School, love, trouble

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

School, love, trouble

Poslaťod Shianae » Uto 12 Mar 2013, 23:06

Zdravím,
rozhodla jsem se, že se s vám také podělím o můj příběh (komix). Je to zkopírované z mého blogu shianae-sims3.blog.cz. Berte v potaz, že komix je z roku 2011. :D Ale ještě stále pokračuje.

Děkuji NiQushce za pomoc, jinak bych to sem asi nezvládla nahrát. :)

Obrázok



Obrázok

Jako každý školní den, i tento se třeťáci sešli na svém oblíbeném místě, vzadu za školou u jídelních stolů.


Obrázok

"Hej lidi, tak co dneska podnikneme?" Zeptal se Andreas, kterého zajímali jen párty, holky a hudba.

Obrázok

"No hele mohli bysme jít k Roxy, má dneska volnej barák." Navrhl Max, kterej mimo jiné s Roxy chodí.
"Jasný k Roxy, ta má nejlepší bejvák." Zaradoval se Thomas a mrknul na Roxy, ta ale jeho nadšení nesdílela.

Obrázok

"Co prosím?" Podivila se Roxy a naštvaně se střídavě dívala na Maxe a Thoamse. "Tak to teda né, u mě žádná párty nebude, slíbila jsem rodičům, že nic pořádat nebudu." A stále probodávala Maxe pohledem, poslední dobou se skoro pořád jen hádali.


Obrázok


"No tak klidně můžeme jít ke mě, rodiče vypadnou tak kolem půl 10 a budou pryč celou noc." Nabídl Taylor, ta dívka co drží v náručí je jeho přítelkyně Amanda, chodí spolu už asi rok.

"To by bylo asi nejlepší." Doplnila ho Amanda.

Obrázok

"Tak to by šlo." Souhlasila Roxy a šibalsky se podívala na Ronnie.
Ronnie je ta druhá blondýnka. Ostatní si toho všimli ale nikdo tomu nevěnoval větší pozornost.
"Mohli, bysme hrát flašku." Navrhl Andreas a pak se celou dobu uculoval.


Obrázok

"A co budeme pít? Mám něco přiníst?" Zeptala se černovláska Cloe. Už dlouho pokukovala po Thomasovi a čekala, že už by se třeba dneska večer konečně rozhoupala a řekla mu to, ale k tomu potřebovala alkohol. Spoustu alkoholu.

Obrázok

"To se dohodneme po škole." Řekl Max.
"No hele tak já už musím běžet." Křikla Ronnie, čapla Roxy za ruku a odvlekla jí sebou.

Obrázok


Zastavila u vchodu do školy a když se výdychala, začala rychle mluvit.
"Co když bude Andreas chtít abych se s ním vyspala?" Zeptala se Ronnie vyděšeně.
"A proč by to měl chtít?"
"Jelikož když sme posledně hráli flašku, tak to padlo na mě a Andrease, a Max nám vymyslel, tenhle pitomej úkol. Ale pak se to nějak nestihlo a Andreas mi řekl, tak příště."

Obrázok

"Cože? Jak to, že o tom nevím?" Roxy se zamyslela. "Jo to sem tam vlastně nebyla."
Pak hned pokračovala dál. "A co je na tom? Tak se ním vyspíš. Já sem díky tomu začla chodit s Maxem."
"Já s ním ale nechci spát." Pípla Ronnie.

Obrázok

"Ježiš Ronnie, tak nebudeš prostě hrát. Jakoby na tom něco bylo." Pronesla Roxy jako by o nic nešlo.


Pokračování příště....
Just because you don´t like something or don ´t understand that, doesn´t mean it is wrong.
Obrázok užívateľa
Shianae
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto 12 Mar 2013, 22:00
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Nemesix » Uto 12 Mar 2013, 23:17

pekný príbeh,..páči sa mi, určite budem čítať :) ..len v tom pokračuj :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod NiQush » Uto 12 Mar 2013, 23:19

Parádní, ještě bychom asi měly upozornit, že příběh obsahuje v budoucnosti dost nestydatých fotek a vulgární slova a možná by se hodilo udělat nějakej seznam, abychom se orinetovali, kdo je kdo :))
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Nemesix » Uto 12 Mar 2013, 23:23

a potom tie fotky,a text keby to niekto prehliadal kto nemá nato vek, nejako cenzúrovať :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Shianae » Uto 12 Mar 2013, 23:25

Jj na cenzuru už jsem myslela.. Všechno to zcenzuruji.:)
Just because you don´t like something or don ´t understand that, doesn´t mean it is wrong.
Obrázok užívateľa
Shianae
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto 12 Mar 2013, 22:00
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod NiQush » Uto 12 Mar 2013, 23:27

Už se těším na další díl i když, asi budu zlobit :D ale budu si přát další díl co nejdřív :DDD nemohl by býýt ještě dneska? :DDD wrrr
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Nigueli » Str 13 Mar 2013, 00:01

SLT jsem u tebe na blogu už četla... 2x, až do posledního dílu :D Už se těším, až si ho přečtu po 3tí :333
Nigueli
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto 12 Mar 2013, 17:21
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod NiQush » Štv 14 Mar 2013, 23:18

Nějak dlouho nás napínáš :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Shianae » Štv 14 Mar 2013, 23:21

2. DÍL

Abyste lépe věděli kdo je kdo, tak pro upřesnění, ke komu patří jaká barva texu:
Amanda - Oranžová
Taylor - tmavě hnědá
Max - tmavě modrá
Roxy - růžová
Ronnie - červená
Thomas - tyrkysová
Cloe - fialová
Andreas - tmavě zelená

Obrázok

Obrázok

Den ve škole, ubíhal celkem rychle. Jediný kdo poslouchal co říká učitelka byla Ronnie. Ta vždycky poslouchala, ostatní mysleli jen na večerní párty.
Cloe neustále chodila na záchod, jelikož vždy procházela kolem Thomase, a neustále po něm házela očko.
Roxy zase přemýšlela o jejím vztahu s Maxem, jestli má vůbec cenu pokračovat.

Obrázok

"Psst Ronnie." Ronnie vytrhlo z jejího poslouchání o globálním oteplování, Andreasovo pokřikování.
"Hej Ronnie, těšíš se na večer? Pamatuješ doufám, na to co musíme dokončit?" Šibalsky se na ní podíval, až z toho Ronnie celá zčervenala.
"Eh, nevím o čem mluvíš.." Špitla Ronnie a raději se rychle opět soustředila na globální oteplování.

Obrázok

Předposlední hodinou se o přestávce všichni dohadovali, jak to bude večer.
Andreas a Max měli nastarost pití a občerstvení.
Ronnie se hned běžela zapojit do debaty.
"Hele nepůjdeme večer třeba do kina, nebo na bowling, nebo tak něco?" Chtěla se vyhnout místům kde bude postel, nebo gauč.
"No jasný místo párty budeme hrát bowling ne." Zasmála se Cloe, té se dnešní večer náramně hodil.
"Ale, já.." Ronnie chtěla něco říct, ale přerušilo jí zvonění.


Obrázok

Předtím, než měla začít párty se Roxy a Ronnie zastavily u Cloe, aby pak šly spolu. Amanda měla původně také přijít ale nakonec zůstala u Taylora.
"Hmm no tak co myslíte, je to dobrý?" Ptala se Cloe nervózně holek a prohlížela se v zrdcadle. Potřebovala vypadat co nejlépe.
"No jasně, že jo, je to skvělý, tak jdeme už?" Zeptala se jí Roxy, zatímco si nudou už okousala nehet.

Obrázok

Ronnie vůbec nevnímala a neustále přemýšlela co bude večer.
"Jo to by šlo." Pronesla z ničeho nic Cloe a mohlo se vyrazit na párty.


Obrázok

"Konečně jste tady." Zajásal Taylor když uviděl, že dorazily holky.
"Tak šup sedněte si, vemte si pití a jdeme hrát." Pospíchal Andreas.
"Koukám, že Amanda už z toho čekání usla." Zasmála se Cloe při pohledu na spící Amandu.

Obrázok

"No a já myslela, že se nejdříve pořádně opijeme, než začneme hrát." V Cloeině hlase byla slyšet nervozita, potřebovala alkohol, aby zapůsobila na Thomase.
"Jo alkohol by hodně pomohl." Potvrdila Ronnie a koukla na Andrease.
"Ale no tak, hráli jsme to už tolikrát." Mávl nad tím rukou Thomas.


Obrázok

Holky si sedli a začalo se hrát. Většinou to padlo na spící Amandu, takže všichni dostali za úkol jí buďto políbit nebo jí sáhnout na prsa.
Zatím nikdo nedal žádný fant, všichni raději plnili úkoly.


Obrázok

Přišla řada na Thomase. Měl točit. CLoe byla celá natěšená, že by to třeba padlo na ní, tak se ovšem nestalo.
Padlo to na Roxy. Úkol měl vymyslet Andreas.
"Tak jo lidi, vaším úkolem bude jít do ložnice a Roxy ti bude muset dobře." Jakmile to Andreas dořekl, střídavě pozoroval reakci obou aktérů.
"Hej co blbneš kámo, to je moje holka." Zařval na něj hned Max a bouchnul ho do ramene.
"Sorry úkol už byl vyřknutej, přeci může dát fant, což by byly všechny svršky." Mrkl Andreas na Roxy.


Obrázok

"Žádnej fant, jdu do toho." Když to Roxy řekla, Cloe i Max se na ní vyčítavě podívali.
"A neboj Thomas nám řekne jestli to neuděláš." Pošeptal jí Andreas.

Obrázok

"Takhle už to dál nejde Thomasi." Pověděla Thomsovi Roxy, zatímco seděli na posteli, místo toho aby plnili úkol a objímali se.
Roxy a Thomas spolu tajně spali. Jenže Roxy už to takhle dál dělat nemohla.
"Diť o nic nejde Roxy. Nikdo se to nedozví. Můžeme v tom klidně pokračovat." Přemlouval jí Thomas, který se do ní zamiloval.
"Né prosím, nedělej ze mě tu špatnou, věděl si, že to jednou skončí, a já už nechci podvádět Maxe." Roxy ho naposledy políbila, zvedla se z postele a dala se na odchod.

Obrázok

"Roxy, můžu si s tebou promluvit." Ve dveřích jí překvapil Max.
"Ježiš Maxi, byl to jen hloupej úkol, neřeš to." Odfrkla Roxy a chtěla odejít, Max jí ale přitiskl ke zdi.


Obrázok

"Nejde jen o tohle. Co se to s tebou sakra děje v poslední době." Max začínal celkem zvyšovat hlas. V tom ze dveří vyšel Thomas a jakoby si zapínal poklopec, což situaci moc neulehčilo.
"Hej, nějakej problém?" Zeptal se a díval se na Roxy.
"Né žádnej problém a teď nás nech, doprdele povídám si tu teď se svojí holkou." Zařval na něj Max aniž by od Roxy odtáhl oči.
"Maxi uklidni se, půjdeme dolů, udělám ti kafe a popovídáme si, ano?" Chytila ho za ruku a odvedla dolů do kuchyně.

Obrázok

Thomas se vrátil k ostatním.
"Roxy a Max si něco musí vyřídit takže tu teď asi chvíli nebudou." Řekl celkem zklamaně, a posadil se.
"No tak to já si skočím na záchod." Ronnie se zvedla a šla na záchod.
Andreas jí sledoval jak jde ze dveří a pak se zvedl taky.
"Já jdu taky, než ti dva se vrátí."


Obrázok

Ronnie šla po chodbě k záchodu, když v tom na ní zezadu bafnul Andreas.
"Kampak, kampak slečno." Zašeptal jí do ucha.
"No, ehm, přeci na záchod." Odpověděla mu Ronnie a vysoukala se z jeho držení.

Obrázok

"Ale Ronnie, moje milá zlatá Ronnie copak jsi zapomněla?"
"Eh, zapomněla na co?" Divila se Ronnie a dělala, že o ničem neví.
"Sakra holka musíme něco udělat s tou tvojí pamětí." Zasmál se andreas a pak hned vyjekl: "Jé hele to je Taylorův pokoj, jaká náhoda. " a odvlekl Ronnie dovnitř.

Obrázok

"Jé a koukni, postel, to se nám zrovna hodí co?" Adreas se k ní naklonil a chystal jí políbit.
"Ááá, né promiň to nechci." Uhla mu Ronnie.
"Ale chceš, jen o tom ještě nevíš." Řekl jí Andreas a hodil na postel a vlezl na ní.


Obrázok


"Neboj bude se ti to líbit. Jednou se toho musíš zbavit." Andreas jí zajel rukou pod šaty a....


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Just because you don´t like something or don ´t understand that, doesn´t mean it is wrong.
Obrázok užívateľa
Shianae
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto 12 Mar 2013, 22:00
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod NiQush » Štv 14 Mar 2013, 23:49

wrrr a :D
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Totodile7625 » Pia 15 Mar 2013, 00:15

Nehovorím že to nie je napínavé a všetko ...
... ale prosím, to pokračovanie nech je odpovedajúce hodnoteniu PEGI 12. :lol:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: School, love, trouble

Poslaťod Nemesix » Pia 15 Mar 2013, 00:19

že PEGI12 :lol: ..ale no to máš pravdu chodia tu aj deti,.preto aj v univerzite namiesto piva dali iba "džúsik" :D ..ale príbeh sa mi páči,..:)..určite by som ho čítala :) aj naďalej ..
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: School, love, trouble

Poslaťod Totodile7625 » Pia 15 Mar 2013, 00:26

Ja zas neviem či sa mi páči. Proste blondíny a chlast a nadržaný pubertiaci, to nie je moja parketa. :lol:
Inak ale musím fakt oceniť to jak si tie jednotlivé scény nafotila. Pekne do dotvára celkovú predstavu o deji. Len mžno by sa tam hodilo aj viac opisu. Ono to asi má byť zamerané skôr na tie rozhovory postáv. Ale občas by sa tam nejaký obšírnejší opis hodil. :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: School, love, trouble

Poslaťod NiQush » Pia 15 Mar 2013, 13:27

Mě se to líbí už jen díky tomu, že je to neobvyklé, než jsou ostatní :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka


Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť