Kocky sú hodené

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Páči sa vám môj príbeh ?

Áno
7
78%
Nie
1
11%
Je celkom fajn, ale niečo tomu chýba
1
11%
Nesledujem ho
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 9

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Barush » Štv 12 Aug 2010, 23:50

Ďakujem vám pekne :) :oops: Takže, keďže mi Charlotte pomáha fotiť, nový diel tu bude asi už aj zajtra :) A teraz jedna novinka...Keďže sa nikdy neviem rozhodnúť ako budem pokračovať, rozhodla som sa že aj vy môžete ovplyvniť pokračovanie príbehu :) Jednoducho si po každom diely vyberiem jednoho čitateľa a tomu jemnučko odhalím podrobnosti a trochu usmerní príbeh :) Jednoducho mu navrhnem tri varianty a on mi povie, ktorá sa mu najviac pozdáva :) Takže, akoby som to nazvala, patrónka budúceho dielu bude Charlotte, s ktorou som sa už dohodla. Nech to berie aj ako vďaku za fotky :) :heart:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Charlotte » Pia 13 Aug 2010, 00:07

Aj ja som rada, že sa ti postavy páčia :) Myslím, že si to veľmi dobre vymyslela s tým pokračovaním príbehu. No, že každý diel jeden čitateľ bude môcť ovplyvniť vývoj príbehu. Páči sa mi to..je to milé :) Teším sa na to moje "ovplyvňovanie" :lol: Samozrejme aj na ďalší diel s fotkami :wink:
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Barush » Pon 16 Aug 2010, 18:06

Takže, konečne po dlhšej dobe pridávam nový diel, ktorý bude síce o niečo kratší ako ostatné, ale o to skôr sa môžte tešiť na pokračovanie a okrem toho, v tomto diely budú konečne fotky, vďaka najzlatšej Charlotte :) Takže, ako obvykle, každý komentár, pripomienka, rada, názor, pochvala atd. potešia, lebo iba vy mi pomáhate sa zlepšovať :)

__________________________________________________________________
Hlavná hrdinka:
Obrázok

Už asi pätnásť minút pozerám na pero v ruke a neviem či sa ho snažím hypnotizovať pohľadom, aby začalo niečo písať alebo sú moje myšlienky tak zanietené inou činnosťou, že už si ani nepamätám, ako sa píše do denníka Potom svoj pohľad upriem na prázdnu dvojstránku predo mnou. Náhle som zoskočila z postele, otvorila dvere balkónu a zastala na jeho prahu. Zavrela som oči a nechala som prúdiaci vzduch aby mi rozvial moje rozpustené vlasy a aby mi slnečné lúče pomohli nájsť slová ktoré som hľadala, aby som mohla začať opisovať posledné dni. Chvíľu som si vychutnávala smiešnosť a iracionálnosť tejto chvíle a potom som sa zvrtla späť k mojej posteli. Zvalila som sa na ňu, vrchnák od pera som dala na jeho koniec a napísala väčší nadpis.

Dnešok je deň, kedy to všetko začína. A ani ja sama neviem, ako sa skončí moja kniha.

Utorok (15.12.2009): Bol to úplne obyčajný deň. Šla som do školy autobusom ako obyčajne. V škole to nebolo o nič zvláštnejšie. Jednoducho, každý sa staral iba o seba. Keď som vchádzala do triedy, počula som ako sa pár báb vzadu rozpráva o zimnom plese. Každý tam chodil. Išlo o prestíž. Ak ste prišli sami, bolo to normálne. No ak ste prišli s partnerom, vyhodilo vás to na vrchné priečky popularity našej školy. Mne to bolo jedno. Vždy sme tam išli ako partia. Ja, Kimberly, Rich, Elen, Thomas, Luke a Eric. Keď sme stáli po obednej prestávke pred fyzikou a čakali sme, kedy nás pustia dovnútra, prišiel za mnou Luke a odtiahol ma stranou od ostatných.
Luke:Obrázok
Čakala som niečo v zmysle, či mám úlohu na matiku alebo poznámky na literatúru, no keď sa ma spýtal, či sa chystám ísť na ples, bolo som jemne vyvedená z miery. Nie preto, že by mi to pripadalo ako pozvanie, čo mi tak aj pripadať malo, ale preto, lebo som tú otázku absolútne neočakávala.
„Áno, ako každý rok. Luke, veď od nášho ročníka je tam účasť povinná.“ Zatriasla som hlavou a pozrela som naňho, ako sa ma na takúto otázku mohol spýtať. Pozrel sa na svoje topánky a potom sa zasmial.
„No vieš, myslel som,...“ Zdvihol hlavu a pozrel sa mi do očí. „že, či by si tam nešla so mnou.“ Moje oči sa na moment rozšírili panikou čo mu mám odpovedať a potom som začal rukou prechádzať po mojom čele.
„Pozri, Luke.“ Náznak sklamania v jeho očiach bol sotva badateľný. A vlastne, povedala som si, prečo nie.
„Rada s tebou pôjdem.“ Povedala som a jemne som sa naňho usmiala. Jeho oči sa zasa rozžiarli radosťou. Takú ktorú môžete vidieť na očiach malých detí, keď im podarujete novú hračku. Ale teraz som tou hračkou bola ja.
„Tak fajn, teším sa. Začína to o siedmej, takže prídem po teba..mhm, o ôsmej ? Ako sme chodievali. Veď vieš, že prvú hodinu sa tam aj tak nič nedeje, no a..“
„Hej, o ôsmej, ako inokedy.“ Povedala som mu a mimovoľne pritom prikývla. On prikývol tiež ale akoby sa zasekol alebo čo a aj pri odchode ešte stále prikyvoval. Zasmiala som sa a zobrala som si svoju tašku, lebo všetci už takmer sedeli v triede, len ja som bola zamestnaná na chodbe. Keď som si sadala na svoje obvyklé miesto vedľa Kimberly, tak som ani len nečakala, aký výsluch ma čaká.
Kimberly: Obrázok
Ale, nebolo to nič podstatné. Prekvapivo, ona nebola vôbec zaskočená tým, že ma tam Luke pozval. Vraj na ňom všetci videli to, že to chce urobiť. Potom som ju veľmi nevnímala a snažila som sa sústrediť na učivo, ale zazdalo sa mi že Kimberly vyslovila niečo v zmysle „dobrá karma“ alebo také niečo.
V utorok večer som si vyberala, čo si oblečiem. Rozhodovala som sa medzi modrými krátkymi šatami áčkového strihu bez ramienok alebo žltými minišatami volánového strihu. Nakoniec som si vybrala tie modré, pretože k ním mám čelenku, topánky a kabelku k tomu môžem dať aj čiernu.


Piatok(18.12.2009): V škole všetko prebiehalo akosi rýchlo. Ani som sa nenazdala a bol koniec. Vlastne som aj chvíľu uvažovala, či kvôli plesu neskrátili hodiny, ale to by musel byť niekde napísaný oznam. Kimberly mi poobede volala, či som počula, ako chalani podpichovali Luka na obede. Vraj tam padali poznámky typu „Máš perfektnú príležitosť ochutnať príchuť jej ho lesku na pery.“ Na tomto som sa zasmiala, môj lesk na pery je bez príchute a je priehľadný. O ôsmej pred mojím domom stál Luke opretý o auto s otvorenými dvermi na strane spolujazdca. Nazula som si lodičky a pomaly vyšla dole schodmi. Zakývala som Claire a Paulovi, cez ruku som si prehodila kabát a vybehla von z dverí.
Cesta do školy autobusom býva nekonečná, no Luke tam prišiel za pár minút. Prebiehalo to v kamarátskom duchu. Teda až na pár komplimentov na môj výzor to vyzeralo úplne prirodzene. Prišli sme na parkovisko, zaparkovali sme a vystúpili sme. Na parkovisku bolo veľa ľudí a my sme hneď pribehli k našej obvyklej partii. Bolo to stále to isté. Pozdrav, objatie, kompliment a stále dokola. Potom ma Luke odtiahol, že musíme ísť ukázať lístky či čo, aby nám dali náramky, ktoré nám oprávňujú vstup po celom areály školy. Myslela som si, že dnešný večer ma už nič nemôže prekvapiť. No kúsok od lístkov stál on aj so svojou partiou. Ten pocit náhlej energie, ktorá mnou začala prechádzať sa mi vôbec nepáčil. Akoby to bolo dobré, že ho znovu vidím a pritom nebolo. Akoby to že ho vidím je náplasť na tú bolesť, ktorú vo mne vytvoril on pri poslednom stretnutí. Paradoxne. Ani som si neuvedomila, že sa samovoľne viac a viac pritláčam k Lukovi a on sa pritom samoľúbo usmieva. V tom momente sa Ryan otočil k nám a ja som sa ihneď otočila smerom k Lukovi a usmiala sa naňho. Na zlomok sekundy, čo som videla Ryanovu tvár by som prisahala, že nevyzeral tak ako minule. Bol viacej, priateľský. Skoro ako ten starý Ryan. A nie ten, ktorý mal stále iba tajnosti.
Čím bližie sme boli k ním, tým viac som nechcela riskovať pohľad do tej tváre. Do tváre, ktorá mi spôsobila toľkú bolesť. Nie povedala som si, že tento deň si užijem. Bolo to jednoduchšie, ako som si myslela, prešli sme okolo nich bez povšimnutia a vošli sme do telocvične. Tam som sa cítili v bezpečí, lebo som si bola istá, že ho nepustia dovnútra. Nie je z našej školy, nemôžu ho pustiť. To som ale ešte nevedela, čo sa stane.

__________________________________________________________________
Och, a ak tam budú nejaké veľké gramatické chyby, veľmi sa ospravdelňujem ale písala som narýchlo a už aj Betty do mňa hučí, nech to sem rýchlo dám. :lol: Tak prosím prepáčte :) Väčšina je z nepozornosti. :oops:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Charlotte » Pon 16 Aug 2010, 18:16

Dobre menšie gramatické chyby boli, ale môžem za to JA :lol: Ale diel sa mi páčil. Už sa tam usadila nejaká zápletka, ktorá ma núti aby som do teba hučala aby bol ďalší diel :lol: Fotky sú pekné..ako inak keď som fotila ja :lol: Ale nie..diel sa ti podaril napriek tomu, že si ho písala narýchlo. Škoda, že bol taký krátky..som zvedavá čo sa vlastne stane na tom plese.

Tak rýchlo, rýchlo zapínaj word a píš :lol: Teším sa :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod l o r e l a y » Pon 16 Aug 2010, 21:03

Krásne, vážne krásne napísané. Bolo to zaujímavé, a tie postavy ma prekvapili teda :lol: . Som nečakala :P . Ale každopádne super :oops: .
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Integra » Uto 17 Aug 2010, 13:18

a je tu aj tu! :good: Mám trošku zmätok v postavách, ale musím si iba obnoviť pamäť tým, že si prečítam ešte predchadzajúce dieli :oops: Ja som tam nenašla veľa chýb, v podstate som ich ignorovala a nehľadala, radšej som čítala. Diel bol taký pohodový, ale už tam bude zápletka juchú :mrgreen: a simovia sú sympatickí. Taká otázka. že budú dieli s fotkami akože čo sa práve deje alebo iba fotky simov ? Nie že by mi to vadilo alebo čo len sa tak pýtam. :whistle:

edit : už som ti hovorila že pefektne píšeš ?
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Randa » Uto 24 Aug 2010, 12:38

No,Blažena,prečítala som si ho teda :lol: thumb up :)
Sedí bager na strome a pletie kakao.
Obrázok užívateľa
Randa
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 466
Registrovaný: Uto 02 Mar 2010, 17:52
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Maggi » Pia 27 Aug 2010, 23:47

radsej nepoviem dovod svojej navstevy tejto temy :oops: :D

mne sa to paci :clap:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Jaina » Pia 27 Aug 2010, 23:48

aj mne sa to páči! :D :heart: veď ako vždy :give_rose:: krásne píšeš
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Barush » Štv 09 Sep 2010, 21:36

Nejako som pozabudla odpísať na odpovede, tak to idem rýchlo napraviť :oops:
Takže, Charlotte, ďakujem veľmi pekne. :)
Lorelay, ďakujem, ale čím prekvapili ? :)
Integra, áno budú aj dynamické obrázky, len som to nechcela vsunúť hneď sem, neboj, dočkáš sa :D Ďakujem :)
Och, Maggi, som rada, že ešte stále čítaš, ďakujem :)
A samozrejme, Jaina, ďakujem strašne aj tebe Mižúúú :P :lol:
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod l o r e l a y » Pia 10 Sep 2010, 20:03

Tie obrázky postáv ma prekvapili :lol: .
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Natty1010 » Sob 06 Nov 2010, 14:43

super. strašne dobre píšeš. Páči sa mi to. A zároveň som vééľmi zvedavá čo sa stane na tom plese...Ryan mi príde ako poriadny zákerák :? :lol: A ani neviem prečo
I used to dream
I used to glance beyond the stars
Now I don't know where we are
Although I know we've drifted far

Michael Jackson - Earth Song
I love you Michael
Obrázok užívateľa
Natty1010
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 08 Mar 2010, 22:35
Bydlisko: Slovensko, Nitra
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Totodile7625 » Sob 06 Nov 2010, 15:22

Dobrý príbeh ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Silvik » Sob 06 Nov 2010, 20:39

fakt velmi pekne :) ...bavi ma to :wink:
Usmievaj sa- ľudí tým zmetieš!
(¨`·.·´¨)
.`·.¸.·´
Veď žijeme len raz!
Obrázok užívateľa
Silvik
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 25 Okt 2010, 21:40
Pohlavie: Simka

Re: Kocky sú hodené

Poslaťod Barush » Sob 11 Dec 2010, 13:50

:lol: Akosi som zabudla, že mám aj príbeh a ako vidím posledný diel tu bol niekedy tuším v Auguste..:D No, to je dosť zlé, tuším idem na chvíľu zase raz otvoriť Word :P
do you ever sometimes think dirty thoughts when you’re in a public place and then start to think about if someone is telepathic so you start throwing around random things in your head like ooh cupcakes...because i do
Obrázok užívateľa
Barush
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 942
Registrovaný: Str 07 Okt 2009, 18:15
Bydlisko: Senica
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia