Problemy

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Problemy

Poslaťod wiwi88 » Ned 29 Máj 2011, 22:51

Prosim vas poradte mi ze co mam robit v poslednej dobe mi blbne sims - lustre mi svetielkuju na modro, ukazuje rozne ucesy pod rovnakym obrazkom a ked na jeden z nich kliknem tak pol hlavy mi neukazuje alebo nastavim jedno oblecenie dojdem do tej domacnosti a bez mojej zmeny ma uz ine . uz som to aj cele odinstaloval a znova nainstaloval a nic furt to robi :shake: A to len jedneho zleho dna to zacalo robit :bomb: newiem co moze byt s tym :shake:
wiwi88
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 29 Máj 2011, 22:40
Pohlavie: Sim

Re: Problemy

Poslaťod Sašena » Pon 30 Máj 2011, 11:00

Zkus si stáhnout a nainstalovat tohle: http://www.modthesims.info/download.php?t=92541 je to pro správné zobrazování rekolorovaných předmětů, ale pokud vím, pomůže to i s problémy v Bodyshopu. Taky zkus ze složky v dokumentech vymazat soubory s příponou .cache, bát se nemusíš, ony se při spuštění hry vytvoří samy znovu, ale pokud je tam máš moc dlouho, tak s nimi bývají problémy.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problemy

Poslaťod wiwi88 » Štv 02 Jún 2011, 16:05

Prosim vas a ze to sa ma ako nainstalovat lebo furt mi to vyhadzuje volaco s avastom antivirakom a ppotom ze error
wiwi88
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 29 Máj 2011, 22:40
Pohlavie: Sim

Re: Problemy

Poslaťod Sašena » Štv 02 Jún 2011, 22:44

Nevím, avast nemám, mně vždycky prská jen firewall, musím si instalaci a zprovoznění čehokoliv povolit, takže to budeš asi muset udělat taky.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť