Ako sa to vlastne stalo

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Ned 19 Máj 2013, 20:59

Robím, čo môžem. Už to bude každú chvíľu hotové :D I promise :wink:
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Ned 19 Máj 2013, 21:50

11.diel-Maturitný ples
Vybehla som po schodoch hore do svojej izby a začala som sa prehrabávať v šatníku. Mala som menej času ako som si myslela. Z niekade, zo spodku kopy oblečenia v skrini som vytiahla vrece na šaty. Rozopla som ho a vybrala z neho svoje červené šaty, ktoré som si kúpila minulé leto. Mala som ich na sebe len raz, pretože sa nenaskytla príležitosť prečo si ich obliecť.
Obrázok
Nestihla som sa ani poriadne nalíčiť, keď som zvonka započula trúbenie. Keď som vyšla von nemohla som uveriť, čo predo mnou stojí. Bola to dlhá biela limuzína. Mortimer, z nej vyšiel von a pridržal mi dvere, aby som nastúpila.
Obrázok
Viezli sme sa naprieč celým mestom. V limuzíne som nikdy nesedela. Cítila som sa tak trochu výnimočne. Celú cestu sme nič nepovedali, len sme sa na seba pozerali. Mortimer, vyzeral trochu nervózne.
Obrázok
Keď sme dorazili pred školu, Mortimer sa vytackal pred dvere, aby mi ich otvoril. Bol celý nesvoj a ja som z toho začínala byť nervózna. Chcela som sa ho spýtať, či je v poriadku, no vtom ma chytil za ruku a odtiahol do rohu miestnosti a začali sme tancovať do rytmu pomalej hudby.
Obrázok
Chvíľu sme sa len tak kolísali zo strany na stranu, keď v tom si ma Mortimer privinul k sebe, položil svoju hlavu na moje rameno a zašepkal mi do ucha:
„Bella, prirástla si mi k srdcu.“
Bola som taká šťastná, že som sa nevedela zbaviť úsmevu. Ešte chvíľu sme sa s Mortimerom držali za ruky a hľadeli si navzájom do očí. Potom ma odviedol pred objektív fotografa, aby sa táto vzácna chvíľa mohla zvečniť naveky. Hneď ako fotograf stisol tlačidlo na fotoaparáte, zapípal mi mobil v Mortimerovom saku. Vybrala som ho prečítala som správu.
„Už musím ísť, doma ma potrebujú,“ povedala som mu a vybehla som zo sály s fotkou v ruke vytáčajúc číslo taxi služby.
Obrázok
Nemala som tušenie čo budem robiť. Ešte raz som si prečítala správu, akoby som tým mohla zmeniť pravdu.
Som späť. Nemôžem sa dočkať, kedy ťa opäť uvidím. Don.
Obrázok
Hneď ako som vošla domov položila som fotografiu, zobrazujúcu dokonalé šťastie, na poličku. Ak je pravda, že sa Don vrátil, moje šťastie je čochvíľa preč.
Obrázok

Pokračovanie nabudúce...:)
dúfame že sa vám páčilo :)
Naposledy upravil Nemesix dňa Ned 19 Máj 2013, 22:36, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Simko » Ned 19 Máj 2013, 22:20

Veľmi dobrý dielik! Páčil sa mi!
Som zvedavý na pokračovanie! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Ned 19 Máj 2013, 22:36

Dík! :wink: ... zvedavý som aj ja, to mi ver :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Simko » Pon 20 Máj 2013, 13:36

A ta úprava fotiek je fakt skvelá! :)
Hlavne tá ako spolu tancujú! :) Fakt sa vám podaril!
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Fuzz33 » Pon 20 Máj 2013, 14:35

strašne sa mi ľúbia :) Nem. vie krásne upravovať :)
Naposledy upravil Fuzz33 dňa Uto 21 Máj 2013, 19:00, celkovo upravené 1
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod NiQush » Pon 20 Máj 2013, 22:29

wooow, komplikace? Jsou rozkošníí :)
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Ako sa to vlastne stalo

Poslaťod Nemesix » Str 26 Nov 2014, 15:55

Tak, rok sa tu tento príbeh nepohol :) ..a rozhodla som sa, že možno by som s ním pokračovala,ale postavy-Belly a Mortimera atd. budú možno trocha inak vyzerať :) ..keďže prednedávnom,som hru kompletne preinštalovala :) ..čo myslíte? :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia