Simovia od Sonči

Myslíte si, že práve váš Sim alebo zvieratko je niečím zaujímavé? Ukážte ich!

Moderátor: Totodile7625

Simovia od Sonči

Poslaťod Sonča » Ned 03 Júl 2011, 11:27

Toto je moja simka Diana Prekrásna ako mladá dospelá, pracuje v zdravotníctve, má jedno nemanželské dieťa a už čoskoro bude mať svadbu :)
Obrázok
Obrázok
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod schnegy » Ned 03 Júl 2011, 20:53

Posobi na mna ako 40 rocna, ktora chce byt tinedzerkou. Od nepodareneho mejkapu, cez oblecenie az po blond vlasy. Prepac ale nie je to skareda simka, len velmi vela spravia prave tieto veci, ktore by mali dotvorit osobnost. Teda mozno to bol tvoj zamer, neviem. Kazdopadne lekarku mi vobec nepriromina :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod PrincessLeia » Ned 03 Júl 2011, 21:49

Připomíná mi jednu matku - postavu z anglického seriálu - jejíž postava odpovídala popisu Schnegy :lol: A bohužel s k ní musím souhlasit. A rozhodně mi k ní nesedí ta piha.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Sonča » Ned 03 Júl 2011, 22:06

Takže už mi dospela na plnohodnotnú dospelú. Troška som jej zmenila vizáš. Snáď už to s ňou bude troška lepšie :lol:
PS: (mne ju hra vylosovala, ja som ju len zmalovala :D )
Obrázok
Obrázok
Vzala si Kai Leika, teraz už Leiko Prekrásny :lol: . Trochu som ho upravila, ale nemôžem si pomôcť, stále mi pripomína ženu :lol:
Obrázok
Obrázok
Neskôr pridám aj dieťa :wink:
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod PrincessLeia » Pon 04 Júl 2011, 09:58

Wow, teď je Diana úžasná :shock: Bez legrace, vážně kočka :good: Ale neměla moc dobrý výběr v mužích :lol: :lol: :lol:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Sonča » Pon 04 Júl 2011, 10:49

To si tiež myslím, ale výber som nechala tentokrát na nej :lol: Dnes pridám aj ich dve deti :)
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod PrincessLeia » Pon 04 Júl 2011, 13:12

Těším se :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Sonča » Uto 05 Júl 2011, 21:13

Tak tu je ich prvá dcéra, Berta Prekrásna. Snaží sa byť veľmi IN, no podľa mňa sa jej to moc nedarí :lol: , čo na to poviete vy?
Obrázok
Obrázok
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Mel 11 » Str 06 Júl 2011, 15:02

Nuž tie vlasy teda veľmi IN nie sú... :lol: hodili by sa mi skôr pre černošku... ale to oblečenie je podľa mňa v pohode.
Až na tie oči (viem že s genetikou nič nespravíš, teda ak nechceš používať cheaty) ... :cry: nemám rada také to opačné zakrivenie alebo ako by som to nazvala...veď chápeš, dúfam... A ešte k tomu chlapovi, podľa mňa síce hmmm, jemne povedané, zvláštny, ale aspoň si ho nepomýliš s dvadsiatkou ďalších....(ako napríklad ja :whistle: )
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Sonča » Str 06 Júl 2011, 20:40

To máš pravdu, určite nepomýlim, aspoň jedna výhoda keď už niet veľkej krásy :lol:

Takže ich druhé dieťa Patrícia. Tiež zbožňuje krátke vlasy ako jej sestra, ktorá už mimochodom išla na internátnu školu mieru a lásky. Paťa sa zatiaľ rozhodla byť doma. Vidno že v tváry je viac na mamu, a vlasy po otcovi. Však posúďte sami.
Obrázok
Obrázok
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Dano » Str 06 Júl 2011, 22:19

V Druhom je obrovská podobnosť s otcom :lol:
Obrázok užívateľa
Dano
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Str 06 Júl 2011, 21:25
Pohlavie: Sim

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod Sonča » Štv 17 Nov 2011, 14:27

Takže po dlhšom čase mám znova novú rodinku nakoľko tá predtým mi zmizlo kvôli re-inštalácii hry.
Prokop je mladý muž zo značným cielom - stať sa chovateľom roboticko - organických krížencov. Je dosť chladný i k svojej žene, často vybuchne - je dosť horkokrvný, ale za to si s deťmi a s teenagermi veľmi rozumie - vie ich pochopiť a je k nim veľmi starostlivý, je to záhradník roka a je veľmi šikovný. Jeho obľúbeným jedlom je suši, miluje indickú hudbu a jeho obľúbenou farbou je škoricovo hnedá. Tak toto bol jeho pospis :lol: Podľa mňa je celkom zaujímavý. A foto:
Obrázok
Obrázok
A troška teraz o jeho žene. Volá sa Bohuslava, je to dospelé mladé dievča s jediným a jasným cielom - žiť životným štýlom bohatých a slávnych. Áno, nasadzuje si vysokú životnú latku. Neznáša televíziu, nemá žiaden zmyseľ pre humor, ale zato skvelo fotografuje, má veľké pochopenie pre umenie a je záhradníčkou roka. Jej obľúbeným jedlom je ovocný pohár, miluje hudbu na štýl soul a jej farba - to je šedá. Je to celkom zaujímavá osobnosť. PS: Neviem prečo, ale strašne mi pripomína veveričku :lol: A foto:
Obrázok
Obrázok
A váš názor na tento novomaželský pár?
Kedy sme boli naozaj šťastný? Boli to okamihy, ktoré prišli nečakane, nezaslúžene a nevyžiadane, len tak.
Obrázok užívateľa
Sonča
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 90
Registrovaný: Ned 24 Okt 2010, 12:21
Pohlavie: Simka

Re: Simovia od Sonči

Poslaťod schnegy » Štv 17 Nov 2011, 17:10

Fuha, to je mi teda parik. Svojski su, to bez pochyb. Prokop je okej, len tie rysave vlasy sa mi k jeho tmavej pleti absolutne nehodia. Neviem, skratka sa mi to nepaci. A jeho zena je mix az prilis mnohych stylov
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka


Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia