would write about the life as it realy is, aweryone write´s about that, what they want to live through...
Obrázok užívateľa
ninulka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Sob 05 Jún 2010, 22:45
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Krvavý prach

Poslaťod Bambi » Sob 05 Feb 2011, 23:15

poctivo čítam každý diel ale nikdy si nenájdem čas aj na komentár ale neodpustila som si už :oops: píšeš naozaj úžasné a pútavo...len málo príbehov ma zaujme ale ten tvoj už od začiatku...naozaj super :clap:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS3 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia