Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Ukážte svoj talent v písaní alebo natáčaní príbehov v 3. generácii Simov!

Moderátor: Totodile7625

Chcete viac obrázkov alebo textu?

Je mi to jedno
6
46%
Určite obrázky!
5
38%
Myslím, že sa mi viac páči text
2
15%
 
Celkom hlasov : 13

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pia 24 Feb 2012, 23:21

Vzala si ho pre peniaze?!
"Isabella, zlatíčko, nechcem ťa vyháňať, ale mala by si už ísť." povedala McHowersová. Zadívala som sa na ňu. "Prepáčte, ale... nemôžem tu ostať?" spýtala som sa jej. "Pravdaže môžeš, veď sme rodina. Môžeš ostať v Kassandrinej izbe. Koniec koncov, možno v tej izbe ešte niečo nájdeš." mykla plecami. "Ja som už stará, nemôžem vytrhávať dosky z podlahy. Dobrú noc, Isabella." zaželala mi a ja som sa vytratila do Kassandrinej izby aj s škatuľkou a starým článkom z novín. "Bella Gothová, prečo si taká záhadná?!" spýtala som sa samej seba a hodila som sa na posteľ. Vtom som vyskočila ako pružina. Čosi je v posteli!Mám nožnice, spomenula som si. V kabelke. Otvorila som kabelku a vytiahla žalostné manikúrové nožničky. S námahou som rozstrihla matrac. Vyhádzala som z neho molitan v pásoch. Cítila som sa ako princezná na hrášku - bolo to tam. Nová indícia, ďalšie nožničky na rozstrihnutie jednej nite z pavučiny okolo Belly Gothovej. Bol to obraz!
Obrázok
Ale akýsi zvláštny. Obraz na posteli? Malo to asi znamenať zvečnenie lásky. Lenže ako zistím, kto je na tom obraze, veď sú to len kontúry! Počkať, čosi mi to pripomína. Čosi známe a predsa neznáme, akoby zo sna... Ale to predsa nemôže byť pravda! Veď je to sám Mortimer Goth a Bella Gothová! Kdesi tú fotku mám, myslím, že som si do kabelky hodila zopár fotiek, nech ich môžem ukázať pani McHowersovej, ale nebolo ich treba. Keď ju k tomu priložím... Niet pochýb, že ide o nich dvoch. Ale kto to sem mohol namaľovať, hádam si sem Kassandra nezavolala maliarov na to, aby jej namaľovali na posteľ fotografiu, a ešte k tomu len kontúry.
Obrázok
Ach, ako to, že som si to nevšimla? Ten malý podpis v rohu, ale to nieje podpis, je to...
Obrázok
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Sob 25 Feb 2012, 16:26

No, tak to je zvláštne... V hlave sa mi teraz motajú všeljaké odpovede, čo a ako sa stalo Belle :shock: .
To som ani nečakala. No, tak to je naozaj Ú Ž A S N Ý D I E L :good:
Taká maličkosť a rozmýšľam nad tým tak dlho... :roll:
A čo keď Mortimer zistil že je Bella s ným iba kôli peniazom a zavolal svoju kamošku Dinu a Dina si zavolala kamošov svojho prapra...dedka mimozemšťana...?- Aká blbosť :mrgreen:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 25 Feb 2012, 19:34

Dobré, no ja si myslím že Bella bola typ človeka (simíka) čo by si nikdy nevzal niekoho pre peniaze. Neber to nijak že by mi to vadilo, je to iba môj názor, uvidíme ďalej.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Štv 01 Mar 2012, 19:53

Hej Flora, asi máš pravdu, ALE, aj na tej stránke od Nemesix bolo, že si Bella vzala Mortimera pre peniaze, ale teraz neviem, a som z toho zdesená! :o
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Totodile7625 » Pia 02 Mar 2012, 00:13

Ja si myslím že sa netreba držať presných faktov. Mimo to, to čo je na sim wiki, alebo bárs kde inde nemusí byť nutne pravda. Kedže je to tvoj príbeh zuzu, tak by tá Bella mala byť práve taká akú si ju Ty predstavuješ. :wink:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Pia 02 Mar 2012, 10:39

Áno :wink:
Ja viem, že stále otravujem...ale kedy bude približne ďalší diel?
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Sob 03 Mar 2012, 21:33

Vieš čo, v poslednej dobe ma nejako Sims nebaví, ale fakt, fakt, fakt sa pokúsim čo najskôr. Ak ste si všimli, posledné dva (boli to tuším dva) diely boli bez fotiek zo Simsu, lebo som ako si nemala chuť zapínať Sims.. Lenže to sa, dúfam, zmení a diely budú pribúdať :)
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Ned 04 Mar 2012, 21:59

Keď nebudú fotky, nevadííí :) Ale aspoň fotky Belly Goth (Sims 2, z internetu) by párkrát mohli byť a to yb stačilo :)
Lebo, ak mám povedať pravdu, je skvelý ten text aj sám o sebe.. :) :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pia 09 Mar 2012, 20:36

Ďakujem, Ďakujem, ďakujem :oops: ! Strááášne ma teší, že sa ti to páči!
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Pia 09 Mar 2012, 22:42

Klementína Marjourjé
Po noci strávenej na "svadobnej posteli Belly Gothovej" som ráno odišla rovno do domu Dona Juana. Napadlo ma, či nezanechal nejaké stopy, možno dokonca starý album s Bellinou fotkou! Ach aká by to bola nádherná predstava, vidieť jej tvár, tvár Belly Gothovej, mojej pra pra pra- babičky, vidieť, či bola skutočne taká bohatá, či naozaj bola taká krásna, ako sa hovorilo. A či bola obľúbená. Čo taká fotka z večierka? To by bolo úžasné! Hľadala som v dome, až som v knižnici prešla všetky knihy. A posledná mala obal z vyblednutej kože purpurovej farby, na obale bolo krasopisom napísané Album a vnútri boli fotky žien, ako inak - Don Juan bol známy sukničkár. Pri každej bolo meno a dátum (ktovie čoho? :D ) a niekde uprostred v albume bola fotka ženy vo fialových šatách, čiernych vlasoch - odfotená bola v noci.
Obrázok
A pod ňou bolo meno ktoré som očakávala. Prešla som prstom po fotografii - uchvátila ma sila myšlienok. Bella Gothová, hrozne sa na mňa podobá. Alebo ja na ňu? Ako to mohol len Juan spraviť? A Bella? Prečo podviedla Mortimera? Pozrela som sa na Bellu. Vyzerala nevinne, jej bledá tvár svietila ako hviezdy na nebi a šaty vyzerali luxusne, ale jemne. Bola to táto Bella, ktorá si vzala Mortimera Gotha pre peniaze a podviedla ho s Donom Juanom? Nie, nechcem vidieť jednu, no, že ju tak musím nazvať, zlatokopku. Mortimer bol síce bohatý, ale vziať si ho pre peniaze? A čo známe sestry Dina a Nina Calienttové, milenky Dona Juana a zároveň ženy, ktoré chceli zviesť Mortimera?
Obrázok
Obrázok
a natrafila som na jednu fotku pod ktorou bolo napísané: Klementína Marjourijé.
Obrázok
Naposledy upravil zuzu456 dňa Uto 10 Apr 2012, 16:17, celkovo upravené 2
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 09 Mar 2012, 22:54

Dobré, lepšíš sa v písaní :good: Ale neviem... Fotka naozajstnej ženy sa mi sem nehodí ale to je len detail. :)
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Alisiq » Sob 10 Mar 2012, 09:23

Súhlasím s Florou :good:
Je to krásne napísané. A napínavo... :D
Nina je veľmi pekne urobená :) :wink:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Sob 10 Mar 2012, 20:05

Ďakujem, len nemám momentálne čas upravovať fotku, tak som sem aspoň nejakú dala :?
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod Laira » Pon 19 Mar 2012, 17:09

krásný příběh :clap:
Život je boj, tak se tady pozabíjejte, já bych z dovolením prošla. =-)
Obrázok užívateľa
Laira
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Ned 04 Sep 2011, 12:03
Bydlisko: Říše divů
Pohlavie: Simka

Re: Bella Goth - čo sa vlastne stalo?

Poslaťod zuzu456 » Ned 08 Apr 2012, 18:08

Je mi fakt ľúto, že som sem nedala tak dlho Ďalší diel, ale už sa na tom pracuje
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť