Simíkovia od Alisiq

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Alisiq » Pon 22 Apr 2013, 20:08

Ďakujem, snažila som sa ju presne vyrobiť na ten crazy spôsob :) :lol:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Flora Kreslená » Str 24 Apr 2013, 10:07

Krásna. Páči sa mi na nej, že nie je tuctová a zároveň je veľmi pekná.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Alisiq » Str 24 Apr 2013, 21:42

Ďakujem :) A teraz pridávam ďalšiu siminku. Volá sa Amanda Laren ... Išla som hrať Sims, keď som zrazu zbadala, že som dlho nehrala za túto siminku (býva sama v jednom dome) a tak som si povedala, že ju upravím a začnem za ňu trošku hrať... Najprv som sa na ňu pozerala a nemohla som uveriť, že som ju kedysi vytvorila ja, veľmi sa mi totiž nepáčila :D :lol: ...
Zasa nejaká tá upravená fotka... :mrgreen:
Obrázok
A tu je PRED a PO...
Obrázok
Obrázok
Že "UPS" :D
Obrázok
Tu je taká zlatá :lol:
Obrázok
A to je na dnes všetko :) :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Nemesix » Str 24 Apr 2013, 22:16

je krásna,.samozrejme až po zmene :D ..vyzerá tak mladšie :D ..tá upravená fotka je super :good:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 25 Apr 2013, 10:18

Mne sa páčila aj pred zmenou, ale to bude tým, že sa mi nepáčia nesimskové oči. Inak je krásna v oboch prípadoch. A tie zajačikové šaty :heart: :lol:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Alisiq » Pia 26 Apr 2013, 07:49

Ďakujem :oops: Flora, ak chceš, pošlem ti link na tú stránku kde som tie šaty stiahla :) ...Včera som našla ďalšiu siminku, ktorú som vytvorila dávno. Začalo ma baviť upravovať moje siminky :D Táto sa volá Nicki Cens.
Upravená fotečka :lol: ...
Obrázok
Tu je zblízka :D
Obrázok
Viem, že má zvláštne oči, ale to je naschvál :) .
Obrázok
Tri fotečky, no... :cry: Nabudúce to bude ale aj s príbehom! :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Nemesix » Pia 26 Apr 2013, 08:21

je pekná veľmi, taká prirodzená,.:) ..a oči má krásne,,.naoopak sa mi páčia,..pekne jej ladia s pozadím,.resp. pozadie s jej očami :lol: ..ale fakt pekné fotky a je aj pekná :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Flora Kreslená » Str 01 Máj 2013, 17:42

Veľmi pekná simka, jedna z mála, čo sa mi páči viac v C-A-S :) A ten link na šaty mi dávať nemusíš, ja nedownloadujem.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod PrincessLeia » Str 01 Máj 2013, 17:52

Ta se ti velice podařila. Moc pěkná mladá dívka :good:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Alisiq » Štv 02 Máj 2013, 12:34

Ďakujem za tieto komentáre, veľmi ma potešili :oops: :) Teraz som si ale preinštalovala Sims 3, tak to bude trochu trvať, kým zasa nazbieram dobré downloady :D . Bude to ťažké :( :lol: Môžem sa opýtať, kde by som mohla nájsť nejaký super make-up (aj tie kontaktné šošovky :D (nesimíkovské oči)) a nejaké vlasy? Plosííím! :mrgreen:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Heriett » Štv 02 Máj 2013, 18:09

Simíny sa mi páčia s som rada, že ten môj wannabe obraz slúži. :lol:

Downloady? Dosť veľa vecí je teraz na Tumblr, skús vyhľadať stránky, ktoré robia zoznamy downloadov (napr. http://www.sims3updates.net, ale majú len povyberaných ľudí, takže veľa vecí z blogov tam asi nenájdeš) ono takto sa to ani nedá, pretože od jedného stiahnem vlasy, od druhého tričko, od ďalšieho šošovky, atď. Všetko mám v záložkách ako pako a potom, keď niečo spravím a chcem k tomu pripísať zoznam downloadov, len všetky preklikávam ako úplný dement, lebo ja si to nemôžem napísať na papier (zapamätať) a potom len podľa názvu rozklikávať. :lol:
Oči používam teraz tieto: http://moonskin93.tumblr.com/post/33529 ... total-iris
Predtým som používala: http://www.modthesims.info/download.php?t=397231
Make-up, hmm... IN3S mala dobré lipsticky, ale zrušila si blog. Ak by si chcela, mohla by som Ti ich zabaliť a poslať, ale nemám všetky.
Vlasy sťahujem väčšinou pretexturované, buď od http://ageiha.livejournal.com/ alebo od http://paint-stroke.blogspot.sk/. Hovorím, skús si niečo vygoogliť, každému vyhovuje niečo iné. :mrgreen:
Joke? What do you mean?
Obrázok užívateľa
Heriett
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 01 Nov 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Alisiq » Štv 02 Máj 2013, 18:31

Googliť som skúšala, ale nič pekné mi nevyhľadalo :? Ale tiež vyhľadávam nejaké downloady aj cez tumblr, ale už sa trochu bojím :( Veľmi ďakujem za linky, Heriett! :) Veľmi sa mi páčia!
Môžem sa ešte opýtať, či je thesimsresource (alebo ako...) zdarma? Lebo som niekde videla, že sa musím zaregistrovať...
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Nemesix » Štv 02 Máj 2013, 21:04

je to zadarmo, iba sa tam musiš registrovať, a potom už záleží na tebe, či si niektoré platené veci kúpiš,.ale to si myslím že nie :D ..takže máš tam dosť vecí, väčšinou sú zadarmo, niektoré ktoré sú platené máš však aj napr. že na jeden deň zadarmo tiež :D ..takže takto :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Heriett » Štv 02 Máj 2013, 21:05

MASTERPOST IS COMING...

Tumblr? Čoho prosímťa? :)
TSR je zdarma do určitej hranice. Po registrácii môžeš sťahovať veci, čo si autori nespoplatnili. To sú väčšinou také veci, že nič moc. Inak ak chceš stiahnuť nejaký platený download (označený takou modrou páskou a nej bielym "SUBSCRIBER"), treba si na TSR kúpiť niečo ako predplatné (http://www.thesimsresource.com/shop), čo je samozrejme blbosť. Už podľa mňa dosť platíme za veci EA, nie ešte týmto neofíko stránkam. Preto existujú veci ako SimsCave a niečo ako index platených downloadov. :)

Hodím Ti sem pár linkov, čo mám v záložkách, môžeš si to niekedy preklikať.. :D
Viac už som nemala. :mrgreen:

Hmm, niekto ma obehol s tým TSR. :fist: :lol:
Joke? What do you mean?
Obrázok užívateľa
Heriett
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 01 Nov 2011, 21:58
Pohlavie: Simka

Re: Simíkovia od Alisiq

Poslaťod Alisiq » Pia 03 Máj 2013, 21:38

:shock: Tak za toto Heriett, som ti nesmietrne vďačná! :) :good: Určite mi to pomôže :)
A ďakujem Nemesix, už sa tam nebojím zaregistrovať :D :lol:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia