Simovia a rodinky od schnegy

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod schnegy » Pon 08 Okt 2012, 23:27

Dakujem pekne. Snazila som sa, aby posobila trochu inak, nie prilis ludsky, ked uz je to upir.
Simko tie vlasy netusim, mozem sa ti na ne pozriet ale na 90% si myslim, ze je to Newsea.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Totodile7625 » Uto 09 Okt 2012, 08:24

Veľmi sa mi páči ... len ten modrý lesk na vlasoch by som asi zmenil. Inak je naozaj krásna a neobyčajná. :good:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Simko » Uto 09 Okt 2012, 16:07

Schnegy prosím ťa a ta stránka je platená?? Lebo mi odtiaľ nejdu židne vlasy sťiahnúť :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod schnegy » Uto 09 Okt 2012, 20:07

Dakujem aj tebe Toto, chcela som spravit miernejsie odlesky ale nejak sa mi to nepodarilo :)
Simko, je to trochu OT, napisem ti SS.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 11 Okt 2012, 20:05

Tá upírka je desivá... ale v dobrom slovazmysle. :shock: Inak podľa mňa by sa hodila aj na čarodejnicu.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod schnegy » Str 26 Dec 2012, 21:27

Vdaka Flora. je to velka lamacka srdc :lol:

Vcera, ked uz su tie Vianoce, som si nasla cas aj na svojich simikov, chudaci moji, pol roka som ich poriadne nezapla aby som si zahrala (vid datum pri poslednom in-game prispevku...). Vratila som sa do Lunar lakes k Sophii a Michaelovi. Ona umelkyna, ktora strieda zamestnania, momentalne si zalozila kapelu a hrava na koncertoch. On je velky vojak na vrchole kariery. Trvalo jej dlho kym ho presvedcila, aby sa s nou zasnubil (strach zo zavazkov). Ale ziju spolu uz dlho.

Obrázok

Tu este jedna vcerajsia momentka z pozerania sa na hvieznu oblohu. Len by ma zaujimalo, co za mesiac to tam na oblohe maju, ked byvaju na Mesiaci :P

Obrázok

Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Nemesix » Str 26 Dec 2012, 21:40

pekne fotky, to lunar lakes vyzera fakt zaujimavo :) ..tvoria pekny par, len by som ich chcela vidieť viac zblízka :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod PrincessLeia » Štv 27 Dec 2012, 00:17

Velice zajímavý a originální pár. A vypadají velice pěkně. Plánují i děti? Líbí se mi její styl malby :P Fotky mají pěknou atmosféru. Doufám, že příspěvky ještě přibudou :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod schnegy » Štv 27 Dec 2012, 18:29

Dakujem. Snad par prispevkov pribudne :)

Sophia ma rada umenie, ako som povedala a je dusou tak trochu rebelka ale ked ide o srdcove zalezitosti je verna svojmu partnerovi. Prave preto jej dlho vrtalo hlavou ako ho presvedcit, aby s nou uzavrel manzelstvo. Nakoniec sa jej to podarilo az ked Michael ostarol, dosiahol vrchol kariery a bol spokojny so vsetkym, co vzivote dosiahol. Nezaprel v sebe disciplinu dlhorocneho vojaka. Kedze jeho srdce patrilo len jednej zene, nakoniec sa podvolil :) Je velmi mile ako maju obaja pozitivnu naladovku, nieco ako "pritomnost milovanej osoby", ked su vo vzajomnej blizkosti :)

Obrázok

Myslite, ze Sophie bola pekna nevesta? (Inak, je ORANZOVA po nastriekani opalovania pocas letnej slavnosti :down: )

Obrázok

Vzali sa v tichosti (po predchadzajucej bujarej rozlucke so slobodou, ktora sa nemoze zverejnovat, utrpela by ich dobra povest :lol: ) na terase svojho domu pri romatickom mesacnom svite.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

A vydali sa na svadobnu cestu do Al Simhary

Obrázok

No a kym Michael riesil zapeklite hadanky v hrobkach a zbieral relikvie (je odusevnenym lovcom pokladov), jeho novopecena manzelka si dala rady s horucavami po svojom :whistle:

Obrázok

A hoci miestna paparazzi fotila ako odusu, skandal vznikol az po milovani "na verejnosti" cize v stane... No a po navrate domov ich bude myslim cakat prekvapenie :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Nemesix » Štv 27 Dec 2012, 19:18

super vyzera, presne tak ako vyzerajú (asi) ľudia na mesiaci, taká netradičná má celkovo netradičné črty, ale pritom je taká zaujímavá :D ..a ten minipríbeh je super :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod PrincessLeia » Štv 27 Dec 2012, 19:31

Sophie je přímo krásná nevěsta! A opálení mi připadne, že ji sluší :wink:
Svatba byla též pěkná, ale chyběli mi přeci jen nějací svatebčané. Přišli nakonec? Měli to tak hezky přichystané, že by byla škoda, kdyby jim nikdo při tak důležité chvilce nedělal společnost :)
Tu náladovku neznám? Jsou pro ni nějaké podmínky? Myslíš, že spolu musí nějakou dobu být, aby naskočila? Zní velice romanticky.
Jinak se mi líbí, že tví simíci mají svůj charakter. Je to pro mě jedna z nejdůležitějších věcí při hraní u sebe i u ostatních. Aby simíci nebyli pouze loutkami, ale samostatnými osobnostmi :)
Že jim přeji krásné líbánky (a jestli jsem narážku pochopila správné, má minulá otázka má odezvu a bude mimčo! :P )
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Totodile7625 » Uto 01 Jan 2013, 14:10

Sophie je atipická simína, ale veľmi sa mi ľúbi! :good: A tá tretia fotka zo svadby mi pripomenula videá z TS2, ktoré naskočili keď sa simovia išli brať. :give_rose::
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod Nethon » Uto 01 Jan 2013, 17:39

Krásne :heart: :clap:
Not judge a book by cover ;)
Obrázok užívateľa
Nethon
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Pia 31 Aug 2012, 10:17
Pohlavie: Sim

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod schnegy » Uto 01 Jan 2013, 20:40

Dakujem(e) :) Toto, simka ako taka je vytvorom hry. Ale mejkap, oblecenie a cely zjav ma dokresleny mnou :)

Takze po navrate z Al Simhary... Simovia dostali tyzden dovolenky po svadbe, takze si stihli uzit este koniec leta na festivale. Michael sa horlivo zapojil do sutaze jedlikov. A vyhral!

Obrázok

Potom si ako sportovec na najvyssej urovni zasiel na kolieskove korcule. Pricom si nasiel velmi... ehm... zaujimavu spolocnost na odskusanie spolocnych piruet...

Obrázok

...pretoze jeho manzelka bola slaba, s bolestami zaludka, zavratmi. Myslela si, ze jej uskodilo horuce slnko v Al Simhare alebo Savarma kupovana na trhu. Nejako sa jej vsak zacalo zagulatovat brusko :)

Obrázok

A stale viac, az kym nebolo obom jasne, ze to teda nebude otrava jedlom ale nieco uplne ine. Potesili sa. Obaja tuzili po chlapcekovi. Najma Michael ako riadny sportovo a vojensky zalozeny sim, chcel mat nasledovnika v podobe muzskeho potomka. Takisto Sophia mala pocit, ze chlapec bude lepsi amozno len chcela potesit manzela.

Obrázok

Tehotenstvo uplynulo ako voda a nastal cas porodu. Po navrate z nemocnice vsak zvierala Sophie v rukach maly ruzovy uzlicek. Vacsinou to tak byva, nevyberieme si :)

Obrázok

Ale zda sa, ze otecko je stastny napriek vsetkemu a malu Elisu si hned oblubil. Hoci sa sprvu bal, aby male dietatko svojimi silnymi svalnatymi rukami nerozpucil :D No pociatocny stres ho velmi rychlo opustil a bol velmi stastny z noveho prirastku do rodinky.

Obrázok

A samozrejme to museli obaja patricen oslavit so vsetkymi svojimi znamymi.

Obrázok

Zial, jedna upirka neskoncila po hostine dobre. Asi sa prejedla ludskeho jedla a zrejme umrela od hladu... Bolo to ale dost neprijemne zakoncenie vecera. Najma ked mi jej nestastny manzel este den pobehoval po pozemku a cely cas vyplakaval...

Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simovia a rodinky od schnegy

Poslaťod schnegy » Pon 07 Jan 2013, 01:52

Na jesseny festival sa rodicia vybrali si trochu oddychnut od kolobehu, ktory sa im zacal po narodeni malej Elisy.

Obrázok

Sophia vyhrala sutaz v jedeni cucoriedkoveho kolaca ale zda sa, ze nebola prilis nadsena, tvari sa skor ako zombie... Trochu ma sklamalo, ze simovia nedostanu ziadnu vyhernu maslu alebo nieco...

Obrázok

Obrázok

Jesen ubiehala dallej pracovno-povinnostne. Teda mala sa hrala a hrala, maminka vybavovala telefonaty a predavala svoje obrazy, pritom zacala robit na velkej zakazke, ktoru dostala (namalovat 10 obrazov pre obchodne centrum) a Michael ako astronat robil narazovo, inak sa vykytoval vacsinu casu doma a vylepsoval zariadnie domu. Apropo. Prestahovali sme sa do noveho.

Obrázok

Obrázok

Kedze zacinalo byt stale chladnejsie, simici si zacali kurit. A neznasam tie krby. Vznikol mi vdaka nim poziar asi 4x...

Obrázok

Az som zistila, ze sa daju vylepsit na ohnuvzdorne. Chvalabohu.

Obrázok

Medzicasom stihla oslavit narodeniny aj Sophie.

Obrázok

A koncom jesene rodinka zazila prvy sneh v zivote.

Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia