The Sims Príbehy

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Ktorý zo Sims príbehov sa vám páčil najviac?

The Sims Životné príbehy
9
8%
The Sims Príbehy maznáčikov
14
12%
The Sims Príbehy stroskotancov
46
41%
Nehral/a som ani jeden z nich
44
39%
 
Celkom hlasov : 113

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod fanynka83 » Str 25 Feb 2009, 10:21

ludia chcem sa opytat na zivotne pribehy...ked hram za reily tak bez problemov prejdem cely pribeh ale akonahle hram za vincenta tak mi to sekne vzdy pri tej istej casti a to je ked ma urobit tu party pri bazene..vsetci pridu a dalsi povel je ze maju ist do bazena a ja ich tam dam a tym to aj hasne..ten povel tam ostava.tak zrusim party,ide unaveny spat a od rana sa opakuje znova to iste...tak neviem co s tym...inak mam vsetky pribehy,vsetky uz prejdene len toto nie a nie dokoncit.. :pray:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Mirabi » Pia 06 Mar 2009, 12:32

Toto som hrala uz velmi davno, ale pohladala som nejaky navod a je tam napisane, ze ked vsetkych dostanes do bazenu, hlavne Naomi, tak by po chvili mala prist do domu Samantha a znicit radio a potom dostanes novy ciel.
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod fanynka83 » Sob 07 Mar 2009, 11:44

mirabi dakujem ale ako mam naomi dostat do toho bazenu?hm?tot otazka,kedze tam nejde ziadny povel taky volaky na nu...vsetkych tam vzdy dostanem ale ju nie....nevie niekdo co s tym nahodou?
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Mirabi » Pon 09 Mar 2009, 17:18

no malo by to ist tak, ze ked je Vincent v bazene, potom ked na hocikoho kliknes tak by mala byt ponuka ze aby sa k nemu pripojil
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Emerald » Sob 30 Máj 2009, 22:23

Wau tak toto som ešte nevidela a tie príbehy majú tak dva roky. Je to interaktívny príbeh kde vyberáte nástroje aby ste sa zachránili a doplnené je to zaujímavými videami. Odporúčam vyskúšať si hlavne fanúšikom Sims stories :wink:

http://www.foundthesims.com/int/
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod fanynka83 » Sob 26 Sep 2009, 15:53

pocuvajte ludia mam jeden problem..teda ak sa to da teda nazvat problem..ide o to,ze akurat vcera som si zapla pribehy maznacikov a reku zahram si aspon toto ked uz mi zatial normalny sims nejde a ked som si vytvorila postavu a zvieratko a isla zariadovat barak az potom mi trklo ze tam sa vlastne nedaju dat ziadne downloady..alebo vie niekto ako sa to da prekabatit a downloady by som tam nejako dostala?lebo som si vsimla ze ani jedna taka zlozka neni v hre...teda ked som isla priamo do zloziek hry myslim..nejako som ostala totizto rozmaznana a nechce sa mi to hrat bez ja neviem napriklad noveho oblecenia atp...nevie niekto ci sa da s tym volaco urobit?dakujem za kazdu radu :pray: :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Sašena » Sob 26 Sep 2009, 16:20

V Sims2 taky není po instalaci složka Downloads, je potřeba si ji vytvořit, nebo se sama vytvoří při první instalaci souboru SIMSPACK nebo teď po novu Sim2.instalable package. Pokud vím, tak nejdou všechny downloady pro dvojku, ale většina jich funguje.
U té dvojky zkus vymazat ve složce v dokumentech soubor Groups.cache, kvůli němu obvykle nejde hra spustit. Nemusíš mít strach, on se vytvoří znovu.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod fanynka83 » Sob 26 Sep 2009, 17:24

pockaj pockaj sasena..ako si ju mam presne vytvorit v pribehoch tu zlozku download?teda skutocne si nepametam ako som si ju vytvorila pri dvojke...a ide mi aj o to ze ci sa mozu davat do pribehov downloady..nevies prosim ta nieco o tom?
a inak ta dvojka mi ide spustit len mi ju strasne dlho nacitava a aj ked mi to konecne nacita tak mi dlhsie este mrzne ta hra...tak neviem..
a inak dakujem ti za radu..
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Sašena » Sob 26 Sep 2009, 17:35

Já to nemám, takže nevím, jak to vypadá v instalaci a v dokumentech, zkus se zeptat Maggi, někde tu psala, že si tam nějaké downloady dala. A říká se, že downloady z dvojky v příbězích fungují, i když s některými, hlavně z BS bývají potíže.
S tou dvojkou - v podstatě je to tak, že můžeš mít maximálně dvojnásobek downloadů, než máš paměti, to znameníá, že pokud máš třeba 1 GB RAM, tak můžeš mít 2 GB downloadů, jinak se hra seká a dlouho načítá. Taky můžeš mít málo místa na disku nebo celkově slabší sestavu.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Max » Sob 26 Sep 2009, 17:46

ja som mal pribehy, mal som tam vsetky downloady z dvojky a 80% fungovalo, staci ist do dokumentov/electronic arts/sims pribehy maznacikov a vytvorit tam zlozku Downloads, potom tam len nakopci downloady z dvojky a mozes hrat :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod fanynka83 » Sob 26 Sep 2009, 17:55

Sašena a Max velmi vam dakujem...idem to vyskusat..dufam ze to zaberie...este raz dik... :)
Ozaj Sasena co sa tyka zostavy tak tu mam podla mna velmi dobru...teda neni najlepsia to je jasne ale je si myslim stale dost dobra..ja si skor myslim aj napriek tomu ze nemam v pc ien hry a ani nejake programy navyse co sa tyka sims2 mam tam toho strasne vela..teda ide o to ze mam zakladnu hru,kompletne vsetky datadisky(aj tie mini balicky) a navyse tam pcham este aj downloady..no a k tomu mam vsetky tri pribehy a este aj doplnky s nazvom ...factory..takze tak...mam tam toho vela ale neviem,nemyslim si ze by mi preto vzdy ked sa mi nacita hra a rodina uz priamo malo az takto to zamrzat...ja neviem..ale mam tam toho vela a to je fakt... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Emerald » Uto 29 Sep 2009, 09:04

To čo má vlastný mesh by ti naozaj malo ísť, to čo používalo originál meshe z hry a tie objekty sa v príbehoch nenachádzali tak tie nefungovali, no tie s vlastným meshom by nemali mať problém s hrou ani hra s nimi :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Sašena » Uto 29 Sep 2009, 12:15

No jestli máš všechny datáče i balíčky, a ještě kopu downloadů, tak musíš mít minimálně 2 GB RAM, aby to komp utáhl, a dobrý procesor. Napiš, co se ti objeví v těch posledních dou řádcích, když si pravým tlačítkem klikneš na ikonu Tento počítač a dáš si vlastnosti.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod fanynka83 » Uto 29 Sep 2009, 12:58

Emerald dakujem za radu...Pomohla si mi... :)
Sasena ss...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: The Sims Príbehy

Poslaťod Sašena » Uto 29 Sep 2009, 13:28

Nedošla, pošli ji znovu.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť