Domčeky od zuzu456

Priestor pre "staviteľov". Teraz sa v architektúre môžete poriadne vyblázniť!

Moderátor: Totodile7625

Domčeky od zuzu456

Poslaťod zuzu456 » Sob 21 Jan 2012, 12:22

Mám tu jeden moderný dom, veľký, s tromi poschodiami, bazénom a miestami pre štyri autá. Takže, tu sú obrázky.
Obrázok
Obrázok
jedáleň:
Obrázok
obývačka:
Obrázok
kuchyňa (a časť obývačky)
Obrázok
POSCHODIE - poschodia sú rovnaké, 4 spálne, každá mí vlastnú kúpeľňu
terasa:
Obrázok
izba
Obrázok
Obrázok
pohľad zhora - 2. poschodie
Obrázok

no, nič moc - je to iba taká škazuľa s presklenou stenou :)
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 21 Jan 2012, 16:52

No... Ja nechcem moc kritizovať keďže neviem postaviť ani dom bez poschodia ale je mi to veľmi čudné ako je tam ten betón/štrk že pásik, okolo sochy, potom pod ležadlami a pod autami zase nič. To by som buď nejak vyplnila alebo inak umiestnila autá a bazén (a to okolo bazéna). Ale inak vnútri sa mi veľmi páči ako si to zariadila. :wink:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod schnegy » Sob 21 Jan 2012, 17:25

Dom ako taky pekny aj ked ta omietka sa mi na nom nepaci, teda tie flaky, ktore by mali byt kamen? Neviem, posobi to neprirodzene. Inak exterier je trosku prazdy, bolo by tam treba este cosi pododplnat :wink:
Interier. Tam mas obrovske priestory... To nie je dobre, strasne zle sa to zariaduje tak, aby nebol pocit prazdna. A je to zbytocne narocne aj pre pocitac. Velka moderna vila sa da spravit aj bez prazdnych priestorov :wink: Napriklad ta spalna mi pride uplne nedorobena. Ale prizemie je vcelku okej :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod zoidy97 » Ned 29 Jan 2012, 14:30

Příjde mi, že tam máš až příliš oken. A zkus se odbourat od "krabicový pravidelnosti". Taky bych zmenšil místnosti, nebo tam dal alespoň poloviční stěny, či bar. Zkus si s tím víc pohrát. ;)
Obrázok užívateľa
zoidy97
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str 10 Nov 2010, 21:27
Pohlavie: Sim

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod zuzu456 » Ned 29 Jan 2012, 16:09

Po vašej kritike (ktorá ma dúfam posunula dopredu), sem pridávam ďalší domček, snažila som sa ho spraviť útulný, moderný a použiť aj nejaké tie vzory a podobne. Je to taký letný domčúrik so záhradkou. Je vhodný pre mladú rodinu s dieťaťom, z "kancelárie" sa dá spraviť detská izba.
Pohľad spredu a z boku:
Obrázok
Obrázok
Zhora:
Obrázok
Obrázok
Obývačka:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Kuchyňa (a kúpeľňa):
[img]´http://img27.imageshack.us/img27/2098/screenshot68r.jpg[/img]
Obrázok
Obrázok
Spálňa:
Obrázok
---Poschodie---
Hala:
Obrázok
Kancelária (pracovná miestnosť - ako chcete)
Obrázok
Obrázok
Terasa - balkón:
Obrázok
Obrázok
Očakávam nejakú kritiku (hocijakú) a dúfam, že tento dom je lepší než ten predtým.

P.S: V tomto dome býva Bella z môjho komixu http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php?f=32&t=1424
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod schnegy » Ned 29 Jan 2012, 18:48

Rozmerovo je to omnoho lepsie, priestory si vyplnila aj ked stale tomu chyba taky smrnc. Ale neboj sa, to sa bude len zlepsovat :wink:
Domcek zvonku je pekny, zlta je pozitivna farba. Ja osobne mam rada velke okna aj vela oknien ale pravdupovediac tieto velke, od stropu az po podlahu sa na tento typ domu nehodia.
Prizemie je zariadene pekne, na poschodi je vidno, ze sa tam este velmi nebyva. A farieb sa nemusis bat, len si davaj pozor na prilisne kontrasty, napr. oranzovana kuchyna a cierne spotrebice v nej biju do oci. Taka by mohla byt napr. v nejakom dome, kde byvaju studenti. Aspon teda tam, by som ju skor prijala.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod zuzu456 » Pon 30 Jan 2012, 19:44

Ďakujem! Myslím, že som sa rozmerovo fakt zlepšila - oproti tomu obrovskému domu... no musíte uznať. Myslím, že tento domček sa mi vydaril oveľa viac než ten predtým. Teraz idem prerábať jeden EA dom, tak uvidíme, či sa podarí...
To, ako vyzerám, zistíš očami, ale aká som, ti povie iba srdce
Obrázok užívateľa
zuzu456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Pon 13 Apr 2009, 17:11
Pohlavie: Simka

Re: Domčeky od zuzu456

Poslaťod Alisiq » Pia 10 Feb 2012, 21:58

1 dom mi nie je veľmi "sympatický", pripadá mi tak... otvorene. Všetko je vidieť. Je tam veľa vynechaného miesta. Veľmi sa mi nepáči :( .
2 dom sa mi z vonku celkom páči, určite je lepší. No bije sa tam "moderno s vidiekom". Najlepšie je vybrať si iba jedno, nie obidve :) .
No z vnútra ma veľmi príjemne prekvapil. Je to veľmi pekné, nie je to slabé na doplnky a dizajn :good: .
Je to pekné, farebné :D . Páčia sa mi tie steny.
Obývačka je krásna-fialová.
Kuchyňa tiež pekná-modernejšia.
Spáľna je veľmi pekná, no prefarbila by som stenu. Dieťa by som dala do inej izby, tá izba je suchá.
Ostatné izby sú tiež pekné, ale tieto ma oslovili. :good: :mrgreen:
Všetko :mrgreen:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka


Späť na Domy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť