Miss Sims 2010

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Ktorá simka by sa podľa Vás mala stať víťazkou?

1. Melissa Smith by Eva
14
56%
2.Petronela Similová by Flora Kreslená
2
8%
3. Elena Erbenová by Dadul
9
36%
 
Celkom hlasov : 25

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Barush » Ned 30 Máj 2010, 21:50

No ja tak v krátkosti:
1.Simka sa mi veľmi páči, akurát neviem prečo nadobúdam dojem, že je taká bucľatá
2.Simka, podobne ako u iných ma nejako zvlášť nezaujala.
3.Simka, sa mi veľmi páči, akurát má pre mňa akési zvláštne pery.
4.Simka strašne sa mi páči tvár :)
Takže zatiaľ tak :)
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Maggi » Uto 01 Jún 2010, 15:24

Prepáčte že meškám, ale konečne som si našla čas :)
1
Veľmi pekné oči. tvár ktorá zujme, ale na mňa pôsobí trochu flegmaticky tým výrazom
2
Veľmi výrazené oči, ktoré sa mi až príliš kontrasujú s pleťou a vlasmi. Chcelo by to zmenu farby účesu, aby až tak veľmi nevynikali. Inak by som jej rada videla do tváre
3
Veľmi krásna simka, ktorá bude jednoznačne krajšia keď sa bude usmievať. Nemám nič proti.
4
Áno červená letí, ale k tejto pleti ani k očiam sa mi táto farba vlasov nehodí. Stmavuje pleť a nehodí sa mi ani k očiam. Inak tvárou veľmi pekná simka
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Sašena » Uto 01 Jún 2010, 17:56

Taky se omlouvám, já mám vždycky na konci měsíce tolik práce, že se sem skoro nedostanu, jen to tu prolítnu.

1.
Nepříliš výrazná, ale až bude namalovaná, určitě bude vypadat líp. Zatím je spíš takové dobračisko nebo mouchy snězte si mě. Ale hezká je, taková jemná.

2.
Tahle se mi nelíbí, ta první fotka zvlášť nic moc. Asi to chtělo na ní trochu víc zapracovat a hlavně si dát při fotografování pozor na světlo, ten lesklý pruh pod očima je přímo odpudivý.

3.
Tak ta simi je mi moc sympatická, má krásné oči a hezky se usmívá, a ty pihy jí sluší. Určitě jí to prospěje i v zaměstnání a na večírcích bude královnou.

4.
I Elena má moje sympatie, těžko bych se asi rozhodovala už teď, uvidíme v dalších kolech. Dobře nafocená, o prezentaci ani nemluvím. Barva vlasů mi nevadí, těžko bych si ji představila s jinou.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Uto 01 Jún 2010, 20:09

Tak porotkyne svoj názor poprosím aby ste vyjadrili aj po 1. kole :wink:

Tak 1.Kolo sa môže začať, kedže už mám všetky fotky :)

Simka č. 1 Melissa Smith

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Simka č.2 Petronela Similová

Obrázok

Obrázok

Simka č.3 Saima Bailey

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Simka č. 4 Elena Erbenová

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Maggi » Str 02 Jún 2010, 17:54

1
Prekrásne fotky, a tá simka je jednoducho nádherná s rozpustenými vlasmi. Jednoznačne sa stáva mojou favoritkou č.1! :heart:

2
Ocenila by som lepšie fotky. Simka mi príde až veľmi chudá, aby sa nestala anorektičkou :wink:

3
Tie plavky krásne zladené s očami :) Nemám čo vytknúť, jednoducho moderné šik a krásne :)

4
Tie plavky ju robia dosť plochú a predsa dievča má mať cici aj rici? :lol: Vlasy krásne upravené, len mi trochu vadí farba okuliarov, nepekne zahaľuje jej krásne modré oči a to je škoda :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Str 02 Jún 2010, 18:25

Simka č. 1

Fakt je krásna! Budem súhlasiť s Maggi. Nemám k nej čo viac povedať.

Simka č. 2

Všetci sa tu tak pekne pohrajú s tými fotkami, len simka č. 2 je vždy takto odfláknutá. Nevidíme jej poriadne do tváre. Stačí, urobiť fotky v lepšom svetle niekde vonku a hned to bude lepšie :wink:

Simka č. 3

Pekne zladená. Simka sa mi od začiatku veľmi páči, nemám čo k nej vytknúť.

Simka č.4

Fotky sú nádherne upravené všetko je pekné. Len tie okuliare sa mi na nej nepáčia. Nehodia sa jej.

Pre toto kolo je to pre mňa zatiaľ všetko :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod eva » Str 02 Jún 2010, 20:11

Takže my už môžeme ďalšie fotky posielať?

Inak dakujem :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Str 02 Jún 2010, 20:42

Áno fotky, môžete už posielať. Máte na to čas do 7.6. Keby niekto nestíhal stačí povedať, počkáme :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Yka » Štv 03 Jún 2010, 10:39

Simka č. 1 Melissa Smith
Tá prvá fotka je úplne že nádherná, taka riadne umelecká. Simka je naozaj pekná a keďže je kolo plaviek, aj postavú má ako inak super. A aj plavky sa mi lúbia :lol: . Celá je pekná, čo iné sa da povedať.
(inak na tej druhej fotočke som si všimla, že okolo nôh a rúk ma čosik také zvláštne rozmazané, ale vidim to aj na simke3 ako tak kukám. )

Simka č.2 Petronela Similová
Chcelo by to lepšie fotky, nejaké zblízka, nech jej vidno aj do tváre a tiež trošku zahrať sa s prostredím. Je v plavkách tak mohlo byť more a tak.

Simka č.3 Saima Bailey
Simka krásna, ešte by to chcelo nejaký očarujúci úsmev :lol:

Simka č. 4 Elena Erbenová
Tu sa mi veľmo veľmi lúbi tá 3 fotka ako odraz vo vode, zo všetkých záberov mi tam príde najkrajšia. Inak zmena účesu sa vydarila :)
V tomto kole mi už nepríde taká mladá, ale taká ženskejšia, aj keď tie plavky ju trošku robia plochú. Ale inak je to kočka.
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod fanynka83 » Štv 03 Jún 2010, 11:31

takže takto baby:
1.adeptka na víťazstvo-pekné fotky,plavky veľmi dobrý výber,postava veľmi pekná..zatiaľ u mňa vyhráva práve táto simka..toto kolo jej vyšlo veľmi dobre.. :heart: :)
2.adeptka na víťazstvo-chýbajú mi u tejto simky fotky do tváre,vhodné ju bolo keďý je to foto v plavkách nejaké prostredie(more,pláž,kúpalisko...)no a postava je podľa mňa veľmi chudučká...dúfa,, že už viacej nám táto simka neschudne,lebo sa nám pomaly aj stratí.. :)
3.adeptka navíťazstvo-chýba mi tu viacej fotiek z takého prírodného prostredia(tak isto ako u simky č.2)ale zato veľmi krásny účes,pekná postava,v celku som s ňou spokojná :)
4.adeptka na víťazstvo-veľmi krásna prezentácia fotiek,plavky však robia veľmi plochý hrudník,okuliare mi na ňu tieto vôbec nesadli(nehodili sa k nej absolútne),simka má krásne oči a peknú postavu a prostredí v ktorom sa fotila ani nehovorím..veľmi krásne fotky..toto kolo simke vyšlo takmer na 100%(tie okuliare a plavky jej to trošku pokazili).. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Sašena » Štv 03 Jún 2010, 23:10

Tak abych zas nezaspala..

1.
Pěkně se vybarvila, krásné fotky, a to pozadí.. Není co dodat, všechno už tu řekli přede mnou.

2.
Ach jo, stejné pozadí, stejná pozice a stejné chyby, takhle to určitě nevyhraješ.

3.
Pihy jí pořád sluší, ale tu pusu občas divně špulí nebo co. A nevím, jestli je to jen tím odrazem v zrcadle, ale ty vlasy jsou buď špatně udělané, takže jsou tam holá místa, což dost kazí dojem, nebo je to jen světelný klam?

4.
Musím říct, že se mi tahle simka líbila i v těch světlejších vlasech, ale v těhle nemá chybu. Jen, jak už tu někdo podotkl, ty brýle jsou podivné. Chválit musím grafickou úpravu, to se pozná profík.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Str 09 Jún 2010, 21:13

Takže čas na posielanie fotiek bol do 7.6.

Bohužiaľ, mel 11 odstupuje zo súťaže kvôli problémom s hrou. Eva aj Dadul mi už fotky poslali no Flora Kreslená mi ešte zatiaľ neposlala. Takže ak to bude možné tak Flora čím najskôr pošli tie fotky :wink:
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Pia 11 Jún 2010, 17:03

Tak ospravedlňujem sa za omeškanie, ale dávala som si dokopy fotky a mala som veľa učenia tak som nestíhala..

Tak 2.kolo konečne môže začať, aj ked už iba s troma súťažiacimi.

Simka č.1

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Simka č.2

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Simka č.3 (pred tým ako Mel 11 odstúpila mala číslo 4, teraz som to zmenila)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Tak, porota čakám na vaše názory :) Súťažiaci mi už môžu posielať fotky do ďalšieho kola. Téma: svadobné šaty. Čas máte do 20.6
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod Charlotte » Pia 11 Jún 2010, 22:55

Ešte dotaz, potom ako odstúpila Mel 11 zo súťaže som ju vymazala s ankety a tým pádom sa mi s ankety vymazali všetky hlasy. Poprosím aby ste všetci hlasovali odznova ďakujem :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Miss Sims 2010

Poslaťod vika » Sob 12 Jún 2010, 00:21

mne sa paci simka c.1 :) je krasna :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť