Stránka 1 z 1

zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

PoslaťNapísal: Ned 16 Okt 2011, 15:39
od Lucinka
ahojte. hrá tu ešte niekto SIMS2? ak áno , potrebujem pomoc. som v susedstve veronov, dosť to mám rozohrane, už uplne ine rodiny su povytvárane. a robila som novú, a keď som ju aj nasťahovala, chcela som ísť do inej rodiny, lenže všetky domy,aj s rodinami, aj všetky obecne pozemky zmizli..niet ich..neviete čo robiť?vypla som hru, aj cd som vybrala =( mám originálku ! nie napalenu. fakt potrebujem pomoc neviem čo s tým.. a mam tie objekty, ( napr. smrtiaca lampa , zrkadlo moci , kvet, ) a cez ten kvet som si zavolala jedneho sima, a on existuje aj celá jeho rodina, ale neviem kde zmizli.čo mám robiť? prosim poomôžte-. :?: :?: :?: :?: :unknown: :unknown: :unknown: :unknown:

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

PoslaťNapísal: Ned 16 Okt 2011, 15:41
od Lucinka
+ ešte mám windows 7..=(

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

PoslaťNapísal: Ned 16 Okt 2011, 21:02
od Sašena
No, to je pěkný průšvih, jestli nemáš zálohu hry, tak už se s nimi můžeš rozloučit, spravit se to nijak nedá, někde se stala chyba a špatně se ti to uložilo. Ale že by se někomu úplně vyprázdnilo městečko, to jsem ještě neviděla, spíš se úplně zablokuje. Jenže já používám starý dobrý XP, co se hrou udělají sedmičky, nemám tušení. Snad někdo bude vědět, i když o tom dost pochybuju, tyhle věci bývají nevratné.

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

PoslaťNapísal: Ned 16 Okt 2011, 23:35
od Lucinka
píšem na FB, a tam že sa to stalo pár ľudom, ale bolo to vratné, že vybrali cd. a trocha ho utreli. ale Keď tak rozmýšlam, keĎ som vytvárala tu rodinu, 3x sa mi vypla sims len tak z ničoho nič..a tak som ju vytvorila konečne, a ešte boli domy aj rodiny ale po nasťahovaní už nie..=( skusim niečo, ak sa to zmení , dám veideť.

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

PoslaťNapísal: Pia 13 Jan 2012, 20:23
od Alisiq
1.- To sa stáva často, bohužial si stále musíš hru ukladať (zálohovať) :D
2.- To patrí do poradne! :lol: Ale nie, naozaj :x
3.- Počula som aj o -posunutie počítača v čase, možno by ti to pomohlo, moja kamoška raz niečo stratila (samozrejme, na PC), bolo to dôležité. Posunula PC v čase a...bolo všetko ako predtým aj s tým dokumentom :) Skús sa na to kuknúť cez web :)
4.- prepáčte za "neskorú" pomoc

To je všetko :)