Interior designers '10

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Sob 24 Júl 2010, 15:07

4. súťažná úloha: volná miestnosť

Zariaďte túto miestnosť vzadu. Každý v nej bude robiť niečo iné :)
Obrázok

Rainyaviel

Salónik (- niečo, kde si môžu vypiť kávu :D )
- v modrých farbách
- sedacia súprava
- konferenčné stolíky
- kvety

schnegy


Pracovňa
- počítač
- pohodlné kreslo ku písaciemu stolu
- telefón
- knižnica

fluky


Spálne pre Viv. a Daniela (je to naozaj malé, tak buď im to nejak rozdeľ, alebo môžeš zrušiť nejakú kúpeľňu a zväčšiť to, hoci aj obidve :) )
Vivienne:
- zrkadlá
- šatníky, skrine
- líčidlá
Daniel:
- spálňa ako pre fanúšika futbalu
- plazma

Max. 10 fotiek + 1-2 chcem od vás, aby ste tak nesúťažne dokončili aj tú chodbu, nech je vršok hotový, naozaj stačí aj jedna fotka, toto sa aj tak nebude hodnotiť :)

Čas do 29.6.
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod vika » Sob 24 Júl 2010, 15:39

dakujem za hodnotenia :) sutaz sa mi velmi pacilo a bolo to velmi podnetne :) drzim palce ostatnym sutaziacim :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Rainyaviel » Sob 24 Júl 2010, 21:02

Jej ďakujem za hodnotenie porotcom aj tým, čo hlasovali pekne ste ma prekvapili :)
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Pia 30 Júl 2010, 12:52

4.súťažná úloha: voľná miestnosť


1 Rainyaviel

Obrázok
Salónik
- v modrých farbách
- sedacia súprava
- konferenčné stolíky
- kvety

Modrý salónik na poschodí je obľúbeným miestom manželov, ale aj ich návštev. Posedieť si zvyknú pri čaji alebo káve a popritom, samozrejme, nezabúdajú sledovať dianie vo veľkom svete.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Súčasťou miestnosti je aj malý stolík, kde si občas môžu napríklad zahrať karty a výbavu miestnosti dopĺňa vitrína s ukážkou toho, čo manželia za svoj dlhý život nazbierali - nájsť sa tu dá drahá čajová súprava aj vzácne sošky z ciest.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Obrázok
Obrázok

Pohľad zhora.
Obrázok

Napokon ešte chodba na druhom poschodí, ktorá nadväzuje na halu z prízemia.
Obrázok
Obrázok

2 schnegy
Obrázok
Pracovňa
- počítač
- pohodlné kreslo ku písaciemu stolu
- telefón
- knižnica

Svoju pracovňu som zariadila v obľúbených pastelových farbách, mám tu rastlinky, knihy aj svoj laptop. V pohodlných kreslách si rada prečítam najnojšie správy v novinách a teším sa z výhľadu cez široké okná na záhradu.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Na chodbe mám pár vecí po babičke, staré skrine, ktoré sa mi páčili a nechala som si ich, tiež socha ženy, na ktorú si pamätám ešte z detstva. Okrem toho som využila schodíky na povalu, ktorú nepoužívam, ako priestor na moje rastlinky a iné drobnosti, ktoré sa mi inam nevmestili.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

3 fluky
Obrázok
Spálne pre Viv. a Daniela
Vivienne:
- zrkadlá
- šatníky, skrine
- líčidlá
Daniel:
- spálňa ako pre fanúšika futbalu
- plazma

Spáľňa pre Daniela:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Šatník
Obrázok

Spálňa pre Vivienne:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Šatník
Obrázok

Chodba
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Vtáčia perspektíva:
Obrázok
Obrázok

Hlasovanie nechávam až 7 dní - do 6.8., kvôli dovolenkám a tak a máme pred sebou iba dve kolá, takže super :)
Inak Em, Lincey, Cora, nechcem byť zlá, ale chcela by som, aby ste teraz hodnotili trochu tvrdšie, myslím aby tie body boli rozdielnejšie.. nie že teraz budete dávať po 2 body, len nechcem aby boli všetci na prvom mieste alebo dvaja na poslednom. :roll: Proste aby sa dalo pekne rozhodnúť :)

Edit: Zas tá anketa.. Emerald? :unknown:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Emerald » Pia 30 Júl 2010, 16:36

Už je vymazaná tak aby si mohla dať novú :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod schnegy » Pia 30 Júl 2010, 21:40

Ja len chcem oznamit, ze ak sa bude cakat tak dlho, druhu polovicu augusta tu nebudem. Este neviem presne datumy. Len aby sa vedelo. A myslim, ze bude stacit riesit potom, ked budeme vediet postupujucich. Niekto teda teraz vypadne, hej? vdaka za pochopenie :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Pia 06 Aug 2010, 20:55

4. úloha: voľná miestnosť:

Porota

1 Rainyaviel
Obrázok

Emerald:
Veľmi sa mi páči ako si zariadila tento salónik. Farby sú úžasné a nábytok si výborne zladila s vkusom domácich aj navzájom jednotlivé kúsky. Miestnosť je veľmi pekne presvetlená dvoma pomerne veľkými oknami. Páči sa mi že v miestnosti sa nachádzajú dve miesta na sedenie a každý si tak môže vybrať kde si vypije kávu alebo čaj a prečíta noviny. Zaujal ma ten stojan s viacerými kvetináčmi, je to veľmi pekný doplnok a taktiež sa mi páči ako vkusne využívaš všetky tie starožitné kusy nábytku. Celkovo hodnotím 5 bodmi.
Nesúťažne – chodba je naozaj pekná, páčia sa mi steny i tie obrazy s kvetinkami.

Cora: Inštrukcie boli splnené v tomto prípade do bodky. Opäť musím chváliť tu akvamarínovu stenu. Páčia sa mi tie mohutné gauče a tiež aj ten luster. Nábytok mi príde ako z nejakého plážového hotela ale nevidím to ako nejaké mínus. Striktne udržiavaš túto zariaďovaciu líniu už od samého začiatku, farby, nábytok a pod. to sa mi na tom celkom páči. Dávam 5 bodov.

Lincey: Keďže tentokrát máme hodnotiť prísnejšie, ako prvé som kontrolovala u všetkých či boli splnené podmienky v zadaní. Ty si dodržala modrú farbu, sedaciu súpravu, kvety aj konferenčné stolíky, takže v tomto smere nič nevyčítam. Avšak celkový výzor izby sa mi nepáči, zvolila si výrazné modré tapety, zaujímavý biely strop s ornamentami k čomu sa mi vôbec nehodí drevené obloženie, ktoré by som v tomto prípade úplne vynechala. Je tu na mňa až príliš veľa výrazných prvkov. Taktiež sa mi vôbec nepáči tá vysoká skriňa, nepríde mi ako skriňa vhodná do salóna. Naopak chválim skriňu so starožitnosťami, veľké okná s krásnymi vzdušnými závesmi a oranžový koberec, ktorý priestor krásne rozjasňuje.
4 body

2 schnegy
Obrázok

Emerald: Pracovňu si Ana zariadila naozaj krásne. Kútik s pracovným stolom je pekne osvetlený od veľkého okna. Na oknách sa mi páčia aj záclony, celú miestnosť tá biela farba pekne zjemnila. Páči sa mi používanie kvetinových vzorov nie len v tejto miestnosti, ale aj v celom dome. Ana je mladá a všetko vďaka im pôsobí sviežo a veselo a taká je iste i ona. V miestnosti mal podľa zadania byť aj telefón, ja ho tam však nevidím. Ale ja aj napriek tomu dávam 5 bodov.
Nesúťažne – chodbu si využila pekne, páči sa mi, že si tam umiestnila veci po babičke, ktoré si Ana chcela nechať. Ak by sa jej tie veci nikam inam nehodili, tak na tejto chodbe je pre ne to správne miesto.

Cora: Spočiatku mi to prišlo ako nejaký fraktál, chaos farieb pretože v tomto priestore sa môjmu oku nejako prelievali. No len čo som vyšla na chodbu tak som to celé pochopila. Opäť sa držanie tohto štýlu sa mi pozdáva. Chválim knižnicu a tie kreslá, tie sú ozaj veľmi krásne. Celkový efekt je ozaj báječný a dodržala si tieť všetky veci aké si mala takže dávam 4 body.

Lincey: Tak táto miestnosť ma už na prvý pohľad zaujala. Pôsobí veľmi útulne a vôbec nie je strohá ako zvyknú pracovne bývať. Myslím, že sa skvele hodí k typu osoby akou je majiteľka domu. Jediné čo by som upravila je pozadie tapiet, zvolila by som asi biele. Opäť sa tu nachádza všetko čo bolo považované v zadaní. Pre mňa dnes najlepšia miestnosť.
5 bodov

3 fluky
Obrázok

Emerald:Danielova spálňa mi príde trošku neosobná, sú tam veci pre fanúšika futbalu, no nejaké ďalšie jeho osobné veci chýbajú. Futbal sa určite nepozerá pohodlne iba z postele a určite by sa tam pod okno vošlo ešte nejaké pohodlné kreslo hoci aj v tvare lopty alebo nejaké iné fanúšikovské i keď by sa nehodilo k ostatnému veľmi pekne zladenému zariadeniu bola by to jeho osobná vec.
Viviennina spálňa je už oveľa osobnejšia. Páčia sa mi tie drobnosti, ktoré má porozkladané po stolíkoch. Všetka tá kozmetiky, kvety a jej obľúbená ružová spolu tvoria naozaj peknú izbu. Ešte by sa podľa mňa hodil nejaký záves na okno aby nebolo také výrazné.
V oboch izbách sa mi páčia tie pekné šatníky. Bol to výborný nápad a dokonca ja každý z nich iný. U Vivienne sa mi veľmi páčia tie figuríny.
Celkovo však hodnotím 4 bodmi.
Nesúťažne – zaujalo ma ako si v jednej časti tej chodby spravil kútik so sedacou súpravou a oddelil ho presklenou stenou. Tá chodba je veľmi vydarená, páčia sa mi tam tie obrazy i tá zrejme fontána, hodia sa tam.

Cora: Veľmi sa mi páčia farby, ktoré tu taktiež vídam už od začiatku však nejde mi nejako teraz celkové to zariadenie. Niektoré veci by som zamenila a mne osobne nelahodia aj keď viem a chápem, že si to mal za úlohu. Niekde sa mi to zdá plné niekde zase prázdne. Ale celkový dojem je príjemný, len si myslím, že si mal predtým lepšie zariadené miestnosti. Dávam 4 body.

Lincey: Spálňa Daniela je dosť malá, no napriek tomu mi príde priestor celkom dobre využitý. Oceňujem zhodne zvolenú bielo-čiernu kombináciu obliečok a pracovného stola. Tiež sa mi páči skrinka s trofejami. No vytknúť musím tie dve skrinky pri okne, ktoré sa mi sem absolútne nehodia a veľmi mi v tejto izbe chýbali nejaké futbalové plagáty, ktoré podľa mňa každý správny fanúšik v izbe má.
Izba Viv mi už na prvý pohľad príde velmi tmavá. Pokúsil si sa skombinovať ružovú a fialovú, čo bol dobrý nápad, ale zvolila by som jemnejší odtieň fialovej a tiež šedej, ktorú si využil na obliečky a poťah stoličky. Tiež sa mi nepáči červená stena so zrkadlom. Na môj vkus je to už priveľa farieb, ktoré sa navzájom "bijú". Oceňujem však doplnky, ktoré si v izbe použil a šatník.
3 body

1. miesto Rainyaviel, schnegy (14 bodov)
2. miesto fluky (11 bodov)
-----------------------------------------------------------------------------

Anketa

1. miesto Rainyaviel (+3 body)
2.miesto schnegy (+2 body)
3. miesto fluky (+ 1 bod)

1.miesto

Rainyaviel (14 + 3 = 17 bodov)


2. miesto


schnegy (14 + 2 = 16 bodov)


3. miesto


fluky (11 + 1 = 12 bodov)

schnegy, prepáč, ale ešte stále vás nechávam všetkých troch, lebo aj tak by si nevypadla, ešte prosím ťa vydrž aj keď sa ti nechce :roll:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Pia 06 Aug 2010, 21:11

5. súťažná úloha: kuchyňa - jedáleň

Je to vlastne zvyšok priestoru na prízemí naľavo od vchodových dverí.
čas máte do 11.8., max. 10 fotiek.

Rainyaviel
- pulty obložené mramorom (len tá vrchná doska)
- príborník
- veľký stôl min. pre šiestich
- stoličky potiahnuté nejakou látkou

schnegy

- opäť v ázijskom štýle; čisté línie, veľa svetla..
- dlažba na zemi
- pri okne malý kútik s vankúšikmi a sviečkami
- tmavofialové steny (nemusia byť všetky, stačí jedna)

fluky

- kuchynka v takom dedinskom štýle, Amandino prianie - čistá a celá v bielom
- barové stoličky (aj tie môžu byť v takom štýle)
- krb
- síce v kuchyni pravdepodobne nebude variť nikto okrem Amandy, každý by chcel mať svoju stoličku po svojom (niečo ako v Priateľoch) :mrgreen:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod schnegy » Sob 07 Aug 2010, 00:29

Tak vdaka za hodnotenia aj za vsetky hlasy z ankety :)
Ale ved ja som nepovedala, ze sa mi nechce, na kuchynu som sa tesila najviac...
Len, ze od 17. augusta v podstate az do konca nebudem nejak husto doma. Idem do Nemecka. Takze neviem, ako to budes riesit so mnou :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Emerald » Sob 07 Aug 2010, 01:07

Navrhujem aby ste sa s evou dohodli, že jej všetky ďalšie úlohy pošleš naraz pred tým než odídeš (teda ak chceš) a ona potom ak postúpiš pridá fotky z tých čo jej pošleš dopredu.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Sob 07 Aug 2010, 10:43

schnegy, áno, potom mi môžeš naraz poslať, neskôr ti pošlem aj ďalšiu úlohu :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Str 11 Aug 2010, 17:57

je jedenásteho a od flukyho mi PM stále akosi chýba :whistle:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod fluky » Str 11 Aug 2010, 21:56

fluky vie, flukyho zrádza imageshack :D Ale do polhodiny je to u teba. Mea culpa, pardon :oops:
Her name was New York. She poisoned his sweet mind...
I turn to the left when the train turn right.
I knew that you are cool. But I didn't know you could even freeze my heart.
We're made from dust. You from anger, I from lust.
There's a cripple...and there's a starfish.
I miss you so much....
Obrázok užívateľa
fluky
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Ned 16 Aug 2009, 16:33
Pohlavie: Sim

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Štv 12 Aug 2010, 10:56

Fajn diky :D

5. súťažná úloha: Kuchyňa - jedáleň:


1 Rainyaviel


Obrázok
Jedáleň Sheenovcov je dôležitým miestom v dome takmer tak ako kuchyňa, pretože sa v nej podávajú jedlá pripravené pani Sheenovou a tie zvyčajne stoja za to. Sheenovci vlastnia niekoľko hodnotných príborov, ktoré majú v jedálni tiež svoje miesto.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Kuchyňa je akýmsi osobným priestorom pani Sheenovej a preto je z istej časti otvorená, aby jej pri bohatých večerách s hosťami nič neušlo.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Pohľad zhora (priestor zahŕňa aj oblasť zadného vchodu, do ktorého je vytvorený osobitný prístup pomocou vedľajšej chodby, tak aby nebolo nutné prechádzať kuchyňou).
Obrázok

2 schnegy
Obrázok

Jedáleň je veľká, možno som mohla lepšie využiť priestor ale nemám rada prepchatý priestor. V kúte sú aj moje obľúbené vankúše.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

3 fluky
Obrázok

Kuchyňa
...mala byť celá biela, ale nedalo mi to nechať také chladné, takže je tam pri tom svetlé drevo. Snáď to aj tak pôsobí dosť...bielo :whistle:
Obrázok
Obrázok

Jedáleň
sa už opäť presúva do tradičných farieb...stoličky pri stole bývajú pri návštevách všetky rovnaké, ale ak sú domáci sami, každý preferuje "tú svoju", ktorá vyjadruje jeho postoje. Pán doktor má elegantný a usporiadaný vzhľad, Amanda prezentuje svoje nadšenie dedinským prostredím, u Vivienne je to ružovo-biele zosobnenie luxusu a Tomova stolička má evokovať neutíchajúcu kreativitu...
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Sklad
...vznikol z priestor pri jedálni a slúži ako práčovňa aj sklad potrebných či nepotrebných vecí.
Obrázok
Obrázok

Obrázok

Tak toto sú traja najlepší, idem pridať anketu, keď mi nepôjde, tak Emerald.. :roll:
A vy porotkyne mi prosím posielajte hodnotenia čo najskôr, tak najlepšie do 14.-15. :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Emerald » Štv 12 Aug 2010, 17:09

Už ti pôjde dať hlasovanie :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť