The Sims 3 Tvorba

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Kto vytvoril najlepšiu podobu herca Toma Feltona?

Flora Kreslená
8
62%
Nemesix
5
38%
 
Celkom hlasov : 13

The Sims 3 Tvorba

Poslaťod Emerald » Štv 17 Sep 2009, 23:30

Viacerí sa už dožadovali súťaže, ktorá by sa týkala hry The Sims 3. Po predošlých skúsenostiach so súťažami sme mali obavy či by sa ďalšie súťaže dočkali víťazov. Jeden druh súťaže je však tu na fóre veľmi populárny a preto sme sa rozhodli, že skúsime spustiť aj The Sims 3 verziu.

Obrázok

Už na začiatku vám môžem sľúbiť, že vás nečaká žiadne vypĺňanie prihlášok, čakanie na to či sa vôbec prihlási dosť súťažiacich ani nekonečne veľa úloh kým sa dozvieme kto je víťaz. Tí čo sa pravidelne zúčastňujete súťaže Odfoť sa! alebo hlasovania v tejto súťaži už určite viete o čo pôjde.

Pravidlá:
- Bude sa súťažiť v jednotlivých kolách, z ktorých každé bude mať víťaza
- Každé kolo bude mať určenú tému
- Do jednotlivých kôl sa môže zapojiť kto chce bez toho aby sa nejakým spôsobom prihlasoval do súťaže
- Kto sa zúčastní jedného kola nie je povinný zúčastňovať sa aj ďalších, čiže každý sa môže zúčastniť tých kôl ktorých chce
- Hlasovanie bude prebiehať klasickou anketou, každý bude môcť dať iba jeden hlas

Aby však celá súťaž nebola až taká obyčajná súťaženie bude rozdelené na kategórie v ktorých budú prebiehať súťažné kolá. Po ukončení každej kategórie ešte prebehne hlasovanie o najkrajší výtvor, čiže hlasovanie o najlepšieho z víťazov. Samozrejme stále platí vyššie uvedené, že nie ste povinný zúčastňovať sa každého kola.

Príklad
Kategória domy
1. Kolo – dom vo vidieckom štýle
2. Kolo – dom v modernom štýle
3. Kolo – luxusný domov
......

Kategórie sa samozrejme časom budú opakovať. No súťažné úlohy v nich sa budeme snažiť obmieňať.

V skratke na koniec
- Táto súťaž má byť jednoduchá no pre vás zaujímavá. Nebudú žiadny porotcovia, prihlasovanie ani prísľuby, že splníte všetkých 5 či 10 súťažných úloh. Každý bude v hlasovaní vidieť ako na tom je a ak sa hlasujúci nebude chcieť vyjadrovať k tomu prečo a komu dal hlas nemusí. Samozrejme nebudú ani také prísne časové obmedzenia a keďže jedno kolo nebude závisieť od predchádzajúceho a nebude ani žiadna porota, na ktorej hlasy by sa nekonečne dlho čakalo, všetko pôjde oveľa jednoduchšie.

............................................................................................

1. kolo

Obrázok

Vašou úlohou je postaviť a nafotiť dom v zadanej téme. Mali by ste pridať fotky interiéru aj exteriéru. Čím viac fotiek pridáte, tým ľahšie sa bude hlasujúcim rozhodovať komu dajú hlas.

Na pridávanie domov máte dva týždne. Tak sa prosím posnažte do 1.10.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod eva » Pia 25 Sep 2009, 17:15

Ok, takže dneska to nebude žiadna sláva.
Odporúčam Maggi, aby sa prihlásila, aby som nehrala sama, je to... čudný pocit :roll:

No dom. Je síce taký trochu v americkom štýle, ale snažila som sa tam nechať niečo typické vidiecke. A ďalší jeden obrovský nedostatok - záhrada. Nerada staviam záhrady, nejde mi to, tak som urobila len nejaké kvietky okolo domu, ale zadná časť ani nie je spravená.
Samozrejme, náš veľmi kvalitný PC v polovici stavania odišiel a tak ostalo len čo som stihla nafotiť. Ešte šťastie, že som ten dom nerobila naraz, lebo by som nemala nervy robiť ho od základov. Nafotila som obrázky z vtáčej perspektívy bez nábytku, dúfam, že to nevadí a dokážete si to predstaviť aj bez toho, lebo tam nie je veľmi veľa miestností.
Už som ticho.

Exteriér
Obrázok
Obrázok
zozadu
Obrázok
Interiér
chodba - toto vľavo sú schody
Obrázok
Malá obývačka
Obrázok
Kuchynka
Obrázok
Obrázok
Kúpeľňa
Obrázok
Poschodie - chodba
Obrázok
Taká malá spálňa, že sa v nej ani poriadne fotiť nedalo
Obrázok
Minikancelária
Obrázok
Detská
Obrázok
A WC
Obrázok
Pohľady z vtáčej perspetívy - prízemie
Obrázok
poschodie
Obrázok
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Zdenuška » Pia 25 Sep 2009, 19:57

Krásny dom! :shock: :shock: :heart:
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Maggi » Sob 26 Sep 2009, 17:17

Ja by som chcela poprosiť, aby sa ešte na mňa pokčalo, už ho mám postavený aj nafotený, len neviem preniesť fotky z Visty na virtuálny XP :( (keby niekto vedel v Klebetnici-Počítače a internet som sa to pýtala) Takže ak to nejak nezistám, tak ich budem môcť pridať až v pondelok, ale mám všetko hotové až na to upladnutie, ktoré mi nejde pretože net je iba na tom virtuálnom. :(
Ďakujem
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Sašena » Sob 26 Sep 2009, 17:36

A co je zkusit nahrát na disketu nebo na USB?
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Emerald » Sob 26 Sep 2009, 19:40

Jasne počkám do 1.10. je ešte 5 dní a ak to nestihneš tak ešte počkám, ja som rozmýšlala, že vzhľadom na to, že táto sútaž prebieha tak ako Odfoť sa tak by som sa mohla prihlásiť aj ja :oops: teda ak by vám to nevadilo.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod eva » Sob 26 Sep 2009, 19:46

Em, však sa prihlás! Nikomu to nebude prekážať ( :ugly: ), však aj tak za seba nebudeš hlasovať, a lepšie ako máme súťažiť len Maggi a ja :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Charlotte » Sob 26 Sep 2009, 21:10

oznamujem ze sa chystam prihlasit aj ja takze do toho 1 oktobra by som potom dala fotky :)

inac eva ten dom je dokonaly..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod babyblue » Sob 26 Sep 2009, 21:20

aby ste to nemali take nudne aj ja sa chcem prihlasit v priebehu tyzdna pridam :D
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Maggi » Pon 28 Sep 2009, 07:53

Na začiatku som sa sem mala prihlásiť aby nebola eva sama, ale keď vás tu je tak veľa-viem že nemám ani najmenšiu šancu :roll: Ale ako poznám z Odfoť sa veľa krát sa sľúbi a nedodrží, tak aby som nebola toho príkladom a nakoniec eva nebola sama, tak pridám. Lebo aj posledné miesto je miesto :roll:

Na konci asfaltovej cesty, čo je jediná spojnica medzi realitou, leží utiahnutý medzi stromami malý domček dvoch starčekov. Obaja sú už v úctihodnom veku, no predsa sa dokážu o svoje malé hospodárstvo starať. Okolo celého pozemku sa tiahne zurčiaci potôčik čo vteká do jazierka vedľa domčeka.
Obrázok
Obrázok
Vzadu postavil deduško drevenú hojdačku pre svoje roztomilé vnúčatá, ktoré ju milujú
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Neďaleko domčeka, majú neveľkú stodolu pre svoju kravičku. Je stará, ale mlieko dáva stále.
Obrázok
Obrázok
Pred domčekom, kvôli početnosti potomkov spravil dedko ručne vyrezávané sedenie.
Obrázok
A povedľa má babička svoj kvetinový záhon
Obrázok
Z priedomia sú dvere priamo do kuchyne, z kade nosí babička výtvory svojho kuchárskeho umenia priamo von, keď príde veľa ľudí.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Do domu sa dá vojsť aj dverami, kde sa vojde do chodby. "Nech vás boh chráni ak si neočistíte obuv!" S úsmevom pripomína babička svojim malým nezbedným vnúčatám.
Obrázok
Jej dcéra, sa snažila o zmodernizovanie domu a jediné na čo dostala povolenie bola kúpeľňa a to tiež len pod dohľadom prísneho oka babky, ženy domácnosti.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Keď vonku sneží, či prší, posadajú si buď sami dvaja, alebo s rodinou ku krbu v obývačke.
Obrázok
Z knižnice babka vyberie rozprávky a pri ohníku číta vnúčatám.
Obrázok
Obrázok
Potom sú dvere do izby kde majú deťúrence vstup zakázaný. Je to babkina a dedkova komnata, v ktorej sa nemôžu hrať. A predsa hľadajú spôsoby ako sa tam dostať. Nábytok má z krásne vyrezávaného dubového dreva.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Dom aj starkí, aj deti aj vnúčatá milujú...

-Zvrchu
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Zdenuška » Pon 28 Sep 2009, 14:03

Maggi, ten je prenádherný!! :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Mimi » Pon 28 Sep 2009, 14:59

Suhlasim so Zdenkou skvelí nadherný no proste nema s slov :shock: :shock: :shock: :lol:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod eva » Pon 28 Sep 2009, 15:04

Páni, teraz sme asi všetci pochopili, že kto nemá šancu :unbelieve: ( :wc: )
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod Charlotte » Pon 28 Sep 2009, 15:35

To je nadherne toto :o

A este skade mas tu "kravu" ? :whistle:
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 tvorba

Poslaťod babyblue » Pon 28 Sep 2009, 22:48

jeezis to su krasne domceky, moj je asi len taky vykrik do tmy ale aspon nas je viac :) :oops:
moj dom je skor taky netradicnejsi vidiecky :whistle:

takze exterier:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

chodba:
Obrázok

Obrázok

obyvacia izba:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

kuchyna:
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

spalna, bola dost mala takze sa tam vela nedalo pofotit :oops: :
Obrázok

Obrázok

kupelna:
Obrázok

Obrázok

a nakoniec zahradka:
Obrázok

Obrázok
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť