Ako povýšiť flirt na vzťah?

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Ako povýšiť flirt na vzťah?

Poslaťod pawla26 » Pon 19 Okt 2009, 22:32

Ahojte,som tu nova,dufam ze som neurobila nic zle, ale nikde som podobnu temu nevidela..v sims 3 mam taky problem, ze mam simikov ktori spolu byvaju, cele to policko vzjaomneho vztahu maju zelene ale stale mi to pise iba ze je to flirt..a nikde nemam moznosti ako poziadat o ruku alebo nieco podobne..ako keby sa ten vztah uz dalej nevyvijal...ta neviem co s tym urobit? vie mi niekto pomoct?
dakujem..som z toho zufala sedim za tym dnes asi 8hodin oci mam uplne cervene...:(((
pawla26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19 Okt 2009, 22:28
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod Emerald » Pon 19 Okt 2009, 22:33

Musíš skúšať všelijaké romantické interakcie, tam iná cesta nie je.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod pawla26 » Uto 20 Okt 2009, 16:14

aha..dobre dakujem...snazim sa vsemozne no ale asi stale malo :) tak dakujem za radu....
pawla26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19 Okt 2009, 22:28
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod TS3 » Str 21 Okt 2009, 16:26

musia tam mať, hore v takom ukazovateli(hore vľavo) že "neodolateľná" alebo niečo podobné, potom by sa ti to malo zjaviť.
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod pawla26 » Štv 22 Okt 2009, 23:44

ano dakujem, uz sa mi to podarilo a su statsne zasnubeni ;)
pawla26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19 Okt 2009, 22:28
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod tibino328 » Sob 20 Feb 2010, 22:19

ahojte, mam podobny problem, len sa mi stalo ze som sa uz zasnubil s jednou simkou, ale potom som sa rozhodol pre druhu, tak som sa s tou prvou rozisiel, a chcel som to iste s tou druhou, byt priatelia, atd...nakoniec svadba, len sa mi stalo ze odvtedy ako som sa rozisiel s tou prvou (boli uz zasnubeny) sa neviem dopracovat uz so ziadnou simkou vyssie ako je flirt a to som to skusal asi cely tyzden vkuse, neviem mat uz ani priatelku nie to este zasnuby alebo nieco viac..
Vie mi niekto poradit? :)

neda sa simik nejako resetovat? myslim vztahy alebo tak, mozno to nejako zblblo :)
tibino328
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob 20 Feb 2010, 22:14
Pohlavie: Sim

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod Emerald » Sob 20 Feb 2010, 23:25

No Sim sa dá resetovať týmto cheatom resetSim Meno Priezvisko ale neviem či to pomôže.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod pipa » Ned 21 Feb 2010, 11:15

Tibino možno keby skusiš velmi zhoršiť vzťahy s tou rozidenou simkou. Či už normálne cez interakcie , alebo cez cheat testingCheatsEnabled on
Možno keby sa nenavideli by to išlo. Ale neviem.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod pawla26 » Ned 21 Feb 2010, 13:35

no ja som mala taky problem bez toho ze by som mala preedtym vztah s inym simikom..a musela som sa len dlho snazit a snazit az to nakoniec prislo...takze len trepezlivost
pawla26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 19 Okt 2009, 22:28
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod tibino328 » Pon 22 Feb 2010, 01:21

pipa, mozem sa spytat co ten cheat robi? skusal som ho a nic to nerobi, teda aspon som si nevsimol :)

inak som to uz tak skusal, s tou prvou simkou som sa hadal dokonca som ju aj prefackal :D a stale nic.. nemam ziadnu ponuku ze mat vazny vztah, pri kazdej simke mam len pokusit sa o dieta, alebo tie ostatne milovat sa, muchlovat, atd. no nic ine tam na vyber nemam.. tak neviem.. a zacinat s novym simom sa mi uz nechce, co mam teraz je na tom dost dobre :D
tibino328
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob 20 Feb 2010, 22:14
Pohlavie: Sim

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod pipa » Pon 22 Feb 2010, 21:32

ten cheat máš na posuvanie potrieb alebo vzťahov.
Napíšeš ho a potom stačí keď potiahneš ten "pásik" či už pri potrebách alebo vzťahoch na tú stranu ktorú chceš. Ak to robíš pri spustenom čase posunie sa to hneď. Ak pri stopnutom tak až pri opätovnom spustení času.

Ak som to vysvetlila nejasne radšej sa spýtaj. Neviem či by som samú seba pochopila :lol:
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Re: ako povisit flirt na vztah?

Poslaťod sarina89 » Uto 23 Feb 2010, 21:42

A dopracoval si sa ktomu , ze mozes davat rozne romanticke interakcie, potom ich len stale opakuj az kym si nebude mysliet ze je velice svudny, a potom naskocia nove interakcie a ked si bude mysliet extremne neodolatelny tak sa daju interakcie ako milovat se, pokusit se o dite , nabidnut tvraly vztah atd.ale nezabudni ak budes davat tie romanticke interakcie nedavaj ziadne ako pratelsky hrube zabavne a pod.

PS:a ktomu ako resetovat simika, nezlakni sa mam len jeden typ - zabit ho prejdu 2 dni a bude po vsetkom.
sarina89
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Ned 21 Feb 2010, 23:54
Pohlavie: Simka

Re: Ako povýšiť flirt na vzťah?

Poslaťod MonChiChi » Štv 21 Okt 2010, 23:11

Poradili by ste mi prosím? :( Mám takýto problém:

Vytvorila som si mladého dospelého simíka. Bol slobodný,bezdetný. Mal iba sestru. Neskôr som ho od sestry osťahovala, ked´že sa jeho sestra vydala. Do nového domu som mu prisťahovala jednu simku, s ktorou som ho chcela oženiť. Ich vzťah je //flirt// A majú to už celé zelené. Čiže sa majú na maximum radi. A teraz ten problém: Nemám stále ponuku "Nabidnout sňatek." A tá žena má v romantických možnosť "Požádat o rozchod s" Najvačší problém je v tom, že tam nie je žiadne meno simky. Iba "požádat o rozchod s". Najhoršie na tom je, že ten simík nemá so žiadnou inou ženou vzťah. Absolútne žiadny. :( :( Viete mi pomôcť? Žijú spolu už veľmi dlho, majú dve deti (dievčatká dvojičky). :)

A podotýkam, ak sa ma chcete spýtať, či ten simík má vlastnosť "strach ze závazku" tak nie, nemá. Absolútne nechápem...
Obrázok užívateľa
MonChiChi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 160
Registrovaný: Sob 25 Sep 2010, 13:13
Bydlisko: Twinbrook
Pohlavie: Simka

Re: Ako povýšiť flirt na vzťah?

Poslaťod schnegy » Pia 22 Okt 2010, 00:43

A urcite si dokola skusala vela romatickyvh interakcii a mali obaja dobru naladu pir tom? Lebo niekedy mam pocit, ze je to nenormalne, kym sa tam ta ponuka zjavi... Je to take zvlastne. Dokonca niektore romaticke interakcie sa ani nezobrazuju, ak som si spravne vsimla, az ked rozvinies tie "jednoduchsie" a je jedno, ci ste kamarati, vztah alebo manzelia
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Ako povýšiť flirt na vzťah?

Poslaťod MonChiChi » Pia 22 Okt 2010, 01:28

Robila som všetko, čo som robila pred tým a vždy sa mi to podarilo... Mali tam aj, že tá žena si o ňom myslela, že je neuveritelne svudny alebo ako :) Ale stále nič. Neviem či to nie je chyba hry. Lebo toto sa mi nestalo ešte. Dokonca aj deti majú. Akurát som to hrala, znova som to skúsila a nedá sa. Bohužial ten simík mi už zostarol. Už je senior a tá jeho žena alebo ako to nazvať je dospelá... :) Takže neviem či sa mi to už vôbec niekedy podarí.
Obrázok užívateľa
MonChiChi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 160
Registrovaný: Sob 25 Sep 2010, 13:13
Bydlisko: Twinbrook
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia