Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod vika » Štv 19 Nov 2009, 20:19

zacala som hrat CH a zistila som ze to ma aj par problemov a pritom mam tu najnovsiu verziu :( napr.som postavila dom na cinsky sposob ale moja simka sa stale nehybala z miesta a len stala a nadavala ze nemoze prejst aj ked jej v ceste nic nestalo :( co s tym? mam ju vystahovat a znovu nastahovat?
alebo ked som dala upravovat susedstvo a upravila som jeden dom a potom dala navrat do susedstva tak sa dom ukladal asi 20min a stale dokola... nechcelo to skoncit tak som musela hru natvrdo vypnut bez ulozenia :(
cim to moze byt?
chcem sa este spytat ci funguje odstranenie cenzury z TS3 aj na datac? lebo tie kocky ma strasne hnevaju :(
dakujem
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Problemy v Cestovnej horucke

Poslaťod Emerald » Štv 19 Nov 2009, 20:50

Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problemy v Cestovnej horucke

Poslaťod eva » Štv 19 Nov 2009, 21:06

Rovno píšem sem. Ja viem, že veľa ľudí, čo majú World Adventures tu ešte nie je, ale neskúšal niekto prekladať susedstvo zo základnej hry do dodatku? Lebo mi to vždy vypisuje, že je to chybné a je to strašne dôležité :(
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Problemy v Cestovnej horucke

Poslaťod Maggi » Štv 19 Nov 2009, 21:32

Ja som sa chcela spýtať tiež, nainštalovali sme všetko v poriadku prebehlo a zrazu po ukážke nič...vypla hudba zobrazilo načítaciu obazovku, nič nenačítalo :cry: jediné čo sa hýbalo, bol kurzor s tým otáčavým "čudom" :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Problemy v Cestovnej horucke

Poslaťod Emerald » Štv 19 Nov 2009, 21:39

Ja hru ešte nemám, zle sa mi prichádza na príčiny problémov, mám pocit že tieto "nové" datadisky k TS3 budú iné ako tie čo boli k TS2.

Maggi skús napríklad nainštalovať nové ovládače ku grafickej karte. Neviem ako je to v skutočnosti s tým patchom 1.6.6 či je k základnej hre alebo k tomuto datadisku, možno ho môžeš skúsiť nainštalovať. Ozaj taká otázočka inštalovala si to do rozohranej TS3? (ale tipujem, že hej keďže máš príbeh)

Priznávam ani momentálne nemám prehľad v tom čo je "záloha" čiže čo si treba uložiť, priveľmi som sa sústredila na nové info nie na to ako funguje hra a aké problémy môžu nastať. Takže prosím každého kto vie pomôcť s týmito "datadiskovými problémami" nech pomôže.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problemy v Cestovnej horucke

Poslaťod vika » Štv 19 Nov 2009, 22:16


Emerald, nemala by byt chyba v hlaske chyba 16 lebo ja mam nainstalovany najnovsi patch a ten by mal byt uz proti tejto chybe urobeny.
Maggi: mne sa to nestalo takze ti neviem poradit, mne sa hra cela normal nacita....mas vsetky aktualizacie? ak nie tak skus, mozno ti pomozu
Eva: ako prekladat zakladne susedstvo do dodatku? akoze rieverwiev kam? do egypta/ciny/francuzka?
ja len viem ze sa tie nove sesedstva daju upravovat v rezime uprav mesto, mas hore vlavo 3 ikony tych destinacii....
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Emerald » Štv 19 Nov 2009, 22:24

Vika to som písala, keď som o tom patchi ešte nevedela.
Maggi skús ten najnovší patch, vyzerá že neopravuje iba tú chybu ale ja čosi viac, keďže sa Mimikre po jeho nainštalovaní do hry bez datadisku záhadne objavil nástroj na stavanie pivníc.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod vika » Štv 19 Nov 2009, 22:27

ok, tie patche su divne, nieco opravia a nieco pokazia :( fakt radsej hru neaktualizovat lebo su z toho same problemy :( nechapem ako to mozu vypustat do sveta, ked to ma tolko chyb :evil:
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Emerald » Štv 19 Nov 2009, 22:31

Inak ja si myslím, že je zbytočné inštalovať ten patch, ja to nerobím keď to nie je nutné.

Ozaj napadlo mi, nedajú sa tie automatické updaty cez launcher vypnúť? Mne sa zdá, že hej.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod vika » Štv 19 Nov 2009, 22:34

myslim, ze automaticke updaty mozes zaskrtnut alebo odskrtnut..ak to nechas prazdne tak by sa to malo na kazdu aktualizaciu pytat ci to chces nainstalovat...
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Emerald » Štv 19 Nov 2009, 22:37

Tiež sa mi zdá, nemám teraz vôbec v PC nainštalovaný ani základný TS3 nemám sa kam pozrieť no zdalo sa mi, že je taká možnosť. Pre tých čo datadisk nemajú to bude zatiaľ asi jediné riešenie ako nepustiť ten patch do hry.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Maggi » Štv 19 Nov 2009, 22:55

Emerald: Áno mám už rozohraný sims... Ovláadče k gr. karte by mali byť v poriadku, ja to moc nesledujem, lebo na compe mám XP a Vistu a cez Vistu nemám net-tam mám Sims, preto si patche ani nemám ako stiahnuť :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod eva » Pia 20 Nov 2009, 09:46

vika: Nie do Francúzska, ani do Číny. Proste aby bolo susedstvo moje rozohrané, čo som si uložila aj v CH. A aby som so Simami, ktorí tam bývajú mohla ísť do tých nových krajín na dovolenku. :cry:
Lebo predtým boli v Saves tie susedstvá všetky po jednom. A v CH už sú utvorené priečinky a tam je k tomu ešte nejaký Travel, Meta.. no ja neviem. Skúšala som prihodiť tieto ostatné tam, ale sa to len zhoršilo. Keď som si susedstvo chcela zapnúť, vypísalo mi, že je nejaká chyba a mám to reštartovať, ja to vôbec nechápem :slap:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod Emerald » Pia 20 Nov 2009, 14:50

Eva na dovolenku sa ide cez telefón v inventári čo majú a dá sa to u každej rodiny, ktorú si hrala predtým aj u novej čo si vytvoríš. Aby ti tam rodina bývala stále to sa nedá, takže nič prekladať netreba. Tým vŕtaním sa v priečinkoch si to skôr môžeš pokaziť.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problémy s datadiskom Cestovná horúčka

Poslaťod vika » Pia 20 Nov 2009, 14:58

eva:
to susedstvo by sa ti po nainstal.CH nemalo zmenit, rodinky co si tam mala by tam mali normal ostat, len pribudli myslim nejake nove, takze by si s nimi mala normal cestovat a da sa to bud cez telefon v inventari ako pise Emerald alebo cez pc...
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia