Duchovia

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Duchovia

Poslaťod skrinka789 » Štv 25 Jún 2009, 12:33

marilyn píše:Otvoris inventar, chmatnes hrob mysou (lavym) a tahas az kym nie je v inventari. Potom pustis.

:( mne to nejde, dokelu.. iná možnosť nie je?
skrinka789
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned 15 Mar 2009, 11:06
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod marilyn » Štv 25 Jún 2009, 18:32

No ja o inej neviem. Ked mas mys na hrobe (alebo urne) tak tam mas sipku a urobi sa ti aj ruka, co znamena, ze sa vec da zobrat do inventara.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod kaatka » Štv 25 Jún 2009, 21:59

mam taku otazku.da sa duch zabit?pardon ak to tu uz bolo
"If you immediately know candlelight is fire, then the meal was cooked long ago."
THE TRUTH IS OUT THERE...
http://d3r3na.deviantart.com/
Obrázok užívateľa
kaatka
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:23
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod marilyn » Štv 25 Jún 2009, 22:25

Neda zbavis sa ho tym, ze v jeho inventari kliknes na jeho nahrobny kamen a vyberes vratit sa na druhy svet (alebo cosi take).
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod skrinka789 » Štv 25 Jún 2009, 22:55

:( úžasné, mne sa to na ruku z neznámych príčin nemení. a ešte otázka: nedá sa nejako ovplyvniť aby v noci ,,vyšiel" z hrobu simík, ktorého chcem? lebo väčšinou sa objavujú stále tí istí, raz za čas niekto nový, ale potom sa už znovu neobjaví
skrinka789
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned 15 Mar 2009, 11:06
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod Sasiq » Pia 26 Jún 2009, 20:43

nejde mi to! spravila som 5 bodov logiky a stale nic, uz netusim, co mozem robit zle... :(
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Duchovia

Poslaťod marilyn » Sob 27 Jún 2009, 11:53

skusala si to aj s inymi simami?
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod schnegy » Str 01 Júl 2009, 21:01

Vedel by mi niekto povedat, ci oziveny duch sa vracia do predchadzajuceho stavu, teda ci ma vsetky ziskane dovednosti apod? Viem, ze vztahy im urcite miznu ale tie dovednosti by ma celkom zaujimali.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod marilyn » Str 01 Júl 2009, 23:54

Cesko-slovensky slovnik
dovednosti = schopnosti, vedomosti
Naposledy upravil marilyn dňa Str 08 Júl 2009, 19:07, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod Coraline519 » Str 08 Júl 2009, 13:51

To v sims 3 môžu aj duchovia žiť :shock:
Fakt divné :o :shock: :excited: :what:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod tamuska » Pia 07 Aug 2009, 12:07

Moja simka..zobrala svojho otca a sla ho ozivit...prv to bol skvely napad ale ten duch ( jej otec) ju zacal normalne balit a chcel odnej i aby sa rozviedla co ma sokovala a ked som pozrela ake ma vztahy tak bol zasnubeny...s tou simkou ( jej matkou) no teraz cely den strasi simkov v domacnosti uz ho mam plne zuby a ozivit sa este aj da ked sa urobi sa mi zda ten kolac ambrozie...ci tak nejak nato je potrebne smrtak...a tu hrusku..ovocie zivota ci tak nejak..
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod marilyn » Ned 09 Aug 2009, 00:34

eeee........ :o
duchovia sa robia v laboratoriu. kazdy duch na u seba v inventari nahrobny kamen ked naneho kliknes, mozes sa hozbavit. Ovocie zivotati ubere jeden den na veku. a ambrozia ubere vsetky dni z daneho obdobia zivota. na ambroziu treba recept, ovocie zivota rybu smrti (ta zije kdesi pri cintorine). Smrtak s tym nic nema.
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod TS3 » Štv 13 Aug 2009, 11:59

Áno, bolo by fakt dobré, keby sim uvidel ducha svojho známeho a ak by mal z ním dobrý vzťah, mohol by sa rozplakať a pod. :D
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod zuziniatko » Ned 23 Aug 2009, 19:01

to by bola teda sranda. ja ešte nemám ducha t.j. nikto mi ešte nezomrel :mrgreen:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod Mia » Pia 28 Aug 2009, 13:10

Stale sa mi nepodarilo toho ducha ozivit, nijakym sposobom (ten duch nezomrel v mojej domacnosti, ani to nebol nijaky pribuzny ani kamarat, proste ho ta moja simska "zbalila" ako ducha uz na cintorine a potom ked bola ta moznost prestahovat nahrobny kamen, tak som ho ulozila v zahrade pri dome)... Nahrobny kamen mam stale v zahrade, duch sa mi pravidelne prechadza kazdu noc po dome s tym, ze si vzdy zoberie jedlo z chladnicky, naje sa a lahne si k mojej simske do postele a tam spi pri nej az do rana kym zase nezmizne... Dieta, ktore spolu maju uz aj trochu vyrastlo a stale je to dieta duch (uz sa ako duch narodilo). Neviem ozivit ani jedneho... Viete mi niekto poradit? Stretli ste sa s takymto pripadom??
Naposledy upravil Mia dňa Str 02 Sep 2009, 20:44, celkovo upravené 1
Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 18 Jún 2009, 15:10
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia