Ako dlho hrávate?

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Cora » Ned 07 Mar 2010, 20:35

dnes som si zapla len tak z nudy Sims 2 a reku, že len vytvorím simku. skončilo to tým, že som to hrala 4 hodiny a ani neviem ako rýchlo to ubehlo.

jách, chybaju mi moje staré časy si simsom. keď ja raz budem mať deti, tak im nakážem hrať Simsa hneď len čo spravia úlohy. si tu hru pre nich nechám a nech sa každý v roku 2035 bude smiať jaka bola grafika, ale bola to kvalita. :wink:
Cora
Starec
Starec
 
Príspevky: 1430
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:49
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Instead » Ned 07 Mar 2010, 20:43

Ja už ho moc nehrávam, ale niekedy ma tak zasiahnu staré časy, že sa neovládnem :D .. Na začiatkoch som bola schopná hrávať to aj celý deň. Teraz mi stačia aj 2 hodinky. Keby som to prehnala tak ma to zase potom nebude baviť :lol:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Darkmanes » Pon 08 Mar 2010, 22:08

Fúúú. Tak od vtedy ako je už The Sims 3, som dosť dlho nezapol The Sims 2. Ale mám v poslednom čase si to opäť zahrať, ale nechce sa mi to inštalovať :D . Ale rád spomínam na staré časy s The Sims :lol: ...
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Instead » Uto 09 Mar 2010, 16:10

Ja si pamätám jak som zo školy prvá vybiehala len aby som si mohla čím skôr zahrať The Sims 2..To bolo úžasné! A keď som si kúpila prvý datadisk.. Ja chcem späť staré časy! :( :evil:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod mosi » Ned 28 Mar 2010, 20:51

Ja už konečne mám sims2 :P :P
Svetlo na konci tunela môže byť aj blížiaci sa vlak.
Obrázok užívateľa
mosi
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Sob 25 Júl 2009, 13:17
Pohlavie: Sim

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Vampire » Pon 26 Apr 2010, 20:40

ja mam dvojku z dodatkami a čistu trojku tak ma bavi iba dvojka
Vsetkym sa ospravedlnujem za svoje neprijemnosti
Vampire
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Uto 11 Aug 2009, 14:23
Bydlisko: Čadca Čadecka
Pohlavie: Sim

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod paulusha03 » Ned 06 Jún 2010, 15:06

ked boli letné prázdniny tak som hrávala kazdý den. Lenze teraz ked je tá skola tak neni casu...takze som to hrala naposledy asi pred6 alebo 8 mesiacmi.
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod LOVER GIRL » Sob 12 Jún 2010, 21:01

ja hrajem sims kazdy den vzdy si najdem chvilku :D
LOVER GIRL
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Ned 23 Máj 2010, 15:35
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod brano » Str 21 Júl 2010, 16:49

ja som ho minule hral 9 hodín od 20 :00 do rana potom som spal cely den.
PS:odhral so 3 generacie.. :D
brano
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 18 Júl 2010, 20:34
Pohlavie: Sim

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Tera » Sob 16 Okt 2010, 18:42

Simsa som nehrala večnoost (možno rok) ^^ ale už sa zhana ... takže nabuduci tyžden si trochen zahrám : )
Snád pár hodin určite
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod BoBeC » Str 10 Nov 2010, 02:22

tak ja za seba teda musim povedat ze hravam dost dlho :roll: si pamatam ze este ked som chodila na zakladnu asi 7 rokov dozadu som mala v PC jednotku (ano ja som na to ze nieco taketo existuje prisla az trosku neskor po vidani hry takze kym vy ste sa uz tesili na novy datadisk ja som sa iba tesila zo stareho teda pre mna noveho... dokonca aj teraz hoci uz svetom vladne the sims 3 mne sa len teraz dostal do ruk posledny datac dvojky) no ale aby som dokoncila potom som sa dozvedela o dvojke to som mala pozicane najprv len od kamosky ale to mi z nejakych nepochopitelnych pricin neslo a nakoniec ked som si nasetrila tak som si to kupila (s mensou pomocou rodicov) boze tak som sa tesila ked sa mi nacitala uvodna obrazovka a hoci mi to sekalo vedela som pri tom stravit aj cele hodiny (co pretrvava az dodnes) kedysi som byvala na simse doslova zavisla, hravala som to denno denne niekedy este aj v noci a to uz bolo co povedat, cely cas co som bola v skole som myslievala na to ako si doma zahram, dozadu do zositov som si kreslila ako asi budu vyzerat domceky a proste nechodila som ani von ani nikde... potom nastastie sa to akosi stlmilo a preslo ma to a teraz si sice zahram rada a viem pri tom sediet dlho ale uz som na tom neni doslova ze zavisla len ma to proste bavi... sims je pre mna skratka hra ktora ovladla svet, ziskala si neuveritelne mnozstvo fanusikov aaa ostava pre mna hrou cislo 1 :)
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod abinka » Ned 02 Jan 2011, 18:07

Ja hravam sims 2 uz 5 rokov a mam s nim poriadne skusenosti . sims 3 som hrala pol roka ani nie mna to bavilo a raz nie jednodnucho mam rada sims 2 a premna je to naj hra ktora ma bavi uz dlhe roky . raz prisiel ku nam svagor ze chce vyskusat ci budem zavisla na jeho hre ktoru mi pozical ona hra bola Sims2 takze som ju skusila hra mi isla aj zvuk .no ked mi do brat preniesol tak mi prestal ist zvuk aj cez repraky nesli nevedela som co s tym je ale tak po case mi to nevadilo a hrala som ho dlllho do noci (samozrejme ked nasi neboli doma a co moju hru a naladu sz toho ze ju hram mi nikto nepokazi .) ha sranda je ze ked mi je smutno alebo sa nahnevam tak si pustim sims a pocuvam hudbu a spievam mam nahrane aj piesne a moja rodina nevie ake je tazke pre mna byt zla a mna sa pytaju preco som stale taka stastna a vesela a ja im poviem pretoze sims je hra ktora ma robi stastnou a fakt :D milujem tu hru aj jej datace :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod Alisiq » Pon 28 Feb 2011, 23:16

Sims 2 je skvelá hra, kazdý den ju hrám a nikdy ma neomrzí, sims 2 je proste :good:
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod choccolatte » Štv 03 Mar 2011, 11:20

hrávam už o dosť menej ako kedysi, 5-6 rokov dozadu som pri tom vydržala celé dni presedieť, nikdy ma to neomrzelo, teraz je zázrak ak vydržím aspoň dve..niekedy aj jednu :P :D
Obrázok užívateľa
choccolatte
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 03 Mar 2011, 11:01
Pohlavie: Simka

Re: Ako dlho hrávate?

Poslaťod CrashBandicoot » Str 09 Mar 2011, 19:51

Len niekedy Sims 2 hrávam. Viacej natáčam seriály cez neho.
Three,Two,One Go!
Crash Wins! HUHUa.
Team One Wins- Aga hUa ha
Obrázok užívateľa
CrashBandicoot
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Str 09 Mar 2011, 19:46
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia