Ako sa to vlastne stalo

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Pon 17 Dec 2012, 23:18

jak vychádza? :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Pon 17 Dec 2012, 23:27

no myslím tým, že chcela odísť s internátu, zavolala mame a tá hneď, že dobre zavolám riaditeľke. Bella ju nemusela ani prehovárať. Takto by mala byť Bella dosť rozmaznaná. :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Pon 17 Dec 2012, 23:32

ale šak keď sa jej tam nepáčilo, jak ju mala odhovárať? :D ..má rada svoju dcéru nie? :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Pon 17 Dec 2012, 23:49

A tak si vezmi, že internátna škola, určite nebude zadarmo a keď jej rodičia vysolili toľko peňazí za to, aby sa niečo naučila, hádam ju nepošlú domov len preto, že ona chce. :) ako nič v zlom, len táto časť mi tam prišla taká divná, zvyšok sa mi veľmi ľúbi :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Str 19 Dec 2012, 16:34

Suuper :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Sob 29 Dec 2012, 17:16

ďakujem vám všetkým veľmi pekne, som rada že to niekto číta, teraz boli sviatky takže som nemala veľmi čas dať tu ďalší diel, tak tu ho máte :)
5.diel- Víkend bez rodičov
Bella prišla domov zo školy. Deň prebiehal celkom normálne až keď Bella uvidela v jedálni na stene zavesený lístoček.
"Išli sme na dovolenku, dávaj na seba pozor a nieže niečo vyvedieš."
Obrázok
Bella to hneď využila a urobila si večierok. Pozvala všetkých svojich priateľov aj Mortimera.
Obrázok
Medzitým ako mali prísť hostia sa Bella išla pripraviť. Obliekla si najnovšie šaty.
Obrázok
Rozpustila si vlasy a namaľovala sa chcela trocha pôsobiť vyzývavo. Aj sa jej to podarilo.
Obrázok
Keď zišla dole schodmi uvidela Mortimera, vyzeral úžasne. "Škoda že som sa s ním povadila" , pomyslela si. Prešla okolo neho a vôbec sa k nemu neozvala.
Obrázok
Párty sa začala. Bella pustila rádio na plné grády a všetci začali tancovať. Okrem Belly. Ona zatiaľ sledovala čo sa deje okolo nej. Uvidela ako Mortimer začal tancovať so Stefanny. Obrázok
Okolo nej bol Liam (zabudla som ako sa volá v hre) tak ho vyzvala na tanec.
Zatancovali si slaďák, no vtom zazvonil zvonček.
Obrázok
Prišla Pizza. Bella po ňu rýchlo zbehla a otvorila ju . Voňala výborne a tak aj chutnala. Všetci sa najedli .
Obrázok
Dokým všetci dojedli Bella namiešala drinky.
Obrázok
Všetci začali zas tancovať okrem Mortimera. Bella využila chvíľu keď netancoval a podišla k Liamovi a romanticky ho objala. Mortimer zúril bolo to na ňom vidieť.
Obrázok
Mortimer bol zjavne naštvaný tak išiel tancovať s Jessicou. Ja som tam iba stála a pozerala sa na to divadlo ktoré predvádzame.
Obrázok
Mala som toho dosť párty sa skončila predčasne, keďže som na to nemala nervy. Keď všetci odišli sadla som si na gauč a začala som plakať. Mortimera ľúbim , som hlúpa že som sa na neho vykričala. Mohli sme byť kamaráti ale to už nenapravím.
Obrázok
Vtom v žiali mi zapípal mobil, prišla mi SMS-ka od môjho brata.
Pokračovanie nabudúce dúfam že sa vám to páči
:)
Naposledy upravil Nemesix dňa Sob 29 Dec 2012, 17:39, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Dashenka » Sob 29 Dec 2012, 17:36

Nem,skús trošku reálnejšie písať,vážne :)
Prišla domov a v jedálni na stene našla lístok že jej rodičia odišli na dovolenku bez nej? :lol:
Inak veľmi tínedžerské :)
Nikdy som nepovedala, že som si istá sama sebou. Zmeny však prichádzajú, lebo to niekedy povedať túžim :)
Obrázok užívateľa
Dashenka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 158
Registrovaný: Pia 17 Aug 2012, 17:09
Bydlisko: Oravienka :)
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Sob 29 Dec 2012, 17:39

ale ja píšem reálne, proste tak som to mala aj v hre, že proste dospeláci idú na dovolenku, tak to máš aj v hre..na 2 dni :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod PrincessLeia » Sob 29 Dec 2012, 19:42

Ano, ale pokud ses to rozhodla zpracovat jako příběh, tak se svému rozhodnutí musíš i podřídit a psát to tak, aby to bylo lidsky logické a správné a čtivé. Simíci ti mohou napomáhat, ale v tomto případě nemůžeš jen nechávat na nich.
Ale když na tom zapracuješ, tvůj příběh má potenciál a krásnou atmosféru :wink: Rozhodně pokračuj.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Štv 03 Jan 2013, 00:43

To je jasný, že líbilo, šup další :P a nenatahuj to furt s Mortákem :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Pon 14 Jan 2013, 21:05

ďakujem vám všetkým, aj za pochvalu aj kritiku, určite sa v tom zlepším, budem sa snažiť :)
6.diel-Michaelova svadba
Obrázok
Rodičia aj brat sa vrátili zo zájazdu a ja som sa dozvedela veľmi milú správu, aspoň mi trocha zlepšila náladu. Môj brat sa ide ženiť a to práve dnes. Nechcel nám povedať že Jamie požiadal o ruku, ale nakoniec nám to povedal, teda ja som sa to dozvedela posledná. Lebo rodičom to povedal ešte na zájazde. Keď mi to povedali tak som vybehla ako zbesilá hore po schodoch a obliekla som si rýchlo najkrajšie šaty. Vlasy som si vyžehlila a do strán natočila aby to vyzeralo elegantne a zároveň pohodlne.
Zišla som dole schodmi a na stole som zbadala zoznam hostí. Rozhodla som sa že si ho prečítam. Ako tak pozerám vidím tam meno : MORTIMER GOTH. Skoro som odpadla.
Rýchlo som vyšla vonku aby som sa spýtala Michaela alebo mamy čo to má znamenať, ale nemohla som už robiť neplechu pretože tam boli už skoro všetci hostia.
Tak som tam stála ako soľný stĺp a čakala som kým všetci prídu. Zrazu som zacítila známu vôňu, parfém.
Obrázok
Zrazu som si spomenula, bol to asi Mortimer. Celý čas mi dýchal na krk. Cítila som jeho dych, jeho vôňu.
Obrázok
Začala sa svadba bolo to kúzelné. Jamie bola krásna nevesta a Michael bol pri nej tak šťastný. A ona pri ňom tiež.
Obrázok
Oslava sa začala . V prítomnosti Mortimera som sa nemohla tak odviazať. Prišiel za mnou brat.
Spýtal sa ma: " Deje sa niečo Bella? Si akási nesvoja."
Bella: "Ale nič."
Michael: " Vidím že ti niečo je. Niečo s Mortimerom? Za celú svadbu si s ním neprehovorila ani slovíčko."
Bella: "Hej, ale nechaj to tak."
Michael: "Veruže nenechám, keď si sa s ním pohádala tak sa s ním udobri. Nenechaj si kaziť večer."
Bella: " No dobre, ale keď ja sa bojím, čo všetko som mu nakričala, on mi neodpustí."
Michael: "Ale za pokus to stojí " :wink:
Ako vzorná sestra, som svojho brata poslúchla a išla som za Mortimerom.
Obrázok
"Mortimer, chcela by som sa ti ospravedlniť za všetko čo som ti povedala, nechcela som to povedať ale zo zlosti čo všetko mi robili na tej škole to zo mňa vyšlo, keby že som sa s tebou kamarátila tak by som bola čierna ovca školy. Je mi to strašne ľúto."
"Bella, keby že ma máš rada tak mi to nikdy nepovieš aj keby ťa za to že sa so mnou kamarátiš ukameňovali."
"Ale ja som", no nestihla som dopovedať Mortimer ma prerušil.
" Už nič nehovor, odpustil som ti, aj ja som robil chyby ." :)
"Poď dnu, lebo tu zamrzneme",odvetila som.

Pokračovanie nabudúce , dúfam že sa vám dielik páčil. :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Simko » Uto 15 Jan 2013, 16:37

Je to určite zlepšenie :wink:
Páči sa mi to :D Akurát mi príde divné že sa Bella dozvie o svatbe až v jej den :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Uto 15 Jan 2013, 16:47

Super, konečně :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Uto 22 Jan 2013, 21:20

tak vieš Simko, niekedy mi dobre nepáli, a takto vznikne niektorá veta :lol:
7.diel-Starí dobrí kamaráti?
Išli sme dnu. Párty prebiehala celkom pokojne, nebola až taká bujará keďže všetci hostia mali nad 18 rokov, okrem mňa a Mortimera. Boli sme v chodbičke, keď že tam bolo najmenej ľudí.
"Ach , Mortimer, mám ti toho toľko povedať. Som rada že sme znova kamaráti."
"Aj ja som rád Bella."
"A nechceš tu dnes prespať? Bola by sranda, máme aj čo na jedenie zo svadby sa toho dosť zvýšilo."
"To je dobrý nápad."

Obrázok
Keď to vyslovil a uvidela som jeho žiarivý úsmev hneď som ho objala, tak som to cítila.
Obrázok
Na chodbe sme dlho stáli ako puci, a hľadeli na seba. V tej chvíli sa mi niečo prebleslo mysľou a pocítila som že sa mierne červenám hlavne keď sa usmial. Mortimer už mal niečo na jazyku no ja som ho predbehla.
"Mortimer? Mala som ti to povedať už dávno, vieš chodila som s Ethanom, ale nikdy to nebolo ono. Stále som myslela na tú istú osobu ktorú som po celý čas ľúbila. A aj keď ma kvôli nemu osočovali tak som sa nedala, hoc som sa prv za neho hanbila a nepovedala som pravdu , nakoniec som im to vykričala a nemala som chuť to ďalej počúvať.Vieš Mortimer...Ja ťa....."
Obrázok
No Mortimer ma prerušil:
" Tíško, viem čo chceš povedať . Nehovor to , lebo ja to chcem povedať prvý. Bella aj keď som sa s tebou pohádal, nikdy som na teba nezabudol, a som rád že sme sa udobrili, a ja ťa ..."
A v tom sme súzvučne povedali-Milujem :D
Začali sme sa smiať.
Obrázok
"Ty si to chcel povedať prvý a nakoniec sme to povedali naraz", povedala som so smiechom.
"To máš pravdu. Nepôjdeme hore? Nech máme viac súkromia tá tetka tu stále stojí čo keď nás vypočúva?"
(so smiechom)
"Tak poďme."
Vyšli sme hore na posledné poschodie kde som mala izbu. Áno, na tú izbu kde sme sa niekedy hrávali a bili s vankúšmi. Rozprávali sme sa a smiali sa na spomienkach z detstva, aká to bola vtedy nevinná láska a že pretrvala doteraz. Vtom Mortimer prestal rozprávať a ja tiež. Zahľadeli sme sa na seba a vtedy padla naša prvá pusa. Áno, vtedy to medzi nami zaiskrilo.
Obrázok
Čo vám poviem, bol to najkrajší moment v mojom živote. Myslela som si že tá svadba dopadne veľmi zle, ale nakoniec na ňu v živote nezabudnem.

MEDZIDIEL:
Ešte pred oslavou som sa s Ethanom rozišla, nemalo to už zmysel a navyše bol už odo mňa starší a niektoré dievčatá hovorili že chodil ešte s jednou Eleanor. Tak som mu zavolala.
"Ahoj Ethan, mohol by si prísť musím si s tebou niečo vyriešiť."
"Dobre, hneď som tam."

Obrázok
Hm, ani nechcel vedieť čo si s ním chcem vyriešiť, asi niečo tuší, pomyslela som si.
Pozrela som sa z okna a videla som ako Ethan už stojí pri poštovej schránke. A vtedy som mu to povedala .
"Je koniec, viem o tebe a Eleanor , máš smolu a aj tak som ťa nikdy nemala úprimne rada! JE KONIEC!"
"Prečo Bella?"
"Ty vieš prečo! Tak sa nehraj na neviniatko!"

Obrázok

Pokračovanie nabudúce, a ten medzidiel je preto lebo som to tu nestihla dať, tak aby ste boli v obraze,.
Naposledy upravil Nemesix dňa Sob 26 Jan 2013, 15:19, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Str 23 Jan 2013, 20:13

aha aha :P zajímavé :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia