Splnené sny

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Splnené sny

Poslaťod SimsLoverka » Štv 17 Júl 2014, 12:50

Slová na úvod
Tento príbeh sa viaže sa dvadsaťročné dievča menom Adalyn. Adalyn má veľa snov, ktoré by chcela splniť. Jej najväčší sen je ísť do Francúzska. Chcela by si ho splniť, ale cesta tam je drahá a tak si musí zarábať v potravinách. Adalyn sa raz dostane do Francúzska a prihodí sa jej tam nehoda s ktorou vôbec nepočítala a preto tam musí zostať dlhšie.

1. kapitola
Zobudila som sa do slnečného a krásneho dňa. Vtáčiky spievali, voda žblnkotala a ja som musela stávať do práce. Čo iné mi zostávalo, než sa postaviť a ísť do práce. Postavila som sa a obliekla som si uniformu. Potom som si zobrala kabelku a vyšla von z domu. Ľudia už išli do práce, do obchodu, alebo do nemocnice. Ja som bola medzi tými čo idú do práce. Neprítomným pohľadom som sa pozrela na auto a zostala stáť pred dverami. O niekoľko minút som tým istým pohľadom išla k autu. Pomaly som nastúpila a zavrela ruky som dala na volant. Povzdychla som si a kabelku som si dala na zadnú sedačku. Nakoniec som naštartovala a pomaly išla do práce. Dorazila som do práce. Bola veľmi unavená a preto som nechtiac zaparkovala na prechode. Z auta som si vytiahla kabelku a dala som si ju plece. Ako vždy som auto zamkla a vstúpila do budovy, ktorú som veľmi neznášala. Šéfka prišla ku mne a palcom ukázala na jej kanceláriu. Už som vedela čo to je, pretože som tam každý deň chodím. Prišla som do kancelárie a sadla som si na kreslo. Šéfka prišla o niekoľko minút veľmi nahnevaná. Bolo mi to jedno, pretože viem, že by ma nevyhodila. Nadala mi ako vždy a potom povedala, že mám ísť pracovať. Ja som ju poslúchla a išla som za pokladňu. V obchode nebolo veľa ľudí a tak som mohla oddychovať. Po niekoľko hodín mi skončila smena a tak som mohla ísť domov. Zbalila som si všetky veci a odišla k autu. Pri aute stáli policajti. Bežala som za nimi. Milo som ich pozdravila a usmiala som sa na nich. Povedali mi, že mám pokutu. Pokuta bola dva-krát väčšia ako moja výplata. Ja som zarába päťdesiat simoleonov. Policajtom som zaplatila pokutu sto simoleonov a odišla domov. O chvíľku som bola doma. Vystrašene som sa pozrela na dom, pretože som tam mala vyrazené dvere a rozbité sklo. Začala som sa strachom triasť. Čo mi iné zostávalo než zavolať políciu a ísť do vnútra. Rýchlo som zavolala políciu a potom som pomaly išla dnu. V dome som počula niekoho kroky. Schovala som sa do pivnice a potichu som čakala na políciu.


2. kapitola
Čakanie v pivnici ma prestalo nudiť a preto som vyšla von. Dosť som sa bála, ale polícii to dosť dlho trvá, než príde. Pomaly som sa vybrala hore po schodoch. Na chodbe nikto nebol. Otvorila som prvú miestnosť, ale tam nikto. Potom otvorím druhú miestnosť a tam je niekto koho dobre poznám ! Bol to môj starší brat Thomas. Chcel si zobrať odo mňa simoleony. Keď som mu povedala, že som zavolala políciu, tak hneď vyšiel na balkón a zoskočil z neho. O dve minúty prišla polícia. Ja som im všetko vysvetlila a ospravedlnila som sa im za môjho bráchu. Čo som mohla čakať. Mysleli si, že som si rozbila okná, len tak, že som sa robila, že tu niekto je a že som naschvál zavolala políciu. Dali mi pokutu. Musela som zaplatiť tristopäťdesiat simoleonov. Dosť ma to štvalo. Okná mi opravili sklári a dvere som kúpila nové.
Naposledy upravil SimsLoverka dňa Sob 23 Aug 2014, 20:40, celkovo upravené 1
Nie všetci ľudia, ktorých považuješ za priateľov, musia považovať za priateľa teba.

Matej Domaracký
Obrázok užívateľa
SimsLoverka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 16 Júl 2014, 22:10
Pohlavie: Simka

Re: Splnené sny

Poslaťod babyblue » Str 23 Júl 2014, 10:24

No musím povedať, že tento úryvok/príspevok je veľmi zvláštny. Nechcem aby si to brala zle, ale ten príbeh nie je zatiaľ vôbec zaujímavý, chápem že je to úvod a tie nebývajú záživné, ale aspoň sa tam niekedy opisuje postava ( čo sa tu veľmi nestalo, aj keď pár údajov tam bolo). Nie je to moc dlhé ( čo by samo o sebe nevadilo) a polku si zabila opisom ako vychádza z domu ide do auta, vychádza z auta ide do práce atď...
Moja rada je taká, že ak robíš príbeh presuny medzi miestami neopisuj a nabudúce by si mohla pridať aj obrázky a potom by to mohlo vyzerať lepšie :good:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: Splnené sny

Poslaťod SimsLoverka » Pia 25 Júl 2014, 20:11

Ja chcem aby ste si vy prestavovali ako to tam vyzerá. Ja najradšej mám príbehy kde nie sú obrázky. Rada si to prestavujem a ja viem, že to nieje ešte zaujímavé, ale zachviľu to bude dosť napínavé. V daľšej kapitoly sa chystám opisovať vzhľad, pocity, aťd ... V tejto kapitole sa mi to nejako nechcelo =/
Nie všetci ľudia, ktorých považuješ za priateľov, musia považovať za priateľa teba.

Matej Domaracký
Obrázok užívateľa
SimsLoverka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 16 Júl 2014, 22:10
Pohlavie: Simka


Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia