Leia a její simí přátelé

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 30 Júl 2013, 15:56

Teším sa na pokračovanie :)
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Pon 12 Aug 2013, 11:45

Tak zpátky s novým pokračováním :)

Casandra několik dnů nejedla a nedokázala přemýšlet o ničem jiném než byla reakce Jamese, když dostal její unáhlený zamilovaný dopis. Obávala se, že její milostný život není požehnaný a že je snad odsouzena k osamocení. Nedokázala si Jamesovu dlouhou odezvu ničím vysvětlit.
Její utrpení však bylo brzy ukončeno, když se James objevil u jejích dveří a rozpačitě přeslapoval. Cassie jej stejně nesměle pozvala dovnitř s pohledem skloněným k zemi.
"Ty jsou pro tebe," ozval se po chvíli James.

Obrázok

"Omlouvám se ti, Cassie. Měl jsem to být já, kdo udělá první krok, ale byl jsem příliš zbabělý a svým protahováním jsem dostal do nepříjemné situace tebe. Ani nevíš, jak moc oceňuji tvou upřímnost, jelikož mě zbavila velikého břemena nejistoty v mé lásce k tobě."

Obrázok

"Odpustíš mi a příjmeš mou nabídku, že bychom... Mohli bychom to spolu zkusit?"
"Ano," navíc se Cassie nezmohla. Jamesovi to ovšem stačilo, usmál se a dívku před sebou políbil.

Obrázok

Obrázok

Když byli nyní oba šťastní a spokojení, zpečetili svůj počínající vztah ještě společnou fotkou.

Obrázok

Domluvili se, že se James ke Cassie přestěhuje, jelikož žil pouze v podnájmu a měl velké problémy s majitelem i úřady. Tímto způsobem se mnoho vyřešilo a Casandra byla nadmíru šťastná, že jej může mít u sebe a nemusí být již tak sama.

Obrázok

Ještě tu byl někdo, kdo měl z Cassiného nového vztahu velikou radost a tím nebyl nikdo jiný, než Cassin starý dobrý přítel Patrizio. Casandra jej pozvala hned den po Jamesovém vyznání k sobě a vše mu vypověděla.
"Měl jsem o tebe velikou starost a jsem za tebe nyní tak moc šťastný. Má milá Casandro!"

Obrázok

A tak končí jeden příběh a začíná zcela nový!

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Pon 12 Aug 2013, 15:55

Krása :clap: A tá fotka na stene je veľmi milá.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod schnegy » Pon 12 Aug 2013, 20:18

Tak nakoniec to pre nu s vyhliadkami do buducnosti vyzera dobre :) Tvoria spolu pekny parik.
Inak velmi sa mi paci ta malba s ruzami, co ma Cassie na stene. Aj celkovo prostredie jej domceka je utulne a romanticke :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Uto 13 Aug 2013, 01:36

Děkuji mockrát děvčata :plumbob:
Schnegy, ten obraz se mi také moc líbí :) A jinak ten interiér ještě není hotový a ještě svou podobu značně změní :wink: Ale velice děkuji!

Jelikož se mi po simících a mých příspěvcích stýskalo a toto téma odpočívalo dost dlouho, přidávám dnes ještě jeden příspěvek. Snad přijde k chuti :roll:

Nové krásné ráno čerstvého zamilovaného páru dvou šťastných lidí.

Obrázok

Přišla zima a mnoho jiskřivého sněhu. Ale ani vícero vloček a trocha mrazu nedokáče ochladit nadšení některých lidí bojovat za své přesvědčení. Casandra se opět vydala do "ulic".

Obrázok

Svou neohrožeností a umem se dotknout lidských srdcí se jí znovu podařilo zapálit v jindy lhostejných tichých spolusousedících simících odhodlaný plamen se přidat k boji pro dobrou věc (vadí mi ta bublina, ale postavení a výskyt ostatních se zrovna tak vydařil, že jsem obrázek zanechala i přes tento nedostatek).

Obrázok

James se zpočátku přímo nepřipojil. Raději svou přítelkyni z povzdálí hrdě a zaujatě sledoval. Velmi se mu líbilo, co viděl.

Obrázok

Oslavy úspěchu byly velkolepé a ještě po ukončení protestu a hladovky se dav dlouho rozcházel. O akci se psalo ještě týden.

Obrázok

Když se všichni rozešli, dal najevo svůj názor i James, který se celou dobu nemohl žárlivě dočkat, až bude mít svou krásnou rebelku znovu jenom pro sebe.

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod kate_s » Uto 13 Aug 2013, 12:35

Veľmi pekné Leia :clap: Krásne obrázky :) Teším sa čo bude nabudúce :)
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.
Obrázok užívateľa
kate_s
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str 17 Júl 2013, 20:43
Bydlisko: Michalovce
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Str 14 Aug 2013, 10:58

Děkuji ti mockrát, Kate! Jsem vděčná za nového sledujícího :oops: Pokračování máš před nosem :D

Čím více Cassie Jamese poznávala, tím více jej milovala. A nebyla sama, kdo si jej oblíbil. Zvířátka nového spolubydlícího schválila též. Zejména Lucy k němu přilnula podobně jako kdysi přilnula k Davonovi. Na toho však již zanevřela, jelikož ji od svého rozchodu s Casandrou nikdy nenavštívil. Jamesovi však rozhodla svěřit svou novou důvěru.

Obrázok

Zima se opravdu vydařila. Sníh byl po kolena a krápníky ze střech naháněly strach. Casandra nyní neměla žádné nabídky na vystoupení a James si práci teprve hledal. Finance však byly zabezpečeny z posledních pár Cassiných úspěšných pěveckých výstupů a z prodeje některých relikvií, které si Casandra přinesla z cest. Měly oba hodně času a užívali zimních radovánek.

Obrázok

Přesto však Casandra nemohla potlačit svého dobrodružného ducha. Toužila opět někam vyjet a zažít něco nebezpečného. A inspiroval ji i nápad, že by opět mohla domácnost zabezpečit novými cizokrajnými drahocennostmi. Rozhodla se se vrátit do Egypta a pokračovat ve svých tamějších cestách. James ji jen nerad pouštěl mezi hady a štíry, ale rozmluvit ji to nemohl.

Obrázok

Bohužel toto Cassiino dobrodružství mělo pouze krátké trvání a skončilo jednou jedinou výpravou do pyramidy. Následující sled fotek nepotřebuje můj komentář.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

I na statečné a dobrodružství chtivé srdce Cassiino byl tenhle zážitek příliš.

Obrázok

Následujícího rána otřeseně volala příteli, že se za ním vrací domů. Když se jí zeptal proč tak náhle, odmítla mu to vysvětlit, pouze ho ujistila, že je v pořádku. Což nebyla tak docela pravda.

Obrázok

Po ničem nyní netoužila více než být v bezpečné náruči své lásky a vidět pouze jeho živou mrazem rudolící se tvář a cítit jeho teplý dotek.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Str 14 Aug 2013, 11:11

veľmi pekné fotky aj ten zakompovaný príbeh :D ..nestíhala som komentovať predošlé príspevky,ale stále tu nakuknem,takže aj keď nekomentujem mám to pozrené :lol: ..páčia sa mi ako pár, aj celkovo tie fotky majú ten určitý nádych,..páči sa mi to :good:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Simko » Str 14 Aug 2013, 15:44

Veľmi pekné! :)
A teraz to je poriadne napínavé! :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod kate_s » Str 14 Aug 2013, 17:18

opäť úžasne napísané Leia :) len mi akosi neukazuje obrázky :(
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.
Obrázok užívateľa
kate_s
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str 17 Júl 2013, 20:43
Bydlisko: Michalovce
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 15 Aug 2013, 20:18

Čo dodať? Teším sa na pokračovanie.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Pon 26 Aug 2013, 09:44

Děkuji, přátelé :)
Kate - už se ti ty obrázky ukazují? Nevím, co je za problém :unknown:

Potom co se Cassie vrátila domů, se život vrátil do starých kolejí. Casandra dostala nové zakázky na vystoupení a povšimla si, že se dostává stále více do podvědomí veřejnosti, jelikož na sebe občas narazila na internetu a dostávala spoustu fanouškovských zpráv, což ji velice těšilo a motivovalo.

Obrázok

James ještě stále neměl práci, ale pečlivě se učil na přijímací zkoušky na univerzitu, které měly být za pár měsíců. Jelikož pomýšlel na vědní obor, bylo velmi náročným úkolem se na přijímačky správně připravit. Mezitím se také staral o psy. Domácnost patřila Casandře, na tom trvala, ale zvířata občas potřebovala více péče, než jim Casandra mohla občas dát.

Obrázok

Zvířata ovšem nikdy nepřestala pociťovat výjimečnou lásku své paní, i když jí vídala méně než byla zvyklá. A nepřestala to dávat paničce obzvláště najevo.

Obrázok

Byly necelé dva týdny před Štědrým dnem, ale Cassie se rozhodla dát dárek sému příteli o chvíli dříve. Požádala ho, jestli by s ní toužil jet na pár dní do staré vesničky v Číně. Věděla, jak moc chtěl jet s ní do Egypta, i když to nedal najevo a toužila mu toto opuštění vynahradit. Ovšem od Egypta si chtěla na nějakou dobu dát chvíli klid, než opět vstřebá dostatek odvahy se vydat vstříc tamějším tajemstvím. To že však vycestovala na dva dny ji nedokázalo ukojit touhu po dobrodružství a zároveň ji přišlo vzrušující se v cizině ocitnout s Jamesem.

Obrázok

Po příjezdu se jedno dopoledne věnovali trochu studiu o zdejší kultuře a zvycích, aby věděli na co si dávat pozor a čemu věnovat pozornost.

Obrázok

Své vědomosti vstřebali velmi rychle a to hlavně díky tomu, že se nemohli dočkat, až do ulic opravdu vykročí. Na prahu hotelu se rozloučili a vydali se každý za svými záležitostmi. Sraz si na stejném místě dali kolem sedmé hodiny večer.
Casandra ale zrovna do ulic nevyrazila. Ne do takových, jaké bychom si představili my, normální lidé.

Obrázok

Den uběhl jako nic a ti dva došli k silnici ve stejný čas. Pohlédli na sebe, šibalsky se usmáli a vyběhli na místo setkání.

Obrázok

James dorazil první a ještě než pomalu Cassie stačila vydechnout a zase se nadechnout, rozčileně ji políbil.

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Simko » Pon 26 Aug 2013, 09:57

Tá prvá fotka je úžasná, Leia! :mrgreen:
Inak perfektne nafotené, a teším sa na pokračovanie! :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod kate_s » Pon 26 Aug 2013, 16:00

Ano už ukazujú :) súhlasím so Simkom, prvá fotka je úžasná :mrgreen:
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.
Obrázok užívateľa
kate_s
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str 17 Júl 2013, 20:43
Bydlisko: Michalovce
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Pon 26 Aug 2013, 16:44

Skvelé a prvá fotka je naozaj prekrásna.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia