Sims 3 Store ( Sims 3 Obchod )

Alebo súbory na stiahnutie do hry z celého sveta či priamo od vás.

Moderátor: Totodile7625

Re: Sims 3 Store

Poslaťod PrincessLeia » Uto 22 Nov 2011, 15:23

Takže ve store vyšly nové zajímavé věci, jež mají právo se zahrnovat do takzvané interaktivnější skupiny předmětů :wink:

http://cz.store.thesims3.com/productDet ... ryId=13062

Obrázok

http://store.thesims3.com/productDetail ... oritesHref

Obrázok

Ta houpačka je například vážně skvělá. Tedy, nezkoušela jsem ji, ale patří do mého seznamu přání, až budu mít nějaké simsbody :)
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Flora Kreslená » Uto 22 Nov 2011, 16:24

Wow, to prvé musím mať.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Totodile7625 » Ned 27 Nov 2011, 11:25

Pozor! Od pondelka sa koná v STORE KyberPondelok!

Lucie Ládrová píše:Od KyberPondělí nás čeká řada slev a výhod v Obchodě The Sims 3. V prodeji se objeví sady, které již byly vyřazeny z prodeje a denní nabídky budou ještě výhodnější než do teď, můžeme se těšit na slevy až 75 %. Akce potrvá tři dny, tedy do 30. listopadu.
Abyste se mohli na tuto akci řádně připravit už nyní, máte možnost nakoupit Simpointy o 15% levněji. Stačí při nákupu zadat slevový kód: NOV15OFF
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Totodile7625 » Štv 15 Dec 2011, 22:18

Aha čo sa chystá v STORE! :)

Obrázok

Ak je Vám to povedomé, spomente si na TS2 Sťastnú Cestu! :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store

Poslaťod PrincessLeia » Štv 15 Dec 2011, 22:35

Ano, hlavně ten medvěd s kouskem obroušeného kmenu :heart: Vyvolává to ve mě pocit melancholie a vzpomínek. A také smutných pocitů, že trojce se nevěnuje tolik péče, kolik by si zasloužila :cry: Tak jak tomu bylo ve dvojce...
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Sims 3 Angels and Devil

Poslaťod Alisiq » Pia 16 Dec 2011, 22:14

Ako ste si všimli, na oficiálnej stránke TS3 je aj obchod Výmena, sú tam super veci, a je to zadarmo,
žiadne SimPoins! A sú tam lepšie veci ako v obchode Store :)
Teraz je vlastne Store trochu divní, veď načo tam je, keď máme zadarmo Výmenu? Divné, no čo už.
Ja nakupujem hlavne v nej. A čo vy?
Vo Výmene sú hlavne simovia, ktorý majú "na sebe" veľa downloadov, a to sa mi páči :good:
Niekedy sú veľmi pekný, a downloady môžete použiť pri výrobe ostatních simíkov. :)
Objavila som nejakú novú kolekciu, alebo čo to je, kde sú anjeli a démoni. Je to zvláštne, objavila som to vo Výmene- Domácnosť. Keď som si chcela stiahnuť jedného anjela (sú v podobe simíkov) vyskočila mi tam tabuľka celá po anglicky, bolo tam napísané že si to môžem stiahnuť. Radšej som to vypla. Zaujímalo by ma, čo je to za kolekcia. Bolo na tej tabuľke napísané Angels and Devils alebo niečo také, no bolo to už trošku dávnejšie.
Čo asi tam simíkovia môžu robiť? Stalo sa aj vám niečo také?
Teším sa na komenty :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Totodile7625 » Pia 16 Dec 2011, 22:36

Zakladať novú tému je zbytočné, kedže tému Sims 3 Store tu už máme. Takže som to presunul sem. :)

Inak. Rozdiel medzi výmenou a oficiálnym store obchodom je hlavne v tom slove oficiálnosť. V store nakupuješ za simpointy oficiálne veci od EA, pri ktorých máš 100% istotou, že Ti do hry nestiahnu nič čo by Ti ju mohlo vážne poškodiť. To že niektoré predmety zo store sú navzájom konfliknté riešia aktualizácie oficiálneho obsahu, ktoré už sa mi zdá vyšli dve. Zatiaľ čo výmena je vlastne sťahovanie z druhej ruky. Je to od ľudí, ktorý použili na výtvor cudziu prácu ( prácu iného autora ) a jednoducho ju dávajú na stiahnutie spolu so svojim ( a často ani NIE svojim ) výtvorom. Kameň úrazu teda nastáva v tom, že to sťahuješ od neisteného zdroja, pri ktorom si nemôžeš byť istá, čo si NAOZAJ stiahneš. Istý čas sa už aj výmenou šíril vírus, ktorý sa ale odstránil. No to neznamená, že to je bezpečné. Nikdy nevieš čo si od koho natiahneš. Ale ak Ti raz nepôjde hra, alebo celý počítač, tak to už bude nadarmo plakať. Preto ja z výmeny zásadne nesťahuje. Sťahujem priamo od autorov daného výtvoru. Ci už ide o simíka, dom, vlasy, šperky, objekty, ... etc. A sťahujem iba od overených autorov, ktorý majú v komunite aké také meno a ľudia od nich sťahujú bez rizika. A hlavne to je úcta voči autorovi daného downloadu, že si ho stiahneš priamo z jeho stránok a nie z druhej ruky. Inak do výmeny sa často dostávajú aj simíci, ktorý na sebe majú jak downloady vo formáte .package, tak .sims3pack. Lenže do hry sa Ti nainštalujú iba tieto .sims3packy, a nie package. Takže v konečnom dôsledku to ani nemáš kompletné. A "autori" toho obsahu vo výmene sú na toľko lenivý, aby pripísali zoznam použitých downloadov. Aj ked už nejde o slušnosť, tak aspoň o funkčnosť by malo ísť. Ja napríklad do výmeny občas niečo nahrám. Ale vždy do popisu veci napíšem, že majú skočiť na môj blog, kde som spísal použité downloady. Jak .package, tak .sims3pack, aj ked viem, že .sims3pack sa k simíkovi pribalí. A pochybnú kolekciu s názvom.

Takže v konečnom dôsledku z toho vyplíva, že TI dobre radím, aby si od výmyn upustila, zapla si google a trochu hľadať. Zrčite nájdeš mnoho, mnoho downloadov, overených downloadov priamo od autorov. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Alisiq » Pia 16 Dec 2011, 22:48

Dakujem Totodile, to som nevedela, už z výmeny sťahovať nebudem, veľmi veľmi dakujem :)
Ale itak neviem -bohužial- ako je to s tým Angels and Devil :(
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Totodile7625 » Pia 16 Dec 2011, 22:58

Stačí trochu hladať cez google a určite nájdeš aj nejaké veci s touto tématikou. ;)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Totodile7625 » Pia 20 Jan 2012, 22:23

Dve sady, pod dvoch veciach za dva simpointy zadarmo. :)

Obrázok

Obrázok

Klik na obrázky.
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Flora Kreslená » Sob 21 Jan 2012, 16:45

Tie šaty :heart: sú stiahnuté :lol:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Store

Poslaťod Totodile7625 » Pia 27 Jan 2012, 22:43

Abraka Dabrááá ...

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Skoda že nie sú SimPointy, inak by som to už mal zaručene v hre! :)
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store ( Sims 3 Obchod )

Poslaťod PrincessLeia » Sob 28 Jan 2012, 14:17

Některé objekty ve store jsou mnohem lepší než ty, co nám připravují v kolekcích :? Moc pěkné :) Těším se, až budu mít peníze na nějaké simpointy, protože už je plno věcí, které by byly ve hře vážně obohacením. Ovšem, na to si musím ještě nějakou dobu počkat...
Díky Toto.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Store ( Sims 3 Obchod )

Poslaťod Totodile7625 » Štv 01 Mar 2012, 22:30

Pár rekvizít zadarmo v Store, tematicky ladené ku dňu Svätého Patrika.

Obrázok
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Store ( Sims 3 Obchod )

Poslaťod Flora Kreslená » Pia 02 Mar 2012, 18:28

Jééé zadarmo! :clap:
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Downloady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia