Vzťahy

Voľná diskusia k hre The Sims 2 a všeobecne o The Sims 2.

Moderátor: Sašena

Vzťahy

Poslaťod pat » Pon 25 Apr 2011, 17:53

Vytvoril som si svojho simíka a teraz chcem, aby si zobral Kasandru za ženu, ale Don Juan je už s ňou zasnúbený ako mám spraviť, aby sa odsnúbili?
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: Vzťahy

Poslaťod Sašena » Uto 26 Apr 2011, 17:12

Já jsem to udělala tak, že jsem šla hrát za Dona Juana, nechala jsem ho pozvat na návštěvu ty sestry Calientovy a Kassandru, a pak před Kass líbal jednu z těch sester. No a ta se naštvala nafackovala jemu i jí a to zasnoubení zrušila. Takže tak nějak se to dá zařídit.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Vzťahy

Poslaťod pat » Uto 10 Máj 2011, 20:09

Chcem sa spýtať, že keď volám nejakému simíkovi napr môj volá Consortovi Kapovi, tak, že či sa nedá, aby sa tých čísel krátkodobých vzťahov nedá zrýchliť. Myslím to tak, že vždy keď sa mu nad hlavou ukážu dvaja simíkovia++ tak sa mu pridá o 5 tých bodov vzťahov a chcem sa spýatť, že či by sa nedalo zmeniť nie, že sa bude pridávať po 5, ale napr. po 10. Dá sa to nastaviť nejako?
Obrázok užívateľa
pat
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 228
Registrovaný: Ned 04 Jan 2009, 15:56
Bydlisko: Dom
Pohlavie: Sim

Re: Vzťahy

Poslaťod Sašena » Uto 10 Máj 2011, 21:24

To se ve hře nastavit nedá, musela bys to udělat v SimPE, ale ne tak jak to chceš, dá se tam jen přidat těm dvěma body do vzájemných vztahů.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka


Späť na The Sims™ 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia