Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Poslaťod DonKabat » Ned 14 Mar 2010, 21:54

caute som fanusik tejto hry, mam 28 rokov. pred nedavnom som si kupil nove pc. kedze som sa tesil ze mi pojde sims 3 lepsie ako na mojom starsom pc, ale robi to uplne to iste. zacinam si myssliet ze ta hra je tak spravena. ide o to ze hra ide plynulo, ale ako sa hybem po mape v hre do stran alebo hore dolu tak ta hra robi zaseky, laguje to, panaci idu plynulo ale pohyb obrazovky je trhany nie stale, ale cca kazde 2 az 3 sekundy proste to LAGUJE, robilo mi to aj na mojom starsom pc. to bol amd 64 3500 + 2 giga ram 400 Mhz a geforce 7800 GTX 512.

teraz mam toto:

Základná doska: ASUS P6T SE, Procesor: INTEL i7 950 3.06 GHz, Chladič na cpu: NOCTUA NH-U12P, Grafická karta: ASUS ATI HD5870 1 giga DDR5, Pamäte: 6 GIGA DDR3 1600 MHz TRIPLE CHANEL CL 7-7-7-20, Pevné disky: 2 x SEAGATE BARRACUDA 1000 GB 7200 rpm RAID 0, Skrinka: SILVERSTONE SST-FT02B FORTRESS B, Zdroj: CORSAIR TX750W, Mechanika: SAMSUNG DVDRW, Zvuková karta: CREATIVE SOUND BLASTER X-Fi TITANIUM PCI-E

vykonne pc a laguje tam sims 3, BTW toto robil aj sims 2 setko ide ok ale ako idem v hre po mape tak to zasekava a laguje, to je tak spravene a tak to ma ist normalne? robi to aj v min aj v max detailoch, natocim vam video ako to laguje, a jo HRA MI IDE cca 150 az 300 FPS, ukazuje FRAPS

prikladam video vsimajte si ked sa posuvam po mape ako hra laguje zasekava povedzte mi tak to ma ist? tak to je normalne? lebo dvojka robila to iste, a na druhom, slabsom pc to islo tak isto... robilo to aj na win XP 32 bit original, teraz mam Win 7 Ultimate 64 bit original. drivere catalist 10.2 skusal som aj starsie to iste...

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=tU-PwTKLt_w

PS: tocene mobilom sorry, treba si vsimat tie zaseky v plynulosti

ked mi pomozete budem rad dakujem...
Obrázok užívateľa
DonKabat
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 14 Mar 2010, 21:26
Bydlisko: Trnava
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Poslaťod Darkmanes » Ned 14 Mar 2010, 23:01

Čau... tak myslím že ten problém to není až taký problém. Hra ti ide plinule a to keď posúvaš to sú len vážne mini trhance. :) BTW u mňa som si nič také nevšimol. Samozrejme keď mám trochu viac zaťažený PC tak to spraví ale to pre to lebo načíta ostatné budovy v okolí do detailov. Alebo v mojom prípade za to ešte dosť často môže aj MYŠ ale to je už niečo iné :D .

Myslím že je to úplne normálne ale hru by ti to nemalo vôbec znepríjemňovať :) . Aspoň nemáš žiadne grafické problémy: typu tmavé škvrny, nenačítané textury, príliš hranaté tvary... :)
I will dream like the God,
and suffer like all dead children...


Rúško nekonečnej tmy sa zaťahuje,
život z môjho srdca si vynucuje,
posledná smrteľná rana do srdca,
uvidím už len mŕtveho svätca.
Obrázok užívateľa
Darkmanes
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 19:46
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Poslaťod schnegy » Ned 14 Mar 2010, 23:22

Tiez si myslim, ze je to "normalne" a nebude to zostavou lebo mnohi sa na toto stazuju, ze su trhane prechody, mne to robi tiez. Mojmu priatelovi takisto a to ma podobne silny PC ako mas ty. Jednoducho to maju asi nevychytane. Mozno skus stiahnut aktualizaciu hry ale v tom to podla vsetkeho nebude...
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Poslaťod Emerald » Ned 14 Mar 2010, 23:49

Mať ja iba tvoj problém :whistle:

A teraz vážne, myslím že to je hrou, že ona sama nie je schopná ísť plynulo. Viem, že to robila aj TS2 a tam to zrejme tiež bolo kvôli hre. Podľa mňa je ten posun nastavený na príliš rýchli a hra nestíha vykreslovať to čo je ďalej. Toto určite nemá s PC nič spoločné, pretože ten tvoj zrejme ani veľmi neregistruje, že na ňom akási hra beží pri tom výkone.

Ja by som ti poradila, skôr tak z recesie, ak si zdatný v angličtine napíš na technickú podporu EA, dosť by ma zaujímalo čo by odpísali :lol:
Ono to naozaj vyzerá, že to je chybička krásy, ktorou trpí hra.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Poslaťod DonKabat » Pon 15 Mar 2010, 01:12

dakujem za odpovede. ano bude to hrou, pretoze ta hra ako vidite mi ide 200 fps :D ale ten posun je lagovy ako pisete, nieje to zostavou ta hra bude tak urobena tobila to aj sims 2 to iste. dakujem vam este raz za odpovede... este mozete pisat kludne viac ludi komu to robieva, :P
Obrázok užívateľa
DonKabat
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned 14 Mar 2010, 21:26
Bydlisko: Trnava
Pohlavie: Sim

Re: Sims 3 Trhanie - stuttering - Lagy - FRAPS 300 fps

Poslaťod Max » Pon 15 Mar 2010, 14:17

haha, ze 200FPS, co by som ja dal len za 30FPS :lol: :D
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia