Miss Sims 2010

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Ktorá simka by sa podľa Vás mala stať víťazkou?

1. Melissa Smith by Eva
14
56%
2.Petronela Similová by Flora Kreslená
2
8%
3. Elena Erbenová by Dadul
9
36%
 
Celkom hlasov : 25

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Instead » Uto 29 Jún 2010, 15:11

Dobre. Mám čas tak sa to vrhnem.
Ale ja len tak, nezamenila si jednotku s dvojkou? :oops:

Súťažiaca č.1
Nežná a jednoduchá ale krásna. Ako vždy. :) Lenže to začína byť trochu nudné. Je skoro rovnaká ako minulé kolo. Nabudúce by to chcelo možno trochu viac fantázie. A iný účes. :D

Súťažiaca č.2
Priznám sa že táto simka sa mi minulé kolá vôbec nepáčila, ale teraz som naozaj milo prekvapená. Účes k nej dokonale sedí, farba šiat tiež. Len sa mi nepáči ako je nalíčená. Asi by som použila iné farby :)

Súťažiaca č.3
V tomto kole moja jednoznačná favoritka. Fakt krásna od hora až dole. Ani nemám viac čo dodať :)
Naposledy upravil Instead dňa Uto 29 Jún 2010, 20:39, celkovo upravené 2
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Uto 29 Jún 2010, 18:13

Áno pomýlila som si jednotku s dvojkou, no to je tak keď robím viac vecí naraz a snažím sa čo najrýchlejšie už som to opravila :)

Fotky do 4.kola čiže posledného mi môžte už posielať máte na to čas do 6.júla. Ak by niekto nestíhal kľudne počkáme :)

Vyjadrím sa aj ja..

Súťažiaca č.1

V tomto kole sa naozaj predviedla. Biela farba jej veľmi pristane. Takisto všetko je krásne skombinované mám na mysli účes, doplnky atď..

Súťažiaca č.2

Myslím, že v tomto kole vyzerala táto simka najlepšie. Účes sa jej krásne hodí a ten make-up je už omnoho lepší ako v predchádzajúcom kole. No mne stále vadí to pozadie. Je stále rovnaké a odfláknuté. Ten modrý koberec je hotová katastrofa. No, ale ako je tak bude. Simka sa ti v tomto kole podarila, ale bolo by to omnoho lepšie keby bolo také pekné aj okolie :)

Súťažiaca č.3

Nemám čo vytknúť. Fotky sú nádherné! K výzoru nemám čo dodať. Účes, make-up, šaty jednoducho krásne..

Takže tešíme sa na posledné kolo!
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Instead » Uto 29 Jún 2010, 20:38

Jasné, stať sa môže. Aj ja som si editla príspevok už aby nemal zmätok niekto :lol:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Yka » Str 30 Jún 2010, 16:24

Tak pridávam aj ja :)

Simka č. 1 Melissa Smith
Na tej prvej fotke pôsobí trošku zvláštne, no inak je peknučká. Účes jej pristane, má krásny prívesok a šaty sú tiež pekné. :)

Simka č.2 Petronela Similová
V tomto kole milo prekvapila. Síce je to stále to isté prostredie, no nevadí. Simka je na prvej fotke naozaj pekná, účes jej veľmi pristane. :) Vybrala by som nejaké iné líčenie, je dosť výrazné. Ale od minulých kôl naozaj zlepšenie.

Simka č. 3 Elena Erbenová
Krásna. Prvé slovo, ktoré ma napadlo. Má strašne pekné šaty a simka mi príde ako riadna sympoška :)
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Maggi » Štv 01 Júl 2010, 17:36

1
Mne sa páči, ale nejak veľmi ma nezaujala. Príde mi nevýrazná :)

2
Nehodí sa mi farba rúžu a tieňov, ale vlasy má krásne spravené :clap: tiež navrhujem sa viac pohrať s fotkami :wink:

3
Mne sa nepáči stále tá farba vlasov :oops: bižutéria make-up qaj šaty krásne! :) fotky super! :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Barush » Sob 03 Júl 2010, 19:33

1.
Mne sa páči. Jemná, príjemná, sympatická a nič nepokazila bielou :) Palec hore :)
2.
Naozaj zlepšenie. Ale vadí mi mejkap, účes je fajn, šaty tiež celkom fajne :) Takže, fajn :)
3.
Neviem, prečo ale pôsobí na mňa v tomto kole dosť inak a jednoducho, toto pre mňa nie je to pravé orechové :oops:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Uto 06 Júl 2010, 11:07

No je 6.7 a fotky mi zatiaľ poslala len Eva. Bola by som rada keby sme stihli celú súťaž vyhodnotiť do 10.7 lebo to už ja odchádzam na dovolenku. Tak ak by sa vám dalo tak fotky poslať čo najskôr :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Uto 06 Júl 2010, 22:05

Takže posledné kolo. Pridávam fotky dnes alebo zajtra bude vyhodnotenie :)

Súťažiaca č. 1

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Súťažiaca č. 2

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Súťažiaca č.3

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Maggi » Str 07 Júl 2010, 10:17

1
Fotky veľmi pekné, páčia sa mi :wink: Celkovo simka vyzerá zaujímavo... inteligentne :D :lol:

2
Myslím, že už je to zlepšenie vo fotení :) Nemôžem ti vyčítať kvalitu fotiek, ale ešte by som odporučila nefotiť s diamantom a z viacerých uhlov fotiť aj bližšie :wink: Mne tá tužová bije do očí, ale ak sa tvojej simke páči :unknown:

3
Ja mám taký pocit, že ty stavuješ na úpravu fotiek. :P :oops: Nehovorím, že je zlá , naopak úplne skvelá (tá prvá fotka :heart: ) ale viac by som prijala normálne veľké fotky, kde ma nevyrušuje úprava (nerozptiluje) a môžem sa sústrediť na to ako vyzerá simka :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Str 07 Júl 2010, 13:13

Súťažiaca č.1

Fotky sa mi veľmi páčia. Už odkedy som ich prvýkrát videla. V tomto kole sa mi páči najviac :)

Súťažiaca č.2

Áno zmeny vo fotení tu sú, len tie farby i nepasujú. No to je vlastne jedno pretože tu ide hlavne o simku. Líčenie sa mi až tak moc nepáči.

Súťažiaca č.3

Fotky sa mi v každom kole veľmi páčili. Úprava ako vždy skvelá! V tomto kole si znovu pekne prekvapila :)

Poprosím členov poroty aby mi poslali svoj rebríček kde napíšu kto by sa mal podľa nich umiestniť na prvom, druhom a treťom mieste :)
Naposledy upravil Charlotte dňa Str 07 Júl 2010, 16:02, celkovo upravené 1
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Yka » Str 07 Júl 2010, 14:01

Simka č. 1 Melissa Smith
Som rada že simka tentoraz nie je na bielom pozadi, pretože fotky sú naozaj pekné a zmena účesu + okuliare sú riadna zmena v jej výzore. Naozaj vyzerá tak inteligentne (medzi učiteľky by zapadla :lol: ). Pristane jej to. :)

Simka č.2 Petronela Similová
Mimo poslednej fotky jej nie je moc vydno do tváre, fotky z bližšia by boli lepšie, lebo takto si ju moc nemôžeme obzrieť :)

Simka č. 3 Elena Erbenová
Simka mi v kolách prišla vždy ako sympoška, čo aj teraz, akurát na tých maličkých fotkách ju mám rozmazanú a nevidím moc na ňu :) A ten účes na prvej fotke s ofinou jej sekne :)
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Instead » Štv 08 Júl 2010, 11:44

Simka č.1
Podľa mňa je v tomto kole najlepšia, tento inteligentný image jej veľmi pristane. Vďakabohu už nevidím biely podklad. Nemám čo vytknúť, je to veľmi pekné. :)

Simka č.2
Potešilo ma že fotky sú nafotené v inom prostredí ale inak.. Mohla si na tom ešte popracovať. Zas to otrasné oblečenie, nudný účes.. Táto simka nie je škaredá ale je ďaleko za ostatnými.

Simka č.3
Tie tvoje úpravy fotiek :heart: :lol: Je pekné ako si to spracovala a vymyslela ale hodilo by sa skôr venovať simke ako tým fotkám. Na niektorých záberoch je síce krásna, ale v tomto kole ma príliš nezaujala. :)
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Štv 08 Júl 2010, 15:53

Tak vyhodnotenie som už sľubovala, ale nie všetci členovia poroty mi poslali svoj rebríček teda zostáva už iba Sašena..bola by som rada keby si čo najskôr poslala svoj rebríček od prvého až po tretie miesto :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Sašena » Pia 09 Júl 2010, 21:14

Promiň, Charlotte, já mám nefunkční monitor a dostanu se sem, jen když mně pustí můj manžel na svůj komp. A to je vždycky jen na chvilku, takže to vezmu zkrátka, omlouvám se.
Nejvíc se mi líbí simka č.3, pak simka č.2 a nakonec simka č.1. Krásné jsou všechny, ale všechny vyhrát nemohou, a já už zas musím pryč.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Pia 09 Júl 2010, 22:19

To je v poriadku :)

Takže vyhodnotenie je tu!

Takže hlasovanie členov fóra rozhodlo o tom, že miss sympatia sa stane Melissa Smith!

Eva gratulujem Ti! :)


Tak a teraz výsledky ako rozhodla porota.

1.miesto Elena Erbenová súťažiaca s číslom 3

2.miesto Melissa Smith súťažiaca s číslom 1

3.miesto Petronela Similová súťažiaca s číslom 2

Víťazom gratulujeme a som rada, že ste sa zúčastnili :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť