zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

Poslaťod Lucinka » Ned 16 Okt 2011, 15:39

ahojte. hrá tu ešte niekto SIMS2? ak áno , potrebujem pomoc. som v susedstve veronov, dosť to mám rozohrane, už uplne ine rodiny su povytvárane. a robila som novú, a keď som ju aj nasťahovala, chcela som ísť do inej rodiny, lenže všetky domy,aj s rodinami, aj všetky obecne pozemky zmizli..niet ich..neviete čo robiť?vypla som hru, aj cd som vybrala =( mám originálku ! nie napalenu. fakt potrebujem pomoc neviem čo s tým.. a mam tie objekty, ( napr. smrtiaca lampa , zrkadlo moci , kvet, ) a cez ten kvet som si zavolala jedneho sima, a on existuje aj celá jeho rodina, ale neviem kde zmizli.čo mám robiť? prosim poomôžte-. :?: :?: :?: :?: :unknown: :unknown: :unknown: :unknown:
Lucinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 16 Okt 2011, 15:35
Pohlavie: Simka

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

Poslaťod Lucinka » Ned 16 Okt 2011, 15:41

+ ešte mám windows 7..=(
Lucinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 16 Okt 2011, 15:35
Pohlavie: Simka

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

Poslaťod Sašena » Ned 16 Okt 2011, 21:02

No, to je pěkný průšvih, jestli nemáš zálohu hry, tak už se s nimi můžeš rozloučit, spravit se to nijak nedá, někde se stala chyba a špatně se ti to uložilo. Ale že by se někomu úplně vyprázdnilo městečko, to jsem ještě neviděla, spíš se úplně zablokuje. Jenže já používám starý dobrý XP, co se hrou udělají sedmičky, nemám tušení. Snad někdo bude vědět, i když o tom dost pochybuju, tyhle věci bývají nevratné.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

Poslaťod Lucinka » Ned 16 Okt 2011, 23:35

píšem na FB, a tam že sa to stalo pár ľudom, ale bolo to vratné, že vybrali cd. a trocha ho utreli. ale Keď tak rozmýšlam, keĎ som vytvárala tu rodinu, 3x sa mi vypla sims len tak z ničoho nič..a tak som ju vytvorila konečne, a ešte boli domy aj rodiny ale po nasťahovaní už nie..=( skusim niečo, ak sa to zmení , dám veideť.
Lucinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 16 Okt 2011, 15:35
Pohlavie: Simka

Re: zmizlo mi všetko okrem jedného domu.

Poslaťod Alisiq » Pia 13 Jan 2012, 20:23

1.- To sa stáva často, bohužial si stále musíš hru ukladať (zálohovať) :D
2.- To patrí do poradne! :lol: Ale nie, naozaj :x
3.- Počula som aj o -posunutie počítača v čase, možno by ti to pomohlo, moja kamoška raz niečo stratila (samozrejme, na PC), bolo to dôležité. Posunula PC v čase a...bolo všetko ako predtým aj s tým dokumentom :) Skús sa na to kuknúť cez web :)
4.- prepáčte za "neskorú" pomoc

To je všetko :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka


Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia