Duchovia

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Duchovia

Poslaťod Mia » Štv 18 Jún 2009, 20:07

Ahoj, mate niekto skusenost s rastlinou smrti? Viete mi poradit na co sa pouziva? Vypestovala som ju na zahrade, lebo som chcela ozivit ducha (ktoreho nahrobny kamen som si preniesla do zahrady). Ale neviem ako ho ozivit a ci sa to vobec da...

Inak neviem, ci ste skusali, skamaratit sa s duchom. Skamaratila som s nim moju simku a teraz maju spolu dieta - haluz, dieta sa narodilo ako duch...
Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 18 Jún 2009, 15:10
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Emerald » Štv 18 Jún 2009, 21:17

To som ešte neskúšala, ale nedá sa to nejak tak, že živým Simom klikneš na ten plod a tam bude možnosť "Oživiť ..."
Ja to teda mám môjmu starému Simovi sa to len tak objavilo v inventári, vyzerá to ako hruška, ale nepoužívala som to lebo mám ešte všetkých živých.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Mia » Štv 18 Jún 2009, 23:19

skusala som, je tam len moznost, ze to moze zjest ten zivy sim. Asi musim nejak toho mrtveho sima dostat do domacnosti. Zatial je to len kamarat, s ktorym ma ta moja simka dieta. Toho mrtveho nemozem ovladat.. Mozno ked sa vezmu a budu byvat spolu tak sa bude dat ovladat a snad tu hrusku zje :-) a ozivi sa...
Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 18 Jún 2009, 15:10
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod schnegy » Pia 19 Jún 2009, 00:28

No ja osobne si myslim, ze rastlina smrti simov zabija, tich zivich, logicky. Existuje nejaka rastina, ktora tvori protipol, nie som si ista, ako sa vola ale asi rastlina zivota.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod marilyn » Pia 19 Jún 2009, 01:03

jej plod sa mi akosi zahadne objavil v inventari a moj Ted ju zjedol a stale ne a ne umret a uz ma 106 rokov! :evil:
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Mia » Pia 19 Jún 2009, 10:30

Mam rastlinu zivota aj smrti. Semienka som nasla vnoci na cintorine. Oni sa tam vlastne pravidelne objavuju kazdu noc, cize ich tam chodim vzdy zbierat a sadim si ich v zahrade :D Este som ale ziadne nepouzila... Skusim tu rastlinu zivota pouzit ked budem moct ovladat toho ducha... :)
Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 18 Jún 2009, 15:10
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Silva » Pia 19 Jún 2009, 10:34

duchovia sa myslim daju ovladat pomocou nejakeho cheatu
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Mia » Pia 19 Jún 2009, 11:04

Hej? a vies akym?
Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 18 Jún 2009, 15:10
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod breathee » Pia 19 Jún 2009, 11:10

Nemal by byť duch ovládateľný, keď iný Sim odnesie jeho hrob do Vedeckého ústavu?

Dá sa to asi aj nejak obísť pomocou testingcheatsenabled true, ale neviem to naisto.
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod zuzuzu » Pia 19 Jún 2009, 11:30

ja som mala takú tú príležitosť že ísť do vedeckého ústavu a oživiť ducha. Tak som išla na cintorín do toho mauzólea a tam bola možnosť že ovládnuť mŕtvych. Keď som ju dala, mala som v inventári hroby nejakých cudzích simov. Potom som išla do vedeckého ústavu a tam jedného mŕtveho oživili a ten sa mi nasáčkoval do domu. Normálne som ho mohla ovládať, mal potreby ako keby bol živý ale radšej som ho odsťahovala. Teraz sa asi niekde potuluje po mestečku.
zuzuzu
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 17:38
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Mia » Pia 19 Jún 2009, 11:57

a tu prilezitost si kedy dostala? Lebo ja som chodila na cintorin zbierat tie semienka a popri tom som len tak nahodou skusila, ci sa da oslovit ducha...No a tak ta moja simka chodila za tym duchom kazdu noc a skamaratili sa. Potom mi dalo moznost, ze prestahovat hrob /alebo take nieco/ a tak som si ten jeho nahrobny kamen dala do zahrady, aby tam ta simka nemusela chodit kazdu noc... Nakoniec som skusila ci mozu mat spolu deti - podarilo sa, dieta sa narodilo ako duch, ale nikdy nezmizne pri vychode slnka ako ten "doneseny z cintorina"...
Skusim si dat ten jeho nahrobny kamen znova do inventara a ist na ten cintorin a uvidime ake moznosti mi to ponukne...
Mia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 18 Jún 2009, 15:10
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod breathee » Pia 19 Jún 2009, 12:04

Ešte to nemám odskúšané, ale podľa mňa toho ducha môžeš ísť do ústavu oživiť hocikedy, keď máš jeho náhrobný kameň v inventári-nemusíš potom čakať na tú príležitosť...ale to len tipujem :)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod marilyn » Pia 19 Jún 2009, 15:18

Nemusite cakat na ziadnu prilezitost staci mat nahrobok u seba.
Aj ked toto je tema o zahradnictve...
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: Záhradníctvo

Poslaťod Emerald » Pia 19 Jún 2009, 18:06

Aha takže hrušku keď zjedia tak im to predĺži živod, no dobre to ju radšej dám zasadiť ak na to dosiahne ten starý Simík dostatočný level vedomosti.

Inak premenujem túto tému na Duchovia :lol: aby tu nebolo viac OT ako k veci aj tak už prvý príspevok viac súvisí s nimi ako so záhradníčením
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Duchovia

Poslaťod schnegy » Pia 19 Jún 2009, 22:34

Ja ked som hrala chvilu za Gothovcoc a tam mi pobehovali ti rodinni duchovia, mi prislo trochu divne, ze syn nema s matkou ziadny vztah. Aj ked je teda mrtva a je to iba jej duch... Aj tak je to take divne. Skor by som cakala nejaku interakciu, ze spoznat alebo tak nejak :roll:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia