The Sims 1

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Re: The Sims 1

Poslaťod schnegy » Pia 17 Aug 2012, 22:12

Tak ludia, ktori sa dostali len k hraniu najnovsej verzie su male decka, nemozete od nich chciet aby vedeli nieco o historii hry. Resp. aby ich to vobec zaujimalo a uz vobec nie, aby vedeli nieco o pozadi a cloveku, ktory vsetko vymyslel :lol: Mam netere, viem o com hovorim :wink: Spomienky na casy minule su vzdy vyhodou starsich a plati to aj tu. No... smrtou vsetkeho dobreho je kvantita na ukor kvality, toto zoziera aj simov. Ale to vieme, teda aspon my, ktori ich vyvoj trochu poznaju.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 1

Poslaťod Markus » Pia 17 Aug 2012, 22:34

shengy, ty si tu normálne vypovedala všetky moje myšlienky :give_rose:: :) sám by som to tak nenapísal :lol:
a to sa ešte stále aj tak radím medzi malé decká čo hru poznali až v jej druhej generácií :lol:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 1

Poslaťod Fuzz33 » Ned 19 Aug 2012, 21:30

Ja síce The Sims nepoznám od jednotky, teda nie tak celkom. Môj prvý Sims bola síce jednotka ale na PS2, čiže žiadne datadisky ani nič. Ale tieto melódie veľmi dobre poznám. :D
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 1

Poslaťod Sarah-Mia » Uto 11 Sep 2012, 20:50

Ja mám doma už len The Sims 2 a The Sims3, kedysi dávno som mala aj 1. :D Pamätám si, že tam deti tuším nerástli hehe :lol: :roll:
Obrázok užívateľa
Sarah-Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 05 Sep 2012, 20:06
Bydlisko: Slovensko
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia