Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Chcete viac obrázkov alebo textu?

Je mi to jedno
6
46%
Určite obrázky!
5
38%
Myslím, že sa mi viac páči text
2
15%
 
Celkom hlasov : 13

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Nemesix » Str 18 Jan 2012, 20:54

Dosť dobré. :shock: ..perfektiš.. :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Str 18 Jan 2012, 21:08

thx :) asi ste si všimli, že tam mal byť ešte jeden obrázok ;) ale dúfam, že to nevadí, obrázky Kitty ešte budú...
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 19 Jan 2012, 14:02

Tak to by mi nenapadlo :shock: Super, len mohli by byť tie časti trošku dlhšie :)
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Štv 19 Jan 2012, 16:23

Je to naozaj zaujímavé, no cchela by som toho trochu viac o Belle, ale tuším že to príde čoskoro. Takže palec hore :good:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Štv 19 Jan 2012, 21:23

ďakujem Vám, ale nový dielik bude možno až v sobotu... ešte neviem, lebo nestíham :( ale bude najneskôr v pondelok
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Štv 19 Jan 2012, 22:46

Pekné, mno mohli by byť tie dieli dlhšie, ale to nevadí :)
Jasnačka že nevadí, pokračuj vtedy, keď máš čas :wink:
My ťa nesúrime :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pon 23 Jan 2012, 21:16

Kittina verzia
Po rozhovore s Kitty som sa mierne otrasená pobrala domov. Zasiala do mňa mnohé pochybnosti že som naozajstná dvojníčka Belly Goth, ale bola som rozhodnutá prísť zase. Tak som sa okolo tej jedenástej vybrala na cintorín. Za ohradou cintorína som našla semienko, mohol to byť zaujímavý nález. A keď som od neho bola tak na dva metre, zjavila sa predo mnou Kitty. Dnes už vyzerala priateľská nuž sme sa dali do reči. Skamarátili sme sa na počudovanie rýchlo. A ona mi zatiaľ rozprávala zaujímavý príbeh...

Bol rok tisíc osemsto štyridsaťpäť, krásna, tmavá noc, na oblohe svietili hviezdy a mesiac, krása. A uprostred tejto noci, na terase sira Juana, známeho svojou záletníckou povesťou, sa rozsvietilo zelené svetlo. Vo dome bol večierok na zásnuby Kassandry, dcéry lady Gothovej a sira Juana. Na rozľahlej terase nebolo široko ďaleko nikoho, len lady Gothovej, Belly, ako ju voláš ty, a jej dcéry. Bella mala na sebe krásne, červená šaty s jemnými čipkami. Pamätám si veľmi presne, aké boli. Bola som totiž jedna z tých, ktoré ich obdivovali, dala si ich ušiť predsa až vo Francúzsku. Jej dcéra mala tmavo fialové šaty so šnurovačkou, nič extra, ale zase nie ani chudobné. A to svetlo vychádzalo z čudesnej masky zavesenej na stene. Bola to maska z dreva znázorňujúca tvora so zelenou tvárou a veľkými očami...
Obrázok Kitty sa odmlčala a vzápätí pokračovala.
...desivého, strašného, naháňajúceho hrôzu. A to zelené svetlo rozsvietilo tvár masky. bolo žiarivé, a predsa tmavé, zelené a predsa v ňom bol kúsok z temnoty noci. Maska rozďavila ústa do strašného úškľabku. "Lady Gothová, ste jedinečná žena. múdra, milá, krásna... A preto s nami odídete. A vtedy sa na oblohe ukázal tmavý kruh, ktorý lietal nad domom sem a tam. Ty by si ho nazvala UFOm. A rozžiarilo sa zelené svetlo, priamo z toho taniera. A zmizlo. Tanier, svetlo aj lady Gothová.
"Od tej chvíle ju nikto nevidel." uzavrela Kitty. "Ale ako si vedela čo sa stalo?" spýtala som sa jej, zakrývajúc nedôverčivosť. "Predsa som tam bola! Bola som tam ako duch, zomrela som mesiace predtým, ako lady zmizla. Mala som sa vydať za sira Juana. Lenže po tom, ako ma zavreli do žalára zrušil zásnuby a zasnúbil sa s Kassandrou, mojou vlastnou sesternicou!" cítila som jej zatrpknutosť. Bola nahnevaná, zjavne Juana chodila "navštevovať" a on sa budil celý spotený a s výkrikom na perách...
Obrázok

"V poriadku, ďakujem. A... Bella sa nikdy nevrátila však?" spýtala som sa. "Nie. Nikdy. Až doteraz." mala na mysli mňa. Samozrejme. Som dvojníčka, ešte k tomu z rodiny. A moju neviem koľko krát prababičku podľa Kittiných slov uniesli mimozemšťania...

"Ááááá!" zobudila som sa zo zlého sna. Boli v ňom samí ufóni a Kitty, a ufoni a Kermit, a Bella.....
Obrázok
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pon 23 Jan 2012, 21:18

Taká amatérska koláž či čo :lol:
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Nemesix » Pon 23 Jan 2012, 22:08

Pekné to je..a takú koláž ani ja neviem urobiť..:D ...Teším sa na ďalší..:)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Pon 23 Jan 2012, 22:44

Mno, pekné to je! :) Hlavne zaujímavé. No dala by som toho viac, toto prečítam veľmi rýchlo. Ale suprové to je :good: len tá hlava :shake: Ale nech, veď to je strašidelnejšie. No pridala by som aj trochu viac tých poznatkou, niečo vymyslieť...a tak :D
inač, krásna koláž :clap: len veľmi ma zaujíma ten malým mimozemšťan, budeš aj o nom rozprávať? :yes: :mrgreen:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 24 Jan 2012, 00:10

Dobré ale dúfam že sa to bude odohrávať aj inde ako na cintoríne :)
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Uto 24 Jan 2012, 19:50

O mimozemšťanovi nebude :) je to len fotka z TS2 lebo inú som nemala. Ale pokúsim sa "cestovať" s Bellou po svete, vymýšľať ďalšie zápletky, možno aj lásku ako v správnom príbehu :D
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Uto 24 Jan 2012, 21:11

Troška škoda.. :(
Ale teším sa, kedy bude ďalší diwelik? :D :unknown:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Štv 26 Jan 2012, 21:46

noo, neviem, možno v piatok. mám teraz veľa roboty do školy, tak sapokúsim v piatok na fotiť :)
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pia 27 Jan 2012, 22:15

Staré sídlo
Rozhodla som sa nájsť sídlo sira Juana, ako ho nazvala Kitty. Vedela som, že musí byť v meste, lenže kde? Spýtala som sa ľudí a tí mi odvetili, že pri skalách sa nachádza nejaký starý dom. A našla som ho. Dom bol schátraný, porastený machom, jedna časť steny na poschodí bol zrúcaná, kde-tu chýbali parkety a schodisko uprostred obývačky?! Zariadenie bolo až príliš v poriadku, narozdiel od stien a podláh. Všetko však bolo zaprášené stosedemdesiat ročnou špinou.
Obrázok
Obdivovala som sochy a zariadenie, obrazy, ale videla som, že niektoré veci chýbajú. Napríklad v jedálni dve stoličky..
Obrázok
Obrázok
Bolo to úžasné. Aj kuchyňa! Stará, a predsa moderná, ale chcela som vyjsť hore, na balkón, o ktorom hovorila Kitty. Pozrela som na schodisko.
Obrázok
vyzeralo, že ešte vydrží, ale nebola som si tým istá, postupovala som opatrne, až som sa dostala hore a začala som obdivovať obraz na stene.
Obrázok
I tu chýbali parkety a zábradlie na schodoch. Ale opatrne som našľapovala až som sa dostala na balkón.
Obrázok
výhľad bol super, ale po maske ani stopy.
Obrázok
Kde len môže byť? Mala som pocit, akoby si zo mňa Kitty vystrelila. Ale v tom ma niečo napadlo. Väčšina dievčat si zvykla písať denník! Okamžite som sa vrhla do spálne.
Obrázok
Aj som našla to, čo som hľadala. Dychtivo som hľadala rok tisíc osemstoštyridsať päť. To, čo som si prečítala bol zdrvujúce.
Obrázok
A tá hrozná Kitty Landgraabová Možno, že má so zmiznutím mojej matky niečo spoločné. prechádzala som prstami po slovách nepochybne napísaných rukou Kassandry Gothovej. Atrament nedokázal vyblednúť. V komode pod šatami bol zjavne dobre ukrytý. Ale čo tam robil, ak Kassandra zrušila zásnuby? Ako sa tam len dostal?
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia