Interior designers '10

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Štv 12 Aug 2010, 17:24

Okej, dakujem, môžete hlasovať :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Pon 16 Aug 2010, 13:05

No, Emerald a Cora mi neposlali ešte stále hodnotenia a ja asi v stredu večer odchádzam na dovolenku a nerada by som zastavila súťaž, takže keď mi to najneskôr zajtra nepošlete, tak zo seba urobím porotcu a obodujem za vás :mrgreen: Ale nie, radšej mi to čím skôr pošlite :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod l o r e l a y » Pon 16 Aug 2010, 21:07

Neviem ako vy, ale hlasujem za schnegy :D . Páči sa mi nábytok, zariadenie, všetko. :wink:
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Str 18 Aug 2010, 12:55

Neviem čo je s Corou, nemám od nej body, tak si dovolím obodovať sama :) Ale fakt len to, nemám čas písať k tomu čo sa mi páči a tak, velmi sa ponáhľam :)

5. úloha: Kuchyňa - jedáleň:

Porota

1 Rainyaviel
Obrázok

Emerald:
Na jedálni sa mi páči hlavne to, že je v bledých farbách a presvetlená veľkými oknami. Všetko do seba pekne zapadá, farby aj materiály. Ten príborník je výborný doplnok a taktiež sa mi páči ako majú na stole prestreté.
Kuchyňa je tiež dobre zariadená. Pulty, skrinky, spotrebiče domáca pani tam má naozaj všetko čo potrebuje.
Čo ma zaujalo je ten prechod za kuchyňou, páči sa mi.
Dávam 5 bodov.

Lincey: Jedáleň ma už na prvý pohľad zaujala. Myslím, že si skutočne zvolila vhodné farby, ktoré danú, pomerne veľkú, miestnosť príjemne zútulňujú. Páči sa mi najmä zvolený, plne prestretý, starožitný stôl so stoličkami a sedačka. Opätovne všetko dokonale ladí a tvorí celok, na ktorý sa príjemne pozerá. V kuchyni si nezabudla na množstvo maličkostí, bez ktorých sa pani domu pri varení nezaobíde. Jediná drobnosť, ktorú by som tam možno nedávala je koberček v kuchyni.
5 bodov

eva: 5 bodov

2 schnegy
Obrázok

Emerald: Kuchyňa v ázijskom štýle je veľmi zaujímavá. Ana v tejto časti domu asi netrávi veľa času, pretože nemá pre koho vyvárať. Všetko je jednoduché a sú tam iba dôležité veci. Páči sa mi tá presklená stena za sporákom, pôsobí to tak otvorene a sviežo.
Tie kvetinové stĺpy oddeľujúce jedáleň ma zaujali už na prvý pohľad. Pekne si k nim zladila aj vankúše a to sedenie pri malom stolíku. Je vidno, že Ana väčšinou využíva tieto dva stoly a pri veľkom jedálenskom sedia asi iba návštevy. Ten pôsobí tak sám a neobľúbene.
Celkovo hodnotím 5 bodmi.

Lincey: Kuchyňa je v prvom rade veľmi originálna, nie je tuctová na aké sme všetci zvyknutí, čo aspoň ja hodnotím veľmi kladne. Zaujímavé je aj rozmiestnenie nábytku v tejto miestnosti. Priznám sa, že ja by som pravdepodobne vymenila kuchyňu s jedálňou, aby som sa vyhla všetkým tým rohom, no ty si si s nimi dokázala zaujímavo poradiť.
Čo sa týka jedálne, niečo mi v nej chýba. Jednoducho sa mi zdá ľavá strana dosť nevyužitá, možno by stačilo presunúť nejaký stolík na túto stranu, aby nebola taká prázdna. Velmi zaujímavé sú i fialové stĺpy oddeľujúce kuchyňu od jedálne.
5 bodov

eva: 4 body

3 fluky
Obrázok

Emerald: Kuchyňa je veľká a priestranná, živo si viem predstaviť ako si v nej ráno všetci štyria naraz robia raňajky a kávu či čaj a aj napriek jej priestrannosti sa o seba potkýnajú. Mohlo tam však byť trochu viac vecí aby nepôsobila taká pustá ako keby v nej aj Amanda strávila iba toľko času koľko je nutné a ani o minútu viac. Nejaké lampy, rádio, kvety, obrázky alebo poličky s drobnosťami, niečo také by sa tam ešte hodilo.
V jedálni je to už oveľa osobnejšie, ten nápad so stoličkami bol dobrý od Evy a ty si naozaj vystihol každého osobnosť. Páči sa mi, že sú tam dvere na záhradu a veľmi sa mi tam hodí tá skrinka na ktorú si môžu poukladať veci keď majú návštevu.
Zriadenie skladu/práčovne bol tiež dobrý nápad.
Moje hodnotenie je 4 body.

Lincey: Hoci mala byť kuchyňa celá biela, velmi sa mi páči, že si do nej zakomponoval to svetlé drevo, pretože inak by pôsobila dosť sterilne a neosobne. Kuchyňa je dosť veľká a nachádza sa v nej všetko, čo Amanda ako cukrárka pre svoju profesiu potrebuje.
Do kuchyne by som však umiestnila ešte nejaké malé bodové svetlá, keďže sa mi zdá dosť tmavá, prípadne by som nedávala už horné poličky na stene oproti drezu, čím by sa mohla presvetliť svetlom z jedálne. Jedáleň už na prvý pohľad pôsobí príjemne, je síce malá, ale nič potrebné v nej nechýba. Zmiatli ma skrinky nad barom, predpokladám, že sú to tie isté, ktoré sú oproti drezu, no prečo sa potom otvárajú na oboch stranách? Alebo sú dané po dve oproti sebe?
4 body

eva: 3 body

1. miesto Rainyaviel (15 bodov)
2. miesto schnegy (14 bodov)
3. miesto fluky (11 bodov)
-----------------------------------------------------------------------------

Anketa

1. miesto Rainyaviel (+3 body)
2.miesto schnegy (+2 body)
3. miesto fluky (+ 1 bod)

1.miesto

Rainyaviel (15 + 3 = 18 bodov)


2. miesto


schnegy (14 + 2 = 16 bodov)

____________________________________________________

3. miesto


fluky (11 + 1 = 12 bodov)

Pre flukyho bronzová medaila, dostal si sa dosť ďaleko, ďakujem za účasť :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Str 18 Aug 2010, 13:03

6. súťažná úloha: Obývačka

Najlepšie na záver :mrgreen: Je to posledný voľný priestor a rozhodujúca úloha.
Už nedám ani anketu, rozhodne čisto len porota :) Čas máte do 27.8.

Požiadavky:

Rainyaviel
- kožené kreslo
- krb
- zrkadlo
- kytice kvetov
- trámy na strop (viem, že ich máš :P )

schnegy
- čo najväčšia, pohodlne vyzerajúca sedačka
- rolety
- trochu modernejší, ale stále ázijský štýl
- a ako základná kombinácia biela/drevo

+ máte veľa času, tak skúste dorobiť aj záhradu, tá sa nebude bodovať, ale určite tiež rozhodne o tom, kto bude víťaz :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod fluky » Štv 19 Aug 2010, 00:40

A je to tu :D Ale nie, vážne. Sám som prekvapený, že som sa dostal až k tretiemu miestu, veľmi som si neveril. Takže ďakujem porote za trefné a podnetné hodnotenia, bola to pre mňa konštruktívna kritika :) A tiež, samozrejme, eve, že si vôbec vzala na plecia túto súťaž :clap:
Her name was New York. She poisoned his sweet mind...
I turn to the left when the train turn right.
I knew that you are cool. But I didn't know you could even freeze my heart.
We're made from dust. You from anger, I from lust.
There's a cripple...and there's a starfish.
I miss you so much....
Obrázok užívateľa
fluky
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Ned 16 Aug 2009, 16:33
Pohlavie: Sim

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Štv 02 Sep 2010, 12:46

6. súťažná úloha: Obývačka


1 Rainyaviel


Obrázok
- kožené kreslo
- krb
- zrkadlo
- kytice kvetov
- trámy na strop

Obývačka manželov Sheenovcov je zariadená tak ako zbytok domu v klasickom štýle. Nachádza sa tu krb, vzácnym kúskom sú tiež staré hodiny umiestnené v rohu miestnosti. Televíziu tu nenájdete, pretože tento kus elektroniky považujú manželia za nepotrebný, namiesto toho je tu však umiestnený gramofón vedľa koženého kresla, v ktorom zvykne sedávať najmä starý pán.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Pohľad zhora (ospravedlňujem sa ale nie je to dobre vidieť kvôli tým trámom a stým sa nedalo nič urobiť :unknown:)
Obrázok

No a potom záhrada a celková úprava z rôznych strán domu.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


2 schnegy
Obrázok
- čo najväčšia, pohodlne vyzerajúca sedačka
- rolety
- trochu modernejší, ale stále ázijský štýl
- a ako základná kombinácia biela/drevo

obývačku som zariadila jednoduchým nábytkom tak, aby som mala vždy po ruke, čo potrebujem. Je tu hi-fi veža aj veľký televízor, radšej mám však kútik na druhej strane miestnosti, kde mám schované svoje maličkosti, knihy a v rohovej lenoške pri okne sa mi veľmi dobre oddychuje.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Čo sa týka exteriéru vily, volila som prírodné farby aj materiály a okolie domu som sa snažila nechať čo najviac prirodzené. Jediným veľkým zásahom je bazén ale ten som si nemohla odpustiť lebo nie je nič lepšie ako si po práci zaplávať. Mojím obľúbeným kútikom je miesto pod japonskými čerešňami s hojdačkou.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Úplne posledná úloha, prepáčte za meškanie - špeciálne schnegy, každý mal nejaké iné problémy a povinnosti, tak preto až teraz.

Tak porotcovia ohodnoťte mi obývačky, záhrady nie, ale potom od vás ešte chcem meno toho, kto by mal vyhrať celkovo. Tak tam rátajte aj záhradu a celý dom, všetky miestnosti. A ak by to šlo, tak prosím čo najskôr :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod vika » Štv 02 Sep 2010, 21:10

velmi pekne ste to baby spravili :) obyvacky sa vam fakt podarili obom a aj okolie sa hodi k vybaveniu domov :D
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Makakovic » Pia 03 Sep 2010, 17:11

viem ze mi poviete ze to treba dat do downloadov :? ale pls pls prosim povedzte mi kde stahujete tie kraasne downloady :good:
Komu sa nelení tomu sa zelení, povedala babka a obrástla ďatelinou.
Obrázok užívateľa
Makakovic
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 170
Registrovaný: Uto 10 Aug 2010, 15:45
Pohlavie: Sim

Re: Interior designers '10

Poslaťod eva » Uto 07 Sep 2010, 22:09

Tak a mame finaale :)
Trosku som mala problem, lebo Cora neposlala ani teraz hodnotenie, tak mensia obmena, dosadila som tam jarkad, snad mi to nikto nebude mat za zle, a jarkad kaasne dakujem :)

6. súťažná úloha: Obývačka

1 Rainyaviel
Obrázok


Emerald:
Obývačka je tak ako zvyšok domu veľmi vkusne zariadená. Veľmi sa mi páčia rôzne starožitné prvky, ktoré si použila ako je gramofón alebo hodiny. Množstvo kvetov na stolíkoch i v okolí okien pôsobí sviežo a príjemne a staršiemu nábytku to vdychuje doslova život. Skutočne je vidno, že Sheenovci v tomto dome prežili väčšinu svojho života a každý kúsok nábytku, každý obraz aj každá maličkosť dýchajú históriou tejto rodiny. Celkovo hodnotím toto kolo 5 bodmi.

Lincey: Miestnosť pôsobí na prvý pohľad velmi príjemne, tak útulne domácky. Všetko je perfektne zladené, človek má pocit, že ani nemá čo vytknúť. No keď som sa na miestnosť zadívala dlhšie, postrehla som veci, ktoré mi na prvý pohľad unikli a zistila som, že mi prekážajú. Prvou z nich je, že každé kreslo je odlišnej farby. Áno, viem, že pravdepodobne to bol zámer tvorkyne domu, no na mňa to pôsobí dosť disharmonicky. Tiež nechápem to umiestnenie stoličiek. Prídu mi úplne zbytočné. Rovnako zrkadlo, viem, že bolo jednou z povinných vecí, no umiestnila by som ho inak, aby mal človek pocit, že je tam na to, aby opticky zväčšoval miestnosť. Takto za tým paravánom mi tak príde nepotrebné. Proste, že je tam len preto, lebo malo byť a nemá využitia.
Ocenila by som však výber kvetov a gramofón- skvelý nápad.
Napriek veciam, ktoré som vytkla dávam 4 body, pretože ako hovorím na prvý pohľad vyzerá miestnosť pekne.

jarkad: Tento obývací pokoj má moc krásný trámový strop, krásné obložení a ještě krásnější koberec. Všechno v pokoji je nádherně barevně sladěné. Celý prostor působí útulně a úplně cítím vůni květin a praskající dřevo v krbu. Jediné co se mi přiliš nezdá je moc sedacího nábytku. Myslím, že by se mohly ubrat 1-2 křesla nebo židle. Celkový dojem je ale moc příjemný. Zahrada i dům jsou hezké, líbí se mi posezení za domem s květinami. 5 bodov

2 schnegy
Obrázok



Emerald:
Hneď ako prvé ma zaujalo rozdelenie obývačky na dve časti. Páči sa mi kombinácia zelenej farby, tmavšieho dreva a bielych sedačiek. Veľmi pekne si opäť použila ázijské prvky, hlavne tie lístočkové tapety. Celý priestor je dobre využitý a páčia sa mi detaily ako vankúše, sviečky, ázijské obrazy a množstvo kvetov... Skutočne pekne zariadené, taktiež dávam 5 bodov.

Lincey: Obývačka je skutočne krásna, no sklamalo ma, že je opäť ladená do zelena. Viem, že je to obľúbená farba majiteľky domu, no mňa tá zelená už trocha nudí.
Velmi sa mi páči ten kútik, presne miesto vhodné na leňošenie s dobrou knihou či len bezmyšlienkovité relaxovanie. Obývačka, hoci je menšia, sa mi páči, nemám čo vytnúť, možno len to, že televízor by som tam ja osobne nedávala, keďže celá táto miestnosť na mňa pôsobí ako taká oáza pokoja, ktorú je škoda rušiť televízorom.
Pre mňa 5 bodov.

jarkad: Tento obývací pokoj na mě působí hodně pozitivně. Ze všeho nejvíc se mi líbí kombinace barev zelená-bílá-tmavší dřevo. Ta tapeta je krásná. Trošička asijského stylu je mi také příjemná. Mám ráda květiny a tady je jich mnoho což je mi milé. Jediné co mi trošičku vadí je, že je buď malá místnost nebo moc věcí. Celkově se mi ale tenhle obývák líbí a hned bych se nastěhovala.
K domu a zahradě bych řekla jediné - moc hezký. 5 bodov

A konečne sa tak stáva víťazom kola niekto iný :mrgreen:

1.miesto

schnegy (15 bodov)


2. miesto


Rainyaviel (14 bodov)

Ale napriek tomu...
Emerald píše:Rozhodovanie bolo naozaj ťažké, pretože finalistky boli vyrovnanými súperkami. Bolo to ťažké i preto, že domy boli v odlišných štýloch a skutočne ich nebolo možné porovnávať. Keby to bolo iba na mne asi by som za víťazky určila obe. Spätne som si poprezerala všetky miestnosti a Rainyaviel aj schnegy sa po celý čas držali zadaného štýlu aj dokonale plnili všetky zadané úlohy, ale nakoniec som sa rozhodla nominovať na víťazku Rainyaviel. Schnegy z môjho pohľadu síce krajšie zariadila exteriér, ale keď som si prezrela celé domy, tak viac miestností, ktoré ma donútili povedať „WAU“ boli v dome Sheenovcov.


Lincey píše:Rozhodnúť sa, kto by mal vyhrať, je pre mňa veľmi ťažké, keďže obe súťažiace mali po celý čas skvelé všetky miestnosti a rovnako okolie domu je u oboch krásne. Rainyaviel dokonayle vždy vystihla vkus manželov, no Schnegy mala zase skutočne originálne nápady. Ako hovorím vybrať si len jednu z nich je ťažké, ale keďže musím (aby sa Evuška zo mňa nebláznila) volím Rainyaviel.


Takže táradáradá...

Víťazkou celej súťaže a hodnotenie "ARCHITEKT" získava..

RAINYAVIEL!!! :good2:

Gratulujem a velmi gratlujem aj schnegy :)
A dakujem vam, ze neboli nejake velke problemy, ze sa nekonalo masivne odstupovanie, hlavne Core, Lincey a jarkad za to, ze boli take zlate a bez problemov dokazali posielat hodnotenia, tiez hlasujucim, no specialne Emerald, s ktorou sme velmi vela debatoval o sutazi, a ktora mi velmi vela krat pomohla. DAKUJEM :)

O a este sa chcem specialne ospravedlnit schnegy, ktorej som davala citat moje vylevy a ze som bola ku nej taka nemozna, prepac.
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Rainyaviel » Uto 07 Sep 2010, 22:27

:shock: :shock: ďakujeem všetkým hlavne teda porotkyniam a eve že vôbec vymyslela takú skvelú súťaž :) :heart: a tiež schnegy že bola taká skvelá súperka, mne sa jej dom hrozne páči :) ale aj ostatným súťažiacim ktorí súťaž spravili ozajstnou výzvou :D
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod Emerald » Uto 07 Sep 2010, 22:58

Makakovic píše:viem ze mi poviete ze to treba dat do downloadov :? ale pls pls prosim povedzte mi kde stahujete tie kraasne downloady :good:


V tejto téme sú linky na viac než 30 downloadových stránok http://www.forum.gamesims.sk/viewtopic.php?f=29&t=697&start=15

A samozrejme gratulujem víťazke, ďakujem Eve za naozaj výbornú súťaž či už nápadom alebo organizáciou a taktiež ďakujem všetkým čo mali chuť súťažiť :)

Hodnotenie bude mať víťazka hneď ako sem príde Tomak (dám mu vedieť, takže to bude skutočne hneď ako bude môcť :) )
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod vika » Str 08 Sep 2010, 14:25

ja tiez gratulujem vitazke :) tvoj dom bol fakt krasne zariadeny, uz sa tesim ked sa bude dat stiahnut :) urcite najde svoje miesto v mojej hre :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Interior designers '10

Poslaťod schnegy » Ned 12 Sep 2010, 19:09

Tak konečne doma :)
Ďakujem za hodnotenia aj za všetko ostatné. Táto súťaž bola naozaj kvalitná a za to sa zaslúžili určite všetci zúčastnení na čele s evou (no a ten náš malá konflikt akoby ani nebol, zabudnime :wink: ). Súperi boli silní a vzniklo tu veľa pekných interiérov.
A samozrejme Rainyaviel gratulujem, zaslúžila si si to :good:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť