Osudy Maxis rodín

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod Brett » Štv 13 Aug 2009, 22:58

Haha, no mne hlavne Podivín skončil POdivne. Všetci ty Zvídaví, či aký maly dcéry z UfÓnom a potom si este František adoptoval dieťa. A tá stará hrobárka umrela a jej neter sa dala dokopy s tým vojenským čímsi... No proste Strangertown :lol:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod mimiw » Str 23 Dec 2009, 18:26

U mna to skončilo rozvodom Slušných a Daniel sa oženil s tou slúžkou Katerinou a majú 6 synov. Tá Marie si vzala Mortimera, Bella si vzala Dona Juana a Kasandra Davida Snílka. Lenka Slušná má s Ondrejom Snílkom dve deti dvojičky dievčatá a Adéla si vzala Švorca, tých riešim teraz. Marie má s Mortimerom ešte 1 dieťa. Calientky sú milenkami Juana a tam to až tak neriešim. Pavlína Švorcová si vzala dákeho NPC a mala ešte jedno decko s tým jej mŕtvym manželom (to dajak automaticky otehotnela).

Ja hram tie rodiny rada celkom systémom ze kazdy s každým... :D
mimiw
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto 22 Dec 2009, 14:45
Pohlavie: Simka

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod kajka » Sob 02 Jan 2010, 21:06

No u mňa sa Mortimer oženil s jednou mojou Simkou :unbelieve: Kassandra sa oženila s Donom Juanom mali syna Deana ale po čase sa rozviedli - Dean zostal u Kassandry a tá sa oženila so Snílkom a Don Juan sa oženil s Dinou :mrgreen: --- thák sa to u mňa popreplietalo
Život je film , ale repríza ušh nebude

Som? Som!! Aká? Taká!! Že vadí? Mne nie! Že Vám? Zvyknite si! Myslíš si, že som namyslená? Mysli si...Myslíš si, že som škaredá? Mysli si...Myslíš si, že som divná? Mysli si...Myslíš si, že ma zaujíma čo si o mne myslíš?? Tak to si na omyle...
Obrázok užívateľa
kajka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto 29 Dec 2009, 19:08
Pohlavie: Simka

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod kajka » Ned 17 Jan 2010, 18:43

Inak mimiw : aj mne otehotnela :goodpost: .. nevem .. nevem s kým
Život je film , ale repríza ušh nebude

Som? Som!! Aká? Taká!! Že vadí? Mne nie! Že Vám? Zvyknite si! Myslíš si, že som namyslená? Mysli si...Myslíš si, že som škaredá? Mysli si...Myslíš si, že som divná? Mysli si...Myslíš si, že ma zaujíma čo si o mne myslíš?? Tak to si na omyle...
Obrázok užívateľa
kajka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto 29 Dec 2009, 19:08
Pohlavie: Simka

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod Thank_you_Michael » Sob 30 Jan 2010, 01:05

no tak ja som sa snazila co najviac to pomiesat :D
dala som toho dospeleho snilka s mariou slusnou ozenit, jej byvaleho som dala z tou sluzkou, dinu z donom, a ninu z mortimerom.... :D dina z donom potom mali dceru sarah a s nou potom chodil maly goth :D..
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod kubo3000 » Ned 16 Máj 2010, 10:53

Ja teraz s nimi velmi nehrajem ale raz som s nimi velmi dlho hral.
mortimer bol uz mrtvy, kasandra a don (ako som to mohol vtedy dopustit ze sa zobrali :evil: ) mali asi pat abo sest deti, alexander si vzal katarinu langerakovu, strejckovci si adoptovali dievca, cernosku s obrovskou papulou a bola strasne skareda, ale neskor som si ju oblubil, sa vidala za mojho simika vytvoreneho, neskor mi chudaci strejckovci pomreli, najprv herb potom klara, obidvaja slusni mi tiez pomreli a obidve dcery som uz nestihol zosobasit, ale daco sa mi mari ze marie ze mala dceru s danielom a velmi sa na nu podobala, nina si zobrala davida snilka a pavlina mala dalsieho syna

Vtedy som nemal ani jeden datadisk, nemali sme internet, takze som si nic nemohol stiahnut
kubo3000
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned 16 Máj 2010, 10:40
Pohlavie: Sim

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod BoBeC » Str 10 Nov 2010, 01:29

tak co sa mna tyka maxis rodiny povacsine ignorujem ked ma aj pridu privitat hned ich vyhodim, nikoho z nikym neparim (pre istotu) ale zas na druhu stranu ich ani nemazem beriem ich ako sucast susedstva a ked uz nemam kam stahovat mojich simov (ktorych je v kazdom susedstve akosi premnozene :oops: ) tak tam naflakam tie prazdne pozemky a stahujem do nich... vznikaju z toho dost bizardne situacie :D ale teda musim priznat ze raz som si zapla maxis rodinku len tak z prce a vobec nic som tam nerobila (skratka mali zapnutu slobodnu volu) a to teda bolo na co pozerat... neskor som to radsej vypla bez ulozenia lebo nechajte nieco na simikoch a tak to potom dopadne :slap: a este som teda chcela povedat ze obludiek mam v susedstve dost aj bez maxisu... mna totiz nikdy dlho nebavi hrat za jednu rodinku takze kazdu chvilku vytvaram inu :down: na na druhej strane za tu z mojho pribehu by som hrala stale a za tu praveze nemozem :cry:
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod Alisiq » Štv 26 Jan 2012, 18:13

Pridávam aj ja (potom editnem) :)
V Roční období:(za ktoré teraz hrám)
Dina Calientová+Mortimer Goth
Kateřina Langeraková+Don Juan= Estela Juan
Nina Calientová+Daniel Slušní= Jana Slušná
Pavlína Švorcová+Keneddy Cox (nejaké také meno má)= dvojičky- Táňa a Kristína Švorcové (Pavlína požiadala Keneddyho :lol: )
Zvídaví (zabudla som mená) 1.-Malá ufonka Lial. 2.-Malý ufon Dai 3.-Malá ufonka Vain

Tak nejak to u mňa vyzerá. :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Osudy Maxis rodín

Poslaťod Nessie » Ned 30 Sep 2012, 20:54

Noo ja to mám také popletené :D
Štasný odišiel s tou upratovačkou a zobral aj Adelu a Lenku ale potom sa s ňou rozišiel a vrátil sa naspäť ale Lenka utiekla :D
Don si zobral Kasandru a maju spolu dvojičky ale aj tak sa tajne stretáva s Ninou Calientovou takže sa nejako musím zbaviť Kasandry lebo keby sa rozvieli tak by sa nasťahovala Mortimu a Dine a ona nemá moc dobrý vzťah s Dinou :D
Ako sa jej mám zbaviť ? Poraďťe :))
I love Sims :))
Obrázok užívateľa
Nessie
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 30 Sep 2012, 20:32
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia