Technicolor Republic

Alebo súbory na stiahnutie do hry z celého sveta či priamo od vás.

Moderátor: Totodile7625

Re: BB24S Downloads

Poslaťod babyblue » Pia 17 Sep 2010, 13:28

chvilu som tu nebola, to bude tym ze som bola odcestovana a potom zrazu prisla skola. taktiez mam problemy so strankou, vam sa sice zobrazuje ale mne sa nezobrazuje ta cast kde sa upravuje... ale nevadi aj tak neviem co by som tam dala. momentalne nie som ani na svojom pocitaci, iba na notebook-u takze...ehm toto nieco na com pracujem, je to nieco ako moja vlastna textura aj ked niektore prvky som zobrala z hry dost vela ich tam je mojich. ni je to az take lahke ako sa zda a ked som to dala do hry zitila som kolko vela chyb tam je, takze musim prerobit ale dufam ze sa paci... :)
Obrázok
Obrázok
Tiez som si uvedomila ze sem uz chodim dva roky, fuu, dost, :) aspon teda pre mna pozerala som si svoj prvy prispevok a vsetky moje prve vytvori, fiiha vidiet ze boli robene v skicari :lol: ale aj tak som rada ze som tu a dufam ze ani vas som este neomrzela :)
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: BB24S Downloads

Poslaťod Rainyaviel » Pia 17 Sep 2010, 17:15

Wow no tá textúra vyzerá super kvalitne, vidno že s tým bolo dosť práce :)
Na môj vkus je to trochu moc rozopnuté :roll: ale inak fajn :D
Rainyaviel
Špeciálne hodnotenie
Špeciálne hodnotenie
 
Príspevky: 203
Registrovaný: Sob 04 Apr 2009, 13:44
Pohlavie: Simka

Re: BB24S Downloads

Poslaťod babyblue » Štv 02 Dec 2010, 21:29

Dakujem Rainyaviel :)
Dakujem vsetkym za komentare ale teraz nebudem dlhsiu dobu prispievat do tejto temy v oblasti downloadov totiz odchadzam tak troska do dochodku, nehovorim ze navzdy ale tipujem ze najblizsieho polroka urcite :)
Ale aj tak dakujem vsetkym za vsetko :heart:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: BB24S Downloads

Poslaťod Totodile7625 » Štv 02 Dec 2010, 23:44

WOW :shock: Nádhera ;) Naozaj skvelé :) Ja by som na oblečenie asi nikdy nemal nervy, a ani talent :cry: Ale toto sa mi naozaj páči :good2:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: BB24S Downloads

Poslaťod babyblue » Sob 04 Dec 2010, 21:32

dakujem :)
myslim si ze aj tebe by sa to podarilo, len nie na prvy raz u mna to takto vyzera po dvoch rokoch, ked si pozries moje prve vytvori tak tie boli este o niecom inom :lol:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: BB24S Downloads

Poslaťod Totodile7625 » Sob 04 Dec 2010, 22:44

asi otom čo moje Lajkovské :lol: ?
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: babyblue Downloads

Poslaťod babyblue » Ned 01 Jan 2012, 23:29

mozno vas potesim (mozno nie :D ) ale zacala som znova tvorit do trojky a v priebehu tyzdna pribudne na stranke nova kolekcia. Je to tym ze som si konecne nasla trocha volneho casu a snad sa mi podari dokoncit vsetko co som tu nechala rozrobene :D

takze nova kolekcia a trocha pozmenena stranka, ktora ale estie nie je dokoncena :)
Obrázok
http://www.wix.com/bb24scct/technicolor-republic
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: babyblue Downloads

Poslaťod schnegy » Ned 01 Jan 2012, 23:31

Super :) Tvoje vytvory sami vzdy pacili. Drzim palce s rozbiehanim novej stranky :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: babyblue Downloads

Poslaťod babyblue » Ned 01 Jan 2012, 23:34

dakujem schnegy :heart: :) som rada ze sa vytvóri vzdy pacili a dufam ze sa aj budu :D
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: babyblue Downloads

Poslaťod Alisiq » Sob 14 Jan 2012, 17:26

Máš fakt suprové vecičky, tá nová kolekcia- SUPEEEEEER :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: babyblue Downloads

Poslaťod Totodile7625 » Sob 14 Jan 2012, 17:30

Paráda! Tak veľmi by som aj ja chcel vedieť tvoriť oblečenie, či účesy. Len mi je jasné, že iba vízia a pár technických schopností nestačí. Niekto jednoducho musí mať umelecké cítenie, ktoré ja bohužiaľ nemám :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: babyblue Downloads

Poslaťod babyblue » Uto 29 Máj 2012, 19:27

Obrázok
http://bb24scct.wix.com/technicolor-republic

Po sto rokoch sa mi to konečne podarilo a spravila som novú kolekciu. Pokúsim sa a naozaj, naozaj už moju stránku toľko nezanedbávať a okrem kolekcií, chcem aj vymýšľať zaujímave súťaže.
Som rada, že mate so mnou toľko strpenia, a určite budem mať viacej času cez prázdniny (aspoň dúfam)
a Totodile nemusíš mať umelecké cítenie, nie je to síce na škodu ale myslím si, že stačí iba trocha chcieť a možno mať aspoň malé estetické cítenie a pôjde to :)
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: babyblue Downloads

Poslaťod babyblue » Pia 22 Jún 2012, 22:28

No takže vrátila som sa s pár správami:

1. správa:
Určite ste si všimli, že stránka sa stále mení, to je tým, že ju stále prerábam a snažím sa nájsť čo najlepšiu formu. Preto ak vám stránka niekedy nebude fungovať, nezúfajte môže to byť tým, že na nej niečo robím. Môže sa ale stať, že má poruchu, v tom prípade sa to pokúsim včas oznámiť.
Tu ale nastáva ďalšia požiadavka na VÁS. Chcela by som aby ste mi povedali, ak sa vám na stránke niečo nepáči, alebo chcete niečo pridať, alebo odobrať. Jednoducho sa vyjadrite, a nie len na vzhľad stránky ale aj na ostatné veci, ktoré vám tam chýbajú, napríklad súťaže, kolekcie atď. ( o tom sa ešte porozprávame v treťom bode)

2.správa:
Obrázok
Na stránke som spustila výpredaj starých vecí. Môže to znieť divne, ale je to tak. Nerobím to kvôli tomu, že by som mala málo miesta ale preto, že tieto veci sú nekvalitne spravené. Na nových textúrach môžete vidieť starú textúru. Tento problém som sa už ale naučila odstraňovať, čiže všetky nové veci sú v poriadku. Ak ale veľmi chcete tieto veci môžete si ich ešte stiahnuť do konca leta a potom ich odstránim úplne. Je tu ale ďalšia možnosť a to taká, že tie veci môžem prerobiť bez tejto chyby, ale to len v tom prípade ak bude záujem.

3.správa:
Obrázok
Kto chodí na stránku pravidelne , si tiež určite všimol novú časť stránky, ktorá sa volá House of Technicolor. Sem budem dávať simky a možno neskôr aj simíkov, ktorých som použila a ešte budem používať vo svojich kolekciách. Každá simka má fotku tváre, nejaké to info, tlačidlo na stiahnutie a niečo ako portfolio (book).

Táto časť stránky ma ale privádza na ďalší nápad a to, že by som chcela spustiť súťaž. Ale iba v tom prípade ak bude záujem.
SÚŤAŽ by bola o tom, že do House of Techbicolor, stále vyrábam nové simky na budúce kolekcie, lenže ma to až tak hrozne nebaví. Preto by to bola súťaž o tom, že by som hľadala novú simku/ modelku na stránku. Nebola by to miss sims, pretože nehľadám len pekné ale hlavne zaujímavé simky, rôznych veľkostí a farieb. Ten kto by vyhral, by mal potom na stiahnutie jeho simku na mojej stránke, a samozrejme by vyhral aj iné veci. Táto súťaž by bola aj pre tých čo ich baví aranžovať a upravovať fotky (samozrejme ale myslím fotky siminiek), pretože by o tom bolo niekoľko kôl. Kolá a výhry by som uverejnila až keby ste mali záujem.

No to bude asi všetko, ak máte záujem o súťaž, dajte vedieť sem alebo do súkromných správ. :)
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť