Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Str 17 Okt 2012, 19:28

Rozhodol som sa, že vám predstavím jednu rodinu, za ktorú momentálne hrávam. Dopredu upozorňujem, že nemám, žiadne downloady ani kolekcie, takže všetky predmety, oblečenia, účesy atď ste už určite videli.

Po dlhom skúmaní podstaty nadprirodzených bytostí sa mi zachcelo hrať za obyčajnú rodinu teda, aspoň z polovice. Začalo to tak, že som vytvoril veľmi rozvetvenú rodinu čarodejov a potom som vytvoril menej rozvetvenú rodinu úplne obyčajných simíkov.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Na týchto fotografiách je zachytená svadba medzi Ashley (čarodejnica) a Lucasom (smrteľník) na pláži v Sunset Valey.

Obrázok
Tu máme narodenie prvej a jedinej dedičky Madeline (čarodejnica po mame).

Obrázok
Madeline je už vo veku, v ktorom zápasí s pubertou a práve mieri na maturitný ples.

Obrázok
samozrejme nesmie chýbať zarámovaná fotka z plesu s novým priateľom.

Obrázok
Toto je už veľký skok dopredu. Madeline je ešte stále teenager a so svojou mamou každú noc trénovala mágiu pomocou kúzelníckych duelov. Ashley vynikala v alchýmii a namiešala pre seba a svoju dcéru elixír "Placatka s pořádným spánkem" takže celú noc lietali iskry z prútikov. Neskôr som pre moju rodinu (cez Lucasa) obstaral kameň mudrcov za body celoživotného šťastia. Keďže rodina vlastní včelín a majú veľké množstvo medu, Ashley sa rozhodla, že kameň mudrcov vyskúša jednu fľašku medu zmení na zlato. Lenže Ashley to nejak pokazila a namiesto medu premenila na zlato seba čo ju stálo vlastný život. Ostala skamenená v tajnej komore za posuvnou knižnicou kde ju nikdy nikto nenájde. Teda okrem náhrobného kameňa ktorý im zanechal Hrozivý Sekáč.

Obrázok
Táto posledná snímka zobrazuje pohreb zosnulej Ashley Martinezovej. Zúčastnili sa ho rodiny oboch strán (tí čo ešte neumreli na starobu) a taktiež aj priatelia a známi. Rest In Peace Ashley Martinez.

Viac fotiek nemám, lebo som ich fotil len pre seba a neplánoval som ich nikam vešať, ale ak by ste chceli fotky vlastnoručne postaveného domu, budúce osudy, alebo čohokoľvek iného čo sa týka rodiny Martinezovcov, rád vám všetko pofotím.
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Nemesix » Str 17 Okt 2012, 20:28

Pekné..takéto príbehové fotenie sa mi páči :) .kľudne pokračuj.budem rada ak dáš ďalšie obrázky :D
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Str 17 Okt 2012, 20:47

Ďakujem veľmi pekne :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Str 17 Okt 2012, 22:30

Predstavím vám pôvod rodiny Martinez

Obrázok

Obrázok
Eve Martinez: Síce nevyzerá ako stará bosorka, ale to bol zámer. Chcel som, aby vyzerala ako milo vyzerajúca babička. Nechcel som, aby budili pozornosť, keď je to jediná nadprirodzená rodina v meste.

Obrázok
Joseph Martinez: Samozrejme Evin manžel.

Obrázok
Grace Martinez: Dcéra Evy a Josepha, staršia sestra Ashley. Podľa mňa dosť podarený mix genetiky.

Obrázok
Ashton Martinez: Manžel Grace. Taktiež čarodej ako aj ostatný. Viem, že nevyzerá bohvieako, bol totiž vytiahnutý z priehradky prednastavených simíkov. Prečo Martinez? Lebo čarodeji berú priezvisko pre zmenu po ženách.

Obrázok
Cece Martinez: Toto dieťa je magický potomok Ashtona a Grace. Aby mala Madeline nejakú sesternicu.

Obrázok
Ashley Martinez: A na záver Ashley, od ktorej sa odvíja príbeh sa hneď po príchode do Sunset Valey odsťahovala do vlastného a žila tam sama pokým sa nezoznámila s Lucasom.
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Totodile7625 » Str 17 Okt 2012, 22:46

Tak zas konečne niekto kto tu má celú rodinku aj s príbehom. Paráda. :clap:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Str 17 Okt 2012, 23:09

Dík Totodile :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 18 Okt 2012, 20:01

SIMpatická rodinka :D
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Pia 19 Okt 2012, 17:09

Keď už máme predstavenú prvú polovicu rodiny, myslím, že je na mieste predstaviť vám aj zvyšok.

Toto je rodina Carterovcov.
Obrázok

Obrázok
Anne Carter: Mrzutá stará dáma. Chcel som, aby vyzerala, že si nepripúšťa starobu. Je vášnivou zberateľkou cenných drahokamov a rovnako ako jej syn Frederic sa riadi zákonmi spoločenskej etikety.

Obrázok
Paul Carter: Je neurotický génius. Narozdiel od svojej manželky Anne sa snaží ku všetkým správať milo (vyzerá byť pod papučou). Zvláštnosťou je, že v súčasnosti je jeho syn Frederic už starý dedko, zatiaľ čo on ešte stále žije. Je jediným žijúcim Madelineiným prarodičom.

Obrázok
Frederic Carter: Starší, a zároveň jediný Lucasov brat. Povahovo veľmi podobný mame, navyše je to veľký snob.

Obrázok
Cameron Carter: Je synom Frederica (bohvie od koho). Je lenivý a nešikovný, čo sú jeho jediné vlastnosti. Nuž, nie všetci môžu byť dokonalý.

Obrázok
Lucas Carter (teraz už Martinez): Na záver tu máme Ashleyinu veľkú lásku. Ale jeho vlastnosti a zručnosti si priblížime neskôr. Aj vám tá tvár pripadá dievčenská? :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod schnegy » Pia 19 Okt 2012, 18:57

Naozaj zaujimavi simovia, paci sa mi, ze kazdy ma svoj charakter doplneny zovnajskom. Tesim sa na ich pribehy :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Pia 19 Okt 2012, 21:00

V prvom rade sa chcem poďakovať všetkým, ktorý si prezerajú a komentujú moje príspevky. Je to vážne radosť čítať. Koniec koncov chvála sa dobre číta :P . Tak ešte raz ďakujem.

Pred tým, ako vám ďalej priblížim osud Martinezovskej rodiny po smrti nebohej Ashley, vám urobím vám prehliadku vlastnoručne stavaného domu. Vzhľadom na nedostatok financií je druhé poschodie nedorobené a exteriér už vôbec.

Pohľad zvonka:
Obrázok
Obrázok
Záhradka vyzerá strašne z toho dôvodu, že Ashley ako jediná sa o ňu starala. Pestovala si tam svoje mandragory a iné prísady do elixírov. Včelín bol tiež jej starosť. Bola nezamestnaná tak si svoje hobby mohla časovo dovoliť.

Obývačka spojená s chodbou:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Milujem tie meniace sa obrazy.
Obrázok
Obľúbené hojdacie kreslo. Bral by som také domov.

Kuchyňa spojená s jedálňou:
Obrázok
Obrázok
Želé fazuľky, Lucasove obľúbené. :lol:
Obrázok
Obrázok

Spálňa:
Najskôr patrila len Ashley, keďže bývala sama.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Pracovňa:
Obrázok
Obrázok
Je trochu temnejšia, to uznávam.

Tajná čarodejnícka skrýša v podzemí:
Síce vchod nie je extra tajný, ale keď budú financie bude všetko.
Obrázok
Obrázok
Ashley toho za svojho života veľa namiešala. Väčšina z toho sa už použila.
Obrázok
Za touto krásnou veľkou knižnicou sa nachádza onen vraždiaci predmet a pred ním zlatá socha Ashley.

Pohľad zhora:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Tamto na kraji je v celku prázdna Madelinina izba.

Hope you like it :wink:
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Uto 23 Okt 2012, 21:46

Prinášam vám novú kapitolu osudov rodiny Martinez, tzv. Život po smrti.

Ashley umrela a Madeline sa s tým odmietala zmieriť. Preto musel Lucas ostať silný, aby rodina neupadla do depresií.

Obrázok
Hneď na druhý deň mala ísť Madeline do školy, ale namiesto toho, aby sa išla vzdelávať odišla do cintorína, kde je pochovaná jej mama a ostala tam celé hodiny, počas ktorých mala byť v škole.

Obrázok
Balkón s výhľadom na krásy mesta je skvelým miestom, kde povoliť uzdu fantázií a pustiť sa do umenia plného farieb. Hneď ako sa Madeline vrátila z cintorína, pustila sa do svojej starej vášne. Maľovanie ju bavilo už ako malú, kým neobjavila svoj vrodený dar - čarovanie. Teraz na kúzla zanevrela a do skrýše odmieta vstúpiť.

Obrázok
Chvíľu po tom ako sa Lucas vrátil z práce sa jeho dcéra vytratila na rande s Elliahom.

Obrázok
Nanešťastie sa rande poriadne natiahlo a Madie ostala vonku po zákaze vychádzania. Samozrejme Lucas ju za to poriadne zvozil a udelil jej domáce väzenie. Stretne túto rodinu niekedy šťastie?
Obrázok

Obrázok
Deň potom si Madie naplánovala malú prespávačku. Pozvala priateľa a dávnu kamarátku Raviolu. Aspoň trocha rozptýlenia od veľkej straty.

Obrázok
Nasledujúci deň sa v škole konala výtvarná súťaž a keďže Madeline chodila na umelecký krúžok, povedala si "Prečo nie?" a dokonca vyhrala aj ocenenie.

Obrázok
Madeline nebola jediná na koho sa usmialo šťastie. Lucas si v ten istý deň splnil svoj celoživotný sen a stal sa slávnym športovcom. Všetko sa zrazu v dobré obracia.

Obrázok
A je to tu! Madelinein veľký deň. Musí dať zbohom detstvu a privítať život plný dospelosti.

Obrázok
Špeciálna fotka, ktorá vznikla pri úprave Madeline. No nevyzerá úplne ako mama?

Obrázok
Nechcel som nikdy žiadnu kolekciu, ale keď Diesel na mňa z toho regálu volala, no nekúp to :D Takto vyzerá prerobená Madeline.

Obrázok
Madelinin veľký deň zavŕšila maturita. Samozrejme prospela a navyše jej spolužiaci odhlasovali za ocenenie "Pravdepodobne bude mať veľkú rodinu" (or something like that).

Uvidíme ako sa bude osud rodiny odvíjať ďalej. :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod PrincessLeia » Uto 23 Okt 2012, 23:25

Hm... Pěkné čtení :) Těším se na další osudy Madeline :wink: Ten obraz, na jednom obrázku, namalovala ona? Jelikož ho z obyčejného modu nakupování neznám. Co se týče kostýmku na předposlední fotografii, tak je velice slušivý :wink: Diesel má asi pár pěkných kousků, jak vidím. Ale kupovat si ho díky tomu nebudu. Jinak mamince celkem podobná je, kdyby byla blond, o to více. Jsem zvědavá či bude i po matce pokračovat v čarování.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Fuzz33 » Uto 23 Okt 2012, 23:53

Díky Leia, keď budem najbližšie hrať, pofotím dôležité momenty :D ... Ten obrázok namaľovala ona, teda aspoň niečo také som čítal v popise keď vyšla zo školy. Tak som to pochopil, že ho namaľovala na súťaži a vyhrala. Mala ho v inventári :) ... Diesel má veľa pekných kusov oblečenia a niečo málo v móde nákupu. Je to moja prvá kolekcia na TS3 a tuším aj posledná ak ma zas niečo neosvieti :D . Však sa podobá? Musela niečo zdediť aj po otcovi, aj keď genetiku veľmi neriešim :D Je krásna a to mi stačí :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 27 Okt 2012, 12:20

Zaujímavá rodinka. Tiež ma zaujal ten obraz nad posteľou... Tiež som mala veľa simiek maliarok, ale nikdy sa mi nepodaril tak krásny obraz :shock:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Fuzz a jeho neobyčajne obyčajné rodiny

Poslaťod schnegy » Sob 27 Okt 2012, 13:29

Pekne sa to vyvija :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia