Dedo Niny Calientovej

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Dedo Niny Calientovej

Poslaťod Nymphadora.11 » Sob 07 Mar 2009, 12:52

Keď som pozerala rodokmeň Niny Calientovej, tak som si všimla, že jej dedo bol ufón...a kde sa nabral v Krasohlidkove???
Nymphadora.11
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 07 Mar 2009, 12:43
Pohlavie: Simka

Re: Dedo Niny Calientovej

Poslaťod Sašena » Sob 07 Mar 2009, 12:55

Ufouni můžou unést simíky v každém městě, a pokud unesou chlapa, obvykle se mu potom narodí dítě, myslím, že babička je chlap :shock: :D
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Dedo Niny Calientovej

Poslaťod fanynka83 » Ned 08 Mar 2009, 17:35

no to je ale sila.to sa fakt da? :sarcastic:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Dedo Niny Calientovej

Poslaťod Sašena » Ned 08 Mar 2009, 20:37

Jojo, však v Podivíně už jeden těhotnej chlap je, když ufouni unesou chlapa, tak se mu pak narodí dítě, hnusný a zelený, ženský se nic takovýho nestane.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Dedo Niny Calientovej

Poslaťod fanynka83 » Ned 08 Mar 2009, 21:00

tak toho som si tm vobec nevsimla...to je ale sila...musim si to odsledovat....tak dlho hram tu hru,ze nakoniec zistim ze aj tak z nej polovicu este neviem...je mi do placu... :napkin:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Dedo Niny Calientovej

Poslaťod Sašena » Ned 08 Mar 2009, 22:07

Ona spousta lidí těmi přednastavenými rodinami opovrhuje, nehraje za ně, nebo ta městečka prostě vymaže. Jenže právě proto, aby se lidi něco dozvěděli o možnostech hry tam ty rodiny jsou, jako byly v jedničce Newbieovi, na těch jsem se kdysi učila jedničku hrát. Ve dvojce jsem zkoušela ze začátku dělat frajerku, ale když mi první vytvořený simík umřel, pokorně jsem se vrhla na ty hotové rodiny a učila se.. Nehraju za všechny, někteří mi nesedí, někteří jsou téměř nehratelní, ale za některé hraju docela ráda. Nejvíc asi v Krasohlídkově, v těch ostatních městečkách jsou ti simíci vesměs divní nebo děsně oškliví. Akorát nemusím zrovna ty Calientky, ty jsou mi z duše protivné.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Dedo Niny Calientovej

Poslaťod fanynka83 » Pon 09 Mar 2009, 11:11

saska ja uz som skusala hrat za ostatne rodiny,ktore tam uz boli prednastavene,ale nebavilo ma to...radsej som si vytvorila vlastnu postavu,vlastny dom vytvorila atd...proste ma to nebavi ale ako vidim mas pravdu,lebo takymto sposobom neviem o velmi vela veciach,ktore su v hre.ale ja sa ich napokon nakoniec rada dozviem aj tu na fore od vas vsetkych... :whistle: :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka


Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť