Leia a její simí přátelé

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Str 17 Júl 2013, 23:07

Veľmi pekné, páčia sa mi fotky :) ..a aj celkovo všetko pekne je to opísané :D ..
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Štv 18 Júl 2013, 17:05

Děkuji mockrát. Jsem ráda, že si to myslíš, Schnegy. Také mi připadá, že krásní, i když vím, že technicky to není možné :oops: Ale už se mi zdá hodně osamocená. Ona má prostě ten romantický život dost bolestný. Je v lásce přímo smolařem...

Tady mám dvě fotografie z dnešního hraní. Zde z večírku s přáteli. (Ten smutný pohled...)

Obrázok

A zde se opět vydává na cestu do horkého písečného Egypta. (Nové auto :D )

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod NiQush » Štv 18 Júl 2013, 21:04

to je super fááro
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Sob 20 Júl 2013, 19:29

Něco málo z našeho zahraničního dobrodružství :)

Z Casandry se stala nadšená archeoložka a geoložka.

Obrázok

Obrázok

A věřte, nevěřte, mohu vám představit i pomocnici ve věci zníčení tajné zločinecké organizace. Cassie v roli tajné špionky a hackera.

Obrázok

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod schnegy » Ned 21 Júl 2013, 18:54

Velmi sa mi paci jej vyskumnicky outfit aj s tymi cizmickami :) Moja simka je momentalne tiez velka dobrodruhyna (netusim, ci je to spravne slovenske slovo, znie divne :huh: ) a tuto ulohu takisto plnila, hoci mala trochu problem s tymi pascami :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Uto 23 Júl 2013, 10:09

Mně v té úloze chybí ještě ta poslední relikvie. Skoro jsem ji už měla, ale bohužel mi skončila dovolená :? To prostě naštve :lol: Prosím, co je to cizmicka? :oops: Jinak děkuji :) Dobrodružství je skvělé. Jeden z nej datadisků řekla bych :wink:

Ještě jedna egyptská momentka.

Obrázok

Po návratu domů nás čekalo trošku smutku :( Malá Tilly umřela :(

Obrázok

Obrázok

Musely jsme se trošku postarat o zanedbanou zahrádku. Některé plody nám začínají dělat čest :)

Obrázok

Stará kamarádka z univerzity zavítala na návštěvu.

Obrázok

Z cesty a nebezpečí jsme si s Cassie přinesly mnoho věcí na prodej a vydělaly si nemalou částku do kapes :D Vzadu můžete vidět zpříjemnění dosavadního bydlení. Plus jsme vedle domku postavily přístavek, kde bude prádelna a vedou tam schody i do malého sklípku, kde si Cassie vytvořila sklad, aby věci z cest nemusela tahat všude při sobě. A novou a kvalitnější tvář dostala i kuchyně.

Obrázok

A pár šupů jsme si schovaly na první vlastní rekvizity :wink: Casandra začíná mít příjemné úspěchy a ohlasy.

Obrázok

Záznam zatím neúspěšnějšího koncertu.

Obrázok

Průměrnější fotografie dneska :oops: Ale pro příště pro vás mám nachystané něco speciálního :oops:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod NiQush » Uto 23 Júl 2013, 14:03

ze by? tak sup :P
Obrázok užívateľa
NiQush
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Ned 28 Okt 2012, 11:22
Bydlisko: Most CZ
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Str 24 Júl 2013, 15:51

Tak som tu po dlhšej dobe a vidím, že sa ti darí :) Gratulujem k prvému CD. A kulisy sú tiež pekné. Mimochodom, veľmi sa mi páči, že Cassie stále meníš oblečenie a účesy. Je to realistickejšie.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Str 24 Júl 2013, 16:16

Děkuji Flori :)

Návštěva knihovny.

Obrázok

Jeden z domácích pěveckých výstupů. Tento však měl být něčím výjimečným... :)

Obrázok

Jejím zákazníkem byl mladý James Charlton.

Obrázok

Výstup se neobvykle vydařil.

Obrázok

Trocha obchodního ducha.

Obrázok

A neobvyklý zájem o koupi.

Obrázok

Bublinky... Bublinkové koupele už nikdy nebudou tak lhostejnými jako dříve. Na copak nejspíš vzpomíná? ...

Obrázok

Popravdě to setkání těch dvou bylo prostě roztomilé. Občas jsem trošku lehce roztrpčena, když se na prvních setkáních mých vyvolených simíků něco zkazí, naruší to atmosféru, však to znáte :cry: Ale nyní ne. James byl prostě strašně milý a stále se smál :) Můj výtvor samozřejmě. Nechtěla jsem nechat Cassie napospas NPC :roll:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod schnegy » Str 24 Júl 2013, 17:49

PrincessLeia píše:Mně v té úloze chybí ještě ta poslední relikvie. Skoro jsem ji už měla, ale bohužel mi skončila dovolená :? To prostě naštve :lol: Prosím, co je to cizmicka? :oops: Jinak děkuji :) Dobrodružství je skvělé. Jeden z nej datadisků řekla bych :wink:



Ano to ma vzdy nastve, ked mi skonci dovolenka a mam v inventari veci, ktore potrebujem odovzdat na dokoncenie ulohy apod. Niekedy je to dost obmedzujuce... Prepac, Leia, niekedy zabudam, ze slovencina a cestina nie su na 100% rovnake. A zrejme moje pisanie bez diakritiky tomu neprispieva. Čižmy, tj kozačky? Tusim? Alebo holínky? Neviem či je to spisovne alebo ako je to spravne. Skratka take tie topanky, co ma Cassie na nohach :)

Inak James vyzera ako mily simik. Hodili by sa k sebe :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Str 24 Júl 2013, 22:20

Děkuji Schnegy. Nikdy jsem je k ničemu nedala, jelikož se špatně snáší s dlouhými kalhotami a ne ke všemu se hodí. Ale když jsem je vždy chtěla vymazat, nedokázala jsem to, protože se mi vážně moc líbí :D Tak jsem ráda, že jsem pro ně konečně našla nějaké využití.
Ne, hodili by se k sobě - hodí se k sobě a budou se k sobě hodit :lol:

Na podzimním festivalu ve společnosti nové známosti.
Musím říct, že jsme si to užívali všichni tři :)

Obrázok

Obrázok

Tanec mezi dýněmi :lol:

Obrázok

Bylo velice vtipné a bizardní, jak byl James stále špinavý od koláče. Měla jsem pocit, že Cassie až jiskřilo v očích, jakou měla chuť mu tu malinovku slízat :whistle: :lol:

Obrázok

Obrázok

Tuto fotografii mám moc ráda :heart: Romantika... :)

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Flora Kreslená » Str 24 Júl 2013, 23:24

Nádherné fotky! A James je veľmi sympatický, presne môj typ :oops:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Totodile7625 » Štv 25 Júl 2013, 11:06

Ten druhý obrázok jak sa chystajú na tie koláče je úžasný! :lol: :good:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod Nemesix » Štv 25 Júl 2013, 11:37

všetké obrázky sú úžasné, a ten chalan -je sympaťák :) ..nedala by si ho na stiahnutie alebo nejak tak? :) ..určite by sa nejakej mojej siminke páčil, lebo fakt, ty máš talent nielen na tvorenie siminiek ale aj simov :wink:
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Re: Leia a její simí přátelé

Poslaťod PrincessLeia » Štv 25 Júl 2013, 22:15

Nem, víš, že už jsem se jednou o to snažila a nevyšlo to. To vytahování simíků a následné posílání někam... Nejsem v tom zcela mistr :lol: Ale zkusím to :wink: Každopádně je pro mě velkou poctou, že si jej přeješ jako partnera pro jednu ze svých krásných simek.
Díky tedy všem za komplimenty na stranu Jamese i fotek :give_rose::
Hraji teď konečně víc a uvoněněji. Hrozně dlouho mi trvalo než jsem dokázala simíky zapnout bez pocitu studu. Většinou jsem to hned vypnula. Až teď si začínám trošku uvědomovat svou pomaturitní svobodu :roll:

James se nabídl, že Cassie zaveze domů, aby nemusela chodit tak pozdě sama a po svých.

Obrázok

Bylo už ale skoro po půlnoci, když dorazili k ní domů. Casandra mu nabídla přespání, aby se nemusel trmácet tak pozdě k sobě. Rád přijal a seznámil se s ostatním domácím osazenstvem.

Obrázok

Když ulehl, protože měl brzy ráno vyrazit do práce, Cassie vůbec ospalá nebyla. Byla typickou "sovou", ale dnes a poslední noci měla ještě jiné důvody k insomnii. Byla zamilovaná a zejména po dnešku těžko mohla myslet na něco jiného, než byl James Charlton.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

James měl skvělý smysl pro humor a Cassie byla přímo vášnivá do toho udělat něco bláznivého. V čas, kdy měl James již vstávat se přikladla k jeho loži a...

Obrázok

Host vyskočil, chvíli nevěděl, kde je a potom se smíchem sebral polštář a pronásledoval svou krásnou hostitelku až do přízemí.

Obrázok

Po několika dnech jejich stále se rozvíjející známosti se Casandra odhodlala k zásadnímu kroku a stejně jako se tomu rozhodla Taťána Larina - napsala Jamesovi zamilované psaní, kde se ke všemu svému citu přiznává...

Obrázok
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia