Simko a jeho simíci

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Ned 30 Sep 2012, 14:35

Tak moja simka Claire (Klér) Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Štv 04 Okt 2012, 18:08

To vážne nikto ?... :(
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Nemesix » Štv 04 Okt 2012, 19:39

je pekná..len keby tie fotky neboli troška rozmazané tak by to bolo vynikajúce..určite pridaj aj nabudúce a neboj ked nikto nenapise to neznamena ze sa na to nikto nepozrel ..len mozno nestihol napisat :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod schnegy » Štv 04 Okt 2012, 20:00

Ako taka jazerna vila na poslednych dvoch obrazkoch :D
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Štv 04 Okt 2012, 20:13

Ďakujem vám :wink: Nemesix ako rozmazané :) ? Vieš ja hru nemám na plnej grafike lebo mi to potom sekalo :x
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod PrincessLeia » Štv 04 Okt 2012, 20:42

Je vcelku pěkná, ale je jako loutková panenka. Nemá žádný výraz, osobnost, jiskru. Není výrazná. V obličeji má vše moc malé - ústa, nos a kámenem úrazu jsou zejména oči společně s jejich do krajnosti přivřenými víčky - a málo charakteristické. Žádný protiklad či cokoliv, co by vyvážilo její jednotvárnost. Prostě mi připadá příliš prázdná a bezduchá.

Doufám, že ti nevadí má kritika. Je myšlena dobře. Jen přepisuji pocity, které ve mně vyvolala :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Nemesix » Štv 04 Okt 2012, 20:48

tie vlasy mi také pripadajú..menej realistické :) ...alebo skus nejako upraviť..a troška vyskusaj napriklad pozy alebo nejake take ozivenie..a das ju prosim ta aj v CAS?..aby som viac mohla posudit ako vyzera :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Pia 05 Okt 2012, 17:02

Ach tak vám dakujem. Nemesix áno pridám ale až večer :) No ona mala byť číňanka ale neviem či sa podobá a práve preto má všetko také ako barbie lebo som chcel aby bola taká "rozkošná" :) No popravde mala byť jedna z hlavných postáv môjho príbehu ktorý som sem chcel dať no ale neviem či ho sem mam dať. Ale aj tak vam dakujem :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 06 Okt 2012, 13:26

Číňanka? Naozaj tak nevyzerá, myslím že by si ju cheatom mohol upraviť na ešte bledšiu. A dosť to kazí aj tá cestička vo vlasoch, ktorá vyzerá ako plešina ale to je chyba downloadu. Inak je celkom pekná ale trošku obyčajná.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Sob 06 Okt 2012, 18:08

Flora dakujem... no ja viem že je obyčajna ale proste je taká :) Nabudúce sa určite posnažím oveľa viac.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Ned 07 Okt 2012, 22:38

Tak moja nová simka Kristen Black Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok A nakoniec výhľad na more :heart: Obrázok
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod schnegy » Ned 07 Okt 2012, 23:57

Nepaci sa mi na nej tmave obocie, trochu ma rusi. A ta "pointed chin" neviem akoby som to presne slovensky nazvala bez opisu, skratka taka strasne vyrazna brada, ktora je ostra. Licenie tiez nie je najstastnejsie zvolene. Alebo sa mi to len zda, ze ma zlte ocne tiene? Na druhej strane celkovy blondynkovsky koncept simky do seba zapada :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Pon 08 Okt 2012, 14:40

Ach aj tak ti dakujem... a to sa ti len zdá ona nieje vôbec nalíčena :roll: A to obočie som jej dal tmavé schválne. :lol: Preto sa volá Kristen Black. Ale dakujem :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Nemesix » Pon 08 Okt 2012, 20:30

Mne sa páči..ako ked nemaš vela downloadov ako skiny tak aj ta brada posobi tak..to v trojke sa musis s tym velmi pohrat aby nebola taka brada..ale je pekná zaujímava..:)..taká jednduchá,..taký strieborny stred :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Simko a jeho simíci

Poslaťod Simko » Pon 08 Okt 2012, 21:34

Nemesix veľmi pekne ti dakujem... už mám nápad na novú rodinku ale to určite až zajtra alebo pozajtra :lol:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia