Hudobná kariéra

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Hudobná kariéra

Poslaťod viki326 » Ned 16 Máj 2010, 17:06

Ahoj...Mám už simku, ktorá je rocková speváčka takže dosiahla najvyšší bod v tejto kariére lenže ako mám dokázať aby keď pred tou budovou kde máva koncerty keď vystúpi z auta aby ju tam čakali fanúšikovia?? Dá sa to vôbec? Lebo na screenshotoch som to videla. :shock:
viki326
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned 16 Máj 2010, 16:53
Pohlavie: Simka

Re: Hudobná kariéra

Poslaťod schnegy » Ned 16 Máj 2010, 19:16

Myslim, ze to je v ramci uloh, nieco ako rozdavat autogramy. Teda ja som mala sportovca a dosla mu raz taka moznost, ze sa ma dostavit vtedy a vtedy ku stadionu a bude autogramiada :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Hudobná kariéra

Poslaťod livia » Uto 18 Máj 2010, 23:02

staci ked kliknes na budovu divadla a tam mas moznost ,,usporiadat autogramiadu´´
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

Re: Hudobná kariéra

Poslaťod viki326 » Ned 06 Jún 2010, 12:51

Ok len ja myslím až tak že pre ňu príde domov limuzína
viki326
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Ned 16 Máj 2010, 16:53
Pohlavie: Simka

Re: Hudobná kariéra

Poslaťod l o r e l a y » Uto 27 Júl 2010, 13:13

Ak má najvyšší titul tejto kariéry, tak ak klikneš na budovu divadla a dáš usporiadať autogramiádu .. A ak simka bude doma, pred domom vstúpi do limuzíny .. 8)
Priateľ je ten, ktorý príde keď ostatní odchádzajú.
Obrázok užívateľa
l o r e l a y
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pon 26 Júl 2010, 00:08
Bydlisko: Gamesims :P
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia