Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod bigjohn » Str 30 Dec 2009, 23:19

už dávno mala byť na to záplata.... :evil:
PC: C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 7 HP OEM, HP L2208W 22“
bigjohn
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Sob 29 Mar 2008, 16:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Emerald » Štv 31 Dec 2009, 01:05

Ale ono už na to patch dávno je http://www.thesims3.com/game/patches/-1099503820 ale načo inštalovať patch keď sa to dá obísť aj inak.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod bigjohn » Štv 31 Dec 2009, 11:08

ten link nefunguje...
PC: C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 7 HP OEM, HP L2208W 22“
bigjohn
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Sob 29 Mar 2008, 16:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Sašena » Štv 31 Dec 2009, 11:44

Zřejmě ty starší záplaty stáhli, protože jestliže to dělají jako ve dvojce, tak ta nejnovější verze obsahuje kromě těch nových oprav i ty starší. A ta poslední dokonce opravuje i uložené hry, poškozené tou chybou 16, však se podívej: http://cz.thesims3.com/community/news
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod bigjohn » Štv 31 Dec 2009, 11:59

Len smutné je to, že záplaty nefungujú.... :evil:
PC: C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 7 HP OEM, HP L2208W 22“
bigjohn
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Sob 29 Mar 2008, 16:49
Bydlisko: Trenčín

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Maggi » Uto 05 Jan 2010, 11:11

Tak nakoniec som sa naučila recept, ale v základnom tábore mi to nešlo, že nemám sporák :down: ani na trhovisku a keď som skúšala v domoch obyvateľov a uhýbala výčitkam že sa správam nevhodne, mi to nešlo dať do inventára :-| Takže z tohto dobrodržužstva :down:
Tak som ho zmazala a zobrala si iné, že sa mám dostať do tajnej základne a niečo z počítačov, no lenže v tom dome som nenašla ŽIADEN tajný vchod :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod schischa » Uto 05 Jan 2010, 15:03

Maggi je to v Egypte? Ak ano, tak tu porciu, tusim ŠAVARAMY, musis ziskat jedine tak, ze sa naucis recept (to si zvladla) a uvaris si to doma... supnes do inventara a ked prides do Egypta tak to das tomu typkovi.
S tym tajnym vchodom... Ono je to v dome takej rodinky, ze? No za domom na dvore maju este akusi "budovku", nieco ako sklad ci co... tam musis niecim otvorit schody, ktore vedu do podzemia :wink: tam sa bude nachadzat ta blbost s pocitacmi :)
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod zuziniatko » Str 06 Jan 2010, 10:21

Maggi: kúp tú Savarnu či čo to je v stánku s občerstvením :D Mne to tak fungovalo
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Maggi » Štv 07 Jan 2010, 21:39

V stánku nebola :( tak skúsim doma ako povedala schischa :D

no tých tajných domov je viac, tento ale nemá nič okrem domu...jediné čo mi príde podozrivé je tieň akoby shocodv v dolnej spálni, ale nič som nenašla :whistle:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod zuzuzu » Pia 08 Jan 2010, 17:04

Skamaráť sa z niekým z tej domácnosti a požiadaj o možnosť stráviť tam noc. V noci určite niekto príde do spálne a dá niečo do knihovne vypadne z nej nejaký list a potom sa otvoria tie schody do podzemia.
Inak tú savarmu som tiež uvarila na návšteve keď som požiadala či tam môžem stráviť noc, povedali že sa mám správať ako doma a normálne som mohla variť aj dať si uvarené jedlo do inventáru.
zuzuzu
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 17:38
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Maggi » Pia 08 Jan 2010, 18:10

ale ako? Ja som tam dala uvariť, aj som ju už mala na stole, ale nijak mi to nešlo presunúť do inventára :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Emerald » Pia 08 Jan 2010, 19:29

Normálne rukou by to malo ísť ako keď hocičo iné dávaš a vyberáš z inventára. Treba sa trafiť chytiť za tanier nie jedlo.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Didi » Uto 19 Jan 2010, 23:06

Prosím pomoc!Keď niekde cestujem beriem si zo sebou Panguovu sekeru či ako sa volá tá sekera,pretože v niektorých hrobkách treba odstrániť veľké balvany.Dám si ju do inventára(nie do rodinného ale do toho čo má ikonku taký batôžtek)a keď prídem do destinácie nikde ju neviem nájsť ani v rodinnom inventári.Stalo sa mi to už dvakrát že mi sekera zmizla z inventára.V prvom prípade sa bohužiaľ nenašla ale druhýkrát bola v rodinnom inventári ale až keď som sa vrátila domov.Je to chyba hry alebo je to chyba na mojej strane(napr.chybný download)?Pozerala som si iné fóra a tam sa viac ľudí sťažovalo na ten istý problém tak teraz neviem no,poraďte prosím. :huh:
Nejde o to ísť hlavou proti múru, ale nájsť očami dvere.
Obrázok užívateľa
Didi
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned 17 Jan 2010, 20:41
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Swni » Uto 19 Jan 2010, 23:12

Didi píše:Prosím pomoc!Keď niekde cestujem beriem si zo sebou Panguovu sekeru či ako sa volá tá sekera,pretože v niektorých hrobkách treba odstrániť veľké balvany.Dám si ju do inventára(nie do rodinného ale do toho čo má ikonku taký batôžtek)a keď prídem do destinácie nikde ju neviem nájsť ani v rodinnom inventári.Stalo sa mi to už dvakrát že mi sekera zmizla z inventára.V prvom prípade sa bohužiaľ nenašla ale druhýkrát bola v rodinnom inventári ale až keď som sa vrátila domov.Je to chyba hry alebo je to chyba na mojej strane(napr.chybný download)?Pozerala som si iné fóra a tam sa viac ľudí sťažovalo na ten istý problém tak teraz neviem no,poraďte prosím. :huh:


Ja si inak tu sekeru nikdy neberem so sebou a potom ju ked musim tie balvani odstranovat tak v pohode odniekial vitiahne tu sekeru ci co.....mozno tu sekeru nemusis mat u seba....nevim ako ostatnym ale mne to takto ide...skusila si uz bez tej sekery ist odstranit ten balvan?
Keď zlyhajú všetky možnosti, prečítaj si návod ...
Obrázok užívateľa
Swni
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon 18 Jan 2010, 17:21
Bydlisko: Samorín
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Didi » Uto 19 Jan 2010, 23:25

Swni: Ďakujem,skúsim to.A nemala si tú sekeru v rodinnom inventári?
Nejde o to ísť hlavou proti múru, ale nájsť očami dvere.
Obrázok užívateľa
Didi
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned 17 Jan 2010, 20:41
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia